משרד תיווך בראשון לציון: הכירו את א.א דירות ראשון

כל הדרך אל הבית: משרד התיווך עם מאגר ענק של דירות, שמעניק ייעוץ וליווי מלא בהתאמה אישית ללקוח, משלב בחירת משכנתה ועד קבלת המפתח

דניאל דותן
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
משרד א.א. דירות ראשון.צילום: מיכאל לוריה
דניאל דותן
תוכן שיווקי

א.א דירות ראשון לציון היא רשת משרדי תיווך מובילה ומוכרת בעיר הרביעית בגודלה בישראל, המספקת שירותי תיווך וייעוץ משכנתאות איכותיים ומקצועיים. הרשת הוקמה על ידי דימה אלקינד ובני אפלמן, העומדים בראשה ומכירים היטב את ענף הנדל"ן בדגש על שוק הנדל"ן בראשון לציון והסביבה. משרד א.א דירות ראשון פועל על פי מודל שירותי תיווך וייעוץ נדל"ן מתקדמים, חכמים ומותאמים אישית ללקוח בסטנדרט שירות מהגבוהים ביותר.

במסגרת תיווך א.א דירות ראשון, פועלים שני משרדים בראשון לציון עם יותר מ-20 סוכני נדל"ן מקצועיים ומנוסים, המקדישים את עבודתם לאיתור הנכס האידאלי ללקוח על פי צרכיו ורצונותיו, במחירים האטרקטיביים ביותר. הסוכנים רותמים את הקשרים והידע שצברו, ההיכרות עם השוק והמידע הראשוני לגבי ההזדמנויות החדשות שנכנסות, לטובת מציאת הדירה המושלמת לכל לקוח ולקוח. זאת, כאשר הסוכנים במשרד ממשיכים ללמוד, לעבור הכשרות ולהתפתח בכל עת. מעבר לתחום התיווך והמכירות הסוכנים רוכשים ידע והסמכות גם בנושאים רלוונטיים נוספים ללקוחות המשרד, בהם מיסוי מקרקעין, גישור עסקי, עדכון מתמיד בדיני מקרקעין ועוד, כדי לספק את השירות הטוב והמקיף ביותר.

צוות א.א. דירות ראשוןצילום: מיכאל לוריה וסבטלנה אלקינד

עבור בעלי דירות שמעוניינים למכור, מציע המשרד שירותי שיווק ומכירה יעילים ואפקטיביים במודל מתקדם, לייעול התהליך ופנייה מדויקת יותר לרוכשים המתאימים לצורך הגדלת פוטנציאל המכירה במהירות ותוך שמירה על מחירו של הנכס.

שירות ייעוץ משכנתאות ללא תשלום ללקוחות המשרד

בנוסף, משרד תיווך א.א דירות ראשון מספק שירות ייעוץ משכנתאות ייעודי, ללא תשלום ללקוחות המשרד, על מנת שיוכלו לקבל משכנתה בתנאים הטובים יותר ועל פי יכולותיהם וצורכיהם.

מעטפת שירותים רחבה. דימה אלקינדצילום: מיכאל לוריה וסבטלנה אלקינד

במשרד התיווך מדגישים כי היועצים מטעמם בענייני המשכנתאות רואים רק את טובתו ואת האינטרס של הלקוח משום שאינם מייצגים גוף מסחרי כמו בנק, ובעיקר משום שהדבר היחיד העומד לנגד עיניהם הוא השירות והרווח של הלקוחות שפונים בנושא. לכן משרד א.א דירות ראשון מספק פתרונות יצירתיים לקבלת משכנתה והצעות מהבנקים השונים, כדי לבחור בהצעה הטובה והמשתלמת ביותר עבור הלקוח.

דימה אלקינד, מנהל המשרד ויועץ משכנתאות מקצועי, בעל שנים של ניסיון וקשרים אישיים ענפים בבנקים. דבר המאפשר לו לפעול לקבלת אישורים גם ללקוחות מסורבים. דימה אלקינד עורך פגישה עם הלקוחות שרוכשים דירה, במהלכה הוא מברר מהם הצרכים שלהם, מהו המחיר שבו יוכלו לעמוד, מה הם היכולות הכלכליות שלהם וגובה ההחזר החודשי הרצוי להם ועוד. לאחר שכל הפרטים מונחים לפניו הוא מרכיב עבור הלקוחות תמהיל משכנתה מדויק ומותאם למידותיהם. עם קבלת האישור בנוגע לתמהיל, דימה אלקינד מבצע השוואה מול הבנקים לקבלת המשכנתה הטובה ביותר עבורם. דימה אלקינד קשוב מאוד לצרכים הספציפיים של הלקוח, בוחן היטב את המרכיבים הפיננסיים והיכולות שלו ובונה עבורו את תמהיל המשכנתה הנכון והאפקטיבי ביותר בהתאם.

מכירים את השטח ובעלי קשרים ענפיםצילום: מיכאל לוריה וסבטלנה אלקינד

כמו כן, הוא מטפל בכל נושא המשכנתאות עבור הלקוח מול הבנקים באופן ישיר ובכך חוסך זמן יקר ללקוחות. הוא מבצע השוואות תנאים ומשא ומתן מול הבנקים השונים, מקבל אישור עקרוני לקבלת משכנתה ומעביר ללקוח את ההצעות השונות מהבנקים לצורך בחירת ההצעה הטובה והמתאימה ביותר.

כל השירותים תחת קורת גג אחת

הייעוץ בנושא המשכנתה, כמו גם יתר השירותים שמציע המשרד, מוגש ללא עלות לכל הלקוחות. כך יכולים הלקוחות להיות בטוחים בביצוע עסקאות מוצלחות ולצמצם סיכונים עתידיים. בין השירותים הנוספים שמציע המשרד, ניתן למנות  סיורים וירטואליים בנכסים פוטנציאליים לצורך בחינה ראשונית של הנכס מבלי להגיע אליו פיזית וחיסכון של זמן ונסיעות.

שירות ייעוץ משכנתאות ייעודיצילום: מיכאל לוריה וסבטלנה אלקינד

שירות נוסף שמציע המשרד הוא: החלפת דירות בין בעלי דירות. שירות זה, המציב את תיווך א.א דירות ראשון כמשרד שמאוד קשוב ללקוחות, מתווך גם לצורך החלפת דירות, על מנת לגשר על פערי שווי הנכס עד להשלמת עסקת המכירה בין הצדדים.

בנוסף, המשרד מחזיק במאגר רחב מאוד של רוכשי דירות ותיעוד של כל הדירות שהוצעו למכירה בראשון לציון ב-22 השנים האחרונות. לכן, אם אתם מחפשים דירה בעלת מאפיינים ספציפיים אך לא מזהים אחת כזו למכירה בשוק, תוכלו, במשרד התיווך א.א דירות ראשון יוכלו לבדוק במאגר

האם ישנה דירה שעמדה למכירה בשני העשורים האחרונים, שתואמת את החיפושים שלכם. במידה שנמצאת התאמה, ניתן לפנות לבעלי הדירה ולבדוק אם הם מעוניינים למכור אותה.

המשרד המקצועי למעשה מלווה את לקוחותיו לכל אורך הדרך. הליווי מתחיל בחיפוש אחר דירה, דרך קבלת משכנתה, ניהול המשא ומתן עבור הלקוחות לצורך גישור על פערי האינטרסים בין הצדדים, ולבסוף קבלת המפתח והכניסה לדירה. הכל נעשה במטרה להבטיח ללקוחות המשרד את העסקה הנכונה ביותר ובמחיר הטוב ביותר.

אם אתם מעוניינים לבצע עסקת נדל״ן משתלמת באזור ראשון לציון ומחפשים משרד תיווך בעל אמצעים שיעזור לכם לקבל משכנתא נוחה ומשתלמת, משרד התיווך א.א דירות ראשון הוא הבחירה הכי נכונה עבורכם.

משרד א.א דירות ראשון מגייס בימים אלו סוכני מכירות בעלי מוטיבציה גבוהה עם וללא ניסיון. ניתן לפנות בטלפונים הרשומים מטה.
כתובת: יהודה לייב פינסקר 15, ראשון לציון | הרצל 110, ראשון לציון
טלפון - 052-5664973
משרד - 03-9500435
שעות פעילות:
א'-ה' - 10:00-20:00
ו' - 10:00-14:00

למעבר לפייסבוק 
ניתן לפנות גם באמצעות דוא"ל