תיווך נדל"ן בירושלים: העיר המיוחדת שדורשת פתרונות ייחודיים

על מנת ללוות בהצלחה עסקאות יש צורך בהיכרות מעמיקה עם שוק הנדל"ן המקומי, בפרט כשמדובר בעיר הגדולה והמורכבת בישראל. הכירו את אנשי תיווך הנדל"ן בירושלים

ניבה שור
תוכן מקודם
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
העיר ירושלים ממעוף הציפור
ניבה שור
תוכן מקודם

עיר הבירה ירושלים, היא בעלת אופי מיוחד גם כאשר מדובר בשוק הנדל"ן. העיר הגדולה ביותר בישראל מחולקת לאזורים ושכונות השונים זה מזה הן מבחינת חוויית המגורים, הן מבחינת האוכלוסייה והן מבחינת הנגישות למוסדות ציבוריים.

על מנת ללוות ולהשלים עסקאות בהצלחה העיר המורכבת יש צורך בהיכרות מעמיקה וקרובה עם שוק הנדל"ן. למתווכי הנדל"ן המקומיים ישנו יתרון בולט, כאשר מלבד הכלים המקצועיים כמתווכים, יש להם את היכולת לאתר נכסים והזדמנויות, הם בעלי מאגר לקוחות שרלוונטי לנכסים ומסוגלים לתת מענה כמעט לכל בקשה.

נועם הומס: מומחים בפתרונות נדל"ן ייחודיים בירושלים

נועם הומס, היא סוכנות לתיווך נדל"ן בירושלים, המציעה פתרונות נדל"ן ייחודיים לבקשות מיוחדות בכל טווח השכונות בעיר. את צוות הסוכנות המיומן, מוביל נועם וסל, שעוסק בנדל"ן בירושלים משנת 2007. השירות המקצועי והרחב שמעניקה הסוכנות ללקוחותיה עומד בראש סדר העדיפויות והופך אותה לאחת מבין עשר סוכנויות הנדל"ן המובילות בירושלים, על פי דרוג אתר מדל"ן, כבר שנה שנייה ברציפות.

אילו אתגרים מציבה העיר ירושלים בתחום הנדל"ן?

"בירושלים ישנו היצע מגוון של נכסים, המצריך הכרות הן עם האפשרויות השונות הקיימות בעיר והן עם ההתנהלות המתאימה לסוגי נכסים אלו", מסביר נועם. "גם בשכונות הוותיקות וגם בשכונות החדשות, אנו יוצרים חיבורי פסיפס עדינים בין ההזדמנויות המעניינות שמציעה כל שכונה, לבין קונים שמחפשים הצעות ייחודיות. שכונת נחלאות למשל, היא שכונה מאוד וותיקה עם היסטוריה עשירה ומרתקת. עבור לקוחה שחיפשה נכס עם גינה, שהינו מצרך נדיר בשכונה זו, הצלחנו למצוא נכס המחבר בין שלוש דירות וגינה. עבור משפחה אחרת, איתרנו בניין שלם למכירה בשכונת רחביה המבוקשת, מאחר ואנו מתמחים בפתרונות מיוחדים לבקשות מיוחדות".

"קהל הלקוחות שלנו מגיע מכל רחבי הארץ וגם מחו"ל". נועם הומסצילום: אבי נועם

אופיים הייחודי של הנכסים בירושלים, מצריך תהליך קפדני, הכולל בדיקות מקיפות לנכס ולמצבו הרישומי, למשל, כאשר מדובר בקרקעות כנסיה, מצב מושע ובעיות שונות של תצ"ר וטאבו. "גם כאשר התהליך מסובך, תמיד נמצא לו קונה, על ידי איתור בפינצטה מתוך מאגר הלקוחות המגוון והוותיק של המשרד או על-ידי שיתופי פעולה עם סוכנויות אחרות", מציין נועם.

כיצד אתם משווקים את הנכסים בהיקף רחב בארץ ובחו"ל?

"קהל הלקוחות שלנו מגיע מכל רחבי הארץ וגם מחו"ל: מארצות הברית, דרום אפריקה, אנגליה, צרפת ומדינות נוספות. שיווק הנכסים שלנו מתבצע באמצעות פלטפורמות שיווק מגוונות, מתקדמות ורחבות היקף בכל רחבי העולם. בין היתר, אנו מפעילים מערך חסר תקדים של סוכנים הפועלים בחו"ל ומגיעים לקונים שלא ניתן להגיע אליהם בדרכים רגילות".

כחלק מפעילותה הענפה מול לקוחות בחו"ל, יצרה סוכנות נועם הומס שיתוף פעולה ייחודי עם ארגון עולים גדול, במסגרתו צוות הסוכנות עורך לעולים פעילויות בזום, המסבירות ומנגישות את תהליך רכישת הנדל"ן בישראל. אמצעי השיווק החדשניים היוו חלק בלתי נפרד גם בפעילות הסוכנות בתקופת הקורונה, באמצעות פלטפורמה חדשנית שיצרה, שהנגישה את הנכסים לקהל הלקוחות בלי לבקר בהם פיזית ואף חיזקה את רמת האמון מולם.

קרדיט: Noam Homes

מהו סל השירותים שאתם מציעים ללקוחותיכם?

"תפקידנו הוא לא רק לפתוח ולסגור דלתות, אלא גם להסביר את העסקה ולפעול להצלחתה, במסגרת ניהול משא ומתן מקצועי והצעה של סל שירותים רחב העוטף את הלקוח", מסביר נועם. "לעיתים, יש צורך להיעזר באיש מקצוע מומחה שיסייע בפתרון בעיות שונות שעולות במהלך העסקה, למשל: יועץ משכנתאות, עורך דין או שמאי.

"עבור לקוחות שאין להם יכולת לקחת משכנתא, אנו דוחפים ועוזרים באיתור משכנתאות בתנאים טובים מול מגוון הבנקים במשק. אנו מסייעים גם ללקוחות הנזקקים לאישורים מיוחדים בעירייה. בעסקאות מסוימות, להגיע לשמאי הנכון ולעורך הדין המתאים הוא כל ההבדל בין הצלחה לכישלון. מאחר ואנו מתמחים במציאת פתרונות ואיתור קונים מורכב, אנחנו כל הזמן משדרגים את טווח השירותים שאנו מציעים ללקוחותינו".

נועם וסל מסכם: "אחת הסיבות שהופכות אותנו למומחים במציאת פתרונות ייחודיים לבקשות מיוחדות, היא העובדה שאנו לעולם לא מוותרים ותמיד מוצאים את הדרך לעסקה מוצלחת. גם עבור נכסים שמגיעים לידינו לאחר שעמדו זמן רב בשוק, אנו מוצאים קונים תוך זמן קצר, כמו במקרה של נכס שנמצא באזור ממילא ובעליו כבר התייאש ממתווכים, אך אצלנו נמצא לו קונה במהירות. שירות הבוטיק שלנו, העוטף את הלקוחות מהארץ ומחו"ל בכל הנדרש עבורם, ממשיך ללוות אותם לאורך שנים ולייצר הצלחות".

נועם הומס - Noam Homes
כתובת: אבן ספיר 24, ירושלים
טלפון: 052-8487391
לפנייה בדוא"ל>>> 
למעבר לאתר>>>
למעבר לפייסבוק>>>
למעבר לערוץ היוטיוב>>>