תיווך נדל"ן בנתניה: ליווי מקצועי בעסקה של חייכם

אנשי תיווך הנדל"ן בנתניה שמכירים היטב את השכונות והנכסים, מאתרים לא פעם הזדמנויות עבור הלקוחות, ומעניקים ליווי מדויק עד להשלמת העסקה של קניית או מכירת נכס

שרית ליבנה
תוכן מקודם
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
צילום קו רקיע של נתניה
שרית ליבנה
תוכן מקודם

עסקאות של קניית או מכירת נכס כרוכות בלא מעט פעולות שחייבות להיות מדויקות. לשם כך יש צורך בליווי מקצועי, הן בשיווק ואיתור הלקוחות או הנכסים, הן בהערכת שווי הנכס והן בהשלמת העסקה כך שתהיה ההוגנת והטובה ביותר.

יתרון נוסף הוא הכרת שוק הנדל"ן המקומי, באופן שיכול לסייע באיתור לקוחות או נכסים. אנשי הנדל"ן המקומיים בנתניה מכירים היטב את האזורים, השכונות והנכסים ויכולים לאתר הזדמנויות עבור לקוחותיהם.   

HOUSE PLANET: לתת ביטחון ללקוח שהוא בידיים של מקצוען

"כשאדם זקוק לייצוג משפטי הוא פונה לעורך דין, כשהוא צריך לתקן את הרכב שלו הוא פונה למוסך מורשה, כך ראוי שיהיה גם בענף הנדל"ן. מתווך נדל"ן זה מקצוע שהמהות שלו היא לתת את השירות הטוב ביותר לקונה ולמוכר, ולעשות זאת עם הכלים הנכונים תוך יושרה והגינות מירביים. מי שהוא לא אדם ישר במהות שלו לא נמצא במקצוע הנכון", אומר ירין נבון, בעלים ומייסד משרד התיווך בנתניה HOUSE PLANET, המתמחה בנכסים פרטיים ומסחריים וליווי משקיעים.

"להיות מתווך נדל"ן זה הרבה מעבר לייעוץ לגבי נכסים. המתווך מצוי בחזית של הרבה מאוד התנגדויות וצריך לקיים משא ומתן הוגן שיגשר על ניגוד אינטרסים של קונה-מוכר, באופן ששני הצדדים יהיו מרוצים, וזו אומנות לשמה", מוסיף ירין.

"חוסכים לבעל הנכס דאגות"

לאורך השנים פגש ירין לא מעט בעלי נכסים שביקשו למכור בעצמם את הדירה או הבית שלהם, אך החזיקו בדעה שהם יכולים לעשות זאת בעצמם ובכך לחסוך את עמלת התיווך. ברובם המכריע של המקרים הם נוכחו לדעת שזאת הייתה שגיאה. הם לא ידעו לתמחר נכון הנכס שלהם והבית שלהם הפך לתחנת רכבת. "מי שלא בקיא ברזי המקצוע עלול לתמחר את הדירה או הבית שלו בהסתמך על מה שהוא קורא באופן מקרי באתרי נדל"ן ציבוריים למיניהם, או כמו שהשכן ממול תמחר, אך תמחור נכון בנוי על מספר רב של פרמטרים שהאדם הממוצע כלל לא מודע להם", מסביר ירין, "יתרה מכך, הקונה יגיע בשלב כלשהו עם שמאי מטעם הבנק שיעריך את הנכס לטובת המשכנתא. לא פעם בשל תמחור שגוי יש פערים גדולים – נמוך או גבוה משווי הערך, מה שעשוי לטרפד את העסקה".

ירין נבוןצילום: מיקי בוחבוט

עוד מוסיף ירין, כי ברגע שהדירה יוצאת לשוק ללא תיווך, בעל הנכס מתמודד לא פעם עם זרם שוטף של מתעניינים עליהם הוא אינו יודע דבר. "נכנסים אליו הביתה אנשים שאין לו מושג מי הם ומה הכוונות שלהם. כשמתווך מנהל את העסקה הוא זה שיעשה את הסינון הראשוני, יבדוק מה הצרכים של הקונה ויראה אם הנכס יענה לו עליהם, הוא יצלם תעודת זהות וישמור את הפרטים ואף יוודא שיש לו אישור עקרוני מהבנק. כל זה ועוד חוסכים לבעל הנכס הרבה מאוד דאגות, אך לא פחות חשוב מזה התהליך כולו הופך ממוקד וחוסך לו זמן יקר".

 להגשים את החלום הנדל"ני

כאשר הלקוח של ירין הוא זה שמעוניין לרכוש נכס, הוא יעשה איתו בתחילה תשאול מלא שעל בסיסו יוכל לאתר עבורו את הנכס המתאים לו ביותר. בין היתר, הוא ישאל מה העדפות שלו לפי אזור או שכונה, האם הוא מעוניין בדירה בבניין רב קומות, דירת גן או בית פרטי, מה גודל המשפחה ומה הצרכים שלה וכדומה.

בנתניה יש מגון עצום של דירות ובתים פרטיים השונים במפרט שלהם, בגודל, בנוף הנשקף מהמרפסות וכמובן במחירים שונים, והמומחיות של ירין לעשות את השידוך הטוב ביותר בין הקונה לנכס. "לא פעם הקונה יבקש, למשל, דירה משופצת כדי להימנע מהשקעה נוספת בדירה, אבל הוא לא מוכן להתפשר על סוג המטבח. במקום שהוא יתרוצץ ממקום למקום אני הוא זה שעושה עבורו את הבדיקה ואביא אותו רק לדירה שתעמוד בכל הפרמטרים החשובים לו.

"המטרות ששמתי לפניי כשפתחתי את המשרד הן לעמוד לרשות הלקוחות שלי ולעשות עבורם את המיטב כדי שיגשימו את החלום הנדל"ני שלהם. אני פועל מתוך אהבת אדם ושמח שאני מצליח לעזור לאנשים מדי יום", מסכם ירין.

HOUSE PLANET
טלפון: 053-2309999
למעבר לאתר>>> 
למעבר לפייסבוק>>>