עורכי הדין שחייבים להכיר 2016 עו"ד טל פינק

"בפני כל אדם קיימת האפשרות לשקם את עברו ולזכות לעתיד טוב יותר"

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עו"ד טל פינק
עו"ד טל פינקצילום: צילום: אלי מעייני ויונתן בורק
עו"ד טל פינקצילום: צילום: אלי מעייני ויונתן בורק

ניהול והפקה: משפטיפ

עו״ד טל פינק עוסקת בתחום פשיטות הרגל וההוצאה לפועל, דיני משפחה לרבות גירושין, צוואות, ירושות, אפוטרופסות ולטיגציה אזרחית

את דרכה החלה במשרד עוה"ד דן בר-אל ושות' העוסק בתחום המקרקעין ולאחר בחינות הלשכה ועד ליציאתה לדרך העצמאית לפני כחמש שנים, עבדה במשרד עוה"ד דניאל מקליס "הוא זה אשר לימד אותי את הבסיס והעקרונות של עבודת עורכי הדין ובעיקר כי אפשר להילחם מבחינה משפטית בדרך הטובה ביותר לטובת הלקוח, תוך שמירה על הערכים והעקרונות שלי, על היושר והכבוד כלפי בית המשפט והצד שכנגד ואשר היווה ומהווה עבורי עד היום בית ומשפחה״.

"בחרתי במקצוע המשקף היטב את אופיי ואני מרגישה שאני נמצאת במקום בו אני אמורה להיות מבחינה מקצועית".

עו"ד טל פינקצילום: צילום: אלי מעייני ויונתן בורק

"אני מרגישה שאני זוכה לסייע לאנשים לחיות חיים טובים יותר ולפתוח דף חדש ונקי. אני אוהבת את הקשר האישי שנוצר ואת החשיפה לסיפורים הרבים והשונים, תוך שאני זוכה להתוודע לאוכלוסיות שונות מאלו עימן גדלתי ואליהן נחשפתי בילדותי. 
כמו למשל, במקרה של נ', בחור חולה איידס אשר הגיע למשרדי לפני מספר שנים על מנת שאטפל בתביעתו נגד אביו שגזל ממנו נכס מקרקעין אשר היה בבעלותו".

"במהלך ההליכים נוצר ביני ובינו קשר שהבשיל לכדי חברות אמיתית וקרובה. למדתי על הקשיים הרבים עימם מתמודדים החולים והחלשים בישראל, על הקושי בעמידה על זכויותיהם והחשיבות שבסיוע אל מול הגורמים והמוסדות השונים".

"במהלך השנים בהן ליוויתי את נ', סייעתי לו בהיבטים רבים ושונים; אל מול בעל הדירה, אשר ניסה לנצל מצבו ולפנותו מהדירה בה התגורר, מול משרד הבריאות, בבקשה לקבלת סבסוד תרופות, בעיקולים אשר הוטלו על חשבונותיו ובהליך עתירה מנהלית מול משרד הרישוי וקבלת תו נכה. לאחר זמן מה ובנסיבות מצערות, מצא עצמו נ' ברחובות, ישן במחסנים נטושים. בשלב זה ריכזתי את כל מאמציי הלוחמה שלי במשרד-השיכון, בקבלת זכאותו דיור ציבורי – הליך ארוך שצלח ולווה בסיקור תקשורתי ובסיוע חברי כנסת. נ׳ הוכר כמי שזכאי לקבל הקצאת דירה פנויה שמנוהלת בידי החברה המאכלסת - עמידר".

"תוך כדי מאבקו של נ׳ ובעודו גר ברחובות, נאלצתי להתמודד עם מעקלים אשר עיקלו את חשבונותיו ואת הקצבה המינימלית ממנה התקיים בשעתו ועם משרד הבריאות, במאבק לקבלת אישור לקנביס רפואי. כאן הרגשתי שבאמת חוללתי שינוי חיובי בחייו של אדם וזהו בהחלט הסיפוק המקצועי והאישי הגדול ביותר עבורי. בזכותו, למדתי לקבל את האחר כפי שהוא ולהיות פחות ביקורתית וזו מתנה אדירה בה אני זוכה בכל יום מחדש. אני מאמינה שלכל אדם האפשרות לשקם את עברו ולזכות בעתיד טוב יותר. בתחומי המשפט בהם אני עוסקת, אני זוכה לראות את האמונה הזו מתגשמת, באופן קבוע ומספק ביותר".

ואולי הדבר החשוב מכל, מדגישה עו״ד פינק: "יש לזכור כי כל בעיה, בכל מצב, יכולה להיפתר בזמן הנכון ובעזרת סבלנות ומחשבה חיובית. כל לקוח שנכנס למשרדי הוא בבחינת עולם ומלואו וכזה המאפשר לי לפגוש באתגר חדש ולהתמודד עימו. למדתי כי באמצעות הקשבה, טיפול מקצועי ושיתוף-פעולה, אפשר להגיע לתוצאות הטובות ביותר אשר יבטיחו ללקוח, חיים מאוזנים ושקט נפשי".

לחצו לחזרה לפרויקט "עורכי הדין שחייבים להכיר לשנת 2016"