עורכי הדין שחייבים להכיר 2016 עו"ד מרק לייזרוביץ ועו"ד קרן ברק

"אנחנו לא מטפלים בתיקים. אנחנו מטפלים באנשים"

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עו"ד מרק לייזרוביץ ועו"ד קרן ברק
עו"ד מרק לייזרוביץ ועו"ד קרן ברקצילום: צילום: ארז שחם

ניהול והפקה: משפטיפ

עורך דין מרק לייזרוביץ ועורכת הדין קרן ברק עוסקים בתחום הנזיקין והביטוח

עו"ד מרק לייזרוביץ ועו״ד קרן ברק עוסקים בתחום הנזיקין והביטוח ובעיקר בתביעות אבדן כושר עבודה ופנסיית נכות, תביעות סיעוד נגד חברות ביטוח וכן טיפול בתביעות רשלנות רפואית. את משרדם ייסדו בשנת 2004 ומאז טיפלו באלפי תיקים.

מי שהעניק לעו"ד מרק לייזרוביץ את ההזדמנות המשפטית האמיתית ולימד אותו את כל הקשור בהובלת תיק עד לשלב הניצחון הוא עו"ד אבי דויטש, ואילו מי שסייעה לעו"ד קרן ברק להתמקצע בתחום, הייתה כב' השופטת דורית קוברסקי, תחתיה עבדה מספר שנים: "נחשפתי להלך ואופן המחשבה של שופטים אשר מקבלים החלטות בתחום הנזיקין, תוך שאני מתמקצעת בתחום ויודעת היטב כיצד להתנהל באולמות בתי המשפט".

עו״ד לייזרוביץ ועו״ד ברק: ״האושר הגדול הוא להפוך אדם מיואש לאדם מחויך ומלא תקווה״.

עו"ד מרק לייזרוביץ ועו"ד קרן ברקצילום: צילום: ארז שחם

עו"ד מרק לייזרוביץ מעיד על עצמו שמאז ומתמיד רצה להיות רופא, אולם משהבין שהריפוי והמזור אינם תולדה של ההליך הרפואי-שיקומי בלבד, אלא גם תוצר של מיצוי הזכויות הרפואיות והכלכליות להן זכאי מי שחלה או נפצע - החליט ללמוד משפטים. עורכת-הדין ברק מצידה, בחרה לעסוק בתחום הנזיקין וייצוג חולים סיעודיים מפני שחשה שהיא יכולה להילחם עבור אחרים, חלשים יותר, באופן אשר ישנה את חייהם.

השניים מספרים על תיק מכונן: למשרדם הגיע לקוח, איש עסקים לשעבר, שבעקבות משבר שהביאו למצב נפשי קשה, לא יכול היה להמשיך לאייש משרתו, חדל מלעבוד וירד מנכסיו. כשפגשו אותו, התגורר ברחוב, נהג לאכול בבתי תמחוי, תוך שהוא מורחק מילדיו וחברת הביטוח אף סירבה לשלם לו קצבת אבדן כושר עבודה.

לאחר מלחמה קשה, הצליחו במאבקם המשפטי בחברת הביטוח וזו שילמה לו מאות אלפי שקלים, אשר סייעו לו בשיקום חייו ובחזרתו לחיק משפחתו.

"אנו מתמלאים בכוחות להילחם ברגע בו הלקוח, שהגיע למשרדנו מיואש, עם מכתב דחייה מחברת הביטוח, מקבל מאיתנו צ'ק עליו חתומה חברת הביטוח. האושר הגדול הוא להפוך אדם מיואש לאדם מחויך ומלא תקווה", חותם עורך-הדין לייזרוביץ.

טיפ מקצועי חשוב מניסיונם: ״ניתן לשנות כל מכתב דחייה של חברת ביטוח באופן שזה יומר ויובטח בו פיצוי כספי משמעותי - אל תאמר נואש כשחברת הביטוח דוחה בקשתך״.

לחצו לחזרה לפרויקט "עורכי הדין שחייבים להכיר לשנת 2016"