מתן עזרא: יועץ הנדל"ן שיעניק לך מעטפת שירותים מלאה

העסקה הגדולה בחייכם עומדת להתרחש? הכירו את מתן עזרא שיסייע לכם צעד אחד צעד בדרך לתוצאה המקסימלית

לידור יעקב
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מתן עזרא: מתווך דירות בבת יםצילום: Shutterstock
לידור יעקב
תוכן שיווקי

"יועץ נדל"ן טוב הינו כזה שביכולתו להעניק ללקוח מעטפת שירותים, בין אם מדובר בלקוח המעוניין במכירת או ברכישת נכס", אומר מתן עזרא, יועץ נדל"ן בכיר ברימקס אקטיב, בת ים. מתן החל את דרכו בעולם הנדל"ן לפני כחמש שנים, לאחר שנים בהן עבד בתחום האירועים וניהל צוות עובדים גדול.

"אחד הדברים המספקים ביותר עבורי בתפקיד כיועץ נדל"ן, הוא היכולת לתת שירות ללקוחות, להכיר את האדם שמולי, להבין את הצרכים שלו ולהתאים עבורו מענה מדויק ושירות מעל למצופה", מספר מתן, "אני מאמין ששירות טוב מהווה כרטיס ביקור, והוא זה שמוביל להצלחה ולפניות של לקוחות נוספים, מפה לאוזן".

כבר בשנתו הראשונה כיועץ נדל"ן ברימקס, הוכתר מתן כתגלית השנה, בעקבות כמות עסקאות הנדל"ן שהוביל. לאורך השנים השלים מאות עסקאות מכירה והשכרה של דירות ובתים בבת ים, יפו וחולון.

מומחיותו של מתן הינה בליווי נכסים למכירה, והוא זה שמלווה את המוכרים בתהליך השיווק והמכירה. מתן מטפל בעסקאות מכר ושכירות של דירות ובתים פרטיים, יד שנייה וחדשים, כמו גם חנויות ומשרדים, בבת ים, חולון ויפו.

כמו כן, הוא מנהל צוות ברימקס בת ים הכולל בין היתר סוכן נדל"ן שתפקידו ללוות קונים פוטנציאליים, וכן אשת שיווק האחראית על מערך שיווק הנכסים בפלטפורמות שונות.

רימקס – רשת נדל"ן בין-לאומית

רימקס הינה רשת תיווך נדל"ן הבין-לאומית הגדולה בישראל, לה כיום כ-120 סניפים ואלף סוכני נדל"ן פעילים. מתן מדגיש כי יתרונה של הרשת טמון ביכולתה ללוות לקוחות באופן חוצה ערים ויישובים. כך, במידה ולקוח מעוניין במכירת הנכס שבבעלותו וברכישת נכס ביישוב אחר, הוא יוכל לקבל מענה מלא תחת הרשת, שתקשר אותו עם הסניף הרלוונטי לאיתור נכס מתאים באותו יישוב.

הערכת שווי נכס ואומדן עלויות נלוות

מתן מציע לכל לקוח פגישת ייעוץ, הכוללת הערכת שווי הנכס, ללא עלות. "שוק הנדל"ן משתנה כל העת. חשוב לי לשקף ללקוח כמה הנכס שלו שווה באותה נקודת הזמן, בהתאם לעסקאות שבוצעו באזור לאחרונה וכן באשר לפוטנציאל הנכס לעבור התחדשות עירונית או הרחבה. כך יוכל הלקוח לקבל החלטה מושכלת באשר לכוונתו למכור את הנכס", אומר מתן.

מתן עזראצילום: אוראל עזרא, ק.א הפקות

כמו כן, מבצע מתן בירור צרכים מול הלקוח – מדוע הוא מעוניין להציע את הנכס למכירה, האם הוא מעוניין לעבור לנכס גדול או קטן יותר, האם בכוונתו להישאר באותה השכונה או לעבור לשכונה או ליישוב אחר. נתונים אלו הינם חשובים כיוון שבעזרתם יכול מתן לאמוד את העלויות הכספיות הכרוכות בשינוי שבכוונת הלקוח לבצע.

מתן משקף ללקוח גם את העלויות הנלוות של מכירת ורכישת נכס, החל מהיטלי השבחה, מס שבח, מס רכישה, עלות עו"ד ועלויות נוספות הכרוכות בתהליך. הדבר מסייע ללקוח להבין מה התקציב שעומד לרשותו ומהי הדרך הטובה ביותר עבורו להתנהל.

שיווק ופרסום מאסיבי לנכסים

מתן מלווה כל לקוח בתהליך הפרסום והשיווק בנכס. כך, לכל נכס מבוצע שיווק ופרסום בכל המדיות המובילות – אתרים לשיווק נכסים, קידום ממומן ברשתות חברתיות (פייסבוק ואינסטגרם), עיתונות מקומית, חשיפה אזורית באמצעות פלאיירים ומודעות ברחבי השכונה, כמו גם שיתופי פעולה עם כל משרדי התיווך באזור.

"שיווק כשלעצמו אינו מספק. חשוב לדעת גם לבצע את הסינון הנכון, לנפות מתעניינים שאינם רציניים, שיש להם צרכים ייחודיים או שאין להם את היכולת הכלכלית לבצע עסקה, לבין לקוחות פוטנציאליים רלוונטיים", מדגיש מתן.

שקיפות מלאה מול הלקוח

"מוכרים רוצים לדעת שהנכס שלהם יהיה בידיים טובות, שהוא מפורסם בכל הערוצים האפשריים ויביא קונים רלוונטיים", אומר מתן. לדבריו, שקיפות היא חלק חשוב בקשר שבין סוכן הנדל"ן לבין הלקוח.

מתן מקפיד לקיים עם כל לקוח שיחה שבועית, לצורך עדכונו בפעולות השיווק שמתבצעות, כמו גם בהצעות שהתקבלו מקונים פוטנציאליים, תגובות המתעניינים שהיו בנכס, פניות שלא הבשילו והסיבות לכך. עדכון חשוב נוסף הוא באשר לנכסים נוספים המוצעים למכירה בסביבה, וכיצד הדבר משפיע על יכולת מכירת הנכס.

חיבור לאנשי מקצוע מהימנים

כחלק ממעטפת השירותים שמעניק מתן ללקוחותיו, הוא מסייע בחיבור לאנשי המקצוע הנדרשים, כולם בעלי מקצוע מקצועיים ובעלי ניסיון, שלמתן היכרות אישית איתם. "לרוב, מכירת נכס היא חלק בתהליך שכולל גם רכישת נכס אחר במקומו. עסקת נדל"ן היא אחת ההחלטות החשובות שאדם לוקח בחייו, ולא פעם הוא נדרש לעזרה של מגוון בעלי מקצוע בתהליך. אני כאן כדי לפשט ולהקל על התהליך כמה שניתן, באמצעות חיבור לאנשי מקצוע מהימנים, ובכך חוסך ללקוח זמן ומשאבים", אומר מתן.

כך, מסייע מתן ללקוחותיו בחיבור לעו"ד מומחה בנדל"ן שילווה את העסקה, יועץ משכנתאות, חברות בדק בית ושמאי מקרקעין, כמו גם קבלנים ובעלי מקצוע שונים בתחום הבנייה והשיפוצים.

מתן עזרא, רימקס אקטיב בת ים
 בן גוריון 83 בת ים
 052-4442534
MATAN100REMAX@GMAIL.COM
למעבר לפייסבוק
לאתר של מתן עזרא 
ליצירת קשר