עורכי הדין שחייבים להכיר 2016 עו"ד תומר בכר

"מילות התודה המגיעות מלקוחות "ממלאות את המצברים" בשפע ערכי, רוחני ומקצועי שמתמרץ אותי לרוץ קדימה ולהסתער בכל הכוח"

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
תומר בכר
עו"ד תומר בכרצילום: קרדיט- אלי מעייני ויונתן בורק
עו"ד תומר בכרצילום: קרדיט- אלי מעייני ויונתן בורק

ניהול והפקה: משפטיפ

עורך דין תומר בכר, עוסק בתחום דיני הנזיקין: רשלנות רפואית, תאונות עבודה, תאונות דרכים, ביטוח לאומי ותביעות ביטוח פרטיות

עו"ד תומר בכר התמחה אצל אביו, עוה״ד אלברט בכר ז"ל: "רצה הגורל והייתי המתמחה האחרון שלו טרם חלה מאוד ונאלץ לחדול מלעבוד. אני מאושר מכך שהספקתי לעבוד תחת שרביטו וללמוד ממנו את הבסיס המקצועי לצורך העיסוק בתחום".

באופן טבעי, ידע עו"ד בכר, עוד מילדות, שהיעוד שלו הוא עיסוק בתחום עריכת הדין. אולי כיוון שהייחוס המשפחתי-משפטי, לא ממש אפשר לו להימלט מן התחום ולפיכך, לשאלה במה היה עוסק אלמלא עסק בתחומו השיב שהוא לא 'רואה מצב' בו לא היה עוסק בעריכת דין: "שמעתי מאבי ז"ל, סיפורים על המקרים המטופלים במשרדו ואודות הסיוע לו זוכים לקוחותיו נוכח ייצוגם, והבנתי שזהו יעודי״ מספר עו״ד בכר.

הדבר האהוב במיוחד על עו״ד בכר הוא הסיפוק אותו חש כאשר מצליח להשיג עבור לקוח את הפיצוי המקסימלי: ״מדובר בסכום כסף שאמור לאפשר לאדם לחזור, עד כמה שניתן, לשגרה המיוחלת, על אף מצבו הפיזי הבלתי פשוט".

עו"ד תומר בכרצילום: קרדיט- אלי מעייני ויונתן בורק

התיק אותו הוא מכנה כ"מכונן" הוא תיק רשלנות רפואית חמורה בלידה, אשר הסתיימה בלידתו של תינוק שלקה בפגיעה מוחית קשה (שיתוק מוחין) עקב חוסר הגעת חמצן למוח: ״למרות שטיפלתי והנני מטפל בלא מעט תיקים כאלה, התיק הספציפי הזה היה קשה לניהול מהבחינה הרגשית, מאחר שהילד ניזוק פיזית באופן חמור ביותר, דבר שצילק קשות את נפשות הוריו - זוג צעיר שחרב עליהם עולמם״.

הדבר האהוב במיוחד על עו״ד בכר הוא הסיפוק אותו חש כאשר מצליח להשיג עבור לקוח את הפיצוי המקסימלי: ״מדובר בסכום כסף שאמור לאפשר לאדם לחזור, עד כמה שניתן, לשגרה המיוחלת, על אף מצבו הפיזי הבלתי פשוט", מדגיש עו"ד בכר.

״מילות ומחוות התודה המגיעות מן הלקוחות "ממלאות את המצברים" בשפע ערכי, רוחני ומקצועי שמתמרץ אותי לרוץ קדימה ולהסתער בכל הכוח, בפרט במקרים בהם מעורבים ילדים קטנים שנפגעו באופן כזה או אחר ונותרו נכים. יש כאלה, שבטוחני, שאני הוא זה שהצליח להביא לתפנית חיובית משמעותית בחייהם״.

עם זאת, החליט עו"ד בכר, להתייחס לנקודה אפילה יותר בה נתקל עת עסק בתחום והיא אטימות הרשויות וחברות הביטוח, שאמורות להיות אלה האמונות על הענקת פיצוי וסייעו לנפגעים. עו"ד בכר ציין כי לעתים, מסתמן שהן עושות כל שלאל ידן מתוך כוונה לשלם לנפגע את הסך הנמוך ביותר, תוך שהן "עוצמות עיניהן" ומערימות קשיים באופן מכוון.

ובנימה אישית, יעץ עו"ד תומר בכר, כי אם ברצונכם לתבוע את מוסד הביטוח הלאומי ו/או חברת הביטוח שלכם - שיכרו את שירותיו של עורך-דין העוסק בתחום ואל תסתפקו בפחות מהטוב ביותר: ״קל מאוד להתפתות ולשכור את שירותיהן של חברות מפרסמות אשר גורמות לנפגעים לטפח תילי תילים של תקוות, שלא אחת מתנפצות וגוררות נזק נוסף - השתמשו בעורך-דין מנוסה על מנת להגן על הזכויות שלכם".

לחצו לחזרה לפרויקט "עורכי הדין שחייבים להכיר לשנת 2016"