תיק מניות

רשימת קריאה

רשימת הקריאה מאפשרת לך לשמור כתבות ולקרוא אותן במועד מאוחר יותר באתר,במובייל או באפליקציה.

לחיצה על כפתור "שמור", בתחילת הכתבה תוסיף את הכתבה לרשימת הקריאה שלך.
לחיצה על "הסר" תסיר את הכתבה מרשימת הקריאה.

לרשימת הקריאה המלאה לחצו כאן

עורכי הדין שחייבים להכיר 2016 עו"ד ונוטריון טליה שנברגר

לכתבה
עו"ד ונוטריון טליה שנברגרקרדיט- אלי מעייני

"אף אחד לא מנצח באמצעות כניעה"

ניהול והפקה: משפטיפ

עו״ד ונוטריון טליה שנברגר, עוסקת בתחום הנדל״ן והמקרקעין

דש

בתקופה בה מתוודעים מידי יום על שערורייה נוספת בתחום הנדל"ן ועל עוד מחאה בקשר עם מחירי הדירות, מרענן להכיר את עו״ד ונוטריון טליה שנברגר, אשר הגיעה לתחום עריכת הדין מתוך אהבה, תאמינו או לא, למשחק השחמט.

"כליטיגטורית וכמי שעוסקת בנדל״ן ומלווה עסקאות בתחום, מסייעות יכולותיי לנתח מצבים כהווייתם, לבנות אסטרטגיה להתנהלות נכונה בהליכים ולנסח כתבי טענות ו/או הסכמים אשר ישפיעו על ההליך המשפטי ותוצאותיו. בעברי, ייצגתי חברה שנתבעה על סכום של למעלה ממיליון בטענה לחוב כספי שנבע ממערכת היחסים העסקית שנוהלה בין חברה אחרת ובינה. התיק התנהל בבית המשפט במשך מספר שנים, כאשר לא אחת, יעצה השופטת שישבה בדין, לחברה שייצגתי, לשלם, תוך הגעה להסכם פשרה, סך של כ- 400,000 ש"ח, על מנת להימנע מן הסיכון של תשלום מלוא הסכום שנתבקש כסעד בתביעה. הצעתה של השופטת עלתה שוב גם בבוקר דיון ההוכחות, אלא שלאחר ששאלתי את הנציג של החברה התובעת כ- 10 שאלות במסגרת החקירה הנגדית, ביקשה השופטת לעצור ולצאת את אולם המשפט, לא לפני שהבהירה לעורך-הדין של הצד שכנגד שתשכיל מרשתו לעשות אם תסכים לדחות את התביעה ללא צו להוצאות, מלקבל פסק-דין שידחה את את כל טענותיה ואף יחייבה בהוצאות בסך שימנה 6 ספרות. הצד שכנגד קיבל את המלצת השופטת והצלחתי להביא לדחיית התביעה שהייתה תלויה ועומדת כנגד מרשתי".

"אני מאמינה שיצירתיות, התמדה וחריצות הן השילוב שיבטיח את התוצאות הטובות ביותר".

עו"ד טליה שנברגר
קרדיט- אלי מעייני

"ההצלחה המוחלטת בתיק הייתה מכוננת, בין היתר, בשל העובדה שלמרות דעתה המגובשת של השופטת בדבר חבותה, לכאורה, של מרשתי, הצלחתי לשכנעה, במסגרת ביצוע חקירה נגדית קצרה כי אין וכי מעולם לא עמדה לרשות התובעת עילת תביעה כנגד מרשתי וכי יש לדחות את התביעה שהוגשה נגדה מכל וכל".

"תיקים כמו אלה, מחדדים ומזכירים לי מדוע בחרתי במקצוע עריכת הדין ובתחום הנדל״ן, שהרי קשה להתחרות עם תחושת הסיפוק שיש בקבלת החלטה מרשויות המס, או מבתי משפט, כשאלו מקבלות את טענותיי במלואן, ככתבן וכלשונן.
בתחום כשלי, חשוב לבחון כל עסקת נדל"ן דרך העיניים של רשויות המס ולהגיע מוכנה לכל דיון, לרבות לישיבות קדם משפט, לאחר קריאת הניירת הכרוכה בתיק בדקדקנות ולמידת הסוגיות המאפיינות אותו לעומקן".

"אני מאמינה שיצירתיות, התמדה וחריצות הן השילוב שיבטיח את התוצאות הטובות ביותר, בכל תחום בחיים ובדיוק כך מתנהלת בחיי שלי, המקצועיים והאישיים כאחד".

לחצו לחזרה לפרויקט "עורכי הדין שחייבים להכיר לשנת 2016"