תיווך נדל"ן ברמת גן: כיצד לאתר הזדמנויות בשוק המקומי המבוקש?

יד שנייה, פרויקטים חדשים, תמ"א 38 ודירות להשקעה: תיווך נדל"ן ברמת גן הוא תחום שבו לאנשי המקצוע המקומיים יש יתרון ברור שמאפשר להם ללוות בהצלחה עסקאות קנייה ומכירה

שחר אמאנו ושרה שוורץ
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
תיווך נדל"ן ברמת גן: ליווי מקצועי באחת העסקאות המשמעותיות בחייםצילום: shutterstock
שחר אמאנו ושרה שוורץ
תוכן שיווקי

רמת גן היא אחת הערים המבוקשות באזור המרכז. העיר גובלת בערים תל אביב, גבעתיים, גבעת שמואל ובני ברק ובעלת נגישות לצירים המרכזיים, לחיי התרבות, הבילוי, הפנאי והמסחר, לצד מוסדות חינוך איכותיים. העיר מושכת אליה משפחות צעירות רבות, המבקשות להישאר במרכז, ולרכוש בתים שמחיריהם אטרקטיביים ונמוכים יותר ביחס לתל אביב השכנה.

מי שמרגיש את שוק הנדל"ן הרותח, הם אנשי המקצוע מהתחום שמובילים עסקאות של נכסים יד שנייה, פרויקטים חדשים, תמ"א 38 וכן משרדים ומסחר. אנשי המקצוע מהתחום מספרים מהם הכלים שעומדים לרשותם בתהליך של קנייה או מכירת נכס, מלבד היתרון הברור של הכרת העיר, השכונות, הרחובות והנכסים, מה שמאפשר להם לאתר ההזדמנויות. בין המתווכים: מתן נסטל ועומר צמח.

NESTEL - הבית שלכם להתחלה חדשה

חשיבותו של יועץ הנדל"ן הופכת עם השנים ליותר קריטית עבור המבקשים למכור או לקנות נכס. בעוד יש כאלה הנוטים לחשוב כי מדובר בהוצאות מיותרות וניתן לעשות הכול לבד, המציאות מראה תמונה אחרת ולפיה איש מקצוע מיומן ומקצועי יוביל את הלקוח לעסקה טובה ומשתלמת יותר עבורו: הוא גם ינהל עבורו את המשא ומתן על הנכס, יחסוך לו זמן יקר וגם ימצא את הקונה הנכון עבורו. אם אין איש כזה בנמצא, עלולה העסקה לעלות ביוקר במקום המטרה הראשונית, לחסוך. "שגיאות וניסיון לחסוך תשלום לאיש מקצוע בעסקאות כלכליות גדולות שכאלה עלולים להוביל למפח נפש", אומר מומחה הנדל"ן מתן נסטל, מרמת גן.

כיצד לחסוך לרוכש זמן וכסף?

המשרד של מתן נסטל, הממוקם ברחוב אבא הלל 130 ברמת גן, מתמקד בעיקר בנדל"ן למגורים, אך תוכלו למצוא אצלו גם נכסי יוקרה, נכסים מסחריים, שכירויות ושלל הפתעות מעניינות. בשמונה השנים האחרונות הוא ביסס את עצמו כמי שיודע להתאים צרכים במדויק, בין הקונים למוכרים ולהוביל לעסקאות מוצלחות, תוך שימוש בידע הנרחב שלו בתחומי הפסיכולוגיה, החשיבה המקדמת, הפרסום והשיווק, ידע מקצועי ספציפי והיחס האישי שהוא מעניק לכל הלקוחות שנהנים לחזור אליו ולהמליץ עליו בפני אחרים.

"אסטרטגיית העבודה שפיתחתי ב-18 השנים האחרונות על בסיס היותי פעיל כיזם עסקי, מאפשרת לי להבין היטב את צרכיו של הקונה ולחסוך לו בהתאמה, זמן וכסף רבים, שני פרמטרים שהפכו לקריטיים בשנים האחרונות. מאחר שלרשותנו כבני אדם שתי אוזניים ופה אחד, יש להבין שיש לכך מטרה וחייבים למיין את מה שלא רלוונטי עבור הלקוח ולהבין יחד איתו מה הוא באמת צריך ומה הוא באמת, רוצה", אומר מתן נסטל.

מתן נסטל: "אסטרטגיית העבודה שפיתחתי ב-18 השנים האחרונות, מאפשרת לי להבין היטב את צרכיו של הקונה"צילום: Matan Nestel

תוכנית שיווק הנכס שפותחה בבית נסטל, מבוססת על יותר מ- 20 ערוצי שיווק ופרסום. "יש לרשותי אמצעי שיווק רבים שפונים לקהל היעד הרלוונטי". מרכז הקשרים של מתן נסטל נרחב מה שמסייע לעתים באיתור קונים גם לנכסים ''חריגים'' בנוף העירוני. "לעתים אנו גם מקבלים נכסים לפני שהם יוצאים לשוק בזכות קשרים אלו ובזכות כך שסומכים עליי", הוא מוסיף.

איך ניתן להבטיח את רכישת הנכס בדרך לעסקה טובה?

כדי להשלים את התמונה השירותית, מציג מתן שורה של בעלי מקצוע שאותם בחר בקפידה והם אלה אשר נותנים מענה מקיף ומקצועי ללקוח ובהם עורך דין, יועץ משכנתאות, קבלן שיפוצים, אדריכל, מעצב פנים, שמאי מקרקעין, מודד קרינה ועוד. "אני שמח לקבל תגובות חיוביות מלקוחות שחיברתי ביניהם לאנשי המקצוע שבחרתי לעבוד איתם וזאת מתוך הכרה מלאה בערך המקצועי של כל אחד מהם. חשוב לי מאוד שכל לקוח רוכש שבא עמי בתקשורת, שיקבל את הנכס הטוב ביותר עבורו ויוכל גם לקבל מענה מכל הכיוונים על ידי מגוון של מומחים הקשורים לעסקה", מדגיש מתן.

מתן נסטל: "הקו המנחה של המשרד הוא להעניק את מלוא תשומת הלב ללקוח"צילום: Matan Nestel

המומחיות של מתן באה לידי ביטוי גם בהכרת רמת גן מכל צדדיה, כמי ששורשי משפחתו נטועים בעיר. הוא יודע למפות היטב את העיר על פי האזורים השונים שבה, להצביע על תנופת הבנייה לצד תוכניות תמ"א 38 וגם יודע לאפיין את הקהל שמגיע לחפש דירה למגורים ברמת גן. "ברמת גן מתגוררים כ-167 אלף תושבים ומגיעות אליה משפחות שמחפשות דירות 4-5 חדרים וגם משקיעים שמחפשים דירות של 2-3 חדרים ואף מודל של דירות חדר שעדיין ניתן למצוא, כמו במזרח ודרום העיר, בשכונות רמת עמידר ורמת שיקמה", מסביר מתן. "הקורונה נתנה דחיפה פסיכולוגית מבחינת הרצון של 'ללכת על בטוח' ולהיות בעל נכס והכיוון הוא דירות גדולות יותר כדי לאפשר לגרעין המשפחתי, להתגורר יחדיו".

מתן נסטל מסיים בתקופה זו את התואר השני M.P.E במדעי החינוך הגופני, מכללת וינגייט וחובב מושבע של מוזיקה, עולם הפילוסופיה והיסטוריית הוויקינגים. הלימודים תרמו לו בהבנת נפש הלקוח, כיצד לתקשר איתו ואיך לדייק ולהבין את רצונותיו. "הקו המנחה בבית נסטל הוא להעניק את מלוא תשומת הלב ללקוח כדי שיהיה מרוצה. ברגע שיש שביעות רצון, יש הצלחה והלקוח בהתאמה, הופך להיות שגריר שנהנה להמליץ. כיף ומרגש להוביל לעסקאות המשלבות הצלחה מקצועית, חברתית וגם רגשית", מסיים בדבריו מתן נסטל.

מתן נסטל - NESTEL
הבית שלכם להתחלה חדשה
כתובת: אבא הלל סילבר 130, רמת גן

טלפון: 050-6795-813

-------------------------------------

Design-Realestate - עיצוב פנים ושיווק נדל"ן

"שום דבר בחיים האלה לא גורם לי לחייך כמו שעסקת הנדל"ן שתיווכתי מתממשת ונחתמת. כמות השיחות הלא פרופורציונליות, השעות שהושקעו, השבר שהגיע רגע לפני הסוף, המבט המאושר אחרי החתימה, הקמטים שלפתע נעלמים והדיבור הרגוע מבטאים את העשור הנוכחי במשרד Design-Realestate", משתף עומר צמח, שבעשור האחרון הצלחה השקטה שלו, הכוללת מספר גדול של עסקאות ולקוחות חוזרים, הפכה את משרדו – להמלצה חמה.

סוד ההצלחה של עומר מתבסס על שילוב בין דיסקרטיות, יושרה, מקצועיות והיכרות חסרת תקדים עם השטח לבין אישיות כובשת ויחסי אנוש מעולים. לקוחותיו מעידים: "לפני הכל, פגשתי אדם, שרואה בי עולם. משיחת ההכרות, בירור הצרכים ועד לחתימה הסופית כל התהליך הוא כה מעמיק, כך שברור לך שמולך עומד פרסונה אחר ושונה מאוד בנוף משרדי התיווך בארץ שרוצה בטובתך. האינטליגנציה הרגשית של עומר צמח, יחד עם הכישרון שלו והראייה המרחבית כמעצב פנים היא זאת שגרמה לי לחזור אליו שוב, בעסקה נוספת".

עומר צמח- Design-Realestateצילום: עדן חלמיש

עומר צמח, בעל רישיון תיווך ממשרד המשפטים, מתמחה בתיווך ושיווק נדל"ן ברמת גן והסביבה, הוא כתובת שתרצו לזכור בעת רכישת/מכירת נכס. המסר אותו עומר, מעצב פנים ומומחה נדל"ן מעניק ללקוחותיו, הוא "אל תפחד להיות שונה, תחשוש מלהיות כמו כולם", מבחינתו הנדל"ן הוא שליחות חייו, ובמשימה זאת, הוא מעניק את כל כולו.

"אני מאמין כי ייעוץ מגורם שמבין, לומד, חי, נושם ובועט נדל"ן, בעסקה כה מורכבת, הוא חיוני ביותר. איש מקצוע אמיתי יתרגם את הידע והניסיון שלו לכדי בחינת הנכס וטיבו, התאמה נכונה של עסקה וקידום המו"מ בפועל תוך מקסום מרכיבי העסקה באופן שיתאים באופן האופטימלי ללקוח. כאשר אנחנו חולים – אנחנו פונים לרופא, בייעוץ משפטי, פונים לעו"ד, במיסוי לרו"ח וכד' כך חובה על כל אחד מאיתנו שרוצה לבצע פעולה בתחום הנדל"ן לפנות ליועץ/מתווך מקצועי – כך פשוט, הכרח המציאות".

לדבריו, עסקת נדל"ן היא פאזל ייחודי, וכל נכס הוא הרבה יותר מסך חלקיו– מיקומו, איכות השכונה, קומה, גודל הדירה, כיווני האוויר שלה וכד'. "מתווך מקצועי משמש כגורם יעיל, אשר לא רק יחסוך זמן יקר וכאב ראש ללקוחותיו, הוא גם זה שצריך לראות את התמונה השלמה ואת הפוטנציאל הגלום בכל נכס. כך שלא רק הבעיות קופצות לעין, אלא גם הפתרונות" הוא מסביר, ומחדד את הייחודיות של משרדו בנוף המקומי: "השילוב של תיווך ועיצוב הפנים הוא אחד הגורמים החשובים ביותר להצלחה. בשיטה הייחודית הזאת חשיפת כל נכס נעשית בצורה אופטימלית, שכן תהליך העבודה הוא ברור ושקוף מול הקונים פוטנציאלים, כמעצב אני יודע להעריך עלות אמיתית של שיפוץ מהיסוד או שדרוג נכס כך שאפשרויות המכירה מתרחבות משמעותית, וזה יתרון מובהק עבור הנכסים של קהל לקוחותינו". ההתמחות וכמות הידע שצבר באזור רמת גן והסביבה מתבטאת בהיכרות מעמיקה עם השטח, הכרת כל שכונה וכל רחוב צדדי ויודע להעריך נכונה את היתרונות, החסרונות, האוכלוסייה המקומית וההיצע הקיים.

"איש מקצוע אמיתי יתרגם את הידע והניסיון שלו לכדי בחינת הנכס וטיבו"צילום: עדן חלמיש

יתרון משמעותי נוסף של עומר כיליד ר"ג הוא היכלות שלו לאמוד את שווי הנכס ואיכותו. "אורך חיי המדף של נכס במשרדי שלי הוא כ- 30 ימים בלבד. הדירות שמופקדות בידי מוצאות במהרה את המא'ץ המתאים, וזאת הודות לשיטת העבודה הייחודית שלי".

"לא הצלחתי למכור את הדירה כמעט חצי שנה, על אף שנעזרתי בשירותי תיווך. כשעומר נכנס לתמונה הבנתי מיד מדוע. היכולת שלו לראות קודם כל אותנו, ללמוד את החלוקה הנכונה של הבית, או לדייק את מצב הדירה האמיתי לקונה הפוטנציאלי היא זאת שעושה את כל ההבדל. המחקר המעמיק שהוא עושה על כל נכס שווה זהב, והתוצאות היו מהירות – הצלחנו למכור את הדירה בפרק זמן מאוד קצר, ובמחיר שרצינו. עומר הוא ללא ספק איש מקצוע מוכשר ושונה מאוד מכל המתווכים שהכרתי, הוא מסור, בעל כישורי משא ומתן ייחודיים ועם רצון אמיתי לייצר עבור לקוחותיו את העסקה הטובה ביותר", מסכם לקוח נוסף.

Design-Realestate  
כתובת: עוזיאל 79 רמת גן

טלפון: 050-6399333, טלפקס: 03-6914848
לפנייה במייל >>
מעבר לאתר >>
למעבר לכרטיס הדיגיטלי >>

למעבר לעמוד הפייסבוק >>