יוסי גבסו "הפול נדל"ן": משרד תיווך מגבעתיים שעובד אחרת

כשהם רכובים על גבי אופנועים, מחולקים לצוותים שאחראים על גיוס נכסים ועל הקונים, אנשי משרד התיווך "הפול נדל"ן" מצליחים להוביל בהצלחה עסקאות באזור גבעתיים, רמת גן ותל אביב ותמיד עם חיוך

ניבה שור
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מתווך בגבעתייםצילום: באדיבות הפול נדל"ן
ניבה שור
תוכן שיווקי

לאילו שמחפשים מתווך מקצועי ובעל ניסיון באזור גבעתיים, רמת גן ותל אביב, כדאי להכיר את יוסי גבסו, מתווך והבעלים של משרד הפול נדל"ן, שנחשב לאחד המשרדים המובילים בגבעתיים, עם יותר מ-50 נכסים המוצעים בו למכירה בו זמנית ומאגר ענק של כ-4,000 קונים. המשרד ביצע עשרות רבות של עסקאות מכירה וקנייה בערים הללו.

יוסי גבסו שהקים ומנהל את המשרד, נשוי לליאת ואב לארבעה, התחיל את דרכו המקצועית בחברת טקסטיל בינלאומי, בה שיתמש כמנהל מכירות יותר מ-10 שנים. "כמנהל מכירות רכשתי ארגז כלים גדול בכל תחום הניהול, לרבות ניהול משרד וצוות וניהול משא ומתן", אומר גבסו, "מגיל צעיר תמיד חלמתי למכור נדל"ן וראיתי בכך את שיא ההתמחות של עולם המכירות. לכן, לאחר התקופה שבה עסקתי במכירות בענף הטקסטיל, בחרתי להתמקצע בתחום הנדל"ן".

לפני כחמש שנים וחצי, בטרם פתח את משרד התיווך שבבעלותו, התמקצע יוסי גבסו בתחום הנדל"ן על כל רבדיו: הוא סיים קורסים להכשרה בנדל"ן, הוציא רישיון תיווך ולאחר מכן עבד במשך ארבע שנים כסוכן בחברת תיווך גדולה, שם חידד את מיומנויות העבודה עם קונים ומוכרים וניהול ומשא ומתן מתקדם לחיבור בין הצדדים.

"רק אחרי שהבנתי באמת ולעומק מהו התמהיל הנכון לעסקה מוצלחת, הן עבור המוכר והן עבור הקונה, פתחתי את המשרד וגייסתי את צוות יועצי הנדל"ן המיומנים שעובדים איתי", הוא מספר.

את הצוות של משרד הפול נדל"ן קשה שלא לזהות: כולם אנשי הצוות הם רוכבים מקצועיים המגיעים לפגישות בשיירת אופנועים מרשימה. הצוות המקצועי כולל את רפי גבסו, אחיו של יוסי, גם הוא בעל ניסיון עשיר בתחום המכירות, אורן רחמנוב, עדו עוז, גיא אדלר וברק גזית - כולם סוכנים מיומנים. כל אחד מאנשי הצוות מכיר מקרוב ומתמחה באזור אחר של העיר, כאשר לכל חברי הצוות רישיונות תיווך, וכולם עברו הכשרות וקורסים בתחום הנדל"ן.

תהליך תיווך מדויק עם שני צוותי פעולה מקצועיים

שיטת הפעולה הייחודית של צוות הפול נדל"ן מורכבת מעבודה בשני צוותים: האחד מומחה בגיוס נכסים והשני בעבודה מול הקונים. "צוות הגיוס הוא המומחיות שלי", מסביר גבסו, "תפקיד הצוות הוא לאתר דירות חדשות הנכנסות לשוק ולהכין אותן למכירה. לצורך הגיוס, אנו קובעים פגישת הכרות בנכס ומציגים בפני הלקוח נתונים על עסקאות שבוצעו על ידינו. לאחר מכן, אנו מבצעים הערכת שווי נכס על פי עסקאות מקבילות שנעשו בבניין ובשכונה ונתוני הנכס, כמו חניה, מעלית, מרפסת, כיווני אוויר ושיפוץ שנעשה בו בעבר. את המחיר השיווקי שקבענו אנו מפרסמים בלוחות".

לאחר גיוס הנכס וקביעת המחיר, הצוות המומחה באיתור קונים נכנס לפעולה ומתחיל באיתור לקוחות מתוך המאגר האדיר של המשרד, המונה מעל ל-4,000 קונים. יוסי גבסו מסביר כי "מאגר הקונים שלנו מורכב מלקוחות שרוצים נכס מאוד ספציפי, ולכן אנו מנהלים את המאגר בצורה מאוד אישית ומדויקת. עבורנו הקונה חשוב לא פחות מהמוכר, ולכן אנו עושים כל שביכולתנו על מנת להתאים לו את הנכס המדויק ביותר, לפי הפרמטרים שהוא מציב לנו. אנו מקפידים להציג לקונים רק נכסים העומדים בדרישות שקבעו".

מקסימום הצלחות בעזרת שיטת הפול נדל"ן

שמו של המשרד "הפול נדל"ן" לא נבחר במקרה, והוא מתאר למעשה את שיטת העבודה היסודית שעושה הצוות על מנת להשיג ללקוחותיו את העסקה הטובה ביותר.

כך זה עובד: תחילה הנכסים המגויסים ומשווקים בבלעדיות על ידי הפול נדל"ן למאגר הקונים הגדול של המשרד ודרך כל אמצעי הפרסום הקיימים. לאחר כחודש נפתח הנכס לשיווק מול מתווכים נוספים בפול של שיתופי פעולה המרחיבים את מאגר הקונים הפוטנציאליים של הנכס גם לאלו הקיימים אצל משרדים נוספים בעיר.

"שיטת הפול היא קונספט שהמוכרים אוהבים במיוחד", אומר יוסי גבסו, "בדרך כלל אנשים שמוכרים נכס נרתעים מאסטרטגיה של בלעדיות כדי שלא יפספסו אף קונה פוטנציאלי. שיטת הפול מאפשרת ליהנות מכל העולמות: גם בלעדיות ששומרת על רמת המחיר של הנכס וגם חשיפה גבוהה שלו בכל המדיות הקיימות ולמאגרי הלקוחות של כל משרדי התיווך האחרים".

שיטת הפול פועלת כמובן גם לטובת הקונים. דוגמה לכך היא לקוחה שהתעקשה על החלום שלה וביקשה לדייק מאוד את הנכס שחיפשה, ולכן הייתה במאגר במשך שלוש שנים. במסגרת שיתוף הפעולה של הפול, מצא צוות המכירות של המשרד במאגר נכסים של משרד אחר דירת פנטהאוז המתאימה בצורה מושלמת לדרישות הלקוחה. "בעסקה זו באה לידי ביטוי ההתמחות שלנו, שניתן להגדיר אותה ככירורגית, כדי להגשים ללקוחה את החלום המדויק שלה. עסקה זו נחשבת עד היום לאחת העסקאות המוצלחות בעיר לבית משותף", מציין יוסי גבסו.

שיטה שמאפשרת ליהנות מכל העולמותצילום: באדיבות הפול נדל"ן

משרתים את הלקוחות עם מגוון של אפשרויות

"גבעתיים היא עיר מעניינת מאוד בתחום הנדל"ן", קובע גבסו ומסביר: "בגלל הגבולות הברורים עם רמת גן ותל אביב שלא מאפשרים לעיר להתרחב, מיעוט הבנייה של מתחמים חדשים ופרויקטים ספורים בלבד של התחדשות עירונית, העיר מוגבלת בהיצע שלה. לכן, למרות משבר הקורונה ההיצע נמוך מהביקוש והמחירים תמיד בעלייה. אוכלוסיית העיר השתנתה בשנים האחרונות, כשדור חדש של חבר'ה צעירים החל לזלוג אליה מתל אביב השכנה. עובדה זו העשירה מאוד את חיי הלילה של העיר. בכצנלסון ובוויצמן נפתחו הרבה ברים, מסעדות ומקומות בילוי ואיתם רואים הרבה מאוד פנים חדשות ברחובות".

כדי לספק ללקוחותיהם את הפתרונות הטובים ביותר, פועל צוות הפול נדל"ן גם מעבר לגבולות גבעתיים, ברמת גן ותל אביב השכנות, בעיקר באזורים הנמצאים על התפר בין הערים. רמת גן, המשופעת בפרויקטים של בנייה חדשה והתחדשות עירונית, מאפשרת מגוון רחב יותר של היצע לביקוש, במחירים נמוכים יותר.

"אנחנו יודעים להציע ללקוחות מגוון רחב של אפשרויות, בהתאם לצרכים שלהם", מספר גבסו ונותן דוגמה: "לקוח שלנו שגר ברחוב התע"ש בגבעתיים חיפש דירה עם חדר נוסף, אך לא מצא כזו במחיר סביר. בסופו של דבר מצאנו עבורו פנטהאוז ברמת גן על גבול גבעתיים, עם מרפסת שמש וחניה. הלקוח היה מאושר, מפני שהשיג את כל מה שביקש בדירה ולמעשה נשאר לגור באותו אזור, הילדים נשארו באותן מסגרות וקרובים לחבריהם".

הלקוחות כבר יודעים עד כמה חשובה עזרתו של מתווך מקצועי

ליוסי גבסו חשוב לשנות את התדמית שנוצרה לאנשי תיווך הנדל"ן. "יש בגבעתיים וברמת גן משרדי תיווך טובים ואנושיים", הוא אומר, "ישנם הרבה דברים שמתווך עושה מעבר לשיווק הנכס ומציאת הקונה: הוא בודק את הדירה מכל ההיבטים, לרבות אישורים נאותים, איכות הדירה והתאמת האזור. מתווך יכול לסנן ולהתאים את הנכס ללקוח לפי הסיווגים הנדרשים ומצליח למקסם את תהליך התיווך, הן מבחינת מחיר והן מבחינת זמן החיפוש".

יוסי גבסוצילום: באדיבות הפול נדל"ן

"מעבר לכל אלה, חשיבותו של המתווך אינה משתמעת לשני פנים בתהליך המשא ומתן על הנכס. למשל, במידה שמוכר רוצה למכור נכס בשני מיליון וחצי שקלים, והוא מקבל הצעה על שני מיליון. במקרה כזה אם בעל הנכס יחזור לקונה, הוא יבין שנתן את ההצעה הטובה ביותר והוא עלול לנצל זאת על מנת להוריד עוד את מחיר. מתווך מאפשר לשמור על פרטים אלו חסויים ולהגיע לעמק השווה בין הצדדים בצורה הטובה וההוגנת ביותר".

דוגמה להצלחה של תהליך תיווך, דווקא בתקופת הקורונה, הוא לקוח שהתחייב לדירה שקנה. הלקוח היה בטוח שיהיה לו קל למכור את הדירה שברשותו, אך הוא התבדה. אז החליט לפנות לצוות של יוסי גבסו. "למרות התקופה הקשה, הצלחנו למכור עבורו את הנכס במחיר קרוב למחיר השוק, תוך שלושה חודשים בלבד ועזרנו לו לעמוד בהתחייבויות שלו", מספר גבסו.

ההצלחות הן חשובות ובעלות משמעות עבור גבסו, אל לא פחות מכך ההגינות והיושרה שמלוות את העסקאות שהם מבצעים. "אנחנו באמת מנסים להשיג את העסקה הטובה ביותר לשני הצדדים", אומר גבסו ומספר על בעל דירה ברחוב שינקין בגבעתיים, שניסה במשך שלוש שנים למכור לבד את דירתו ולא הצליח. לאחר שהעסקה בוצעה בתיווך הפול נדל"ן, הוא כתב לצוות החברה: "אני שמח שבחרתי במשרד שלכם לייצג אותי בעסקת המכירה". אפילו כשביצע את ההעברה הבנקאית על עמלת התיווך. יצאתם גדולים".

יוסי גבסו מסכם: "צוות הפול נדל״ן מורכב מחומר אנושי משובח, אנשי מקצוע מיומנים, מנוסים ומקצועיים בתחום ששמים קודם כל לנגד עיניהם ערכים של יושרה, אמינות ואחריות מקסימלית כלפי לקוחותינו - זוהי דרכנו, זה הסיפור שלנו וככה נמשיך. את הצוות של הפול נדל"ן תראו מחייכים לא כי אנחנו חייבים, אלא כי אנחנו קמים כל בוקר לעבוד בתחום ובמקצוע שאנחנו ממש אוהבים ומתוך תשוקה אמיתית. אין סיפוק יותר גדול מאשר לדעת שתיווכת עסקת מכירה מוצלחת של בית - בית זה משפחה, זה משהו שתמיד נשאר בלב. כשמתקיימת עסקה ששני הצדדים מרוצים – הלב שלנו מתרחב".

יוסי גבסו - הפול נדל"ן
טלפונים: 03-5662866054-4891371
למעבר לאתר האינטרנט>>>
למעבר לאתר מדלן>>>
למעבר לדף הפייסבוק>>>