משרד תיווך בראשון לציון: מעטפת שירותים מלאה בהתאמה

הערכת שווי הנכס, ייעוץ משפטי במקרה הצורך וקבלנות שיפוצים הם רק חלק מהפרמטרים הנכללים בתהליכי רכישה או השכרה, כאשר כל אחד מהם יכול להשפיע על השני. בעלי משרדי תיווך בראשון לציון מספרים כיצד הם מלווים לקוחות בדרך להשלמת העסקה

ניבה שור
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מודל של בית לצד מטבעות
משרד תיווך בראשון לציון: מעטפת שירותים מלאה בהתאמהצילום: Shutterstock
ניבה שור
תוכן שיווקי

רכישת או השכרת נכסים הם תהליכים לא פשוטים אשר מצריכים לא מעט ידע, נסיון והכרה של שוק הנדל"ן בישראל, במיוחד כשמדובר על עיר גדולה כמו ראשון לציון. יש כאלה הבוחרים לצאת לאתגר ללא ליווי ולעיתים מבינים כי ליווי וייעוץ של אדם הבקיא בתחום היה יכול לחסוך זמן ואף כסף. בראשון לציון קיימים משרדי תיווך וותיקים שיכולים לאפשר יציאה לדרך בראש שקט ובטוח כל הדרך לעסקה משתלמת. הכירו את הבלוק סוכנות לנדל"ן ואת הדרך הנכונה - משרד תיווך וייעוץ נדל"ן.

הבלוק סוכנות לנדל"ן

'הבלוק סוכנות לנדל"ן' הוא משרד תיווך בראשון לציון, שזכה השנה בדרוג מדד מדלן כאחד מעשרת סוכנויות הנדל"ן הטובות ביותר בעיר. גם בעלי המשרד, ארז שטיינהוף ושלמה צרפתי, זכו אף הם באופן אישי בדרוג מדד מדלן היוקרתי ונכללים ברשימת עשרת יועצי הנדל"ן המובילים בראשל"צ.

ארז שטיינהוף, המתמחה בנדל"ן בעיר ראשון לציון, נולד, התחנך וגר בה כל חייו. החל משנת 2013 הוא עוסק בייעוץ, שיווק ויזמות נדל"ן, בעל ניסיון של 25 שנים בתחום המכירות, שיווק ויחסי ציבור ומתמחה בניהול משא ומתן וביצוע עסקאות מורכבות. שלמה צרפתי הוא מנהל בכיר לשעבר בהייטק, שלאחר קרוב לשלושה עשורים בענף, החל לעסוק ב-2015 בייעוץ, שיווק ויזמות נדל"ן. בעל יכולות מכירה גבוהות, ניהול משא-ומתן נכון, אפיון מדויק של צרכי הלקוחות והתאמת הנכס הרלוונטי עבורם. שניהם חברי לשכת מתווכי הנדל"ן במחוז השפלה ובעלי רישיון לתיווך מקרקעין מטעם משרד המשפטים.

שלמה צרפתיצילום: עדי ארד

משרד תיווך בראשון לציון שהוא One stop shop

המשרד מציע ללקוחותיו חבילה מלאה של כל השירותים המשויכים לתחום הנדל"ן: הערכת שווי הנכס, צילומים מקצועיים, לרבות צילומי רחפן, פעולות שיווק ומכירה רחבות היקף, יעוץ משפטי, סיוע בתחום המשכנתאות, אדריכלות ועיצוב פנים, קבלנות שיפוצים ועוד – הכל בכתובת אחת. לשם כך, מסתייעת הסוכנות במקצוענים הבקיאים בתחומם.

ליווי מלא לאורך הדרך

צוות 'הבלוק סוכנות לנדל"ן' מעניק ללקוחותיו יחס אישי, זמינות מקסימלית, אפיון צרכים מדויק, שקיפות מלאה, מקצועיות ועבודה יסודית ומאומצת להשגת היעדים.

שלמה מספר: "הערכת שווי הנכס היא השלב הראשון בתהליך המכירה. אנו בודקים את מחירי הדירות שנמכרו לאחרונה בבניין, בשכונה ובאזור ואת כל הנתונים הדרושים להערכת השווי. אנו מקפידים להציג ללקוח הערכה מדויקת, מהימנה ומאוזנת שמוערכת הן על-ידי לקוחותינו והן על ידי עמיתנו השמאים, שמרבים להתייעץ איתנו".

ארז מוסיף: "אנו משווקים נכס בכל אמצעי הפרסום והשיווק האפשריים שעומדים לרשותנו: המדיות הדיגיטליות, עיתונות כתובה ומקומונים, שילוט ורשתות חברתיות. אחת החוזקות המרכזיות שלנו הוא מאגר אדיר ומגוון של קונים פוטנציאליים, המשקף את כל סוגי האוכלוסייה של העיר ראשון לציון: זוגות צעירים, משפרי דיור, משקיעים, אוכלוסייה מבוגרת ועוד.

ארז שטיינהוףצילום: תומר שלום

שלמה מוסיף: "אנו מקיימים שיתופי פעולה עם מתווכים נוספים בעיר ובאמצעותם מגדילים את מאגר הקונים והמוכרים הפוטנציאליים".

התאמת צרכים מדויקת ומשא ומתן נכון

"אפיון הצרכים המדויק של הלקוחות הוא הקו המוביל את פעילות צוות הבלוק סוכנות לנדל"ן. לאחר אפיון הצרכים, אנו מציעים ללקוח עד 3 נכסים התואמים את צרכיו ובסבירות גבוהה הוא ירכוש אחד מהם", הם מציינים.

"לאחר בחירת הנכס, הרוכש מגיש הצעה בכתב הכוללת 3 מרכיבים: מחיר, מועד פינוי ותנאי תשלום. ההצעה תעבור לאישור המוכר. תפקידנו לגשר ולהגיע להסכם המקובל על שני הצדדים מתוך כוונה להוציא את העסקה לפועל".

ראשון לציון – סיפורי הצלחה

"ההכרות המעמיקה שלנו עם השכונות השונות בעיר ראשון לציון מאפשרת לנו לסייע לקונים ולמוכרים הן בתהליך המכירה והן בתהליך הקניה. אנו מתמחים בשיווק נדל"ן בכל רחבי העיר, כאשר שלמה אחראי על אזור מרכז העיר ומערבה וארז אחראי על מרכז העיר ומזרחה.

"גם בתקופה מאתגרת זו, אנו ממשיכים לבצע עסקאות מוצלחות. לדוגמה, קוטג' יוקרתי במערב ראשון שנמכר תוך חודשיים למרות הסגרים ואי-הוודאות המאפיינים את התקופה. משקיעה שרכשה נכס תוך שבוע הודות לאפיון הצרכים המדויק שלנו ולשיתוף הפעולה עם מתווך אחר. נכס ששווק על ידי בעליו למעלה משנה ולא נמכר, שווק על-ידנו במשך חודש ימים ונמכר לשביעות רצונם של המוכר והקונה.

"אנו מקפידים להתעדכן בכל החדש בתחום הנדל"ן בכלל ובראשון לציון בפרט, להשתפר ולהשתכלל כל הזמן על ידי הכשרות מקצועיות, למען לקוחותינו. מקצוענות, איכות ודיוק הם חלק בלתי נפרד מעבודתנו ומההצלחות הרבות של סוכנות הבלוק", הם מסכמים.

הבלוק סוכנות לנדל"ן
כתובת: וולפסון 25, ראשון לציון
טלפונים: ארז - 052-8457450 שלמה - 052-3699065למעבר לפייסבוק>>>למעבר לאינסטגרם>>> למעבר לאתר>>>

---------------------------------

הדרך הנכונה - משרד תיווך וייעוץ נדל"ן

ההתפתחות המאסיבית בתחום הנדל"ן בראשון לציון, הפכה את העיר הרביעית בגודלה בישראל למבוקשת עוד יותר. זאת, כאשר ההיצע כולל פרויקטים של תמ"א והתחדשות עירונית. כדי למצוא את הנכס המתאים ביותר לא רק מבחינת הצרכים והתקציב, אלא גם מבחינת אופי השכונה, הקהילה ומוסדות החינוך והציבור הפועלים בה יש צורך במומחי נדל"ן המכירים את אופייה של העיר. כך, תהפוך המשימה למציאת נכס שעונה על כל הקריטריונים לקלה יותר, במיוחד בעיר כמו ראשון לציון המחולקת לאזורים, שלכל אחד מהם מאפיינים אחרים.

במשרד התיווך הדרך הנכונה של ברק ששון ואלון ברכה, חיים את ראשון לציון ואת שוק הנדל"ן בעיר כבר 15 שנה. השניים יודעים לאמוד ולחזות בדיוק את התנודות בשוק, ומתמחים במציאת הנכס הנכון והמתאים ללקוחות שלהם. "אנחנו מכירים את העיר לעומקה ונמצאים תמיד עם האצבע על הדופק בכל הקשור לדירות יד שנייה", אומר ברק ששון, שלצדו יש צוות מיומן ומנוסה הכולל את הסוכן המוביל יניב בושדיד, מנהלת המשרד לינור סולומון ומנהלת מחלקת משכנתאות לריסה פינחסוב.

משרד הדרך הנכונה, שמעניק גם שירותי ייעוץ משכנתא הודות להתמחותו של ששון בתחום, מתמקד בדירות יד שנייה באזור המרכזי של ראשון לציון ובשכונות הוותיקות. המשרד גם משווק בעצמו תמ"א 38 ואף יזם שישה פרויקטים כאלה בעיר.

"ראשון לציון היא עיר גדולה מאוד, יש בה מעל רבע מיליון תושבים, חיי לילה תוססים והיצע דירות רחב מאוד", מנתח ברק ששון, "הצוות המנוסה והמקצועי שלנו פועל כדי למקסם עבור הלקוחות את האופציות הטובות ביותר עבורם, ומתאים להם אותן לאחר אפיון לקוח ומיפוי הצרכים שלו. בצורה כזו, ללקוח מוצעים נכסים שתואמים את מה שהוא באמת צריך ומה שרלוונטי עבורו, ובכך נחסכים לו זמן וכסף רב".

ב-15 שנות פעילותו של הדרך הנכונה גיבשו ברק ששון ואלון ברכה שיטת עבודה יעילה ואפקטיבית: הם מעסיקים צוות רחב ששומר על רמת שירות גבוהה ואיכותית שעובד בסינכרון האחד עם השני, ויצרו מאגר דאטה נרחב שמאפשר להם להתאים ולהציע מידית ללקוחות שפונים אליהם נכסים באזורים הכי אטרקטיביים בעיר. באותה המידה, הכלים האלה מאפשרים לצוותה מקצועי של הדרך הנכונה לסגור עסקות במהירות ויעילות עבור מי שמבקש למכור את הנכס שבבעלותו.

"הסוכן יניב בושדיד, מנהלת המשרד לינור סולומון ומנהלת מחלקת משכנתאות לריסה פינחסוב מקצועים ומנוסים מאוד, וממוקדים על השירותיות של הלקוח", מסביר ברק ששון. "אנחנו יודעים איך לסגור עסקה עבור הלקוח, וגם כיצד לנהל את המשא ומתן עבורו בצורה הטובה ביותר ולהשיג כמה שיותר עבור הנכס שלו. עבורנו הלקוחות הם מעל הכל וכל מי שעבד איתנו בעבר יעיד על כך".

רבים מהנכסים במשרד הדרך הנכונה נמצאים בבלעדיות וגם שירותי המשרד עצמו מדויקים מאוד. "אנחנו מאמינים שלכל לקוח אפשר וצריך להתאים את הנכס הטוב ביותר, ואנו עושים זאת גם דיגיטלית וגם פיזית", מסביר ששון, "עבודת הבסיס שלנו מקלה הן על המוכר והן על הקונה או המשכיר, שמקבלים אצלנו שירות איכותי והיצע נכסים שהם לא ימצאו במקום אחר. האמון בנו בא לידי ביטוי בכמות הממליצים עלינו, וגם בכמות הלקוחות שחוזרים אלינו ומבקשים גם אחרי שנים למצוא נכס אחר, שמתאים יותר לצרכים העכשוויים שלהם, בין אם הרחבת המשפחה או צורך בדירות מרווחות יותר".

רמת העדכניות והדיוק של המשרד, מהוות כלים שהפכו אותו לאחד המובילים בראשון לציון וסביבתה. "אנחנו לא מתפזרים אלא ממוקדים בראשון לציון ומתמחים בה", אומר ברק ששון, "אנו ערים לתזוזות בשוק הנדל"ן בעיר, מודעים לנכסים שנגרעים מההיצע וכאלה שנכנסים אל תוך שוק המכירה או השכירות. זה מאפשר לנו להציע את הנכסים הכי חמים בראשון לציון לטובת סגירת העסקה הטובה ביותר והמהירה ביותר ללקוח שיודע שאצלנו יש את ההיצע הרחב ביותר שיש להציע בראשון לציון".

הדרך הנכונה כתובת: הרצל 91, ראשון לציון טלפון במשרד: 077-5155068 טלפון ברק ששון: 052-5309920 טלפון אלון ברכה: 052-5904015
למעבר לאתר>>>