עורכי הדין שחייבים להכיר 2016 עו"ד אלדר פרץ

Be-do-have

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עו"ד אלדר פרץ
עו"ד אלדר פרץצילום: צילום: אלי מעייני ויונתן בורק

ניהול והפקה: משפטיפ

עורך דין אלדר פרץ עוסק בתחום המשפט הפיננסי ותביעות נגד חברות הפורקס 

תחום שוק ההון הנו אחד התחומים הדינאמיים במשפט הישראלי, העדר רגולציה מקיפה בתחום והרצון למציאת אפיקי השקעה מניבים מותיר אותנו חשופים למעשי מרמה.

בשנים האחרונות עוסק משרדו של עוה״ד פרץ בשני ההיבטים המשמעותיים ביותר בתחום המשפט הפיננסי - סיוע לנפגעי הונאות פיננסיות על מנת שיושב להם כספם והגשת תביעות כנגד חברות הפורקס. במשרד, המונה חמישה עובדים, מחלקה המטפלת בתחום פשיטות הרגל והסדרי חוב.

״אם יש משהו ממכר במקצוע בכלל ובתחום אותו בחרתי בפרט הרי שזהו טעם הניצחון המתוק והכרת התודה של לקוחות מרוצים״.

עו"ד אלדר פרץצילום: צילום: אלי מעייני ויונתן בורק

בשנת 2009 החל דרכו כעו״ד עצמאי יחד עם שותף ולאחר מספר שנים התפצלו השניים והמשרד נושא כעת את השם: ״אלדר פרץ ושות', משרד עורכי דין״.

למקצוע עריכת הדין הגיע פרץ כמעט במקרה: ״רציתי להירשם ללימודי כלכלה. יועצת הלימודים הציעה לי לשלב בין לימודי כלכלה ללימודי משפטים והשאר היסטוריה״.

אלמלא היה עורך דין, מודה בחיוך: ״לבטח הייתי בתפקיד ניהולי בתחום הפיננסי או קרדיולוג״.

התיק שנחרת בזיכרונו של עו״ד פרץ הוא תיק תרמית בניהול תיקי השקעות. ההתדיינות ארכה ארבע שנים אשר במהלכן הציעה השופטת, פעם אחר פעם, לסיים את הסכסוך בפשרה. בנחישות ומתוך אמונה שנעשה עוול ללקוח שלו, נוהל התיק עד מתן פסק דין מנומק, אשר הורה לשלם ללקוח את סך השקעתו. "פסק הדין קבע, חד משמעית, כי מנהל התיקים הונה את הלקוח, גזל את כספו כמו גם את כספם של אחרים, תוך שטווה רשת של שקרים״, מסביר עו"ד פרץ.
״אם יש משהו ממכר במקצוע בכלל ובתחום אותו בחרתי בפרט הרי שזהו טעם הניצחון המתוק והכרת התודה של לקוחות מרוצים״.

Be- Do- Have

"אני מאמין שאדם מוכוון מטרות, הפועל להשיגן, יגיע ליעדים שהציב לעצמו. על מנת להצליח באמת, חשוב לשמור על אנושיות ורגישות ולזכור כי מאחורי כל תיק עומד אדם עם סיפור חיים משלו" מסכם עוה״ד פרץ.

לחצו לחזרה לפרויקט "עורכי הדין שחייבים להכיר לשנת 2016"