תיווך דה בוטון: מובילים בתיווך נכסים בסביון יותר מ-50 שנה

אחרי שנים של פעילות ציבורית וחברתית, ליאור שקלרש שמובילה את משרד התיווך הוותיק בסביון, מכירה כל עסקה, כל תושב וכל אבן ביישוב, כשהיא מצוידת בידע רב ומערכת קשרים ענפה

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
תיווך דה בוטוןצילום: רותם ברק

"שוק הנדל"ן בסביון הוא בעל אופי ייחודי, ולכן לעוסקים בשיווק נכסים בו נדרשת היכרות עמוקה עם היישוב, חיבור אמיתי עם הקהילה, כמו גם הבנה באשר להיסטוריית העסקאות שבוצעו בשכונה ולמגמות עתידיות", כך אומרת ליאור שקלרש, בעלת משרד התיווך הבוטיקי דה-בוטון האחראי על חלק גדול מאוד מעסקאות הנדל"ן המתבצעות בסביון מזה עשרות שנים.

תיווך דה-בוטון הוקם כבר בשנת 1966, על ידי אסתר דה-בוטון, תושבת סביון, וב-25 השנים האחרונות מנוהל על ידי ליאור שקלרש, דור שני למשרד הבוטיק המקצועי.

ליאור עצמה גרה בסביון עוד מצעירותה ומכירה כל אבן ופינה ביישוב. גם את התושבים ליאור מכירה היטב, כבעלת מערכת קשרים ענפה בקהילה המקומית בסביון וכמי שמעורבת חברתית וציבורית ביישוב, וכמי שבמשך השנים אף שימשה כחברת מועצה.

הניסיון העשיר שצברה ליאור לאורך השנים, לצד היותה בוגרת תואר במשפטים, הם שהפכו אותה לאשת מקצוע בעלת מומחיות בשוק הנדל"ן בסביון, המעניקה ללקוחותיה שירות בסטנדרטים גבוהים ובלתי מתפשרים.

סביון – היישוב המוביל בישראל במדדי איכות החיים

סביון, מועצה מקומית עצמאית, ממוקמת בליבו של אזור המרכז, ידועה כיום כיישוב המוביל במדדי איכות החיים בישראל, ומהווה מודל לחיקוי לכל שכונות היוקרה ברחבי הארץ. היישוב כולל כ-1,200 וילות יוקרתיות, שכל אחת מהן משתרעת על חצאי דונם ודונם ורבע, ועד וילות מפוארות ואחוזות פאר בשטחים של שלושה עד חמישה דונמים ויותר.

"עלייה של יותר מ-10 אחוזים בממוצע במחירי הנכסים". תיווך דה בוטוןצילום: רותם ברק

היישוב מאופיין באיכות החיים ורמת החינוך הגבוהות, חיי הקהילה העשירים ושביעות רצון מצד התושבים. "מדי שנה מתקיימות כ-25 עסקאות נדל"ן ביישוב בלבד. הדבר מעיד על שביעות הרצון של התושבים ביישוב", אומרת ליאור, "עם השנים הביקוש לרכישת נכס ביישוב עלה, בעוד ההיצע הלך וקטן, והדבר הוביל לעלייה נוספת בערכם של הנכסים ביישוב".

שירות מקצועי בסטנדרט אחר

ליאור שקלרש, בעלת תיווך דה-בוטון, מציעה ללקוחותיה שירות מקצועי בסטנדרטים נדירים. ההיכרות ארוכת השנים עם היישוב ומאות העסקאות שהוביל המשרד, העניקו לליאור ידע נרחב בכל הנוגע למפת הנכסים ביישוב.

המוניטין של ליאור ושל תיווך דה-בוטון נבנה על עשרות שנים של הובלת שוק הנד"לן בסביון. ליאור פורסת בפני הלקוחות שמעוניינים ברכישת נכס, תמונת מצב אמיתית באשר לשוק הנדל"ן ביישוב, החל מווילות ומגרשים המוצעים לשיווק כעת, נכסים שיוצעו למכירה בעתיד, כמו גם היסטוריית העסקאות שנעשו ומגמות באשר למחירי וילות ומגרשים ביישוב.

בשל מומחיותה, משמשת ליאור גם כיועצת לענייני נדל"ן ביישוב, שמסייעת הרבה פעמים לבעלי נכסים הנכנסים לתהליך המכירה, גם כאשר המכירה נעשית עצמאית על ידי בעלי הנכס.

שקיפות ואמינות מעל לכל

ליאור פועלת תוך שימת דגש על שקיפות, הוגנות ואמינות אל מול הלקוח. כחלק מזה כל הנכסים שהמשרד מפרסם הם נכסים אמיתיים, שאכן קיימים ומוצעים למכירה.

כמו כן, המשרד פועל למתן מידע מלא ללקוח, באופן מונגש ושקוף, על כל נכס או מגרש המוצע למכירה ביישוב, החל מתוכניות והיתרי הבנייה על פיו נבנה הנכס, ועד לזכויות הבנייה הקיימות בכל מגרש.

חלק נכבד ממאגר הנכסים הייחודיים אותם משווק המשרד בבלעדיות אינו מפורסם לקהל הרחב ברשת או בעיתונות, וניתן לשמוע אודותיהם בפנייה ישירה למשרד.

ליווי אישי וצמוד לכל אורך הדרך

ליאור מלווה את לקוחותיה לאורך כל התהליך, החל מההבנה באשר לאופי הנכס הנדרש ללקוח, איתור נכסים רלוונטיים ומתן כל המידע הרלוונטי אודותיהם ועד השלמת העסקה.

לא פעם לקוח המעוניין ברכישת מגרש לבניית וילה מתלבט באשר לגודל או לנראות הנכס שיוכל לבנות. לצורך קבלת ההחלטה, ובזכות קשריה הקרובים עם התושבים, ליאור מקיימת עם אותו הלקוח סיור בבתים, כך שיוכל ללמוד מקרוב על התהליך מפי בעלי הניסיון. 

היכרות מעמיקה עם אופי היישוב. ליאור שקלרשצילום: רותם ברק

בנוסף, לליאור קשרים גם עם בעלי מקצוע מומלצים מכל התחומים, וכך במידת הצורך היא מפנה את הלקוחות להתרשמות מתוצרים של אותם בעלי מקצוע בבתים קיימים ביישוב.

גם לאחר השלמת העסקה ממשיכה ליאור ללוות את לקוחותיה בהיכרות עם היישוב, מתן מידע על מסגרות החינוך והפנאי ואף מסייעת בשילובים בקהילה.

כיצד השפיעה הקורונה על אטרקטיביות היישוב?

בין השינויים בכל תחומי החיים שהביאה עמה הקורונה, ניכר שינוי בולט בתפיסת המגורים. הריחוק החברתי והשהות הממושכת בבתים, הובילו לגידול בביקוש לבתים צמודי קרקע, בעלי מרחב גדול יותר ועם חצר וגינה, בפרט למשפחות עם מספר ילדים. בנוסף, המעבר לעבודה מהבית הביא לכך שרבים נדרשים למציאת פתרונות ליצירת חללי עבודה.

"כבר שנתיים שמספר הנכסים המוצעים למכירה ביישוב הלך וקטן, אל מול הביקושים שממשיכים לגדול", אומרת ליאור, "תקופת הקורונה העצימה את המגמה, והובילה לכך שבשנה האחרונה חלה עלייה של יותר מ-10 אחוזים בממוצע במחירי הנכסים ביישוב".

"האטרקטיביות של סביון כיום גבוהה מתמיד. זו שכונת המגורים האקסקלוסיבית העירונית היחידה בישראל, שבה ניתן עדיין למצוא וילות על מגרשים גדולים מדונם ורבע ועד 10 דונם, עם אחוזי בנייה גבוהים מאוד. לכן אני ממליצה לכל מי שידו משגת ועדיין מתלבט, לא להתמהמה, ולנצל את הזדמנויות הפז שעוד קיימות לרכישת נכס בסביון, כי אין ספק שהנכסים בעתיד יהפכו לנדירים אף יותר", היא מסכמת.

תיווך דה בוטון
כתובת: הר דפנה 5, סביון
טלפון: 054-4208607
למעבר לאתר משרד התיווך>>>

לפנייה במייל>>>