חוויית הבילוי החדשה של Smartag

חברת Smartag מציעה מערכת לניהול מבקרים במתחמי בילוי, פארקים ואטרקציות המספקת את כל השירותים למתחם התיירות במקום אחד: מכירת כרטיסים, בקרת כניסה, פלטפורמת תשלומים ועוד. המבקרים מקבלים צמיד RFID חכם שמחליף את הארנק, המפתח וכרטיס הכניסה

גליה היפש
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
סמארטג
צילום: יח"צ
גליה היפש
תוכן שיווקי

שם חברה: Smartag

מייסדים: שאול זוארץ, שאול זוארץ ובועז יורש

מנכ"ל: שאול זוארץ

שנת הקמה: 2015

מספר עובדים: 8

מיקום בארץ: רחוב בן אביגדור 18, תל אביב

איזה מוצר או שירות פיתחה החברה ומה הייחוד שלו?
Smartag פיתחה מערכת לניהול מבקרים במתחמי בילוי, פארקים ואטרקציות המספקת את כל השירותים לבית העסק במקום אחד: מכירת כרטיסים, בקרת כניסה, פלטפורמת תשלומים ועוד. המערכת מסייעת בניהול מספר רב של מבקרים ומקנה יכולות מתקדמות של איסוף דאטה ליצירת תמונת מצב בזמן אמת לצורך שיפור השירות והגדלת הרווחים. המשתמשים מקבלים צמיד RFID שמנוהל בקלות דרך מגוון ממשקים ומשמש לביצוע תשלומים, מאפשר לפתוח את החדר בבית המלון, את הלוקר בפארק או לעבור בתור המהיר. אין צורך לסחוב את הארנק, המפתח או כרטיס הכניסה - הכל כבר נמצא על היד.
הצמיד החכם מכיל את פרטי הזיהוי של המשתמש, מאפשר לקשר בין צמידים של בני משפחה ומחובר ישירות לפרופילים ברשתות החברתיות לצורך שיתוף אוטומטי של תכנים. המערכת שלנו מאפשרת להגדיל את המעורבות של המשתמשים באמצעות שימוש בעמדות צילום חכמות, צבירת נקודות והטבות, משחקים און-ליין ואוף-ליין, ומספקת בעצם אפשרויות בלתי מוגבלות להפעלה חווייתית של הצמיד וכתוצאה מכך מגדילה ראשית את שביעות רצון הלקוחות, וכפועל יוצא מגדילה עד עשרות אחוזים את הרווח של בעל העסק והשימוש במתקנים.
לאומי קארד סייעה בגיוס השקעה משמעותית ל-Smartag ובהתאמת המוצר לסביבה העסקית. החברות פיתחו במשותף פתרון תשלום ייעודי ומלא לתחום ה-Wearable המאפשר את קבלת הכספים וניהולם על גבי הצמיד. פתרון זה הושק במרוץ הלילה של תל אביב בו השתתפו עשרות אלפי אנשים שענדו את צמיד התשלום של החברה. בנוסף, לאומי קארד חיברה את Smartag לענקית תיירות בינלאומית ולקבוצת האירועים הגדולה בישראל לצורכי שיתופי פעולה שנרקמים בימים אלה.

המשקיעים בחברה: ערן זהבי, יואב זיו, שוקי אברמוביץ ואריק בנטוב (קרן צ'מפיונס)

היקף הון שגויס: 800,000$

מהו תחום הפעילות של הסטארט-אפ ועל איזה צורך הוא עונה?
ניהול פארקים ואירועים גדולים הוא עניין מורכב שלרוב כרוך בניהול מספר רב של מערכות וספקי שירותים שונים, מקשה על איסוף המידע ויוצר חווית משתמש מסורבלת גם מצד משתמש הקצה. החברה מספקת את כל הרכיבים הנדרשים לניהול המבקרים, כרטוס ופלטפורמה לתשלומים ללא מזומן. רכיבים אלו מאפשרים קיצור משמעותי של התורים והגברת תחושת הנוחות והביטחון של משתמשי הקצה הזוכים לחוויית קנייה מדהימה. בכך, גדלה ההוצאה הממוצעת של משתמש במהלך הביקור וחל גידול משמעותי בהכנסות לבתי העסק. השימוש בצמידי RFID מאפשר הצעת פתרונות תוכן מתקדמים שמעצימים את החוויה כמו חיבור לעמדות צילום חכמות שממוקמות בתוך המתקנים בפארק ואפילו מתחת למים, כדי ליצור אלבום תמונות דיגיטלי לכל משתמש, שיתוף במדיה חברתית או רכישה של התמונות נעשים בקלות על ידי סריקה של הצמיד.

לקוחות מרכזיים: מארוול העולמית, קוקה קולה ישראל, אגודת הסטודנטים של המרכז הבינתחומי, מרוץ הלילה של תל אביב, חברת ההופעות החיות הגדולה בישראל ועוד.

איפה תרצו להיות בעוד 5 שנים?
להוביל את העולם בפלטפורמות לניהול ותפעול פארקים ואירועים חיים ולהגדיר מחדש את הסטנדרט של חוויית המשתמש.

כתובת אתר החברה: www.smartag.io