רימקס חריש: ההשקעה בסוכנים, השירות ללקוחות וההיכרות עם הנדל"ן המקומי

במשרד הנדל"ן רימקס חריש, שהוקם עם ההכרזה על היישוב כעיר, פועלים בשיטה ייחודית שהופכת את הסוכנים ליחידה אחת, מקצועית, היועדת ללוות כל לקוח ולהוביל כל עסקה בתחום הנדל"ן

לידור יעקב
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
25 סוכנים ומחלקות המחולקות על פי תחומי התמחות. רימקס חרישצילום: מור שקיפי לאטי
לידור יעקב
תוכן שיווקי

תחום הנדל"ן פורח. זאת, כאשר מגפת הקורונה הובילה משפחות רבות לחשב מסלול מחדש ולפעול לשיפור דיור, תוך העדפה ברורה לנכסים גדולים ומרווחים יותר, עם מרפסת או גינה, שבה ניתן לשהות ולארח חברים ובני משפחה. הביקוש לחוויית מגורים אחרת, יחד עם מחירי הדיור שממשיכים להאמיר, הפכה את העיר הצעירה חריש לאטרקטיבית עבור משפחות רבות, המוצאות בה איכות חיים במחירים נגישים.

במשרד  התיווך הבולט בעיר, רימקס העיר החדשה חריש, מכירים מקרוב את שוק הנדל"ן המקומי. המשרד הוקם עם הכרזתה של חריש כעיר לפני כחמש שנים ומאז מוביל בהצלחה עסקאות נדל"ן רבות מסוגים שונים. "כשביקרתי בחריש בפעם הראשונה, הרגשתי שהגעתי למקום הנכון עבורי", מספר לירון כרמון, מנהל ושותף במשרד רימקס חריש, לצד אבי קורש – מנכ"ל "קבוצת המקצוענים", הלוא הם הסוכנים. יחד עם הידע, הניסיון והאהבה לעיר, השניים מצליחים למצוא פתרונות ללקוחות הרבים.

רימקס העיר החדשה חריש: כל סוגי עסקאות הנדל"ן

רמיקס העיר החדשה חריש, משרד תיווך גדול ובין המובילים בעיר, כולל מספר מחלקות: מחלקת דירות יד שנייה, המונה עשרים וחמשה סוכנים; מחלקה המתמחה בשיווק פרויקטים חדשים יד ראשונה והמחלקה המסחרית המתמקדת בחנויות ומשרדים להשכרה ומכירה.

משרד התיווך רימקס חריש: בין סוכנים מיומנים לבין לקוחות מרוציםצילום: מור שקיפי לאטי

במשרד משווקים יותר מ-180 נכסים בבלעדיות בכל זמן נתון, כאשר בשנה מבוצעות יותר מ-700 עסקאות השכרה ומכירה של נכסים באמצעות המשרד. בנוסף, במשרד מדווחים על נתון מעניין נוסף הממקם את אותו כמשרד תיווך בולט בחריש: כ-70 אחוז מהעסקאות יד שנייה בעיר מבוצעות על ידי המשרד.

ברימקס העיר החדשה חריש מסבירים כי סוד הצלחתו של המשרד טמון בראש ובראשונה בהשקעה הגדולה בכל אחד מסוכניו, לכל אורך הדרך. הצעד הראשון מתחיל כבר עם הצטרפותו של הסוכן למשרד, כאשר הוא לומד את השיטה של רימקס במסגרת הקורס "זינוק להצלחה". במקביל ללימודים התיאורטיים, מתחילים הסוכנים בתהליך חניכה ולימודים מעשיים, בהובלת מאמנת ומאמן סוכנים. מדובר בליווי אינטנסיבי שנמשך לכל אורך השנה הראשונה במשרד, וכולל מתן כלים מקצועיים, החל מביצוע משא ומתן, פגישות עם קונים ומוכרים, הקניית חוסן מנטלי וכל מה שדרוש לסוכן במעבר משכיר לאיש עסקים עצמאי. הליווי, כך מציינים ברימקס העיר החדשה חריש, מבטיח השתלבות מוצלחת של הסוכנים בתחום הנדל"ן ובמשרד.

לאחר תחילת העבודה, ההכשרה נמשכת, כאשר מדי שבוע מתקיימות הדרכות לסוכני המשרד במגוון נושאים, וכן אימוני סימולציות הכוללים משחקי תפקידים ותרגול התנהלות באתגרים אמיתיים שעלו מהשטח, תוך סיעור מוחות משותף שמטרתו איתור פתרונות מיטביים לפתרון.

עבודה בשיתוף פעולה וניפוץ תקרת הזכוכית

אחד הנושאים הרגישים בקרב סוכני נדל"ן הוא התחרות המתקיימת בין סוכני המשרד, כאשר הסוכנים הוותיקים מטפלים בלקוחות רבים, בעוד הצעירים נשארים מאחור. אך לא כך ברימקס העיר החדשה חריש. "בניגוד למשרדי תיווך אחרים בתחום, אנחנו לא מתחרים בסוכנים שלנו אלא עובדים איתם בשיתוף פעולה", מסביר לירון, "אנו עושים הכל על מנת לעזור לסוכנים שלנו להצליח ולכן צוות המשרד מפנה את הלקוחות לסוכנים באופן שווה, ובכך מבטיח להם עבודה בשפע והצלחה בתחום".

לירון מוסיף כי העבודה במשרד מאפשרת גם ניפוץ של תקרת הזכוכית בתחום: "יכולת ההשתכרות של הסוכן תלויה אך ורק בו, ככל שישקיע עצמו יותר כך פוטנציאל ההשתכרות שלו יגדל. אפשר להגיע לשכר חודשי דו ספרתי בקלות", הוא מציין.

המשרד מוביל מאות עסקאות השכרה ומכירה של נכסים בשנהצילום: מור שקיפי לאטי

ברימקס העיר החדשה חריש שמים דגש על עבודה בשיתוף פעולה בין הסוכנים. כל סוכן מקבל בלעדיות על הנכס מצד המוכר, כאשר מדי שבוע מתקיימת ישיבת סיור ובמסגרתה כל הסוכנים מבקרים בנכסים שנכנסו לשיווק המשרד באותו השבוע. הדבר מאפשר לסוכנים להבין ולחוות את הנכסים ולעבוד יחד ובשיתוף פעולה בשיווק הנכסים לרוכשים פוטנציאליים.

כל הכלים עומדים לרשות הסוכנים

מעבר לליווי הצמוד על ידי מאמני סוכנים, שאותו מקבל כל סוכן המצטרף למשרד, דואגים ברימקס העיר החדשה חריש למעטפת שמעניקה מענה לכל צורך שמתעורר בקרב הסוכנים במסגרת עבודתם. כך, למשל, מנהלת המדיה אחראית על פרסום הנכסים באתרים וברשתות החברתיות בהתאם לבחירת הסוכן, והגרפיקאית במשרד מעניקה לסוכנים שירות בכל תחום לרבות עיצוב מודעות, מענה לצרכי גרפיקה ועיצוב מודעות. בנוסף, מנהלת המשרד מבצעת תיאומים ולקביעת פגישות.

אבל לא די בכלים המקצועיים. במשרד רימקס העיר החדשה חריש פועלים כל העת על מנת לאפשר לסוכנים עבודה בסביבה שמחה ומשפחתית. במסגרת זו מקיים המשרד ערבי גיבוש, ימי כיף וסופי שבוע משותפים. כמו כן, מדי קיץ מתקיימת תחרות עמידה ביעדים, כאשר סוכנים שהגיעו ליעדי מכירה טסים יחד לטיול בחו"ל. צוות המשרד עבר למשכנו החדש: משרד בגודל שלא נראה כמותו, הכולל את כל השירותים הנדרשים על מנת להעניק לסוכנים נוחות מקסימלית.

לפני הכל - שירות ללקוח

מה שבעיקר הופך את רימקס העיר החדשה חריש למשרד תיווך נדל"ן בולט הוא השירות ללקוחות שנמצא בראש סדר העדיפויות של הסוכנים.  "אנחנו רואים את עצמנו כאנשי שירות וזה מה שמבדיל אותנו ממשרדי תיווך אחרים", אומר לירון.

לכל אורך הדרך מלווה הסוכן את בעל הנכס יד ביד. כך, מציע המשרד בדיקה באמצעות עו"ד באשר קיומם של היטלי השבחה וזכויות בנייה, הניתנת ללא תוספת עלות.

בנוסף, על מנת לקבוע את מחיר המכירה הנכון לנכס, מבצע צוות המשרד ניתוח עסקאות דומות שבוצעו לאחרונה, וסקירה על נכסים דומים המוצעים בעיר וטרם נמכרו.  כמו כן, זוכים בעלי הנכס למעטפת שיווק ופרסום לנכס, הכוללת צילום מקצועי והתחייבות לשמונה עשרה פעילויות שיווק לפחות, החל מפרסום ביד2 ובאתרים מקומיים, בעיתונות, פרסום הנכס בעשרות קבוצות פייסבוק, פרסום ממומן בפייסבוק ובאינסטגרם, תקשור הנכס למאגר הלקוחות של המשרד, הכולל מאות לקוחות, ועוד.

התמהיל של השקעה בסוכנים לצד השקעה בלקוחות, הוא שהפך את רימקס העיר החדשה חריש לאחד המשרדים המובילים והמקצועיים בכל מה שנוגע לשוק הנדל"ן המקומי בעיר הצעירה.

רימקס העיר החדשה חריש
טלפון 1-700-55-60580
מעבר לאתר >>
מעבר לעמוד הפייסבוק >>
מעבר לעמוד האינסטגרם >>