משרדי תיווך בהוד השרון: מדוע חשוב להכיר מקרוב את שוק הנדל"ן המקומי?

מה מציעים משרדי תיווך בהוד השרון בדרך להשלמת עסקת הנדל"ן, וכיצד הם מלווים את הזוגות והמשפחות שמבקשים להתגורר בעיר שמציאה איכות חיים יחד עם קרבה למרכז?

דניאל דותן, אבי יופה
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שלוחן של משרד תיווך: מחשב נייד ולידו מעין דגם מעץ של בית
משרדי תיווך בהוד השרוןצילום: shutterstock
דניאל דותן, אבי יופה
תוכן שיווקי

קצב הגידול השנתי של האוכלוסייה בהוד השרון עומד על 1.4 אחוזים. כאשר על פי נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, נכון לסוף שנת 2019 מתגוררים בהוד השרון יותר מ-63 אלף תושבים, לעומת כ-57 בשנת 2015.

הקרבה למרכז, יחד עם איכות חיים, מוסדות חינוך ברמה גבוהה, מושכת אל העיר משפחות רבות, שמבקשות לא להתפשר על המרחבים: הן בבית והן בחוץ, בטבע שמקיף את בנייני המגורים.

מי שמבקש לעבור לעיר או לשפר את הדיור, בוודאי מבין שמדובר בעסקה מאוד משמעותית, שמחייבת התייעצות וליווי של אנשי מקצוע, שמכירים לעומק את שוק הנדל"ן המקומי, גם ברמת השכונות, הרחובות ומוסדות החינוך. הכירו את משרדי התיווך שמכירים מקרוב את העיר: טופ האוס, קוריאט גרינולד נכסים וקדם נכסים.

טופ האוס: מעטפת של שירותים במשרד אחד

במשרד התיווך טופ האוס בהוד השרון, מהמשרדים הוותיקים בהוד השרון, מכירים היטב את שוק הנדל"ן המקומי. המשרד מספק שירותי תיווך - מכירה, קנייה והשכרה לנכסי נדל"ן פרטי ומסחרי, עם התמקצעות ייחודית בבתים צמודי קרקע ודירות.

את המשרד הקים לפני 25 שנים עו"ד שאול בן דור, בעל תואר שני במשפטיםLL.M מאוניברסיטת בר אילן, מתוך חזון לספק ללקוחותיו את השירותים הטובים ביותר, המותאמים לכל אחד מהם באופן אישי. כיום שאול בן דור מוביל צוות ותיק ומקצועי של יועצות נדל"ן מנוסות ומוכשרות בתחומן, הפועלות במלוא המרץ לאיתור העסקאות הטובות והאידאליות ביותר ללקוחות.

הקו המנחה במשרד טופ האוס הוא מתן חוויה פרטנית, המותאמת אישית ללקוח בעת מכירה או קנייה של נכס. המשרד נותן מענה ללקוח החל מהרגע שבו הוא מביע נכונות להתקדם בעסקה, כולל חיבור עם יועצי משכנתאות, שירותי אדריכלות ועיצוב פנים, בדק בית, מימון והתאמת תנאי התשלום בהתאם לצרכיו. "אנחנו בעצם מספקים מטריה של שירותים הנלווים לתהליך הקנייה כך שהלקוח יכול לקבל את כל השירותים דרך אותו בית", אומר בן דור.

"ביצענו עסקאות יפות בתחום המגרשים לבנייה", הוא מוסיף, "ארגנו קבוצות רוכשים לבנייה צמודת קרקע ובנייה רוויה במתחמים שונים בעיר, הן במערב הוד השרון והן במזרח העיר". ,

מה הייחוד שלכם במכירת מגרשים ללקוחות?

"יש לנו רשימה מכובדת של לקוחות חוזרים וילדים של לקוחות". עו"ד שאול בן דורצילום: איקי פוטו דינו

"כשבעלי קרקעות מבקשים למכור מספר מגרשים בעסקה אחת האתגר הוא גדול ובהחלט מצריך מאיתנו קו מחשבה שונה. אנו מצליחים בכך הודות לחוזק שלנו בארגון קבוצות רוכשים גדולות. יש לנו ניסיון של שנים בתחום, דבר שללא ספק מהווה יתרון עצום למשרד. מעבר לכך, אנחנו תמיד חושבים על שני הצדדים בעסקה מתוך הבנה שכך יהיה ניתן להגיע לסגירת עסקה".

בן דור מוסיף ומסביר: "למתווך יש השפעה עצומה על צורת החיים של אותה משפחה שרוכשת דרכינו נכס נדל"ן. כאשר קונים נכס בהמלצתנו, האחריות המוטלת על כתפיי היא עצומה. כאשר אני פוגש את הלקוחות לאחר קנייה ורואה עד כמה הם מאושרים זה גורם לי לסיפוק רב ומאוד מרגש אותי".

דבר נוסף שמאפיין את משרד התיווך הוא הרמה הגבוהה של צוות המשרד המורכב, במקרה או שלא במקרה, מנשים איכותיות, משכילות ומנוסות מאוד בתחום. "במרוצת השנים הרבות נוכחתי לדעת שאין כמו הכוח הנשי", אומר בן דור.

הצוות כולל את המתווכת טליה גרינברג, מעצבת פנים שמספקת ללקוחות ערך מוסף בתחום העיצוב. עוד בצוות: רונית בליט שמגיעה מתחום הבנקאות ובשמת נחמיאס מגיעה מתחום הניהול העסקי. הן כולן מנוסות מאוד בתחום הנדל"ן והגיעו אליו לאחר קריירה ענפה בתחומים אחרים.

"דבר נוסף שמאפיין את המשרד שלנו היא האווירה המצוינת והמפרה במשרד. אנחנו ממש כמו משפחה שעובדים שנים רבות יחד", מספר בן דור, "האווירה הזו עוברת הלאה, ונוצרים קשרים אישיים בין הצוות ללקוחות. יש לנו רשימה מכובדת של לקוחות חוזרים וילדים של לקוחות שלנו, שמגיעים גם הם לרכוש או למכור דרכנו נכס. זה בהחלט מראה על האיכויות והכוח של המשרד".

אילו שירותים אתם מספקים למוכרים?

"בין השירותים שאנחנו מספקים, ניתן למנות הערכת שווי נכסים, תמחור הנכס למכירה, צילום הנכס על יד צלם מקצועי ושיווק מתקדם בכל הערוצים הרלוונטיים: אתר אינטרנט של טופ האוס, העמודים העסקיים של המשרד ושל כל יועצת נדל"ן ברשתות החברתיות, אתרי אינטרנט מובילים למכירות נדל"ן בארץ ובחו"ל. המטרה היא שכל לקוח שמחפש נכס בהוד השרון והסביבה ייחשף לנכסים שאנו מוכרים".

עו"ד שאול בן דורצילום: איקי פוטו דינו

המשרד מלווה את העסקה מהרגע שהנכס מגיע לשיווק ועד לחתימה על ההסכם. "שירות הליווי שלנו הוא גם למוכר וגם לקונה", אומר בן דור, "זו לא חוכמה להביא כמות של אנשים לראות את הנכס, הדגש הוא על האיכות. אנחנו אומרים גם למוכרים שאין לנו כוונה ליצור 'טיילת' של אנשים בבית אלא ליצור מערכת מדויקת לחלוטין של קונים פוטנציאליים שמגיעים לראות את הנכס. במהלך המכירה אנחנו דואגים לכך ששגרת החיים של המוכרים לא תיפגע ופועלים ליצור תהליך נוח לשני הצדדים" .

מי הלקוחות העיקריים שלכם?

"הלקוחות שלנו הם לקוחות שמגיעים להוד השרון והסביבה מכל רחבי הארץ, כולל כאלה שמחפשים לרכוש נכס להשקעה. אנחנו משווקים פרויקטים למגורים לחברות הגדולות ביותר, ועובדים גם עם יזמים פרטיים ועם לקוחות פרטיים. המטרה שלנו היא תמיד להפוך את התהליך של רכישת נכס נדל"ן לחוויה נעימה ומהנה. אצלנו עובדים עם חיוך וכולם מרוצים. חשוב לנו שלקוח שמגיע למשרד יידע שהוא בידיים הכי טובות שיש. האמינות שלנו היא מעל הכול".

משרד תיווך טופ האוס
טלפונים: 09-7455555, 050-5583033
כתובת המשרד: דרך רמתיים 62, הוד השרון
למעבר לאתר האינטרנט>>>
למעבר לדף הפייסבוק>>>

------------------------------------------------

קוריאט גרינולד נכסים: עובדים עם הנשמה

לפני כחמש שנים, אחרי עשרות שנים של עבודה בניהול פרויקטים, החליטה איריס קוריאט גרינולד לקחת את הנשמה הרבה שיש בה, ולהשקיע את כל כולה בתחום ייעוץ ושיווק הנדל"ן. זו גם הסיבה שהפכה מהר מאוד לבעלים של אחד משלושת משרדי התיווך המובילים בהוד השרון, כך על פי מדד מדלן.

"אני רואה במכירה, בקנייה או בשדרוג בית סוג של פרויקט", מסבירה איריס הבעלים של משרד קוריאט גרינולד נכסים, "ובנושא הזה אני מביאה עמי ניסיון לא מבוטל של שנים, שיחד עם עבודה שבאה עם נשמה, הפכו את העסק שלי למה שהוא היום".

נדל"ן תמיד היה החלום של איריס אבל דווקא מכיוון עיצוב הפנים. את החיבור לקנייה ולמכירת נכסים קיבלה מבעלה, עו"ד שרוב עיסוקו בנדל"ן, ומי שחי את הענף יום יום. כך, התשוקה שלה זכתה למימוש אחרי שיצאה לפרישה מרצון ממקום עבודתה, כשמלאו לה 50.

"יש מגוון של שכונות מועדפות בהוד השרון". איריס קוריאט גרינולדצילום: איה הקטין

עשרות עסקאות בשנה מאתגרת

"יש לי חזון וערכים שהם נר לרגליי: שקיפות, ביחד ואהבה", אומרת איריס, "שקיפות ויושרה הם ערך עליון מבחינתי. בתחושה שלי לקוחות באים לעולם התיווך עם סטיגמה שלילית, ואני באתי לשנות את זה והצלחתי. הערך ביחד אומר מבחינתי שפרויקט של מכירת דירה דורש שיתוף פעולה בין קונה למוכר, בין מתווך לקונים או למוכרים. ובנוגע לאהבה, בכל מקום שבו עבדתי נתתי את כל כולי כביטוי לאהבה שלי למקצוע, לעמיתים וגם ללקוחות שמרגישים את זה. כל אלה הן גם הסיבות לכך שהיקף העסקאות שביצעתי עולה על אלה של משרדים רבים בעיר".

מה מצב שוק נדל"ן היום בהוד השרון?

"עברנו שנה מאוד מאתגרת ולמרות זאת ביצעתי עשרות עסקאות. השוק עוד חם מאוד ועבד רגיל במסגרת המגבלות של התו הסגול. היום, עם התחושה שאנחנו עוד רגע שמים את הקורונה מאחורינו בזכות החיסונים ואחרי היציאה מהסגר, יש עליית מחירים מאוד חדה שלהערכתי תמשיך".

כחלק מסל השירותים שמציע המשרד של איריס, הלקוחות יוכלו למצוא גם סקירה מקיפה שהיא ביצעה של כל השכונות בעיר. מדובר בפירוט השכונות על כל המאפיינים שלהן, כך כל אדם שמתחיל את דרכו בהוד השרון ובאזור בכלל יוכל לקבל מידע מלא בכתב או בעל פה מבעלת מקצוע, שמכירה את האזורים המועדפים טוב יותר מכולם.

"היום יש מגוון של שכונות מועדפות בהוד השרון", מתארת איריס, "אם בעבר הייתה עדיפות לצד המערבי של העיר, עכשיו רבים רוצים להגיע גם לצד המזרחי בזכות הקרבה לתחנת הרכבת שהקפיצה את המחירים ויצרה ביקוש גדול מאוד, כמו בשכונות 1200 ו-200. בצד המערבי יש את שכונות גרינברג, האצבע ורמות מנחם המועדפות על המון משפחות משפרות דיור שעוברות לשם, לצד הגירה מאוד גדולה לעיר מערים כמו רמת גן, גבעתיים ותל אביב".

הוד השרון נחשבת עיר יקרה, מסבירה איריס, שמוכרת נכסי יוקרה בשווי 15 מיליון שקל לצד נכסים זולים יותר בסכום של 1.7 עד 1.8 מיליון שקל. "כל הנכסים אצלי משווקים בבלעדיות, כשהמנעד מאוד רחב", מדגישה איריס, "יש נכסי יוקרה ויש נכסים המתאימים לכל כיס, וגם למשקיעים".

איריס קוריאט גרינולדצילום: איה הקטין

יש לך כמה עצות לתת למי שרוצה להיכנס לשוק המקומי?

"קודם כל לפנות אליי. אני מגדלת את ילדיי בעיר, מכירה את כל מנהלי בתי הספר והנהגות ההורים. אני מאוד פעילה. אז אפשר לפנות אליי ולקבל עצה, גם בשאלות על בחירת בתי ספר, גנים ופעילויות קהילתיות, או איזה אזור להתאים לתקציב, איזה אזור מתאים יותר למשקיעים ואיפה אפשר לקבל תשואה משתלמת יותר. אני עובדת גם בשיתוף פעולה עם הרבה אנשי מקצוע מקומיים שקשורים לענף, ובן זוגי הוא עו"ד. אפשר לקבל את כל החבילה אצלי במשרד".

"פיתחתי גם שיטת עבודה ייחודית שמתאימה ללקוח נכס מדויק במינימום זמן, המבוססת על שאלון מיוחד שחוסך להם הרבה כסף, זמן וכאב ראש", מוסיפה איריס, "אני מצליחה לפעמים למכור דירות גם בתוך פחות משבוע, כשהעבודה שלי היא בשקיפות מלאה המלווה בחשיבה אסטרטגית. אני חושבת כמו משרד גדול עם חזון, ערכים ושיתופי פעולה עם מתווכים בכל הארץ, וזה מה שמאפשר לי להישאר כל הזמן בפסגה ולקבל לקוחות שמגיעים בזכות המלצות שעוברות מפה לאוזן".

קוריאט גרינולד נכסים
טלפון: 054-4814919
למעבר לאתר המשרד>>>
למעבר לעמוד הפייסבוק>>>

------------------------------------------------

קדם נכסים: משרד תיווך בהוד השרון

משרד קדם נכסים בהוד השרון בבעלותו וניהולו של מתווך הנדל"ן ניר קדם, ידוע בקרב עמיתים ולקוחות בזכות המקצועיות, השירות המסור והיושרה – הקווים המנחים את אופי המשרד.

תוך התמחות בתיווך נדל"ן – מכירה, קנייה והשכרה של קרקעות, בתים ודירות, משרד קדם נכסים פועל במקצועיות ואינטנסיביות לשרת את הלקוחות שמגיעים מכל אזור השרון: הוד השרון, רעננה, כפר סבא והסביבה.

ניר קדם, שחי בהוד השרון, מכיר כל בניין, פינה ואבן בעיר, ומקבל נכסים למכירה ושיווק בבלעדיות. משרד קדם נכסים, שרושם הצלחות מרשימות בעקביות שנה אחר שנה, מחזיק במאגר עצום של דירות ולקוחות פוטנציאליים, אולם מקפיד שלא לשווק יותר מ-15 נכסים יחד, על מנת לספק את השירות המלא, המקצועי והמקיף לכל אחד מהלקוחות.

רגישות כלפי הצדדים המעורבים ומיומנויות תקשורת. ניר קדםצילום: באדיבות קדם נכסים

אחד הגורמים התומכים בהצלחת משרד קדם נכסים, הוא מודל שיתוף הפעולה של המשרד עם משרדי תיווך נוספים מהסביבה. באמצעות שיתוף הפעולה מסייעים המתווכים זה לזה באיתור נכסים מתאימים ללקוחות שמחפשים דירה, ומכירת נכסים ללקוחות פוטנציאליים מכלל משרדי התיווך השונים. בנוסף, ניר קדם מקפיד כבר שנים לעבוד עם שורה את אנשי מקצוע שמספקים ליווי וייעוץ בתחומים שונים, בהם עורכי דין, שמאים, אדריכלים ומתווכים. כך מצליח המשרד לספק מעטפת שירותים מיטבית.

"לאורך 11 שנים של פעילות המשרד, מכרנו מאות רבות של נכסים כמעט בכל בניין בהוד השרון", אומר ניר קדם, "אנו עובדים חזק על שיווק הדירות של לקוחותינו בכל אתר רלוונטי למכירות נדל"ן וברשתות החברתיות באמצעות תמונות איכותיות ברזולוציה גבוהה ומידע שיווקי אותנטי, ואנו גאים בכך שאנו מצליחים למכור כ-95 אחוז מהנכסים שאנו משווקים".

זמינים מסביב לשעון

משרד קדם נכסים הוא אחד המשרדים המובילים לתיווך נדל"ן בשרון, הזוכים להכרה מקצועית בזכות הישגי המכירות והמוניטין של ניר קדם, אחד הסוכנים המהימנים והמוערכים ביותר בשוק הנדל"ן באזור. כשעובדים עם המשרד מרגישים מיד שניתן לסמוך על צוות מקצועי ואיכותי, עם אנשי מקצוע מנוסים עם ידע נרחב בנושאי נדל"ן המוקדשים למכור או לרכוש נכסים עבורך וזמינים לך מסביב לשעון.

"אנו גאים במספר עצום של לקוחות חוזרים, וזה מבחינתי אומר הכל", מציין ניר קדם, "לקוחות מגיעים אלינו מפה לאוזן, דרך המלצות, דרך מכרים ובני משפחה שסיפקנו להם שירות בעבר וכן לקוחות חוזרים עצמם שעבדו איתנו בעבר והתרשמו מהיכולות והשירות שלנו".

הקו המנחה: 100 אחוז יושרה

אחד הדברים המרכזיים המאפיינים את משרד קדם נכסים הוא מאה אחוז יושרה. "יושרה ואמינות הן לא קלישאה אצלנו, אנחנו מתייחסים לכך במלוא הרצינות כקווים המנחים שלנו בעבודה", אומר ניר קדם, "הלקוחות שלנו הם לב וליבת המשרד ואנו מציבים אותם מעל לכל, ולצד זה האחריות שלנו לספק ייעוץ כן ואמיתי ולהראות את התמונה המלאה, כדי שהלקוח יוכל לקבל החלטות מושכלות. אין שום טעם 'לדחוף לעסקאות' שאינן רלוונטיות ללקוח, התאמת הנכס נעשית לפני צרכיו ורצונותיו והלקוחות מזהים זאת ויודעים להעריך משרד תיווך שפועל מולם בשקיפות, אמינות ויושרה".

ניר קדםצילום: באדיבות קדם נכסים

ניר מסביר, כי יחסי הלקוח והסוכן צריכים להיות מושתתים על אמון משני הצדדים. "כחלק מהשירות שלנו אנו מקפידים ליצור חיבור אמיתי עם הלקוח. לוויתי במהלך שנות עבודתי אלפי לקוחות במכירה ורכישת דירות ותמיד הקפדתי להמחיש ללקוח את מכלול השיקולים הרלוונטיים לנכס. כך, גם אם 'נפסיד' עסקה זה לא משנה כי הרווחנו את הלקוח, והלקוחות הם שגרירי המותג. אנו פועלים בשיתוף פעולה עם משרדי תיווך אחרים כדי להשיג ללקוח את העסקה הטובה והמשתלמת ביותר".

"מעבר ליושרה והאמינות שהם החשובים מכל, שנים של עבודה בתחום עם מאות ואלפי לקוחות יצרו מאגר ידע עצום ונצבר במשרד קדם נכסים והיכרות מעמיקה עם כל בניין ושטח בעיר. ערך חשוב ומשמעותי ללקוחות".

ליווי לאורך כל הדרך

ניר קדם רואה בתפקידו כמתווך נדל"ן כמי שמלווה את הלקוחות מהשלב הראשוני ועד לחתימה עד ההסכם. "תפקיד של מתווך נדל"ן אינו רק להביא את הקונים לנכס אלא לגרום לעסקה לקרות", הוא מסביר, "לצורך כך, עליו לזהות ולהבין את טיב ומהות הנכס, את היתרונות והחסרונות. לדייק בהתאמת הקונים ולהביא את הקונים הפוטנציאליים המתאימים. במרבית העסקאות יש מהמורות שונות ומתווך טוב נמדד ביכולת שלו להתמודד ולפתור אותן".

"למתווך נדל"ן איכותי יש יכולת הבנה, רגישות כלפי הצדדים המעורבים ומיומנויות תקשורת גבוהות כדי לתווך עבורם את התהליך היטב. כשעושים את התהליכים הללו מאות פעמים, רוכשים ידע וארגז כלים בלתי ניתן לוויתור, לטובת הלקוחות. כך, כשנתקלים בהתנגדויות או מורכבות, יודעים כיצד להתנהל דרכם בצורה נכונה", מסכם ניר קדם.

קדם נכסים
כתובת המשרד: מיטל 7, הוד השרון
טלפון: 054-5677621