"שליטה באנגלית פותחת דלתות לעולמות חדשים"

מילדים, דרך עובדים ומנהלים ועד משפחות: CESIsrael מציעה קורס מקוון ללימוד עצמי ברמות שונות, לצד ליווי מקצועי

מירי ורד, בשיתוף CESIsrael
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
משפחה מסביב ללפטופ
"שליטה באנגלית פותחת דלתות לעולמות חדשים"צילום: Shutterstock
מירי ורד, בשיתוף CESIsrael
תוכן שיווקי

"ישנו קשר ישיר בין ידיעת השפה האנגלית לבין הצלחה", כך מצהיר ליאור ארנס, מנכ"ל CESIsrael, המציע קורס מקוון ללימוד השפה. "שליטה בשפה האנגלית פותחת דלתות רבות. עולם העסקים נעשה גלובלי ושליטה בשפה היא תנאי במקומות עבודה רבים שמעוניינים בעובדים היכולים לתקשר עם גורמים מכל העולם. היא בוודאי חשובה בעולם ההיי-טק, ולכן הורים רבים דואגים שילדיהם ירכשו אותה כבר בגיל צעיר".

ארנס, בעל תואר ראשון בחינוך מיוחד, העובד עם נוער בסיכון בפנימיית דארנא, מציין כי ידיעת השפה האנגלית נדרשת כיום לא רק בתחום התעסוקתי, אלא גם בהתנהלות היומיומית, אם לצורך רכישת מוצרים אונליין, בילוי בחו"ל ובכלל ביכולת להתעדכן בתכנים מכל סוג במגוון אמצעי המדיה.

"מתמקדים בלמידה חווייתית"

הקורס ללימוד אנגלית של CESIsrael הוא אינטראקטיבי, ולדברי ארנס מתאים לכל מי שמעוניין לשפר את שליטתו בשפה. הוא מחולק למספר רמות, המותאמות באמצעות מבחן התאמה מקדים. "אנחנו מתרגלים דיבור, הגייה, שמיעה, קריאה וכתיבה. יש לנו קרוב לאלף שיעורים שונים, שבהם אנחנו משלבים מספר אסטרטגיות למידה ומתמקדים בלמידה חווייתית שמגרה את כל החושים והופכת את הלמידה לאפקטיבית ומשמעותית יותר", מסביר ארנס.

לקוחות מספרים על CESIsraelקרדיט: ליאור ארנס

לדבריו, יתרון בולט נוסף בקורס נעוץ ביכולת ללמוד מכל מקום ובכל שעה. ללומדה של CESIsrael מלווה גם אפליקציה, המאפשרת לנהל שיחה של ממש. "כשלומדים שפה חדשה, אחד הדברים החשובים הוא תרגול. באמצעות האפליקציה התלמיד יכול לנהל דו-שיח עם המחשב בנושאים מחיי היום-יום, המחשב משיב ואף מתקן את ההגייה או את בחירת המילים אם יש בכך צורך".

בכל זמן ובכל קצב

אולם כדי ליהנות מהיתרון של למידה בכל זמן ומקום נדרשת משמעת ויכולת למידה עצמית. כדי לסייע למשתתפי הקורס, הם מקבלים ליווי הכולל תזכורות ודיווחים על התקדמותם בחומרים הנלמדים. את התזכורות ניתן לקבל לאחר שהמשתתף, או הוריו במקרה שמדובר בילדים ובני נוער, מגדרים מראש את הזמנים שבהם מתכוונים ללמוד. לדברי ארנס, גם בבתי ספר וגם מורים פרטיים לאנגלית משתמשים בלומדה. כך למשל מספר דורון גל, מורה פרטי לאנגלית, המשמש כמאבחן דידקטי ויועץ חינוכי: "מבין התוכנות והאפליקציות הרבות שקיימות בשוק, הקורס של CESIsrael הוא מקצועי, יעיל, מובנה ומעשיר את הידע הסמנטי".

"הלקוחות שלנו מגוונים, החל מילדים ועד לסטודנטים, מורים ומשפחות. מכיוון שאין הגבלה על מספר המשתמשים, משפחות שלמות לומדות אצלנו אנגלית, כאשר כל אחד מבני המשפחה מתרגל בזמנו הפנוי ובקצב שלו, וכל זאת במחיר של 119 שקלים לחודש", מסכם ארנס.

CESIsrael
טלפון: 03-5707883
לפנייה בוואטסאפ: 0546874080
למעבר לאתר >>
למעבר לסרטון >>

בשיתוף CESIsrael