הסטארט-אפ שיאפשר לכם גלישה בטוחה לאתרי הבנקים דרך המובייל

חברת SecuredTouch פיתחה מוצר בשם Mobile-First Behavioral Biometrics - אלגוריתמים המנתחים את האינטראקציה הפיזית של המשתמשים עם המובייל / המחשב בעת שימוש באפליקציות פיננסיות ומסחריות. התובנות שלהם יאפשרו זיהוי ודאי של המשתמש ומניעת הונאות

גליה היפש
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
סקיורד טאץ'
צילום: אולג אלון
גליה היפש
תוכן שיווקי

שם חברה: SecuredTouch

מייסדים: יאיר פינצי ורן שולקינד

מנכ"ל: יאיר פינצי

שנת הקמה: 2015

מספר עובדים: 25

צוות החברה צילום: צילום: אולג אלון

מיקום בארץ ובחו"ל: המשרדים הראשיים ממוקמים בתל אביב ובימים אלה מקימה החברה משרד נוסף בארה"ב.

איזה מוצר או שירות פיתחה החברה ומה הבידול/ייחוד שלו? SecuredTouch פיתחה מוצר הנקרא Mobile-First Behavioral Biometrics. אלה הם אלגוריתמים המנתחים את האינטראקציה הפיזית של המשתמשים עם המובייל / המחשב בעת שימוש באפליקציות פיננסיות ומסחריות. התובנות של האלגוריתמים הללו נועדו לשימוש לצרכי הזדהות (Invisible Authentication) ולשימוש לצורך מניעת הונאות (Fraud Prevention).

להבדיל משחקנים אחרים שעיקר הניסיון שלהם ברשת האינטרנט ולא במובייל, החברה פיתחה מוצר המיועד כולו למובייל כבר מהיום הראשון. כבר לפני שלוש שנים הבינו ראשי החברה שהעתיד של אתרי מסחר ובנקים הוא במובייל והיום היא קוצרת את הפירות בכך שיש לה את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר בתחום המיועדת למובייל.

לאומי קארד הייתה עבור SecuredTouch מעבדת מחקר והניסוי וכך תוך שיפור משמעותי של המוצר, הביעה אמון בסטארט-אפ ולמעשה הפכה ללקוח הראשון שלו. SecuredTouch עברה יחד עם לאומי קארד ובליווי צמוד את כל תהליכי האישור וההסמכה של המוצר מול בנק ישראל, וכך בנתה מודל עסקי חדש.

המשקיעים בחברה: משקיעים פרטיים, קרן הון סיכון הישראלית RDC (בבעלות אלרון) וחברת Arvato הגרמנית שנכנסה כמשקיעה אסטרטגית בחברה.

היקף הון שגויס: 12 מיליון דולר

מהו תחום הפעילות של הסטארט-אפ ועל איזה צורך הוא עונה?

החברה פועלת גם אנו פועלים גם בתחום הסייבר וגם בתחום הפינטק, בקטגורית ה- Behavioral Biometrics. הצרכים המרכזיים שהטכנולוגיה של החברה עונה עליהם הם אימות המשתמש לצרכי זיהוי אישי כאשר הוא גולש לחשבונות הבנק ולכלים הפיננסיים שלו וכן מניעת הונאות.

לקוחות מרכזיים: בנקים ואתרי מסחר (eCommerce)

איפה תרצו להיות בעוד 5 שנים?

החברה צופה שבעוד חמש שנים Behavioural Biometrics יהיה בשימוש נרחב, מוצר מדף לשימוש הציבור הרחב, ולכן היא עובדת קשה כדי שהטכנולוגיה שלה תהיה מותקנת במאות מיליוני מכשירים כחלק מכל אפליקציה שתכלול פעולות רגישות.

כתובת אתר החברה: www.securedtouch.com