משרדי תיווך בנס ציונה: למצוא בית באחת הערים המבוקשות בישראל

מעורים בשוק הנדל"ן המקומי, ומצליחים לזהות הזדמנויות בעיר ששומרת על צביון של מושבה: כך משרדי תיווך בנס ציונה מגשימים חלומות

מירי ורד
תוכן מקודם
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
משרדי תיווך בנס ציונהצילום: shutterstock
מירי ורד
תוכן מקודם

יש שני סלוגנים שמלווים את נס ציונה כבר שנים ומיטיבים להגדיר אותה: "עיר עם לב של מושבה" ו"העיר הירוקה". שני הסלוגנים מקפלים בתוכם את הייחוד של נס ציונה, המושבה שהוכרזה כעיר רק בשנת 1992, ועל אף הצמיחה שומרת על צביון כפרי וקהילתי, ומצליחה להעניק איכות חיים לכ-50 אלף התושבים שחיים בה.

האופי הכפרי-קהילתי, המיקום במחוז המרכז והעובדה שבה הצפיפות היא הנמוכות ביחס לשכנותיה, הפכו את נס ציונה לאחת הערים המבוקשות בישראל. אולם הדרך להגשמת החלום, ומציאת בית כרוכה בתהליך ארוך ומורכב, שבו אין מקום לטעויות בוודאי כשמדובר בעסקה כל כך משמעותית.

לשם כך, יש לקבל ליווי מאנשי המקצוע שלא רק מכירים את שוק הנדל"ן לעומקו, אלא יודעים לייעץ גם בנוגע לשכונות, מוסדות החינוך, המסחר והפנאי. הכירו את פייבל נדל"ן ואת KW קלר וויליאמס נס ציונה.

פייבל נדל"ן: one stop shop ברמה אחרת

ישנם הרבה מתווכים ואנשי נדל"ן, אבל במקרה של פייבל נדל"ן מדובר במשהו חדשני ואחר, כאשר פרט ללב ונשמה, הוא מכיר לעומק בחשיבות הצרכים של הלקוחות לצד הכלים המקצועיים שלא מפסיקים להתעדכן והצורך להקפיד על גישה מקצועית בכל היבט בתהליך.

פייבל נדל"ן, שבראשה עומד אייל פייבל, היא ייחודית בנוף הנדל"ן הארצי והמקומי. אייל פייבל ייסד את החברה לאחר קריירה ענפה וארוכת שנים כשותף באחד ממשרדי עורכי דין המובילים בארץ. לאחר יותר מ-10 שנים בעולם המשפט, החליט פייבל, שבעברו היה גם שחקן ליגת העל ונבחרת ישראל בכדורעף, להקים חברת ייעוץ, שיווק ויזמות נדל"ן בנס ציונה, עיר מגוריו, כשלעיניי רוחו חזון של מצוינות, מקצועיות וערכים ששאב מכל העולמות שבהם עסק.

"פייבל נדל"ן" הוקמה במטרה לתת ללקוחות שירות מקצועי בסטנדרטים גבוהים ולעטוף אותם בכל השירותים הנלווים בשיטת one stop shop. כעורך דין וספורטאי מביא עמו פייבל יכולות משא ומתן, תקשורת בינאישית, יסודיות והישגיות. האני מאמין של המשרד חף ממושגים כמו "סגירת עסקה", ומתמקד בראיית התמונה הכללית, בטובתם של הלקוחות ובנתינת שירות מקצועי וישר תוך שקיפות ועדכון הלקוח.

"אנחנו לא קמים ונופלים על עסקה. אנחנו פה כדי להישאר". אייל פייבל

"כתושב נס ציונה אני יכול להעיד שמדובר בעיר איכותית וייחודית", אומר פייבל. "העירייה משקיעה הרבה בחינוך, ויש כאן קהילה חזקה, עוטפת ופעילה המשרה אווירה משפחתית. האנשים כל כך מחוברים למקום עד שמשפחות שמעוניינות לשפר דיור מבקשות לרוב להישאר בשכונה שלהם, מכיוון שהן אינן יכולות לדמיין את עצמן בשכונה אחרת. כל השכונות – בין אם הוותיקות יותר או החדשות – הן שכונות טובות, איכותיות ומזמינות. שלא לדבר על כך שבתקופת הקורונה תושבי העיר נהנים מכך שהעיר מוקפת בירוק ואפשר לטייל בקרבת הבית".

נבחרת היועצים המומחים

הצלחתה של עסקת נדל"ן תלויה בגורמים רבים, בהם בדיקות משפטיות, מימון, עיצוב, בדק בית ועוד. אחד היתרונות הגדולים של פייבל נדל"ן הוא נבחרת מומחים שעובדת עם המשרד ומלווה את הלקוחות במגוון נושאים. כך, למשל, ניתן לקבל שירות וייעוץ מעורך דין עם ניסיון רב במקרקעין ומיסוי מקרקעין, יועץ משכנתאות, מהנדס המתמחה בבדק בית, אדריכל, מעצבת – כולם אנשי מקצוע מהשורה ראשונה. כמו כן, לאורך התהליך פייבל מקפיד לעדכן את הלקוחות בקבוצת וואטסאפ ייעודית שנפתחת במיוחד להליך המכירה, וכך הלקוחות מעודכנים בכל ההתפתחויות הרלבנטיות, בפעולות השיווק, המשא ומתן, והכול בשקיפות מלאה.  

שיווק נכסים בעידן הרשתות החברתיות

גם שיווק הנכס נעשה באופן שונה ואחר. לאחר שפייבל מעריך את שווי הנכס, הוא מוציא לפועל תוכנית שיווקית רב ערוצית. "תחילה אנו עורכים צילומים מקצועיים לנכס באמצעות צלם מקצועי, ומעלים אותם לרשתות החברתיות בעזרת חברת קידום מקצועית המשווקת את הפרסומים בצורה מטורגטת", הוא אומר, "כמובן שאנו מפרסמים גם באמצעים המסורתיים כמו שלטים, מקומונים ואתרים כמו יד 2 ומדלן".

אייל פייבל

במקביל לפרסום, במטרה להקל על הלקוחות, פייבל עורך שיחות עם רוכשים פוטנציאליים ומסנן פניות בשלבים מוקדמים, כדי לחסוך ביקורים וסיורים מיותרים בנכס וכדי לדייק את העסקה. כמו כן, בשל ניסיונו כעורך דין לפייבל כלים מקצועיים בכל הנוגע לניהול מו"מ, קידום עסקאות וסגירתן.

כאשר מדובר בלקוחות המעוניינים לקנות נכס, פייבל עורך עמם שיחה מקיפה וממפה במדויק את צרכיהם. העובדה שהוא מתגורר בעיר ומכיר היטב את השכונות על כל מאפייניהן, מאפשרת לו לדעת מהם האזורים והנכסים שיתאימו לקונים. "גם אם בסופו של דבר הלקוחות לא רוכשים את הנכס באמצעותי, הם תמיד יוצאים מרוצים מהשיחה ומודים לי על הדיוק וההכוונה לאזור ולנכסים שיתאימו להם ביותר. כבר קיבלתי פרחים מלקוחות שהשירות שלי נתן להם ערך גם אם לא נסגרה עסקה בסופו של דבר, וזה דבר שמחמם את ליבי. אנחנו לא קמים ונופלים על עסקה. אנחנו פה כדי להישאר".

פייבל נדל"ן: נבחרת הבית שלך
טלפון: 050-4500131
למעבר לפייסבוק>>>
למעבר לאינסטגרם>>>

רוצים לדעת לפני כולם על נכסים למכירה בנס ציונה? מוזמנים להצטרף לקבוצת הוואטספ ולקבל לפני כולם הודעה על נכסים חדשים למכירה בעיר.להצטרפות לקבוצה לחצו כאן>>> 

-------------------------

KW קלר וויליאמס נס ציונה: מקצועיות, אמינות ומענה מדויק

יש משרדים לתיווך נדל"ן שמתמקדים בנכסים בלבד, אבל ישנן רשתות מקצועיות ששמות דגש על הסוכן המקצועי ובכל מישור, שהופך במהלך שלבי העסקה לאיש אמון ואמת אשר מוכיח עצמו בפשטות ובמקצועיות בכל עת. איש נדל"ן ואנשים שיודע לעטוף את הלקוחות, בין אם מדובר בקונים או במוכרים, ולתת להם מענה מהיר ומדויק לצרכים ולרצונות שלהם עד להשלמת העסקה.

שמואל יעקב דן הוא המנכ"ל והבעלים של משרד לתיווך נדל"ן מבית קלר וויליאמס בנס ציונה. מדובר ברשת תיווך נדל"ן אמריקאית הגדולה בעולם ובכל פרמטר, שהתחילה לפעול בישראל לפני כשלוש שנים וחצי וכבר מעסיקה כ-400 סוכנים בכ-20 סניפים ברחבי המדינה.

"המטרה שלנו היא לתת ערך רחב ועמוק לסוכנים שלנו, ממש יום ביומו להפוך לטובים יותר, תוך מתן דגש על עולמו הפנימי והחיצוני של הסוכן - מנטאלי ופרקטי כאחד. בעבודה משותפת נעניק להם את היכולות העסקיות בשביל שיתבוננו על הלקוחות כמשפחתם ויעטפו אותם עד להשלמת המטרה שלהם", מסביר שמואל, שמשרדו פעיל גם בבאר יעקב, ביבנה, בראשון לציון וברחובות.

"מתווך צריך להיות אדם שלם, כזה שחי בהרמוניה בעולם אישי-עסקי-מקצועי ואיפה שהפוקוס נמצא, לשם האנרגיה זורמת. החזון שלי והמודל של הרשת הופכים סוכנים למאושרים יותר, הן בתמהיל העסקי והן במעטפת ההדרכות הטובה בעולם - הסוכן במרכז - הערך היוצא איכותי יותר כלפי הלקוח".

 עובדים מהלב ולא עבור הכסף

כדוגמה לשיטת העבודה המוצלחת של קלר וויליאמס מציג שמואל את דנה מיה גור, שבתוך שנה וחודשיים בלבד הפכה לסוכנת המובילה ברשת בסיום הרבעון הראשון של 2021 מבין מאות הסוכנים הפעילים.

"הנכס לא ימכור את עצמו ולא יתנהל מעצמו". שמואל יעקב דן ודנה מיה גורצילום: תומר שלום

"אני עובדת מהלב, לא בשביל הכסף", מדגישה דנה מיה, "אני עוטפת את הלקוחות שלי, מזהה את הצרכים שלהם, לוקחת אותם למספר מצומצם של דירות ולא מציגה את כל השוק. אני לא עושה איתם עסקה, אני מפתחת איתם מערכת יחסים כאילו מדובר במשפחה שלי".

"כל בוקר שלי נפתח בהודעות בוקר טוב ללקוחות", ממשיכה דנה מיה, "ואז אני מגיעה למשרד, כאן לפחות פעם ביום יש הדרכה ששמואל מעביר לנו. מבחינה מקצועית אני מרגישה שיש לי מענה לכל דבר. המודל של הרשת מייצר עבור הסוכן המון כוח וביטחון להוביל תהליכים, יותר מכל משרד אחר בארץ".

שמואל, מה עוד מציעה הרשת לסוכנים שלה?

"לי כבעל משרד ברשת פשוט קל, יש לי כלים טכנולוגיים ושיטות אמריקאיות מוצלחות, עליהן אני מניח את טביעת האצבע שלי. אנחנו מבצעים שיחות חתך באופן קבוע, מגדירים יעדים, מבצעים הדרכות. לאחרונה הרשת השיקה מערכת פרסום וניהול שמתממשקת עם הכל. המשרד שלנו הוא כמו משפחה, כולם דואגים ומפרגנים אחד לשני. בזכות הגישה הזו אנחנו מקבלים הפניות מלקוחות רציניים שמעוניינים לרכוש נכס, וקל לנו לקחת אותם יד ביד ולחבר אותם לאזור ולשכונה, ולנכס המתאים להם תוך הפגת כל הפחדים והמכשולים הלא רלוונטיים לעסקה.

"המיקוד המוחלט שלי הוא בנתינת ערך לסוכן, אז איכשהו אני מצליח להיות מעורב, בלי תמיד להיות מעורב פיזית. יש לנו הדרכות של החברה, גם בזום, גם פרונטאלי וגם בספריית ההדרכות. יש שני מדריכים של הרשת שמגיעים להדריך בסניפים ומעבירים הרצאות במגוון נושאים רלוונטיים. יש ליווי קבוע, גם של המנכ"ל והסמנכ"ל. רשת משפחתית מאד".

 רואים אנשים ולא נכסים

המסר שעובר לאורך השיחה עם שמואל ודנה מיה הוא שבמשרד של קלר וויליאמס  בנס ציונה שמים דגש קודם כל על אנשים, וזו גם הסיסמא שמובילה את הרשת בכל פעולה. האמונה של שמואל היא שמתווך הוא אדם שלם, שמבין קודם כל באנשים.

"לא משנה אם מדובר בדירה, בווילה, במפעל, בפנטהאוז או בקרקע", מדגיש שמואל, "הנכס לא ימכור את עצמו ולא יתנהל מעצמו. יש צורך באדם ניטרלי שהאמינות היא רק נגזרת של כל הערכים שלו. אדם שיידע לזקק את הרצונות ואת הצרכים של שני הצדדים לתובנות עסקה נכונות, שייצרו מצב של ניצחון לכל הצדדים וקידום מוצלח לעבר העסקה. סוכן טוב ידע לנהל את כל המשברים בדרך, מההתחלה ועד לרגע שבו עורכי הדין מסכמים חוזית ואפשר לחתום".

איך התנהלה הרשת בתקופת הקורונה, האם גם בשנה האחרונה הליווי המקצועי המשיך כמו בשגרה?

"אני, כבעל עסק, מבסס את ההבנה ואת היכולת אצל הסוכן בעבודה פנימית וחיצונית המשלבת עמידה ביעדים, אימונים אישיים, NLP וליווי שוטף בכלל העסקאות. היופי הוא שגם במהלך תקופת הקורונה התקיימו אימוני בוקר וערב והדרכות באופן קבוע, ללא עלות ולכל סוכני הרשת במטרה לשמור את כולם על הגלגל מבחינה מקצועית ולהשאיר אותם ממוקדים. המטרה שלי היא לגרום לאנשים לאהוב אנשים אחרים ולהבין שהם יכולים להשפיע עליהם בתהליכים משמעותיים בפשטות, ברגישות, ביציבות, במחויבות ובמקצועיות".

למה המקצועיות דווקא בסוף הרשימה?

"כמובן שבאוקיינוס הנדל"ן תמיד יש להתעדכן וללמוד אבל קודם כל אנשים. האנשים הם אלה שבוחרים לעשות עסקאות. כשיש לזכור בכל רגע - קודם כל אנשים. יש כאן מעמדים גבוהים, כשהאמונות והערכים מחודדים, אתה מחויב להתמקצע עבור הלקוחות. כל העשייה נעשית לחווייתית בהחלט".

שמואל יעקב דן נדל"ן - KW קלר וויליאמס
כתובת: החרש 16, נס ציונה
רוצים להיות חלק מהמשפחה? התקשרו 054-4479133 
למעבר בפייסבוק>>>