מתווכים ברעננה: למצוא את בית החלומות ב"פנינת השרון"

משפחות רבות שמבקשות לשפר את איכות חייהן ולעבור לשרון. מתווכים ברעענה, שמכירים היטב את שוק הנדל"ן המקומי, מסבירים כיצד הם מצליחים לאתר הזדמנויות

שחר אמאנו
תוכן מקודם
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
צילום מהאוויר של גגות בתים ברעננה
שחר אמאנו
תוכן מקודם

רעננה שהוכרזה כעיר רק בשנת 1982, מחזיקה בתואר המחייב והמוצדק "פנינת השרון". עיר מפותחת, המדורגת במקום גבוה במדד החברתי-כלכלי, בין המושבים, שהחלה את דרכה כמושבה חקלאית ועדיין שומרת על צביון כפרי, נעים ופסטורלי.

רבים שמבקשים לשפר את איכות חייהם אך להישאר קרובים למרכז, מבקשים לעבור לרעננה. אולם הדרך למציאת בית החלומות כרוכה בלא מעט זמן, מאמץ וכסף. מי שיכול סייע, ללוות ולהעניק שירות מקצועי לאלה שמבקשים לקנות דירה או למכור לנכס, הם המתווכים המקומיים שמכירים מקרוב את השכונות, הרחובות והנכסים, יכולים לאתר הזדמנויות  ובכך לחסוך זמן וכסף ללקוחות. הכירו את משרדי התיווך שפועלים ומכירים את שוק הנדל"ן ברעננה: ריקאסה נדל"ן ועליזה נכסים.

ריקאסה נדל"ן: סוכנות מובילה בשכונה החדשה

שכונת נווה זמר ברעננה הפכה בחודשים האחרונים למוקד משיכה מרכזי עבור תושבי העיר ותושבי חוץ המבקשים לשפר את איכות חייהם. בעיר יודעים שמי שעשוי לסייע להם למצוא את הדירה או הבית המושלם וללוות אותם לאורך כל הדרך, היא סוכנת הנדל"ן אלכס אסינובסקי ממשרד "ריקאסה נדל"ן" ברעננה, הידועה כסוכנת היודעת להתאים את הנכס הנכון ללקוח הנכון וכמי שסוגרת את העסקאות הגדולות בשכונה.

סוכנות ריקאסה נדל"ן הוקמה לפני יותר מחמש שנים, ומאז מתמקדת בעיר רעננה. המשרד עוסק במכירות יד שנייה לכל סוגי הדירות, דופלקסים, פנטהאוזים, בתים ועוד. אחד היתרונות הבולטים של ריקאסה נדל"ן הוא היותו משרד עם מאגר לקוחות ונכסים רחב וגדול, המאפשר למכור נכסים עוד לפני שהתפרסמו ובכך למעשה לייצר עבור המוכר והקונה תהליך מהיר, מדויק וכמעט נטול דאגות של מכירת נכס.

לקנות, לשכור או להמתין?

כדי להבין את שוק הנדל"ן ברעננה, חשוב לדעת כי נווה זמר היא השכונה החדשה הראשונה שנבנית זה שנים ארוכות. בעוד שברחבי העיר מתבצעים פרויקטים של פינוי-בינוי או תמ"א, בנווה זמר נהנים הדיירים משכונה ירוקה ומזמינה עבור זוגות צעירים ומשפחות ובה אפשר למצוא גני שעשועים לילדים, אווירה קהילתית, מערכת פינוי אשפה פנאומטית (האשפה מוזרמת לצינורות תת קרקעיים ומשם מפונה על ידי משאית מחוץ לשכונה) שמייתרת את כניסת משאית פינוי האשפה לשכונה, הבנייה מרווחת ויש כניסה של אוויר טוב ואור.

"אני יודעת לתמחר עבור כל לקוח כמה הוא צריך לשלם על הנכס וגם למצוא את הטוב ביותר עבורו". אלכס אסינובסקיצילום: באדיבות ריקאסה נדל"ן

המיקוד של אסינובסקי וריקאסה בנווה זמר הפך אותה לסוכנת המובילה בשכונה החדשה. היא אחראית על סגירת העסקאות הגדולות והמרכזיות בשכונה שבה היא גם מתגוררת. לאלכס יש תואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים ולימודי תואר שני במנהל עסקים ושיווק, והיא מנתבת את הידע הכלכלי שלה לטובת מציאת הנכס הטוב ביותר ללקוח. אלכס מפגינה כלפי הלקוחות יחס אמפתי, מקשיבה להם וממקדת עבורם את הדירה או הבית שהם באמת צריכים על פי אפיון שהיא עורכת לכל לקוח.

"אני יודעת לתמחר עבור כל לקוח כמה הוא צריך לשלם על הנכס וגם למצוא את הטוב ביותר עבורו", אומרת אלכס, "אני משתמשת ברקע הכלכלי שלי כדי להמליץ האם לקנות, האם דווקא לשכור לתקופה ארוכה או להמתין. מבחינתי, עדיף לעתים לוותר על העסקה מאשר למהר ולתת ללקוח נכס שלא מתאים לו. אני יודעת גם לנהל משא ומתן בין הצדדים באופן שיביא את שניהם לעסקת WIN WIN  וזאת בגיבוי של הנהלת המשרד והסוכנים האחרים".

ההמלצות על אלכס עוברות מפה לאוזן. היא נחשבת למומחית בתחומה וסוכנת היודעת לתפור את העסקה המשתלמת ביותר. היא מנמקת את הזרימה אל שכונת נווה זמר החדשה בכך שהציבור מאס בדירות קטנות וצפופות ומבקש כעת  דירות מרווחות יותר עם גינה ומרפסות. אלכס מוסיפה כי גם הקורונה, שהחזירה רבים לעבודה מהבית, נתנה את אותותיה וגרמה לאנשים לחפש דירות שיאפשרו להם נוחות מרבית. "אנשים מחפשים יותר ספייס, שכונות פחות צפופות או מרובות בניינים ואנחנו שמנו את הדגש על כך בגיוס הנכסים", מסבירה אלכס, "המחירים בשכונה עדיין לא הגיעו לשיא, ולהערכתי זה הזמן הנכון עבור מי שמבקש לרכוש דירה בנווה זמר. אני מעריכה שהמחירים עוד יעלו כי השכונה מאוד מבוקשת וחבל יהיה לפספס ולשלם אחר כך יותר".

ריקסה נדל"ן רעננה
טלפון: 09-8349824
למעבר לאתר>>>
לפנייה בדוא"ל>>>  

---------------------------

עליזה נכסים: ניסיון בשוק הנדל"ן ברעננה ואזור השרון

תנופת הבנייה לצד ההיצף בשוק דירות יד2 שנייה ועליית המחירים, חייבו את הרוכשים או השוכרים לדייק את הבחירה שלהם הן לגבי הנכס והן לגבי הסוכן שיממש להם את החלום.

במהלך העשור האחרון הפכה עליזה אביטל מ"עליזה נכסים" לכתובת הנכונה עבור תושבי רעננה, אזור השרון והסביבה, המכירים את מומחיותה בכל תחומי הנדל"ן ובהם רכישה ומכירה, השכרה ושכירות של דירות, קוטג'ים, נכסי יוקרה, קרקעות, נכסים הנמצאים בכינוסי נכסים, הכנה לתהליך של תמ"א 38 לפני ואחרי הביצוע כולל מכירה וקנייה ועוד.

"אחרי 41 שנה בעסקי הנדל"ן לסוגיו השונים, אני עדיין מתרגשת מכל עסקה", אומרת עליזה אביטל, "לקוחות מרוצים מפנים אליי לקוחות אחרים וזה מעיד יותר מכל על שפעלתי בהוגנות ובמקצועיות לאורך כל הדרך".

ניסיון של יותר מארבעה עשורים

עליזה אביטל מחזיקה ברקורד מרשים של 41 שנות ניסיון בתחום הנדל"ן, מתוכן כ-30 שנות עבודה במשרד השיכון ומול משרדי הממשלה. מאז 2006 היא בעלת העסק העצמאי "עליזה נדל"ן" ומשמשת כיועצת נדל"ן מקצועיות המתמחה בייעוץ מחירים לפני יציאה למכירה או להשכרה.

"אני משקיעה את כל זמני ומרצי לטובת העסקה הטובה ביותר". עליזה אביטלצילום: באדיבות עליזה נכסים

עליזה פועלת בדרכים יצירתיות וייחודיות כדי לשווק נכסים ולסגור את העסקאות הטובות ביותר עבור לקוחותיה בישראל ובחו"ל, כולל "בית פתוח" לנכסים שבו ישנה חשיפה למקסימות לקוחות פוטנציאליים במטרה להוביל לעסקה המיטבית.

עליזה היא בעלת תואר ראשון בסוציולוגיה וניהול ותואר שני במדעי המדינה, עברה השתלמויות מקצועיות בתחום הנדל"ן כולל קורס משא ומתן בתחום הנדל"ן וקורס גישור של גומא ופועלת במספר מסגרות חברתיות ועסקיות.

משרד התיווך שלה "עליזה נכסים" הוא שם דבר בתחום הנדל"ן ברעננה ובאזור השרון ואליו מגיעים לקוחות רבים שסומכים על הידע שלה ועל ההתמצאות שלה במרחב.

"בעיניי עסקה מיטבית חייבת להסתיים ב-win – win situation כך שכל הצדדים יהיו מרוצים מהעסקה. כמובן שגם אני מרוצה, כך שמתקבל משולש אידיאלי של win – win  win", אומרת עליזה. "מכתבי התודה של הלקוחות מעיפים אותי קדימה, גם אחרי כל כך הרבה שנים".

ב-2020 בלטה המקצועיות של עליזה אביטל, כך שגם בשנת הקורונה היא הצליחה לסגור עסקאות גדולות בתחום הנדל"ן ברעננה ובאזור השרון, לאחרונה נבחרה באחרונה להשתתף בהובלת פרויקטי בנייה חדשים עם הנחות והטבות ללקוחותיה.

מאיתור הנכס ועד החתימה על העסקה

עליזה מלווה במקצועיות וביחס אישי את כל התהליך, החל מאיתור הנכסים, תהליך המו"מ, הסגירה ואף לאחריה והכל באמינות ובדיסקרטיות מוחלטת.

"אני יודעת שקנייה או השכרה של נכס היא השקעה כלכלית חשובה מאוד, ולכן הרוכשים או המוכרים חייבים לצידם יועץ נדל"ן מקצועי ומנוסה כמוני שיהיה מעודכן לגבי החוקים והמסים בתחום. אני משקיעה את כל זמני ומרצי לטובת העסקה הטובה ביותר ברמת המחיר, וגם יודעת להמליץ על העיתוי הנכון לעסקה", אומרת עליזה אביטל.    

כדי להקל על הלקוחות, הקימה עליזה אביטל את אתר האינטרנט עליזה נכסים, שבו היא מציגה את הנכסים שבהם שנמצאים תחת טיפולה, מאמרי מעשירי ידע ותדריכים ללקוחות כיצד לקבל את העסקה הטובה ביותר.

באחרונה הושק גם אתר אינטרנט. ספר ההדרכה של עליזה אביטלצילום: באדיבות עליזה נכסים

על פעילותה המקצועית כלפי הלקוחות קיבלה תעודה והכרה גם ממדלן – גוף הנדל"ן המוביל, שקבע כי משרדי חברת התיווך 'עליזה נכסים' עומדים בתו השקיפות, הוגנות והגינות. "אני גאה על ההכרה שאני מקבלת מגופים רשמיים ומקצועיים וגם מלקוחות שמקפידים לציין בכל מקום את תרומתי לעסקה ועל התיווך שלי לטובת הנכס החדש שלהם. מבחינתי זה מימוש הייעוד שלי", אומרת עליזה אביטל.

עליזה אביטל - עליזה נכסים
טלפונים: נייד - 054-2061406, משרד - 09-7402155
למעבר לאתר>>>  
למעבר לפייסבוק>>> 
לפנייה במייל>>>