רשימת קריאה

רשימת הקריאה מאפשרת לך לשמור כתבות ולקרוא אותן במועד מאוחר יותר באתר,במובייל או באפליקציה.

לחיצה על כפתור "שמור", בתחילת הכתבה תוסיף את הכתבה לרשימת הקריאה שלך.
לחיצה על "הסר" תסיר את הכתבה מרשימת הקריאה.

לרשימת הקריאה המלאה לחצו כאן

אנליסט אישי: חברת רמי לוי

חברת רמי לוי פועלת בתחום קמעונאות המזון ובנוסף מחזיקה בפעילות קטנה יותר בתחום התקשורת. החברה נמצאת בבעלות ובשליטה של רמי לוי, המייסד. האנליסט גיל דטנר, אנליסט חדר עסקאות וניירות ערך ישראלים בבנק לאומי, מנתח את חברת רמי לוי

צילום אנליסט אישי

חברת רמי לוי פועלת בתחום קמעונאות המזון ובנוסף מחזיקה בפעילות קטנה יותר בתחום התקשורת. לחברה היקף מכירות של כ- 3.7 מיליארד שקל ונתח שוק של כ- 6.5%. החברה בשליטת המייסד רמי לוי שמחזיק בכ-48% מהחברה. יתר ההחזקה היא של הציבור, כולל נתח החזקות משמעותיות של משקיעים זרים. החברה מאופיינת במכירות גבוהות למטר רבוע.

לדברי גיל דטנר אנליסט חדר עסקאות וניירות ערך ישראלים בבנק לאומי המנתח בין השאר את חברת רמי לוי, האסטרטגיה של רמי לוי היא לפני הכל להציע מחירים מאוד אטרקטיביים:"אסטרטגיה זאת דורשת ״לשמור על עלויות מאוד נמוכות ולהשקיע יחסית מעט בפרסום קונבנציונלי. כלומר לחפש דרכים אחרות על מנת לבנות את המותג, לדוגמא העוף בשקל הידוע שלו״.

ומה לגבי התחזית? עפ"י דטנר בשנה הקרובה צפויה המשך התרחבות בפעילות. חנויות נוספות צפויות להיפתח ותושג צמיחה דו-ספרתית במכירות. התחרות בענף אומנם תישאר קשה וגם הביקושים יחסית יוותרו חלשים, אך צפויה התמתנות בתחרות עקב מצבה של המתחרה מגה.

"לכותב/ת הסקירה אין עניין אישי בנושא הנדון לעיל. הנתונים והמידע המובאים לעיל אינם מהווים ייעוץ השקעות ו/או תחליף לייעוץ השקעות המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם."

לצפייה בסקירת הוידיאו המלאה של האנליסט גיל דטנר

אנליסט אישי רמי לוי

כתבות שאולי פיספסתם

*#