"כמתווך מקרקעין אני מבין שאני לא מתעסק רק בנדל"ן"

שי אריאלי יועץ נדל"ן ברימקס One כפר סבא מגלם את כל הדרוש לטאנלט בתחום: סוכן מסור עם מוניטין מצליח, בעל כישורי משא ומתן בולטים ושאיפה אמיתית לייצר עבור לקוחותיו את העסקה הטובה ביותר

דניאל דותן
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שי אריאלי יועץ נדל"ן: תודעת שירות, מקצועיות ותרומה לקהילהצילום: נופר חן
דניאל דותן
תוכן שיווקי

שוק הנדל"ן הוא שוק אינטנסיבי ומורכב, שעלול להיות מאוד לא ברור ואף מלחיץ עבור לא מעט אנשים שאינם מנוסים בו. רבים חולמים במשך שנים על דירה חדשה, אך אינם מצליחים להביא את החלום לכדי מימוש בשל החשש הרב שמתלווה לתהליך. חששות הם רבים: החל מהיתקלות במוכרים לא אמינים, דרך עבודה אנשי מקצוע לא מספיק מקצועיים ועד התעסקות בסכומי כסף גדולים.

מתווך שי אריאלי מכיר מקרוב את החששות האלה. אריאלי, בן 41, הוא יועץ נדל"ן ומתווך מקרקעין ברימקס  Oneכפר סבא. הוא נכנס לתחום הנדל"ן לפני כעשור לאחר קריירה מצליחה כמנהל אירועים. במהלך השנים כמתווך, אחת השאיפות המרכזיות שלו הייתה לשנות את תדמית המתווכים בישראל.

"כמתווך מקרקעין, אני מבין שאני לא מתעסק רק בנדל"ן, אלא עובד עם אנשים", אומר אריאלי, "לכן, תודעת שירות גבוהה והקשבה מלאה לכל הצרכים והבקשות של לקוחותיי, הם בראש סדר העדיפויות שלי".

במהלך שנות עבודתו, אריאלי צבר ניסיון רב, והוא נחשב למומחה בתחום הנדל"ן. לראיה, הוא נמנע עם מועדון "Chairman's Club" היוקרתי של רשת רימקס העולמית. בנוסף, בשנת 2018 הוענקה לו תעודת הוקרה מיוחדת על ידי מנכ"ל הרשת על תרומתו לקהילה. זאת, במסגרת שיתוף פעולה שהרשת מקיימת זה מספר שנים עם עמותת "גדולים מהחיים" לילדים חולי סרטן. "אני נוהג לתרום לעמותה אחוז מסוים מעמלת התיווך של כל עסקה", מספר אריאלי, "והלקוחות מקבלים מהעמותה תעודת הוקרה אישית".

מקצועיות לצד שירותיות

כסוכן נדל"ן מקצועי ומסור, מקפיד אריאלי לעשות את מירב המאמצים כדי לייצר חוויית לקוח ייחודית ויוצאת דופן. הוא מודע לכך שמכירה וקנייה של נכס נדל"ן אינן תהליך פשוט ולעיתים אף מלחיץ ומעלה חששות, לכן הוא מקפיד ללכת יד ביד עם הלקוח לכל אורך העסקה מתחילתה ועד סופה ולספק שירות מקצועי ויוצא דופן, בגובה העיניים על מנת להבהיר את תמונת המצב ללקוח בכל רגע נתון ולמזער את החשש ככל האפשר.

"להיות סוכן נדל"ן. זה להגשים לאנשים את החלום הכי גדול שלהם". שי אריאליצילום: נופר חן

לאחר שנות עבודה רבות בתחום תיווך הנדל"ן, אריאלי מצויד בידע וניסיון רבי ערך ברכישות, מכירות והשכרות נדל"ן למגורים, ובעיקר בכפר סבא. הוא מכיר את העיר היטב ומעודכן בכל השינויים והמגמות העכשוויות והעתידיות. ערך זה מתווסף לרשימת הערכים שהוא מספק ללקוח בעת חיפוש מקום מגורים והתאמה אישית של הנכס לצרכי ורצון הלקוח. אריאלי יודע לאתר הזדמנויות טובות, מתי מומלץ לרכוש ומתי למכור וכן באילו מחירים אופטימליים. לקוחותיו נהנים מהניסיון והתובנות האפקטיביות שלו שאותם הוא משלב במעטפת ייעוץ ותיווך הנדל"ן.

הוא בנה את הקריירה שלו על יסודות של אמון ושקיפות, עבודה קשה והשקעה ניכרת. יסודות אלה משמשים כקווים המנחים בעבודה היומיומית ומהווים בסיס לקשריו המצוינים עם סוכנים ולקוחות כאחד.

הרמה המקצועית המרשימה של אריאלי, אשר מעניקה לו יתרון משמעותי על מתחריו, באה ליד ביטוי בעבודה עמו. הידע הרב שלו מאפשר לאריאלי לתת מענה מהיר ביותר ללקוחותיו: "קרה לי לא פעם, שהראיתי ללקוחות נכס אחד והם החליטו לרכוש אותו", מספר אריאלי ומוסיף כי "זה קורה בעיקר בזכות מקצועיות, הכרת הלקוח והנכסים בשוק, והיכולת להתאים את הנכס הנכון".

לצד רמה מקצועית גבוהה, אריאלי מאמין כי חשוב לשים דגש גם על הצד האנושי של העבודה. הוא דוגל ברמת שירות גבוהה, יחס אישי וזמינות מלאה. הוא יוצא ל"שטח", ויוצר קשרים אישיים עם הלקוחות שלו, דבר שגם עוזר לו להתאים להם נכס בצורה מיטבית. "בכל עסקת נדל"ן, אני שם דגש על הכרת הלקוח וצרכיו האישיים, כולל ההיבט הכלכלי, המצב האישי ואפילו חשיבה לטווח ארוך על שינויים עתידיים כמו הרחבת המשפחה, עזיבת ילדים את הבית, נגישות לגיל השלישי ועוד", הוא מציין.

"בכל עסקת נדל"ן, אני שם דגש על הכרת הלקוח וצרכיו האישיים". שי אריאליצילום: נופר חן

"להיות סוכן נדל"ן" אומר אריאלי, "זה להגשים לאנשים את החלום הכי גדול שלהם: מציאת הבית האידיאלי עבורם. כשאתה נמצא בשליחות אדירה שכזו, אתה חייב לזכור שטובת הלקוח היא טובתך ולהיפך. אני מבין שכדי למצוא התאמה בין הנכס ללקוח, צריך ליצור קשר אישי וחיבור, וזה מאוד חשוב להצלחת כל עסקה".

ולבסוף, אריאלי מציין כי חלק בלתי נפרד מהצלחתו כסוכן ויועץ נדל"ן, הוא העבודה במסגרת משרד התיווך רימקס. כוחו של המשרד הוא במערך גדול מאוד של סוכנים, המסייעים זה לזה במציאת הנכסים המתאימים ונכונים ביותר ללקוחות השונים.

"שי אריאלי, רימקס One"
כתובת: התעש 14, כפר סבא
טלפון: 054-7537573
למעבר למייל>>>
למעבר לאתר>>>
למעבר לפייסבוק>>>