משרדי תיווך ברמת גן: מכירים מקרוב את שוק הנדל"ן המקומי

בשנים האחרונות הולך וגובר הביקוש למגורים ולמסחר ברמת גן. משרדי התיווך שפועלים בעיר יודעים לתת ליווי ומענה לשורה של סוגיות בדרך להשלמת העסקה

לידור יעקב, אבי יופה
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
צילום קו הרקיע של רמת גן
משרדי תיווך ברמת גןצילום: shutterstock
לידור יעקב, אבי יופה
תוכן שיווקי

בשנים האחרונות הפכה רמת גן לעיר עוד יותר אטרקטיבית ומבוקשת בקרב משפחות וזוגות צעירים. סייעו לכך המיקום המצוין באזור המרכז, המחירים הנמוכים ביחס לתל אביב השכנה וההזדמנות לגור בדירות ובתים בבניינים שהשתדרגו בעקבות פרויקטים של התחדשות עירונית ותמ"א 38.

אולם בדרך לביצוע העסקה המשמעותית של קניית בית או מכירת נכס, חשוב להתייעץ עם מתווכים שמכירים מקרוב את שוק הנדל"ן ברמת גן, ויכולים לתת מענה לשורה של סוגיות שמתעוררות עד החתימה על ההסכם. בעלי משרדי התיווך מרמת גן, שמכירים היטב את השוק המקומי הם ירון ענבר - תיווך ושיווק נדל"ן, אילן טבצ'ניק - א.א נדל"ן ואיתי כהן - נדל"ן 60 + ונועם קמחי - קמחי נדל"ן.

ירון ענבר - תיווך ושיווק נדל"ן: מכיר את מכלול הנכסים לשיווק

"רמת גן היא אחת הערים המרכזיות והמובילות בגוש דן, ובשנים האחרונות אנו עדים לעלייה בביקוש לנכסים בעיר", כך אומר ירון ענבר, בעלים במשרד התיווך הוותיק ירון ענבר תיווך ושיווק נדל"ן, המחזיק בניסיון של יותר מ-15 שנה בתחום שיווק הנדל"ן.

במסגרת משרדו של ירון ענבר פועלים שני סניפים – ברמת גן וברמת השרון, המעניקים שירותי תיווך של דירות ובתים חדשים ויד שנייה, ברחבי רמת גן, גבעתיים, תל אביב ורמת השרון. לאורך השנים הוביל המשרד מאות עסקאות נדל"ן ברמת גן ובכלל. מלבד הניסיון המקצועי, לענבר יתרון בולט כיליד העיר המכיר אותה מקרוב. מרכיבים אלו הפכו אותו למומחה בתחום הנדל"ן ולמתווך מומלץ ברמת גן.

רמת גן – לגור בגוש דן, באיכות חיים גבוהה

רמת גן נחשבת כיום לעיר אטרקטיבית ומבוקשת, כאשר בראש יתרונותיה עומדת הקרבה של העיר לתל אביב, והחיבור שלה לצירי תנועה מרכזיים, בהם כביש 20 ודרך אם המושבות, המאפשרים מעבר מהיר ונוח אל העיר ומחוצה לה. בנוסף, לעיר יתרונות נוספים, בהם מרכז סחר מוביל "הבורסה"; קרבה למרכזי עסקים מובילים כדוגמת רמת החייל ומגדלי ב.ס.ר והתחבורה בתוך העיר הכוללת שימוש עתידי ברכבת הקלה, שתהפוך את רמת גן לנגישה אף יותר.

רמת גן היא עיר שיש בה הכל – מסחר ער וקניונים, מסגרות חינוך מהמובילות בארץ, אזורי בילוי ופנאי מפותחים, לצד מוסדות תרבות ופנאי לכל המשפחה.

ירון ענברצילום: עופר עמרם

עלייה בביקוש למגורים ברמת גן

בצפון מערב העיר שוכנות השכונות המבוקשות – נחלת גנים, הגפן, שיכון ותיקים, חרוזים, שכונת הראשונים, המציעות לתושביהן איכות חיים גבוהה. גם השכונות שבמרכז העיר ודרומה הפכו למבוקשות, והן קולטות אליהן משפחות רבות, לא מעט בזכות המחירים הנמוכים בכ-30 אחוז מהשכנה, תל אביב.

כמו כן, בשנים האחרונה נהנית העיר מתנופה של התחדשות עירונית וחידוש תשתיות, ואלו הופכים את העיר לאטרקטיבית יותר מתמיד. "זוגות ומשפחות שקיוו לרכוש נכס במסגרת פרויקט מחיר למשתכן, פונים כעת לחיפוש נכס ברמת גן", מספר ירון, "בנוסף, הוזלת מס הרכישה (ברכישת דירה שנייה) בחודשים האחרונים הובילה לתנועה של משקיעים שמחפשים נכס בעיר. כל אלה מביאים לעלייה בביקוש לנכסים ברמת גן בחצי השנה האחרונה, ועקב כך גם לעלייה במחירי הדירות".

"מכיר את העיר כמו את כף ידי"

ירון גדל והתחנך ברמת גן, ויש לו היכרות עמוקה עם כל השכונות בעיר, על אופיין ואופי התושבים המתגוררים בהן, כמו גם מוסדות חינוך ושירותים ציבוריים נוספים הניתנים לתושבים.

הוא גם מכיר מקרוב את רוב מכלול הנכסים המשווקים בכל רגע נתון בשכונות בצפון מערב העיר. "היכרות עם מפת הנכסים המוצעים למכירה היא מאוד חשובה, לצורך מתן תמונת מצב מלאה לבעל הנכס באשר למצב השוק, נכסים דומים שמוצעים למכירה באותו אזור ועוד. כל אלה משפיעים על יכולת המכירה של הנכס, כמו גם על מחיר השיווק באופן שיתאם לשווי השוק", מסביר ירון.

ליווי מלא לשיווק הנכס

משרד התיווך של ירון ענבר מציע לבעלי נכסים ליווי מלא מתחילתו של התהליך ועד סופו. הליווי כולל בדיקה של מצבו המשפטי והתכנוני של הנכס, הערכת שווי השוק ושיווק רחב ואגרסיבי בכל אמצעי המדיה הרלוונטיים, כולל פנייה למאגר לקוחות עצום שברשות המשרד, העובד בשיתוף משרדי תיווך נוספים באזור.

לכל אורך הדרך ירון שם דגש על התאמת התהליך לרצונות ולמגבלות בעל הנכס. הוא מקפיד לעדכן את בעל הנכס מדי שבוע על התקדמות תהליך המכירה ולשתף אותו בפידבקים ובתגובות שהתקבלו מצד לקוחות פוטנציאליים. המיומנויות לניהול משא ומתן אפקטיבי בין הצדדים שפיתח לאורך השנים מסייעות לו במציאת פתרונות יצירתיים למגוון מצבים, ובהבטחת הצלחת העסקה.

ירון ענבר - תיווך ושיווק נדל"ן
טלפון: 054-2288311
למעבר לעמוד הפייסבוק>>>

------------------------------------

אילן טבצ'ניק - א.א נדל"ן: לחבר בין אנשים לנכסים

יש ערים שבהן שוק הנדל"ן קפא במהלך השנה, שבה העולם כולו התמודד עם נגיף הקורונה, אבל יש מקומות שבהם הביקוש עלה בצורה דרמטית. כמו, למשל, העיר רמת גן שהפכה ללוקיישן אטרקטיבי ומבוקש עבור רבים.

את מה שעבר על שוק הדירות ברמת גן בתקופה הזו, מכיר היטב אילן טבצ'ניק, הבעלים של משרד vתיווך א.א נדל"ן, עם ותק של 10 שנים בעסקאות מוצלחות ברמת גן, בגבעתיים ובתל אביב.

"השוק ברמת גן קיבל דחיפה מאוד חזקה בחצי השנה האחרונה", מפרט אילן, "במיוחד בכל הקשור למשקיעים בדירות של 1.7 ועד שני מיליון שקלים. במקביל, יש ביקוש נרחב לדירות ארבעה חדרים עם מרפסת שמש, חניה וממ"ד".

המשרד של א.א נדל"ן ממוקם בשכונת הגפן ברמת גן. "זו שכונה שבה הביקוש מטורף ואין נכסים", אומר אילן, "אחת הסיבות היא שכמעט ולא בונים באזור ומי שכבר מחזיק בנכס פשוט לא מוכר אותו".

אילן טבצ'ניקצילום: שרון אלדר

מה מאפיין את האנשים שמגיעים לרמת גן?

"יש הרבה שגדלו בעיר ומחפשים בה דירה, ויש גם לא מעט חבר'ה מתל אביב, צעירים בלי יכולת כלכלית לעמוד במחירי הדירות בעיר הגדולה. אז הם מגיעים לפה ומבינים שיוכלו למקסם את התקציב שלהם, כולל בשכונת חרוזים שהולכת ומפתחת בקצב גבוה. בשכונה הזאת, עוד לפני שבונים את השלד לבניין יש כבר רוכשים לדירות. יש גם הרבה שרוצים לגור ליד הפארק הירקון".

פרט לשכונות הגפן והחרוזים אזורים מבוקשים נוספים הם תל בנימין, שכונת הראשונים. ומה ההבדל מהשכנה גבעתיים למשל? אילן מסביר שלרוב מדובר בעניין של מחיר. "יש שמגיעים ישר לרמת גן, יש שמנסים לעבור קודם בגבעתיים. ההעדפה היא לשכונות הקרובות לתל אביב. לעומת זאת יש לקוחות שמעדיפים את מזרח רמת גן, שם דווקא בונים יחסית יותר ויש לא מעט עסקאות. באזורים של מרכז ומזרח העיר רמת המחירים יותר נמוכה".

יש הרבה שמגיעים מחוץ לרמת גן כדי לגור בה?

"יש הרבה אנשים שמגיעים בעקבות הילדים שלהם. הורים רבים מחוץ לתל אביב מגיעים הנה כדי להיות ליד הילדים. הרבה מהם מתגוררים במגדלים, שכן מדובר במבוגרים עם יכולות כספיות רבות יותר".

אם החלטתם לבדוק את השוק של רמת גן בעקבות הכתבה זו, אז שימו לב קודם כל לתקציב ולאזור. תראו מה מתאים לכם, אם אתם הורים לילדים אז מסגרות החינוך יהיו בסדר העדיפויות שלכם. יש שמחפשים את הקרבה לפארק, ואחרים את היציאה לתל אביב או קרבה לתוואי הרכבת הקלה. "זו גם הדרך שלי בהתנהלות מול הלקוחות", אומר אילן, "התהליך שאני מוביל את הלקוחות לקנייה או מכירה, מותאם מראש לתקציב שלהם מול הצרכים והרצונות עם מינימום התפשרות. אני מדגיש בפניהם שאני משתדל להגשים חלומות ופחות פנטזיות. המומחיות שלי לחבר בין אנשים לנכסים".

אילן טבצ'ניק - א.א נדל"ן
כתובת: תלפיות 31, רמת גן
טלפון: 052-8074141
למעבר לעמוד הפייסבוק>>>

------------------------------------

איתי כהן - ליווי אישי במכירת דירה ברמת גן -מותאם לגילאי 60 פלוס

"אנשים המתגוררים בנכס לאורך שנים ואף עשרות שנים, עשויים לגלות ברבות השנים שהנכס כבר אינו מתאים לצורכיהם. עם זאת, תהליך מכירה ורכישה של נכס אחר עלול להיות מורכב ומאיים, במיוחד בקרב מבוגרים", אומר איתי כהן, בעלים במשרד התיווך איתי כהן תיווך ושיווק נדל"ן, ומי שעומד מאחורי השירות המהפכני – נדל"ן 60 +, המציע מעטפת ליווי מלאה, המותאמת לאוכלוסייה המבוגרת, במכירה ורכישת נכס.

משרדו שברמת גן, פועל לשיווק דירות ובתים ברחבי העיר ובגבעתיים, כאשר איתי רואה כשליחות את פעילותו לאיתור וליווי לקוחותיו לרכישת נכס המתאים לצורכיהם. זאת, כאשר היכרותו רבת השנים עם רמת גן והעובדה כי הוא עצמו מתגורר בעיר, מאפשרים לו להתאים עבור כל לקוח נכס בשכונה הרלוונטית.

המשרד עצמו ממוקם בחיבור בין שלוש שכונות ברמת גן: תל יהודה, יד לבנים והילל, המאופיינות בצביון הקהילתי שלהן. היכרותו האישית עם תושבי השכונה היא שהפכה את משרד התיווך למוקד עלייה לרגל, ורבים מתושבי השכונות מגיעים להתייעץ עם איתי בנושאים של רכישת נכס למגורים או להשקעה, ולא פעם פונים אליו לייעוץ כלכלי.

ביקוש גובר בקרב מבוגרים למגורים במרכז העיר רמת גן

רמת גן היא אחת הערים המובילות בשיעור האוכלוסייה הבוגרת המתגוררת בה. רבים מאותם מבוגרים מתגוררים בנכס שכבר אינו מתאים לצורכיהם, בין אם מדובר בבית שהפך גדול מדי לאחר שהילדים עזבו את הבית, ובין אם מדובר בצורך בבית מונגש וללא מדרגות, כאשר מבוגרים רבים מתגוררים בבניינים ישנים, ללא מעלית, ומתקשים להתמודד עם המאמץ הפיזי.

איתי כהןצילום: זאב כהן

"אנחנו רואים מגמה ברורה של ביקוש בקרב האוכלוסייה הבוגרת לנכסים במרכז העיר", אומר איתי, "אזור זה מאוד אטרקטיבי עבורם בשל הקרבה לשירותי בריאות, לחנויות מסחר ופארם ולבתי קפה קרובים. בנוסף, במרכז העיר ישנה גישה לתחבורה ציבורית בהם נעזרים מבוגרים רבים על מנת להתנייד בעיר ומחוצה לה".

נדל"ן 60 + - ליווי מלא למבוגרים במכירה ורכישת נכס

לדברי איתי, למרות צורך אמיתי בשינוי מקום המגורים, מבוגרים רבים מוצאים את עצמם מתקשים בהנעת התהליך, בשל חשש משינוי ועזיבת אזור הנוחות המוכר. חלקם פונים לילדיהם, אך לרוב אלו עסוקים בחייהם, ואינם יכולים ללוות את הוריהם בתהליך הארוך והמורכב.

במהלך שנות עבודתו עם מבוגרים, זיהה איתי צורך אמיתי בקרב מבוגרים, לליווי, תמיכה וסיוע לביצוע מעבר דירה, על כל הכרוך בכך. מתוך הצורך הזה הוקם לפני כשנה משרד התיווך נדל"ן 60+, המעניק מעטפת שירותים מלאה ומותאמת אישית לתהליך מכירה ורכישת נכס. איתי מספר כי מרגע שהוקם השירות, הגיעו למשרדו פניות רבות, דבר שחיזק את ההבנה כי אכן קיים צורך בליווי מיוחד עבור מבוגרים, בייחוד ברמת גן.

קרדיט: Itay Cohen

תהליך הליווי מתחיל בהבנת צורכי הלקוח בשינוי מקום המגורים, לצד מיפוי הבקשות, הרצונות והציפיות מהבית החדש ובסביבה אליה יעבור. בנוסף, איתי בוחן יחד עם לקוחותיו את ההיתכנות הכלכלית הכרוכה במעבר דירה, ופועל למציאת פתרונות שיעניקו מענה מיטבי לצורכיהם של הפונים אליו, החל מאפשרות למעבר לדיור מוגן ועד לשכירת דירה במקום רכישה. בכך לא מסתיים התהליך, ואיתי מלווה את לקוחותיו גם בהכנת ביתם למכירה, כולל בדיקות מקיפות, הערכת שווי ושיווקו במגוון פלטפורמות.

במהלך התהליך עולים לא פעם צרכים ייחודיים, שיש לתת להם מענה. כך, מעטפת השירות כוללת בין היתר סיוע בסידור ומיון חפצים ותיוק מסמכים, שירותי אריזה, פריקה וסידור מקצועיים ועוד. לכל אורך התהליך, איתי משמש אוזן קשבת ללקוחותיו ומעניק להם מענה בכל עניין ובעיה, עד להשלמת התהליך בהצלחה ולקליטת הלקוח במקום מגוריו החדש.

נדל"ן 60+
טלפון: 072-393-6412
למעבר לאתר נדל"ן 60+
לעמוד הפייסבוק של נדל"ן 60+

------------------------------------

נועם קמחי - קמחי נדל"ן: ליווי לאורך כל הדרך

"אנחנו מאמינים שתהליך מכירת נכס צריך להיות פשוט ולהיעשות בתחושה בטוחה ונעימה", כך אומר נועם קמחי, בעלים במשרד התיווך קמחי נדל"ן, המשווק נכסים ברמת גן, גבעתיים ובקרוב גם בתל אביב. "לכן, השירות שאנחנו מציעים ללקוחות המעוניינים למכור נכס כולל מעטפת שירותים, בליווי סוכנים מנוסים ומקצועיים, הרואים לפני הכול את טובת האדם שעומד מולם.

לאורך השנים צבר המשרד מוניטין רב, וכיום הוא משווק בכל רגע נתון עשרות נכסים בבלעדיות, וכן ברשותו מאגר גדול של לקוחות המחפשים נכס לרכישה. קמחי נדל"ן כולל צוות של שבעה סוכני נדל"ן, כל אחד מהם מומחה בתחום מסוים, ויחד הם מעניקים שירות מקצועי למכירה ורכישת נכסים ברמת גן ובגבעתיים.

נועם קמחיצילום: אופיר אראל

רמת גן: מוסדות חינוך, מסחר ופנאי

רמת גן, עיר מרכזית וגדולה השוכנת במרכז הארץ, מציעה מסחר, מוסדות חינוך וחיי תרבות ופנאי, שאינם נופלים מאלה של שכנותיה. לצד בתי ספר מובילים בשכונות חשמונאים עלית, שכונת הגפן ותל גנים, בעיר ממוקם אף בית הספר האנתרופוסופי, מוסד לימוד מבוקש שמושך משפחות רבות, הבוחרות להתגורר בעיר על מנת שילדיהם יוכלו ללמוד בו. לצד זאת, בשנים האחרונות נפתחו בעיר בתי קפה, מסעדות וברים. פריחת חיי בילוי והתרבות הובילה למעבר של צעירים רבים לעיר. בנוסף, מתאפיינת העיר במחירי דירות נמוכים יותר ביחס לתל אביב וגבעתיים.

דירות גדולות יותר, במחירים אטרקטיביים

"הקורונה הובילה לעלייה בחשיבותו ובמרכזיותו של חלל המגורים המשותף", מסביר נועם, "משפחות רבות החלו לחפש דירות מרווחות יותר, עם מרפסת או גינה לילדים. כל אלו קיימים ברמת גן, במחירים נגישים יותר יחסית לערים השכנות לה".

גם ההתחדשות העירונית ממנה נהנית רמת גן בעשור האחרון תרמה למגמה הגוברת, במסגרתה משפחות רבות עוברות מגבעתיים ותל אביב אל רמת גן, ומוצאות בה פתרונות הדיור במחירים אטרקטיביים.

נועם קמחי נדל"ן מדבר על מצב השוק בתקופת הקורונהקרדיט: Noam Kimhi

מומחים בשוק הנדל"ן ברמת גן

לצוות הסוכנים בקמחי נדל"ן הכרות קרובה וארוכת שנים עם העיר, על שכונותיה השונות. "יש לנו ידע רב בנוגע לביקוש וההיצע למגורים בשכונות השונות, שווי הנכסים והיסטוריית עסקאות הנדל"ן שנעשו. מעבר לכך, אנחנו בקיאים בתב"ע העירונית ויודעים לומר אילו רחובות ובניינים מיועדים להשבחה בשנים הקרובות, היכן תעבור הרכבת הקלה ומה ההשלכות שלה על מחירי הדיור – בין אם יובילו לעלייה או לירידה במחירי הנכסים באזורים אלו", מספר נועם

כמו כן, ברשות המשרד מאגר רחב של רוכשים פוטנציאליים הבשלים לעסקה ומחפשים נכסים לרכישה בעיר, בתקציבים התואמים את שוק הנדל"ן ברמת גן.

ליווי מדויק למעוניינים במכירת נכס

צוות הסוכנים בקמחי נדל"ן מלווה יד ביד את הלקוחות שמעוניינים במכירת נכס, תוך הקפדה על שירות נעים, אמין מקצועי ואנושי לכל אורך הדרך. קמחי נדל"ן מפשטים את התהליך של מכירת ורכישת דירה והופכים אותו לפשוט ונוח. זאת, על מנת להקל על המוכרים. כדי להבטיח זאת, מעניק המשרד ללקוחותיו מעטפת של שירותים המאפשרים ללקוח "ראש שקט", החל מבדיקת למצבו של הנכס, שיווק הנכס במחיר המותאם לשוויו ומצב השוק, ועדכון שוטף על התקדמות תהליך המכירה.

את שלב המשא ומתן בכל עסקת מכירה מלווה נועם באופן אישי, כאשר ברשותו ניסיון רב אותו רכש לאורך השנים. נועם דוגל בתקשורת פתוחה ומכבדת בין הצדדים בעסקה, מקפיד להעביר מסרים בצורה נעימה ומכילה, וביצירת שיח שמעניק ביטחון לשני הצדדים. הגישה הזו היא שמובילה להצלחה גבוהה ביותר בהשלמת עסקאות במשרד, ונועם מספר כי 95 אחוז מהעסקאות מסתיימות בצלחה עם חתימה על הסכם מכר.

נועם קמחי - קמחי נדל"ן
טלפון: 054-2194959
למעבר לאתר>>>
למעבר לעמוד הפייסבוק>>>