משרדי תיווך בגבעתיים: לסגור בהצלחה עסקאות נדל"ן בעיר השקטה של גוש דן

בשנים האחרונות הפכה גבעתיים ליעד מבוקש. דווקא בשל כך חשוב לקבל ליווי של משרדי תיווך נדל"ן שמכירים מקרוב את השכונות, הרחובות והנכסים בעיר

ניבה שור, אבי יופה, לידור יעקב
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מתווך נדל"ן יושב עם זוג - גבר ואישה מול מחשב נייד
משרדי תיווך בגבעתייםצילום: shutterstock
ניבה שור, אבי יופה, לידור יעקב
תוכן שיווקי

לפני 60 שנה הוכרזה גבעתיים כעיר, כאשר מאז היא עדיין שומרת על צביון קהילתי, ולמרות מיקומה במרכז הארץ היא נחשבת לעיר שקטה ושלווה יחסית לשכנתה, תל אביב. נראה כי בשל מאפייניה, יחד עם העובדה שבשנים האחרונות חיי הפנאי והבילויים בעיר קיבלו תנופה, הפכה גבעתיים לאטרקטיבית עבור זוגות צעירים ומשפחות עם ילדים. זאת, כאשר מחירי הדירות והנכסים נמוכים יותר מתל אביב השכנה.

נוכח המצב בעיר, כאשר שוק הנדל"ן בוער ונמצא בעלייה מתמדת, יש הכרח להשתמש בשירותיהם של אנשי המקצוע, המכירים היטב ולעומק את העיר. בעלי משרד תיווך מקומיים עשויים להעניק ערך מוסף ומאוד משמעותי ללקוחות בדרך לעסקה המשמעותית של חייהם: קנייה או מכירה של נכס. מי שמכירים לעומק ולרוחב את שוק הנדל"ן המקומי הם בעלי משרדי התיווך מגבעתיים, נועם קמחי - קמחי נדל"ן, גדעון חיים - חיים בנדל"ן, יוסי גבסו – הפול נדל"ן, אילן טבצ'ניק - א.א נדל"ן וירון ענבר - תיווך ושיווק נדל"ן.

נועם קמחי - קמחי נדל"ן

"גבעתיים היא אחת הערים הטובות ביותר מבחינת איכות החיים בה. לשמחתי, בשל היכרותי ארוכת השנים עם העיר, ביכולתי להעניק מענה אישי ומדויק לכל לקוח, בין אם הוא מעוניין במכירת נכס או ברכישת נכס בגבעתיים, באופן פשוט ונוח", אומר נועם קמחי, בעלים במשרד התיווך קמחי נדל"ן, הפועל לשיווק נכסים ברמת גן, גבעתיים ובקרוב גם בתל אביב.

חזה את השינויים שחלו בשוק הנדל"ן בגבעתיים, על שכונותיה השונות. נועם קמחיצילום: אופיר הראל

נועם הכיר את גבעתיים מקרוב לפני כ-11 אחת עשרה שנה, כסטודנט שעבר לעיר מבקעת הירדן. כבר אז הוא התאהב באופייה הייחודי של העיר. "יש בגבעתיים קסם מיוחד, בהיותה מעין אי ירוק בלב המרכז, באוכלוסייה האיכותית ובקהילתיות שלה", הוא אומר ומספר כי הקסם הזה הוא שהוביל אותו להחלטה, לפני כשמונה שנים, להקים את משרד התיווך קמחי נדל"ן דווקא בגבעתיים.

איכות חיים שאין שנייה לה

גבעתיים מציעה חוויית מגורים ברמה גבוהה, במחירים נמוכים בהשוואה לתל אביב השכנה. "בניגוד לערים אחרות, בגבעתיים אין שכונות חלשות. תושבי העיר הם במצב סוציו-אקונומי גבוה. בנוסף, שטחה הקטן יחסית הפך את העיר לבעלת אופי קהילתי מאוד", אומר נועם.

לדבריו, בעשור האחרון חלו בעיר שינויים שהפכו אותה לאטרקטיבית יותר. אחד מהם הוא חיי הפנאי, הבילויים והתרבות שמאוד התפתחו, עם פתיחתם של חנויות, מסעדות, בתי קפה ופאבים רבים, שמשכו תושבים צעירים. לצד זאת, משפחות רבות שהתגוררו בתל אביב וחיפשו לשדרג את המגורים במחירים שפויים, על אף העלייה במחירים.

בנוסף, בשש השנים האחרונות שכונות רבות בעיר נהנו מהתחדשות עירונית. הדבר שמשפיע גם הוא על אטרקטיביות הנכסים והמגורים בעיר. "בשמונה השנים האחרונות מחירי הנדל"ן בגבעתיים הכפילו את עצמם", אומר נועם.

איתור מגמות והזדמנויות נדל"ניות בעיר

לאורך השנים חזה נועם מקרוב בשינויים שחלו בשוק הנדל"ן בגבעתיים, על שכונותיה השונות. בזכות הידע והניסיון שצבר, כיום ביכולתו לזהות מגמות ושינויים בביקוש ובהיצע בשכונות העיר, לפני כולם, ולכוון את לקוחותיו אל הזדמנויות נדל"ניות. כך, לדוגמה, מספר נועם כי זיהה את הפוטנציאל הגלום בשכונת תל גנים, וכיוון אליה את לקוחותיו המעוניינים ברכישת נכס. התוצאה: השכונה הפכה למאוד מבוקשת.

נועם קמחי נדל"ן מדבר על מצב השוק בתקופת הקורונהקרדיט: Noam Kimhi

היכרותו הקרובה של נועם של כל שכונה ושכונה בגבעתיים, על אופייה והאוכלוסייה המתגוררת בה, מאפשרת לו לתת מענה מדויק ללקוחות שמעוניינים לרכוש נכס, בשכונות הרלוונטיות עבורם. כך למשל, עבור לקוחות שמעוניינים ברכישת נכס להשקעה מאתר צוות קמחי נדל"ן דירות בשכונות שבהן קיים ביקוש רב יותר למגורים בשכירות, ואילו משפחות צעירות יופנו לשכונות בעלות אופי קהילתי יותר.

תהליך השיווק של נכסים נעשה גם הוא תוך התחשבות באופי הנכס והשכונה בו הוא ממוקם. "שיווק נכס בשכונה קהילתית ומשפחתית יתמקד בקהל יעד בעל מאפיינים וצרכים שהם בהכרח שונים מאלו של קהל יעד המחפש נכס בשכונה תוססת והומה", מסביר נועם.

מעטפת שירותים מותאמת אישית לכל לקוח

צוות משרד קמחי נדל"ן שם דגש על ליווי אישי ומתן מענה למכלול הצרכים הייחודיים לכל לקוח. צרכים אלה מאותרים כבר עם תחילתו של התהליך, הכולל בירור לשאלות הנוגעות למועד פינוי רצוי שיאפשר לבעל הנכס זמן לאיתור נכס אחר, חלוקת התשלומים בהסכם עם הרוכש ועוד. במקביל, צוות המשרד מברר מהו מצבו המשפטי של הנכס, על מנת לוודא שאין מכשולים שעלולים לפגוע בתהליך השלמת העסקה.

בהמשך מתבצע תיאום הציפיות למחירו של הנכס. לשם כך נעשית הערכת שווי לנכס, המתבססת על מצב השוק ועסקאות שבוצעו לאחרונה בנכסים דומים באזור. "תהליך מכירת נכס עלול להיות מורכב ומתסכל. אנחנו מציעים לבעלי הנכס ליווי מקצועי, באווירה נעימה ובטוחה ובלי גינונים מיותרים", מדגיש נועם, "תוך התחשבות מקסימלית ברצונות הלקוח ושקיפות מלאה". זאת הסיבה שלאורך השנים לקוחות רבים חוזרים לקמחי נדל"ן, ונעזרים בשירותי המשרד במכירת או קניית נכס.

נועם קמחי - קמחי נדל"ן
טלפון: 054-2194959
למעבר לאתר>>>
למעבר לדף הפייסבוק>>>

---------------------------------

גדעון חיים - חיים בנדל"ן

חיים בנדל"ן, משרד התיווך שהקים ומוביל גדעון חיים, מתמחה בדירות יד שנייה ובשיווק פרויקטים של התחדשות עירונית בגבעתיים. המשרד הוותיק והמוכר נבחר על ידי אתר המקצוענים בנדל"ן למשרד מוביל בגבעתיים, וקיבל תו שקיפות של אתר מדלן לשנת 2021.

גדעון חיים וצוות הסוכנים של המשרד, הם כולם בעלי רישיונות תיווך שפועלים יחד משנת 2009. את דרכו כסוכן נדל"ן התחיל גדעון לאחר לימודים מקיפים והכשרות מתאימות. תחילה הא ועבד ברשת גדולה, בה גיבש את דרך העבודה הייחודית שלו, ולאחר מכן פתח את המשרד. העסק נולד אומנם בתל אביב, אך לאחר שעבר עם אשתו לגבעתיים, הוא התאהב בעיר ובחר למקד בה את פעילותו.

מה חשוב שיידע מתווך בגבעתיים?

"העיר גבעתיים עוברת שינויים רבים, אותם אנו מלווים מאז שהוקם המשרד ועד היום. העיר נעשתה צעירה יותר, עם הרבה יותר מקומות בילוי מבעבר, אך עליית המחירים נמשכת לאורך כל השנים. ההכרות שלנו עם כל פרט ופרט בעיר, לרבות פרויקטים של התחדשות עירונית ותוכניות עתידיות של העיר, מאפשרת לנו להציע ללקוחותינו מגוון רחב של אפשרויות ושירות מקצועי ואמין".

מלווים את העיר עם כל השינויים. גולומב 25-27 גבעתייםצילום: רועי גיא

גדעון חיים מספר על היתרונות שבהכרת העיר לעומק, והנכסים. כמו במקרה של אישה שהגיעה למשרדו, וביקשה לקנות דירה בבניין עם נוף פתוח לעץ ירוק ממש מול הסלון. "הודות להכרות שלנו עם פרויקטים חדשים בעיר, ידענו לומר לה שהעץ עתיד להיכרת לטובת בניין חדש. האישה התאכזבה אומנם, אך הבינה שיש לה על מי לסמוך ואכן מצאנו לה דירה מתאימה", אומר חיים.

מהי אסטרטגיית הפעולה והשיווק שלכם?

"תהליך המכירה מתחיל מפגישת הכרות הכוללת בדיקות מעמיקות והערכת שווי הנכס, ולאחריה נקבעת אסטרטגיית שיווק ממוקדת לפי קהל היעד, שמתבצעת על ידי טרגוט ממומן ברשתות החברתיות ובגוגל, וכן בכל המדיות המקובלות ואתרי הנדל"ן המובילים. לצורך השיווק, אנו עורכים בנכס סדרת צילומים מקצועיים המובילים את התהליך. בנוסף, אנו מקיימים קשרי אמון ענפים עם הקולגות שלנו, המרחיבים את קהל הקונים הפוטנציאלי של הנכס".

גדעון חיים מסביר כי "התהליך מול הקונה שם דגש על שקיפות ובהירות. לאחר הכרות מעמיקה עם הקונה ומציאת הנכס המתאים, אנו עורכים לו סיור, הכולל מפרט נתונים מדויק על הנכס, לרבות תשלומים, תוכניות הנכס ושטחו ופרטים מהותיים בדירה ואת הצילומים המקצועיים של הנכס. את המפרט הקונה יכול לקחת הביתה ולבחון לעומק ובצורה מושכלת את רכישת הנכס".

במשרד מציעים ללקוחות מעטפת רחבה, הכוללת מגוון רחב של דירות יד שנייה, לצד פרויקטים של התחדשות עירונית. "אחת החברות שבחרה בנו לשווק את הפרויקטים שהיא מבצעת, היא חברת 'אקוסיטי', המדורגת כאחת משלוש החברות המובילות בארץ להתפתחות עירונית", אומר גדעון חיים, ומוסיף: "הפרויקטים המשווקים כעת על ידי המשרד: הכנסת 35-37, קריית יוסף 15, וגולומב 25-27".

גדעון חיים - חיים בנדל"ןצילום: רועי גיא

כיצד אתם מסייעים לאנשים שמאחורי העסקאות?

"כאשר אנו מבצעים עסקה, טובת הלקוחות היא מה שמנחה אותנו בדרך. אנו עושים כל מאמץ להקל על המוכרים שביתם עומד למכירה, במיוחד כאשר יש בתמונה ילדים קטנים. לצורך כך אנו מנחים את המבקרים לנהוג בכבוד ושומרים על איש קשר קבוע מולו מתנהל כל התהליך. כאשר אנו נתקלים במקרה מורכב, אנו עושים כל שביכולתנו על מנת להגיע לפתרונות יצירתיים".

"אחד המקרים הללו התרחש לפני כשנתיים, כשזוג אחיות ששמעו עלינו המלצה ביקשו שנסייע להן למכור דירה שקיבלו בירושה. למרות שהדירה לא הייתה משופצת וללא חניה, ידענו שזה מה שיש ועם זה ננצח. לאחר שלושה חודשים הגיע אלינו זוג ירושלמי שאהב את הדירה והעסקה נחתמה, אך הזוג נקלע לבעיה כלכלית וביקש לבטל את העסקה, דבר שיחייב אותם בפיצוי גבוה. אנו מאמינים שתמיד ניתן להגיע לפתרון, ולכן מצאנו מייד זוג חדש שקנה את הדירה באותם תנאים, לשביעות רצונם של כל הצדדים. זוג הירושלמים לא נדרש לשלם דבר, אפילו לא שכר טרחה".

גדעון חיים מסכם: "אלו הם הרגעים שבגללם אני אוהב את המקצוע שלי, שמאפשר לי לסייע לאנשים וללוות אותם בתהליך החשוב בחייהם".

גדעון חיים - חיים בנדל"ן
כתובת: ויצמן 25 גבעתיים (פינת ז׳בוטינסקי)
טלפון במשרד: 077-4020482
טלפון נייד: 054-2347579
למעבר לאתר>>>
למעבר לפייסבוק>>>
למעבר לאינסטגרם>>>
לדף הגוגל>>>
לפנייה בוואטסאפ>>>

---------------------------------

יוסי גבסו - הפול נדל"ן

משרד התיווך הפול נדל"ן הוא אחד מהמשרדים המובילים בגבעתיים. את המשרד הקים לפני חמש וחצי שנים יוסי גבסו, לאחר שצבר ניסיון עשיר כמנהל בכיר בתחום המכירות ולאחר מכן למד והתמקצע בנדל"ן, בין היתר כמתווך בחברה מובילה. "מגיל צעיר חלמתי לעסוק בנדל"ן, וראיתי בכך את שיא ההתמחות של עולם המכירות. מכירה של בית היא דבר משמעותי ביותר ואני שמח להיות חלק מתהליך זה".

משרד הפול נדל"ן מנהל יותר מ-50 נכסים המוצעים למכירה בו זמנית, ומאגר גדול של יותר מ-4,000 קונים. כל צוות יועצי הנדל"ן של החברה הם בעלי רישיונות תיווך, שעברו קורסים להכשרה בתחום הנדל"ן, ובוודאי שלא תתקשו לזהות אותם, מאחר שהם כולם מגיעים לעסקאות רכובים על גבי אופנועים.

שיטת עבודה ייחודית, על אופנועים. צוות הפול נדל"ןצילום: באדיבות משרד התיווך

גבסו מסביר מהי שיטת הפעולה הייחודית של משרד הפול נדל"ן: "צוות המשרד עושה כל שביכולתו על מנת להשיג ללקוחותינו את העסקה הטובה ביותר. לצורך כך, הקמנו שיטת עבודה ייחודית, המורכבת משני צוותים מקצועיים: האחד אמון על גיוס הנכסים והשני על הטיפול בקונים".

הוא מסביר כי צוות הגיוס מאתר את הנכסים החדשים הנכנסים לשוק ומכין אותם למכירה. "לצורך הגיוס, נקבעת פגישה בנכס ולאחר הצגת נתונים על עסקאות שביצע המשרד, אנו פונים להערכת שווי מדויקת הנערכת על פי עסקאות קודמות באזור ונתוני הנכס", אומר גבסו, "לאחר גיוס הנכס וקביעת המחיר, נכנס לפעולה הצוות המומחה באיתור הקונים. את מאגר הקונים שלנו אנו מנהלים בצורה מאוד אישית ומדויקת ועושים כל שביכולתנו, על מנת להתאים לקונה נכס, לפי הפרמטרים שהוא הציב בפנינו".

גבסו מוסיף כי "את הנכסים המשווקים על ידי צוות המשרד בבלעדיות, אנו פותחים לאחר כחודש לגיוס בשיטת 'הפול נדל"ן' שעיקרה שיתוף פעולה נרחב עם משרדי תיווך נוספים בעיר, על מנת להרחיב את מאגר הקונים הפוטנציאליים. באופן הזה מוכר הנכס מרוויח פעמיים: גם נהנה מבלעדיות על הנכס ששומרת על ערכו וגם מחשיפה מקסימלית לקהל קונים אדיר. מאגר הקונים שלנו מרוויח אף הוא משיתופי הפעולה עם משרדים אחרים, המאפשרים לנו למצוא להם נכס מדויק בכל תנאי".

כיצד אתם מצליחים להציע ללקוחות מגוון רחב של אפשרויות, בהתאם לצרכים שלהם?

"בשוק הנדל"ן בגבעתיים הביקוש עולה על ההיצע, דבר שמוביל לעליית מחירים תמידית, גם בעת הזו. העיר, שמשנה את פניה בשנים האחרונות עם כניסתה של אוכלוסייה צעירה יותר ופתיחתם של מגוון מקומות בילוי חדשים, הופכת יותר ויותר מבוקשת. גבולות העיר לא מאפשרים לה להתרחב ופרויקטים של בנייה והתחדשות עירונית הם מעטים".

יוסי גבסו - הפול נדל"ןצילום: באדיבות משרד התיווך

גבסו מסביר כי כדי להצליח ולספק ללקוחות מגוון רחב של אפשרויות, בהתאם לצרכים שלהם, צוות המשרד פועל גם מעבר לגבולות גבעתיים, באזורי התפר של רמת גן ותל אביב השכנות. "ברמת גן יש מגוון רחב יותר של דיור חדש ומתחדש, ולכן ניתן למצוא בה נכסים במחירים נמוכים יותר", הוא מסביר, "למשל, עבור לקוח שגר ברחוב התע"ש בגבעתיים ורצה לרכוש דירה גדולה יותר, הצלחנו למצוא דירת פנטהאוז ברמת גן, על גבול גבעתיים, בדיוק כפי שרצה ובמחיר שפוי. הלקוח היה מאושר מהעסקה, מפני שהצליח להישאר לגור באותו אזור, ולמעשה להשאיר את ילדיו באותן מסגרות ובקרבת חבריהם".

מדוע חשוב להיעזר במתווך, דווקא בתקופה זו?

"עזרתו של מתווך בתהליך המכירה והקנייה של נכס עשויה להיות קריטית ללקוח, במיוחד בתקופה זו. המתווך בודק את הנכס מכל היבטיו ומסייע לקיים משא ומתן הוגן שבו אין לאף צד עדיפות על השני. לא מזמן הגיע אלינו לקוח שהתחייב לדירה שקנה, אך התקשה למכור בעצמו את הדירה שברשותו. שלושה חודשים לאחר שהתחלנו לשווק את הנכס מכרנו אותו בהצלחה, למרות המצב הנוכחי, במחיר קרוב למחיר השוק".

יוסי גבסו מסכם: "בית זה משפחה, זה משהו שתמיד נשאר בלב, ולכן אין סיפוק גדול יותר מלמכור לאדם בית. כשלקוח כותב לנו: 'יצאתם גדולים, אני שמח שבחרתי בכם', הלב שלנו מתרחב".

יוסי גבסו - הפול נדל"ן
טלפון במשרד: 03-5662866
טלפון נייד: 054-4891371
למעבר לאתר>>>
למעבר לדף הפייסבוק>>>

---------------------------------

אילן טבצ'ניק - א.א נדל"ן

בעשור האחרון הפכה גבעתיים ליעד מבוקש עבור צעירים ומשפחות שמבקשים לשדרג את איכות חייהם, ועדיין לגור במרכז. גם משבר הקורונה הביא לגידול בביקוש, כאשר שוק הנדל"ן נותר פעיל במהלך תקופת הקורונה.

"לא רק שהביקוש לא ירד, הוא אפילו התחזק בששת החודשים האחרונים", אומר אילן טבצ'ניק, הבעלים של משרד התיווך א.א נדל"ן, "אנשים מחפשים היום יותר דירות עם מרפסות, או לחילופין כאלו עם גג או גינה. מקום שאפשר לברוח אליו. זה אחד מתסמיני הקורונה".

הדבר שמאפיין את גבעתיים ומושך אליה משפחות משפרי דיור, זוגות צעירים וגם לא מעט משקיעים, הוא העובדה שאין בה שכונה שנחשבת פחות טובה מאחרות. אם בערים אחרות ישנן שכונות שעליהן מעידים התושבים המקומיים כי אינן בין המוצלחות בעיר, בגבעתיים המצב שונה. מדובר באחת הערים היחידות בישראל שבה כל שכונה נחשבת לטובה.

"המשקיעים חזרו לשוק בגדול". אילן טבצ'ניק - א.א נדל"ןצילום: שרון אלדר

"בחצי השנה האחרונה המשקיעים חזרו לשוק בגדול בחיפוש אחר דירות", מסביר אילן, "בעוד מי שרוצה לבוא ולגור בגבעתיים רוצה רק את גבעתיים. זו גם הסיבה שרמת המחירים נמצאת בעלייה מתמדת".

"בנוסף, אין יותר מדי פרויקטים חדשים או מתחמי פינוי בינוי בעיר", ממשיך אילן, "וזה מחדד את הביקוש וגורם לעליות מחירים, כיף לעבוד עם הלקוחות של גבעתיים שברובם יודעים מה הם רוצים וגם מוכנים לשלם על כך. מנגד הם מתפשרים פחות".

עד כמה גבעתיים יקרה ביחס לשכנות שלה כמו רמת גן, למשל?

"ביחס לרמת גן היא יקרה בעשרה אחוזים, אבל זה לא גורף. יש שכונות ברמת גן שמחירי הדירות בהן שווים לגבעתיים. העיר התפתחה משמעותית בעשור האחרון במגוון הבילויים שהיא מציעה לתושבים. מבחינת שכונות יש את המבוקשות יותר מאחרות שהן בורוכוב וגבעת רמב"ם".

כמה קופצים יש על כל דירה פנויה בעיר?

"שיווקתי דירת גג בגבעתיים במחיר לא זול, 3.5 מיליון שקלים, וכמות המתעניינים בה הייתה מאוד גדולה. הביקוש לדירות גג, גם בלי קשר לקורונה, גדול מאוד ויש מחסור בהן בשוק המקומי".

אילן מוסיף כי צעירים רבים שגילו את גבעתיים מחליטים להתמקם בה, וזו אחת הסיבות שהביאה לביקוש הרב. זאת, לצד העובדה שאין יותר מדי דירות למכירה ביחס לביקוש. למרות זאת החודשים האחרונים היו מלאי פעילות עבור אילן.

"אחרי הסגר הראשון חשבתי שייקח לאנשים כמה חודשים כדי להניע את עצמם מחדש, אבל בתום פחות משבועיים כאילו ירו אותם מתוך תותח", מתאר אילן, "הטירוף ממשיך גם היום ויש לכך כמה הסברים: מדרגות מס הרכישה שהורדו, המשקיעים שחזרו וישנו גם חוסר הרצון להיות תלוי בווירוס שיכול להפוך את התמונה הכלכלית. לכן הבחירה היא להשקיע בנכס עם ארבעה קירות שאפשר לממש. גם הרבה שישבו על הגדר ירדו ורוצים לקנות".

אילן טבצ'ניק - א.א נדל"ןצילום: שרון אלדר

א.א נדל"ן הוא משרד בוטיק שפעיל כבר למעלה מעשור בעסקאות קנייה ומכירה של נכסים למגורים בגבעתיים, ברמת גן ובתל אביב. המשרד מטפל באופן בלעדי ומקצועי בקשת רחבה של נכסים, כשהרעיון שעומד מאחורי הפעילות של אילן הוא להוציא לפועל עסקאות שמשרתות את רצון הלקוח בצורה האמינה והמקצועית ביותר ובסבלנות רבה.

אילן, מה הייחוד שלכם על פני משרדי תיווך אחרים בגבעתיים?

"המוטו של המשרד בהובלת לקוח לעסקה של קנייה או מכירה של נכס, הוא ללוות את התהליך בבדיקה מעמיקה של כל צד לגבי הרצינות והמוכנות שלו לסגור עסקה. התהליך נעשה בשקיפות מלאה, עם ירידה לפרטים הקטנים, והוא כולל סבלנות רבה. עבור רוב הלקוחות זו העסקה הכי גדולה שהם מעורבים בה במהלך חייהם. השליחות שלי היא לחבר בין אנשים לנכסים, להגשים חלומות ולא פנטזיות".

אילן טבצ'ניק - א.א נדל"ן
כתובת: תלפיות 31, רמת גן
טלפון: 052-8074141
למעבר לעמוד הפייסבוק>>>

---------------------------------

ירון ענבר - תיווך ושיווק נדל"ן

"גבעתיים הייתה ונשארה אחותה הקטנה והאיכותית של תל אביב והיום יותר מתמיד היא מציעה איכות חיים גבוהה, חינוך מהטובים בישראל, לצד מוסדות תרבות ופנאי וחיי לילה פעילים", כך אומר ירון ענבר, בעלים במשרד ירון ענבר תיווך ושיווק נדל"ן.

לירון ניסיון של 16 שנה בתחום הנדל"ן, כאשר למשרדו שני סניפים: ברמת גן וברמת השרון, המשווקים דירות ובתים חדשים ויד שנייה, בגבעתיים, תל אביב, רמת גן ורמת השרון. כמשרד תיווך שפועל כבר שנים בגבעתיים, ירון מכיר היטב את שוק הנדל"ן המקומי והייחודי לעיר.

עושה שימוש בכלים מתחום הגישור. ירון ענברצילום: עופר עמרם

גבעתיים – צביון קהילתי וחיבור לצירים מרכזיים

גבעתיים, שהוקמה במהלך שנות השלושים של המאה הקודמת, היא אחת הערים הבודדות בישראל שהצליחה לשמר לאורך השנים את צביונה כעיר יוקרתית וקהילתית, למרות הגידול והצמיחה. אחת הסיבות ליציבות בעיר נעוצה בעובדה שהאוכלוסייה בעיר הומוגנית, במצב סוציואקונומי בינוני-גבוה, כאשר כמעט ואין פערים בין השכונות. זאת, בניגוד לערים אחרות המתאפיינות במגוון סוגי אוכלוסיות.

בנוסף, לעיר ישנו חיבור לצירי תנועה מרכזיים, ביניהם כביש 20 וכביש 4, לצד גבולותיה המשותפים עם תל אביב, שמאפשרים נגישות בתנועה אל תוך העיר ומחוצה לה. כמו כן, שטחה של גבעתיים קטן ביחס לשכנותיה רמת גן ותל אביב, דבר שמיצב אותה כמעין "עיר בוטיק". בגבעתיים, בניגוד לרמת גן, אין עתודות בנייה לצורך התרחבות עתידית של העיר. עובדה שמשפיעה על היצע הנכסים, ומחירי הנדל"ן, שעולים בהתמדה לאורך השנים. אמנם מחירי נכסים בגבעתיים גבוהים בכ-10 אחוזים יותר מהשכונות אשר במרכז ודרום העיר רמת גן, אך נמוכים יותר בכ-30 אחוז ביחס לתל אביב השכנה.

ירון ענבר - תיווך ושיווק נדל"ןצילום: עופר עמרם

אטרקטיבית לצעירים, למשפחות ולמשקיעים

בעשור האחרון הפכה גבעתיים למבוקשת בקרב זוגות צעירים ומשפחות עם ילדים, בעיקר בשל מסגרות החינוך האיכותיות בה. זאת, בנוסף למוסדות תרבות ופנאי, כמו תיאטרון גבעתיים סמוך לשכונת רמב"ם, קאנטרי קלאב ומתנ"סים. ההתעוררות באה לידי ביטוי בפרט בתחום המסעדות והברים שנפתחו בשנים האחרונות לאורך רחוב כצנלסון, שהפך שוקק.

כמו כן, ההתחדשות העירונית בשכונות בורוכוב וארלוזורוב בעיר מושכת אל העיר משקיעים רבים, המחפשים דירות שלושה, ארבעה וחמישה חדרים להשקעה.

מעטפת מלאה לשיווק ומכירת נכסים

הידע והניסיון הרב שרכש ירון לאורך השנים בתחום הנדל"ן, לצד היכרותו הקרובה עם מצב שוק הנדל"ן בגבעתיים והעסקאות הרבות שליווה, מאפשרים לו להציע למוכרי הדירות מעטפת מלאה לשיווק הנכס שלהם. זאת, כאשר לירון ניסיון גם בהערכת שווי לנכסים, באופן שמותאם למחירי השוק ולערכו האמיתי של הנכס.

הוא מלווה את המוכרים בביצוע בדיקות של מצבו המשפטי של הנכס, על מנת לקבל תמונה מלאה אודותיו ולמנוע "הפתעות" שעלולות למנוע את מכירתו. כמו כן, מציע משרדו של ירון לנכסים אותם הוא משווק בבלעדיות שיווק אינטנסיבי ורחב במגוון פלטפורמות באתרי המדיה השונים: אינטרנט,,פייסבוק ועוד . בנוסף מבצע המשרד פנייה ישירה ללקוחות רלוונטיים הנמצאים במאגר הלקוחות הגדול של המשרד, וגם באמצעות שיתופי פעולה עם משרדי תיווך מובילים באזור.

לדברי ירון, היכולת לנהל המשא ומתן אפקטיבי היא קריטית להצלחת העסקה. זאת, כאשר לא פעם נדרשות מיומנויות בין אישיות, ויכולת לגשר ולהכיל את רצונותיהם של שני הצדדים. ירון עושה שימוש בכלים מתחום הגישור מול הצדדים וגם מול עורכי הדין בעת ניסוח הסכם המכירה, ופועל למציאת פתרונות יצירתיים, הנדרשים לא פעם להבטחת השלמת העסקה.

לכל אורך התהליך, מקפיד ירון לפעול בהתאם לרצונות והעדפות הלקוח, ולעדכן את לקוחותיו באופן קבוע על ההתקדמות בתהליך המכירה, תגובות שהתקבלו מרוכשים פוטנציאליים ואף לבצע התאמות בנכס או בתהליך המכירה במקרה הצורך. הליווי האישי שמעניק ירון ללקוחותיו, בנוסף לזמינותו הגבוהה בכל עניין ושאלה, מאפשרים לבעל הנכס תהליך מכירה המנוהל במקצועיות רבה ומעניק שקט נפשי.

ירון ענבר - תיווך ושיווק נדל"ן
טלפון: 054-2288311
למעבר לעמוד הפייסבוק>>>