מתווכת בפתח תקוה: השקעה נכונה מתחילה אצל ליטל נס

מחפשים מתווך שיעשה בשבילכם הכל מגישוש אחר הדירה המתאימה ועד טיפול בניירת מול העיריה? ליטל נס היא הכתובת בשבילכם

אבי יופה
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מתווכת בפתח תקוה: השקעה נכונה מתחילה אצל ליטל נסצילום: Shutterstock
אבי יופה
תוכן שיווקי

הפנים שלה מתנוססים על שלטי חוצות רבים ברחבי פתח תקוה, וככל הנראה כבר נתקלתם בשם שלה לפחות פעם אחת. מדובר בליטל נס, יועצת נדל"ן בכירה בעיר, שאחרי ניסיון של כעשור בתחום התיווך היא מחפשת לפרוץ עכשיו קדימה הכי חזק שאפשר ולהפוך לאחת מהמתווכות המובילות שיש לאזור להציע.

לשאיפה הזו של ליטל יש סיבה. כבוגרת לימודי כלכלה וניהול עם התמחות בבנקאות ומימון, הבינה ליטל שדרכה המקצועית תהיה סלולה בדרך הנדל"ן, אלא שהיסודות לדרך הזו הונחו עוד קודם לכן, בזמן שעבדה בחברת נדל"ן אחרי השירות הצבאי.

"התחלתי לעבוד כמזכירה בחברת נדל"ן גדולה, במה שאמור היה להיות פרויקט זמני והתארך לשנתיים. העבודה בנתה אותי", נזכרת ליטל. "התקדמתי להיות מנהלת משרד, ואז עברתי למחלקת דיירים ושיווק. שם נוצרה לראשונה ההבנה שתיווך זה התחום שבו אני רוצה להתמקצע. לקחתי לידיים באותו רגע עיתון מקומי, נתקלתי במודעה שמחפשים סוכן נדל"ן ללא ניסיון והתקשרתי".

ליטל נסצילום: שירן דעבוך

המפגש הזה הוביל אותה לרוברט, זכיין של רשת גדולה, שהפך למעין מנחה עבורה בתחום התיווך. הוא הסביר לה את מהות המקצוע, ביקש ממנה אחרי הריאיון לשוב לביתה ולחשוב על הדברים אבל ליטל כבר ידעה מה היא רוצה לעשות כשתהיה גדולה. היא חיפשה אתגר, והיא בעיקר חיפשה לבנות את עצמה ואת העסק העצמאי שכבר ראתה לנגד עיניה.

"אז התחיל בית הספר האמיתי שלי", היא מבהירה. "עבדתי עם רוברט במשך שש שנים, במהלכן למדתי את העבודה ולמדתי כל מה שאפשר לדעת. את כל היסודות שלי קיבלתי ממנו, ואפשר לומר שחונכתי יפה בתחום".

מה זאת אומרת?

"למדתי לעבוד על עמלות גבוהות, להיות אמיתית וישרה. לעבוד לטובת הלקוח, לשמור על יושר והגינות ולהיות שקופה. כל הזמן. זה עזר לי לבנות את עצמי. רוברט גם הוציא אותי להרבה קורסים ולכנסים בחו"ל. העבודה בנתה אותי, נתנה לי ערכים. במיוחד אחרי שראיתי את המתווכים שפעלו בעולם הזה והבנתי שבאתי מבית טוב. למדתי איך לבדל את עצמי מאחרים".

ובמה את שונה מאחרים?

"באמינות, במקצועיות שלי. אני מתייחסת לכל דירה שאני מקבלת כאילו היא שלי. נותנת הכל. אני הולכת לישון בלילה עם הדירות וקמה איתן בבוקר. חושבת על טובת הלקוח כל הזמן. יש לי מטרה ברורה – להוציא את המחיר הגבוה ביותר בזמן הקצר ביותר. אני מנסה למקסם מחיר ומנהלת את המשא ומתן הטוב ביותר לשביעות רצון שני הצדדים.

"למדתי לעבוד על עמלות גבוהות, להיות אמיתית וישרה. לעבוד לטובת הלקוח"צילום: שירן דעבוך

"אני מפרסמת סרטונים מיוחדים, מביאה צלמים, עושה דברים שרבים לא עושים. מנסה לחדש את עצמי. רוב העבודה שלי היא עם מוכרים בעלי נכסים. יש מתווכים שעובדים עם קונים, אני בחרתי לעבוד עם מוכרים במטרה למכור עבורם את הדירה במחיר הגבוה ביותר ובזמן הקצר ביותר. אני נכנסת לנעליים של המוכר, ומייצגת אותו מקצועית הכי טוב שאפשר".

ליטל גם מוציאה הרבה כסף כדי לקדם את לקוחותיה, בין אם בפרסום בשלטי חוצות, באתרי מכירה ייעודיים ועוד. היא פעילה כבר כעשור בענף, ולאורך כל השנים האלו תושבי העיר העוברים והשבים בכבישים העירוניים יכולים לראות את פניה מתנוססים על שלטי פרסום. בזכות זה פונים אליה הרבה מאוד אנשים שמעוניינים בדירה, ובזכות זה לקוחות עבר מפנים אליה עוד ועוד. כי כשאתה טוב במה שאתה עושה, כולם שומעים על כך.

"אני, למשל, אקח לדירות שלי רק מי שמפרסם אצלי", היא מבהירה. "יש מתווכים שייקחו קונים לכל הדירות בשוק. אני נותנת בלעדיות ללקוחות שלי ומביאה רק אותם לדירה. אני עובדת עם כל השוק: משפרי דיור, קנייה ומכירה, דירות לירושה ועוד. הלקוחות שלי מקבלים ממני הרבה ערך מוסף ומחירים מאוד גבוהים. לאחרונה מכרתי דירה ב-1,195,000 שקלים, כשבעלי הדירה הגיעו בכוחות עצמם מקסימום ל-1,100,000 שקלים. הלקוחות שלי נשארים בסופו של דבר עם הרבה כסף בכיס ולא אחרי זמן רב. אם הזמן הממוצע בשוק למכירת דירה הוא ארבעה עד שישה חודשים, אצלי זמן המכירה הוא בערך חודש וחצי".

מה את הכי אוהבת בעבודה?

"לפגוש אנשים חדשים. להיתקל במשפחה שרוצה שאמכור לה את הדירה ואעזור לה להגיע לבית גדול יותר. היום מחליפים דירה כל ארבע-חמש שנים, וזו כבר מערכת יחסים. מבלים עם המוכר או הקונה כמה חודשים, לפעמים יום יום. נוצר סוג של קשר הדוק. אני אוהבת לקבל דירה חדשה למכירה. כבר עשור שאני עושה את זה, ונהנית בכל פעם מחדש".

אבל היתרון של ליטל הוא לא רק במקצועיות ובניסיון. היא יודעת גם לספק לכם הלקוחות מעטפת מקצועית מלאה בכל הקשור לרכישת דירה או לקנייה, ולהפנות אתכם גם לעו"ד, לסייע בלקיחת משכנתא, היא הולכת עבורכם לעירייה לטפל בניירות ועוד. אם תרצו, תהיו מעורבים. לא תרצו, תקבלו מליטל את הצ'ק בסוף התהליך וזהו. בלי כאב ראש.

"כל דירה מקבלת אצלי תכנית עבודה מוגדרת מראש", מדגישה ליטל. "אני בונה תכנית מכירה לכל דירה, ומתאימה את שיטת השיווק בהתאם לסוג הנכס. הניסיון שלי, והנאמנות המוחלטת שלי למכירת הדירה ולבעלים שלה, מייצרים תכנית עבודה נכונה ומהירה שמאפשרת לי באמת למכור. ולא רק 'לנסות למכור'.

"עכשיו המטרה היא להציב עוד יעדים, להגדיל את ההכנסות ואת מספר הדירות שבהן אני מטפלת. אני מאוד רוצה לגדול. אני מאמינה ביחס וי.איי.פי, בעבודה ממוקדת. הכל עניין של מה אתה מוכן להקריב אל מול המשפחה כדי שהחלק של העבודה יהיה משמעותי יותר, כי יש הגבלות".

המשפחה עליה מדברת ליטל היא זו שבנתה עם בעלה, ערן דרורי, הבעלים של משרד ערן דרורי נדל"ן בחולון. השניים הכירו ב-2014 במסגרת עבודתם בתחום הנדל"ן, וכשנה אחר כך התחתנו. היום, במקביל להיותה אמא במשרה מלאה לשני ילדים קטנים, היא מעבירה את יום העבודה בפתח תקוה בעוד שהוא בחולון, אבל כשהשניים מגיעים הביתה הם מדברים, בין היתר, על נכסים ונדל"ן ועל העסק המצליח של כל אחד מהם.

לאן עוד את שואפת להתפתח?

"יש לי את כל הכלים והידע. צברתי ניסיון, יש לי ערכים טובים. אני כבר עשור עצמאית בתחום. עליתי במחזורים ובהכנסות, ומכרתי כבר למעלה מ-250 נכסים. אין אצלי לקוח לא מרוצה וכך אני רוצה שזה יישאר".

ליטל נס, כלכלנית ויועצת נדל"ן בכירה
טלפון: 052-4716333
מעבר לעמוד הפייסבוק
מעבר לעמוד האינסטגרם