עורכי הדין שחייבים להכיר 2016 עו"ד ניר יסלוביץ

"הרוע מנצח כשאנשים טובים נמנעים מלפעול!"

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עו"ד ניר יסלוביץ
עו"ד ניר יסלוביץצילום: צילום: ערן אלדד
עו"ד ניר יסלוביץצילום: צילום: ערן אלדד

ניהול והפקה: משפטיפ

עו"ד ניר יסלוביץ עוסק בתחומי המשפט הפלילי ובעבירות צווארון לבן. משמש ראש הרכב בית הדין המשמעתי של לשכת עורכי הדין, מחוז ת״א והמרכז

עורך-דין יסלוביץ התמחה אצל עו"ד עוזי (עזריאל) עוזי בכר, סנגור מחוז צפון - הסנגוריה הציבורית. משהוסמך כעורך-דין, החל לעבוד אצל עורכת הדין רויטל סויד.

כבר במהלך שירותו הצבאי, למד להכיר את עצמו ואת יכולותיו וביניהן את היכולת להשפיע ולשכנע בצדקת דבריו, וכבר אז הבין כי הדרך לקריירה בתחום המשפטים היא בלתי נמנעת, שהרי מהו תפקידו של עורך-דין טוען אם לשכנע את מי שיושב על כס השיפוט?

"הייעוד שלי והיעד שהצבתי לעצמי בתחום בו אני עוסק, הוא להיות לא פחות מן המושיע של כל לקוח הפוקד את משרדי וזיכוי הוא בבחינת ישועה".

עו"ד ניר יסלוביץצילום: צילום: ערן אלדד

עו"ד יסלוביץ' מספר: "הייעוד שלי והיעד שהצבתי לעצמי בתחום בו אני עוסק, הוא להיות לא פחות מן המושיע של כל לקוח הפוקד את משרדי וזיכוי הוא בבחינת ישועה. הדקות שחווה לאחר השגת זיכוי הן דקות מתוקות שמציפות אותי אושר עילאי ותחושת התרוממות רוח בלתי ניתנת לתיאור, הסבר והכלה".

"עם פתיחת משרדי, ייצגתי אסיר עולם שהורשע ברצח בדיון שהתגלגל והגיע לבית המשפט העליון, בשבתו כבג"צ. האסיר טען שעובדת סוציאלית, שניהלה עמו קשר אינטימי, הציבה לעצמה מטרה להתנקם בו ולהתנכל לו לאחר שהחליט להביא לסיומו של הקשר, באמצעות הגשת תלונה כוזבת למשטרה, לפיה הטריד אותה. הגשת העתירה לבג"צ הסתיימה ב- "סגירת" התיק, בביטול הרישום הפלילי ובמחיקתו.
לכל אורך תקופת בירור הדין, האמנתי בלב שלם בצדקת דבריו ובחפותו של הלקוח, אשר טרם הייצוג ניצב לבד מול מערכות חזקות כמו שירות בתי-הסוהר ומחלקת התביעות של משטרת ישראל".

"הסיפוק הגדול ביותר שמעניק לי העיסוק בתחום אותו בחרתי הוא ההרגשה שאני מצליח לטעת בלקוח הפוקד את משרדי, בעת תקופת השפל התהומית ביותר בחייו, ידיעה כי הסערה תחלוף וכי הוא יגיע לחוף מבטחים וזאת בזכות תחושת השליחות העילאית, האמונה הבסיסית בו ובחפותו וכמובן - בזכות ייצוג מדויק, מדוקדק, בלתי מתפשר ויצירתי".

המוטו של עו״ד יסלוביץ הוא: "אני מאמין שעל כל עורך-דין ליטיגטור, עו"ד מייצג, הטוען בבית המשפט - לראות עצמו כמי שעומד לדין". ובנימה אישית הוא מוסיף:
"יש תפילה אותה אני נוהג לשאת בליבי לפני כל דיון, על מנת להזכיר לעצמי את גודל אחריותי ולהיכנס לאולם המשפט בידיעה שחייו של הלקוח וגורלו נתונים בידיי. עורך-דין חייב להזכיר לעצמו שהלקוח הוא בן-אדם חי, נושם ושהמשך מסלולו יושפע, לא מעט, מהאופן בו יטפל עורך-הדין בעניינו".

לחצו לחזרה לפרויקט "עורכי הדין שחייבים להכיר לשנת 2016"