רופאי שיניים בנתניה: חיוך מושלם ליד הבית

מה חשוב בבחירת רופא השיניים, ולמה כדאי שמעבר ליחס אישי ולמקצועיות, הוא יהיה זמין ונגיש. הכירו את רופאי השיניים הקרובים לביתכם

דניאל דותן
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
אשה מחייכת בטיפול שיניים
רופאי שיניים בנתניהצילום: shutterstock
דניאל דותן
תוכן שיווקי

בחירת רופא שיניים חייבת להיעשות באחריות רבה. מדובר בתחום רגיש, הן מבחינה בריאותית והן מבחינה אסתטית. כאשר גם בתחום זה ישנה חשיבות לקשר בין המטפל למטופל. יש שמעדיפים יחס אישי ואנושי, יש שעבורם זמן הטיפול הוא המכריע ויש שבוחרים את הרופא על פי תחום התמחותו.

ואולם, ישנו מרכיב נוסף חשוב בבחירת רופא השיניים: הזמינות והנגישות. הרבה יותר פשוט ונוח לגשת למרפאה באזורים המגורים, בפרט כאשר מדובר בטיפולים מתמשכים, הדורשים ביקורים תכופים.

מרפאת Les Experts: טיפול שיניים ללא כאב

מפחדים מטיפולי שיניים? באמצעות צוות רופאים מקצועי, שיתוף המטופלים בכל שלבי התהליך וטכנולוגיה חדשנית ומתקדמת, בסניף המקומי של הרשת מצרפת מצליחים להעניק חוויה אחרת

רבים מאוד חוששים מטיפולי שיניים, ומהכאב וחוסר הנעימות הן בשלב ההרדמה והן בשלב הטיפול. אולם כיום ברפואת השיניים המתקדמת נעשה שימוש בשיטות ובטכנולוגיות חדשניות למניעת כאבים.

במרפאת השיניים Les Experts נותנים דגש ותשומת לב רבה למטופל ולנוחיותו, כאשר צוות רופאי המרפאה מעניק טיפולי שיניים מכל הסוגים, בהם גם טיפולים מתקדמים, בשיטות חדשניות למניעת כאבים והבטחת תחושה נעימה למטופלים.

הטיפול בחששות ובכאבים של המטופלים הוא חלק בלתי נפרד מטיפולי השיניים במרפאת Les Experts, החל מרגע כניסת המטופל למרפאה ועד לסיום התהליך. המרפאה נעימה ורגועה. צוות המרפאה משדר נינוחות, ומקבל את המטופלים באדיבות ובחיוך, דבר המחזק את תחושת הביטחון והאמון בטיפול.

טכנולוגיה חדשנית להפחתת כאב וצוות קשוב ותומךצילום: באדיבות מרפאת Les Experts

בנוסף, המטופל מעודכן לפרטים בתוכנית הטיפולים, כדי להכין אותו מראש ולמנוע הפתעות. לצד זה, הצוות המרפאה משתמש בטכניקות טיפוליות ואמצעים טכנולוגיים ייעודיים לשליטה בהפחתת הכאב, כדי להעניק חוויה נעימה ואחרת.

מערכת הרדמה אלקטרונית להפחתת כאב

אחת השיטות החדשניות למניעת כאב במרפאת Les Experts, היא מערכת הרדמה מקומית ממוחשבת, מתקדמת מאוד. המערכת מחשבת את המינון האופטימלי של חומר ההרדמה, בהתאם לסוג הטיפול ומצב המטופל. לאחר מכן חומר ההרדמה מוזרק לפה באופן מדויק, שאינו מצריך החדרה עמוקה של המחט בפה. כך נחסכת מהמטופל זריקת ההרדמה, והוא מקבל את מינון המדויק, האפקטיבי והמתאים ביותר. בנוסף, להרדמה הממוחשבת יש השפעה מידית, כך שאין צורך להמתין עד שאזור הטיפול יהיה רדום.

גז צחוק לטיפול בחששות וכאבים

לא רק ילדים, אלא גם מטופלים מבוגרים רבים חוששים אף הם מטיפולי שיניים עד לרמה שאינם מסוגלים להתמודד עם הטיפול. עבורם נעשה במרפאת Les Experts שימוש בגז צחוק ייעודי ומבוקר, המסב למטופל תחושת רגיעה ונינוחות, ומעלים את החשש מטיפולי השיניים לצד הפחתה משמעותית של כאבים.

השימוש בגז צחוק הוא ידידותי ובטוח לחלוטין, וניתן להשתמש בו בטיפולי שיניים לילדים ולמבוגרים. אפקט גז הצחוק מפסיק לעבוד מספר דקות לאחר כיבוי המכונה, כך שלאחר הטיפול, המטופל חוזר לכושר מלא ותחושת הטשטוש נעלמת.

צוות מרפאה קשוב ותומך

צוות מרפאת Les Experts הוא מקצועי ומנוסה, ששם דגש על סבלנות ואמפתיה למטופלים. הרופאים עובדים במקצועיות ובזהירות, ולא פעם מרגיעים את המטופלים במהלך הטיפול, משלבים שיחות, תמיכה ועידוד.

הרופאים מסייעים לעבור את הטיפול ללא חששות, בכך שהם מספרים ומסבירים למטופלים על כל שלב בתהליך. למטופלים קל להבין מה מתרחש והם מעודכנים מראש בכל פעולה, רעשים, מכשירים, תחושות חום וקור, ציוד וחומרים, כך שהם יודעים למה לצפות. רופאי השיניים של Les Experts מאפשרים למטופלים לחוש רגועים ונינוחים.

מרפאת השיניים Les Experts השייכת לרשת מרפאות מצרפת, נפתחה לפני כשלוש שנים בנתניה, במטרה לספק גם לציבור הישראלי טיפולי שיניים מתקדמים, מהרופאים הטובים בתחומם. הרשת כולה שמה למטרה להציב בראש את המקצועיות והאנושיות.

הצוות המקצועי במרפאה כולל שישה רופאי שיניים, המספקים מגוון רחב של טיפולי שיניים מתקדמים למבוגרים ולילדים, הכוללים טיפולים מונעים, עזרה ראשונה, ניתוחי שיניים, השתלות שיניים, יישור שיניים, טיפול בילדים, פריודונטיה, טיפולי שורש ,Hollywood Smile, יישום של לומינט והלבנת שיניים בשיטה האמריקאית האיכותית ביותר בעולם.

זאת, כאשר הרופאים במרפאת Les Experts משלבים בהצלחה ברמה גבוהה יותר של ניסיון מקצועי עם שירות מותאם אישית מעמיק לכל מטופל. המרפאה ידועה בזכות תשומת הלב, האמפתיה והטיפול המותאם אישית לכל מטופל ומטופלת.

מרפאת Les Experts
כתובת: אגם כנרת 6, קומה 3, נתניה
טלפון: 09-7449726

למעבר לאתר האינטרנט>>>
למעבר לדף הפייסבוק>>>