נועם הומס: מומחים בפתרונות נדל"ן ייחודיים בירושלים

העיר ירושלים משופעת בנכסים היסטוריים לצד נכסים חדשים, המחייבים ידע מקצועי והכרות מעמיקה עם מגוון השכונות בעיר. הכירו את סוכנות הנדל"ן נועם הומס בעלת פריסה בינלאומית ומעטפת מקצועית רחבה, המתמחה במציאת פתרונות לבקשות מיוחדות

ניבה שור
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
נועם הומס: ביתווך נדל"ן בירושליםצילום: אבי נועם
ניבה שור
תוכן שיווקי

נועם הומס (Noam Homes) היא סוכנות נדל"ן בירושלים, המתמחה בפתרונות מיוחדים לבקשות מיוחדות, עבור לקוחות בארץ ובחו"ל. העיסוק של צוות הסוכנות המיומן בפתרונות נדל"ן ייחודיים בשכונות הוותיקות של ירושלים ובכל רחבי העיר, הוא חלק ממה שהופך אותה לסוכנות בוטיק ששמה הולך לפניה, ודורגה על ידי אתר מדל"ן כאחת מבין עשרת סוכנויות הנדל"ן המובילות בירושלים, זו כבר שנה שנייה ברציפות.

את סוכנות הבוטיק נועם הומס, הממוקמת בלב שכונת נחלאות, מוביל נועם וסל, העוסק בתיווך משנת 2007, ואיתו צוות של חמישה סוכנים ותיקים ומיומנים, כולם בעלי רישיון תיווך וחלקם אף תושבי נחלאות. "אנו שמים את שירות הלקוחות והמקצועיות שלנו בראש סדר העדיפויות ולשם כך צוות הסוכנות עובר מידי שבוע תהליך הכשרה ומקפיד להיות מעודכן בכלים מקצועיים וחדשניים ובכל מה שקורה בתחום", מציין נועם וסל.

פתרונות מיוחדים שמחברים בין עבר לעתיד

כמו העיר ירושלים, המשלבת בין עבר מפואר ועתיד חדשני, כך גם הדרך בה פועלת סוכנות נועם הומס בכל חלקי העיר. "גם בשכונות הוותיקות וגם בשכונות החדשות, אנו מחברים את הפסיפס שבין ההזדמנויות המעניינות בכל שכונה, לבין הקונים שמחפשים הצעות מיוחדות", מספר נועם. "בשכונת נחלאות, למשל, שנוסדה לפני יותר ממאה שנה, רוב המוכרים גרים בה המון שנים ולחלקם אפילו יש סיפורים מרתקים מהולדת השכונה. מעניין להכיר כל אחד ואת הסיפור שלו. יש לנו לא מעט דוגמאות על חיבורים שעשינו ופתרונות מיוחדים שמצאנו, עבור מוכרים וקונים בעלי בקשות מיוחדות. אחת מהם היא קונה שחיפשה נכס עם גינה, שהינה מצרך נדיר בנחלאות. מצאנו עבורה נכס המחבר בין שלוש דירות וגינה, הנחשב לנכס ייחודי מאוד בשכונה.

"הבקשות יכולות להיות מגוונות מאוד ובטווחי מחירים מגוונים, חלקן של משפחות המחפשות נכסים בשכונות וותיקות על מנת להפוך אותם לבניין מגורים משפחתי נדיר, או לבצע בו בנייה רוויה. אחת הדוגמאות לכך היא משפחה שביקשה שנאתר בניין שלם בשכונת רחביה ואכן מצאנו עבורם נכס נדיר שכזה, מאחר ואנו מתמחים בפתרונות מיוחדים לבקשות מיוחדות", מדגיש נועם.

לקוחות בפריסה ארצית ובינלאומית

לקוחות הסוכנות נמנים על קהל מגוון, המגיע מכל רחבי הארץ והעולם. לדבריו של נועם, "אנו מתפרסים על כל סוגי האוכלוסיות ויודעים לתת ללקוח ישראלי את המירב ואת אותו היחס גם ללקוח מחו"ל: מארה"ב, דרום אפריקה, אנגליה, צרפת ועוד. בסופו של דבר, כשאנו לוקחים נכס בבלעדיות, אנו משווקים אותו לכל הקהלים האפשריים".

קרדיט: Noam Homes

במסגרת הקשרים הענפים שהיא מקיימת עם קהילות בחו"ל, החלה סוכנות הנדל"ן נועם הומס עוד לפני עידן הקורונה, בתהליך ייחודי המתבצע בשיתוף פעולה עם ארגון עולים גדול, במסגרתו עורך הצוות למועמדים לעלייה הכרות בזום עם תהליך רכישת הנדל"ן בישראל והנגשתו לעולים. פעילות זו כיום רק הולכת ומתעצמת.

שימוש באמצעים חדשניים הוא לא רק דרך לקרב את הקהל שמחוץ לארץ, אלא גם כדי לתת מענה לאתגרים שהציבה תקופת הקורונה לשוק הנדל"ן. "הפלטפורמה שיצרנו כדי לענות על הצורך שלא הפסיק, ומצד שני גם לעמוד בהגבלות הקורונה, היא כל-כך טובה וברורה ואף העצימה את רמת האמון מול הלקוחות, שחלקם קנו מבלי לבקר פיזית בנכס. מכיוון שפלטפורמה זו מגיעה מהר לכלל הלקוחות, קרו מקרים רבים שבהם הזריז מבין הלקוחות הוא זה שתפס את הנכס", מספר נועם.

תהליך מקצועי ושיווק רחב היקף

היצע הנכסים הייחודי של העיר ירושלים, מחייב תהליך מקדים של בדיקות מקיפות לנכס ולמצבו הרישומי, לפני קבלתו לשיווק בסוכנות. "מכיוון שאנו משווקים נכסים בשכונות מאוד וותיקות, ישנם מצבים שונים, כמו למשל נכס במצב מושע שלא מאפשר לקחת עבורו משכנתא. בדומה, ישנן קרקעות כנסיה ובעיות שונות של תצ"ר וטאבו".

עם זאת, נועם מדגיש כי "גם כשהתהליך מסובך, זה לא אומר שלנכס אין קונה, אלא יש לאתרו בפינצטה, מתוך מאגר הלקוחות של המשרד. יש לנו מאגר לקוחות וותיק, איתם אנו שומרים על קשר לאורך שנים ודואגים למצוא את הנכס הנכון ללקוח הנכון. במידה ואנו לא מאתרים לקוח במאגר שלנו, אנו עורכים שיתופי פעולה מול סוכנויות אחרות, לטובת הלקוחות שלנו".

שיווק הנכסים של נועם הומס מתבצע בכל רחבי העולם, באמצעות פלטפורמות שיווק מגוונות, חדשניות ורחבות היקף, המופעלות במקביל. בנוסף, לסוכנות מערך חסר תקדים הפועל בחו"ל כדי להשיג פניות של לקוחות שלא ניתן להגיע אליהם בדרכים הרגילות, על ידי סוכנים שנמצאים בחו"ל ומאתרים את הקונים.

תפקידו של צוות הסוכנות נמשך גם בתהליך המשא ומתן בין המוכרים והקונים. "התפקיד שלנו הוא לא רק לפתוח ולסגור דלת, אלא גם להסביר את העסקה ולפעול להצלחתה. אנו יודעים ללוות את הלקוחות לידי כך שאחוז האנשים שמתעניינים בעסקה גם ימשיכו ויסגרו אותה", מציין נועם.

סל שירותים רחב שעוטף את הלקוח מכל כיוון

קרדיט: Noam Homes

במסגרת הדגש על מקצועיות, מספקת הסוכנות ללקוחותיה מעטפת רחבה של שירותים המאפשרים להם לקדם את העסקה ולבצע אותה על הצד הטוב ביותר. "על מנת להניע את הדברים, יש לעיתים צורך בעזרה ממומחים מקצועיים שונים, למשל: יועצים לכלכלה ומשכנתאות, הסדרים מול עורכי דין, אישורים מיוחדים בעירייה וכדומה.

"במקרה של לקוחות שנתקעו בלי יכולת לקחת משכנתא, המשרד שלנו דוחף ועוזר באיתור משכנתאות מול מגוון הבנקים במשק. הודות לליווי שלנו, איתרנו תנאי משכנתא טובים ללקוח שלולא העזרה שלנו לא היה משיג זאת. במקרה אחר של לקוחות שנזקקו לשיפוץ קומפלט בנכס למכירה, סייענו בתובנות מה מומלץ לעשות עם הנכס וכיצד כדאי לנהל את המערך הכלכלי סביב קניית ומכירת הנכס כך שיישאר להם סכום לא מבוטל בתום העסקה.

"מאחר שאנו מומחים במציאת פתרונות לכולם ובאיתור קונים מורכב, אנו משדרגים כל הזמן את טווח השירותים שאנו מגישים ללקוחות שלנו. לפעמים להגיע לשמאי הנכון הוא כל ההבדל בין עסקה שתצא לפועל או תיכשל. אנו דואגים גם לעורכי הדין המתאימים לעסקאות המורכבות", מציין נועם.

לא מוותרים על פתרונות מוצלחים

אחת הסיבות המרכזיות להצלחות הרבות של סוכנות הנדל"ן נועם הומס, היא העובדה שהם אף פעם לא מוותרים ותמיד ימצאו את הפתרונות שיובילו לעסקה מוצלחת. נועם מספר על נכס שעמד למכירה בממילא מאחורי מלון וולדורף אסטוריה ובעליו כבר התייאש ממתווכים. לאחר שהחלו לעבוד על שיווק הנכס הצליחו לאתר עבורו קונה במהירות. "אנחנו לא נותנים לשום נכס לשבת ולהישרף בשוק", מדגיש נועם.

נועם וסל מסכם: "האינטרס של הלקוחות שלנו הוא מה שמוביל את הפעילות של הסוכנות לאורך שנים. אנחנו שומרים על קשר רציף עם הלקוחות, מעניקים עזרה בכל מה שנדרש וממשיכים לתת שירות גם לאחר סיום העסקה. שירות הבוטיק המקצועי שאנו מעניקים, מאפשר יצירת עסקאות מוצלחות עבור בקשות מיוחדות ללקוחות מישראל ומכל רחבי העולם, המחפשים נכסי נדל"ן מעניינים בירושלים".

נועם הומס - Noam Homes
כתובת: אבן ספיר 24, ירושלים
טלפון: 052-8487391
למעבר לאתר>>>
למעבר לפייסבוק>>>
למעבר לערוץ היוטיוב>>>