הסטארט-אפ שמנבא התנהגות צרכנית מבלי לפגוע בפרטיות הגולשים

חברת Endor פיתחה פלטפורמה מבוססת ענן וטכנולוגיית Blockchain המאפשרת למקבלי החלטות לנבא התנהגות צרכנית על ידי מנוע פרדיקציות אוטומטי. המוצר מסוגל לנתח נתונים גם כשהם מוצפנים לחלוטין

גליה היפש
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
אנדור
צילום: גון ורנר
גליה היפש
תוכן שיווקי

שם חברה: Endor

מייסדים: ד"ר יניב אלטשולר, פרופ. אלכס "סנדי" פנטלנד, סתיו גרינשפון, דורון אלתר

מנכ"ל: ד"ר יניב אלטשולר

שנת הקמה: 2014

מספר עובדים: 16. החברה עתידה להכפיל את כמות העובדים במהלך השנה הקרובה.

משרדים בארץ ובחו"ל: תל אביב, ניו יורק ובוסטון (בשנה הקרובה החברה עתידה לפתוח משרדים נוספים ברחבי העולם).

איזה מוצר או שירות פיתחה החברה ומה הייחוד שלו?

החברה פיתחה פלטפורמה מבוססת ענן וטכנולוגיית Blockchain המאפשרת למקבלי החלטות לנבא התנהגות צרכנית עבור מגוון רחב של קהלים על ידי מנוע פרדיקציות אוטומטי. המוצר הינו בלעדי מסוגו בשוק בכך שהוא מסוגל לנתח נתונים גם כשהם מוצפנים לחלוטין. יכולת זו מאפשרת להתחבר למסדי נתונים רגישים (בנקים, כרטיסי אשראי) מבלי להפר את פרטיות המשתמשים.

לאומי קארד אפשרה ל-Endor לעבוד לראשונה בענן בסביבה רגולטורית תומכת לאחר שזו לא הצליחה לממש את האפשרות הזאת עם בנקים וגופים פיננסים אחרים. לפני החיבור עם לאומי קארד החברה לא שקלה את התאמת המוצר שלה לשוק הפיננסי ולמעשה כך נוצר יחד מודל עסקי חדש ומוצר שהינו רלוונטי לשוק האשראי. Endor הצליחה לשפר את מודל החיזוי שלה בעשרות אחוזים עד כדי דיוק מקסימלי. לאור ההצלחה המשותפת לאומי קארד ו-Endor הגישו את הפרויקט כפרויקט מצטיין לתחרות ל-MasterCard העולמית ובשנה האחרונה החברה נבחרה מבין מאות פרויקטים חדשניים עם גופים פיננסים להשתתף בתוכנית הסטארט-אפים היוקרתית StarPath של MasterCard.

המשקיעים בחברה: הקרנות Marker LLP ,Innovation Endeavors ,Berkshire Partners ומשקיעים פרטיים

מהו תחום הפעילות של הסטארט-אפ ועל איזה צורך הוא עונה?

חיזוי התנהגויות הינו צורך מרכזי לכל חברה המנסה להגדיל את מכירותיה, בין אם באמצעות הקטנת הוצאות, ניצול יעיל יותר של משאבי השיווק והפרסום, או שינויים במוצרים אותם היא מספקת. חברת Endor מאפשרת לצוותים עסקיים בחברות להפיק מספר בלתי מוגבל של חיזויים התנהגותיים כאלה, בעלות נמוכה מהאלטרנטיבות הקיימות בשוק (ימים, במקום חודשים), וכל זאת מבלי לפגוע בפרטיות הלקוחות. המוצר פותח תחילה עבור חברות גדולות וכיום מתרחב לטכנולוגיית Blockchain על מנת לאפשר לחברות בכל גודל ותקציב ליהנות מניבוי התנהגות צרכנית באופן אוטומטי.

לקוחות מרכזיים: בנקים, חברות כרטיסי אשראי, חברות קמעונאיות גדולות ובעתיד חברות בכל סדר גודל (לא רק תאגידים).

איפה תרצו להיות בעוד 5 שנים?

מובילי הסטנדרט העולמי של חיזוי התנהגות צרכנים

כתובת אתר החברה: www.endor.com