מומחיות וניסיון עושים את ההבדל: החברה הישראלית שכובשת את השקעות הנדל"ן באמריקה

מדובר בסיפור הצלחה אמיתי בעולם השקעות הנדל"ן: עם מעל ל-100 עסקאות בשנת 2018, ממוצע תשואות של 12.3% וגיוס של מיליוני דולרים לפרויקטים חדשים לשנת 2019 רילקו כובשת את ארצות-הברית. מערך שירות לקוחות מהודק ושותפות מלאה בהשקעות ובנכסים, הופכים אותה לחברה שכדאי לשים אליה לב

לירון גולד, תוכן מקודם
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
גם כשנדמה ששוק הנדל"ן רווי, עדיין יש הזדמנויות בחו"ל
לירון גולד, תוכן מקודם
תוכן שיווקי

הסיפור של תומר חי, מנכ"ל רילקו, הוא סיפור של יזמות מוצלחת, ושל איתור הזדמנויות עסקיות. מה שהתחיל לפני שנים ברכישה משפחתית פרטית של נכס להשקעה בג'קסונוויל, פלורידה, הפך במהירות לעסק מצליח, המתמחה בפרויקטים ובהשקעות נדל"ן בארה"ב.

מאחורי החברה, ישנו צוות מקצועי עם הצלחות רבות בתחום, אשר אחראי על איתור נכסי נדל"ן מסוג מתחמי מגורים, בנייני משרדים ומתחמי מסחר בארצות הברית, המניבים תשואה החל מהיום הראשון ואופציה למימוש תוך 5-3 שנים ברווחים משמעותיים.

יש לנו הצעות השקעה מעולות בשבילך, עם בטחון מלא. רוצים לקבל פרטים? הקליקו כאן

חברת "רילקו השקעות נדל"ן" מונה צוות של יועצי נדל"ן, שירות לקוחות ושותפים עסקיים בארץ בסניפים ברמת גן ובקיסריה ובארצות הברית.

"הלקוחות פונים אלינו אחרי שעשו מחקר ובדיקה רצינית של אפשרויות ההשקעה, וראו שהאלטרנטיבות בארץ לא מספיק טובות, ושבסופו של יום - לא ימקסמו את ההשקעה עבורם", אומר חי, מנכ"ל חברת "רילקו השקעות נדל"ן". "מרביתם בחנו דירות ונכסים להשקעה וכשמצאו שהתשואות בארץ מאוד נמוכות, כ-2-3%, הבינו שבהשקעה בנדל"ן בחו"ל התשואה גבוהה בהרבה".

רילקו פונה לכל אדם בעל יכולת השקעה ראשונית מינימלית של כ-50,000$

שותפים מלאים בכל פרויקט

הייחוד של חברת רילקו, בשוק הרווי של השקעות בחו"ל ובארה"ב בפרט, הוא תפיסת השותפות בפרויקטים. בשונה מרוב החברות, הם מכניסים את היד לכיס יחד עם המשקיעים ונכנסים כשותפים עסקיים במרבית הפרויקטים. כמנהלי ויוזמי הפרויקטים, הם רואים רווחים רק בקצה הדרך בעת המימוש, והרווחים המשמעותיים שלהם כחברה הם מהשותפות עם המשקיעים. "במישור השני, אנו רואים את השותפות שלנו בתהליך הליווי הצמוד וניהול הפרויקט במקצועיות יחד עם הגורמים המקצועיים הטובים ביותר בתחומם, דבר אשר יוצר הבדל משמעותי בין עוד השקעה בחו"ל להשקעה מניבה ומוצלחת", מסביר חי.

"התנאי הראשון שלנו, הוא להיות מעורבים באופן אישי בכל פרויקט ופרויקט". אומר חי. "לכן, אנחנו כחברה שותפים בכ-20% בכל פרויקט שאנחנו יוזמים. אנחנו מאמינים שאם ההזדמנות כדאית ללקוחות, היא כדאית גם עבורנו, ולהיפך. לכן, אנחנו יוצאים לדרך כשותפים אמתיים של המשקיעים שלנו בכל השקעה; בניהול ההשקעה, בסיכונים וברווחים".

ליבת העשייה - איתור נכסים

השקעה בנדל”ן בארה”ב, מתאימה גם למשקיעים מתחילים וקטנים יחסיתצילום: צילום: יח"צ

כולנו מכירים את אתרי הנדל"ן השונים בחו"ל. האם זה אומר שכל אחד מאתנו יכול להגיע לנכס אשר יניב תשואות גבוהות וכדאיות? האם לכל אחד יש את היכולת לנבא את תחזיות השוק באזור?

האינטרנט מספק מידע בלתי נדלה לכל דורש, אך חשוב לדעת כי רובו הוא ראשוני ואף סטטיסטי ואינו משקף ומבסס התכנות כלכלית להשקעות ובוודאי שאינו לוקח בחשבון את יתרונות הניסיון והלימוד.

בדיוק כפי שנתקלים בבעיה רפואית – מחפשים את הרופא בעל ההתמחות והניסיון הרב, כך גם בהשקעות נדל"ן. מומחיות וניסיון עושים את ההבדל.

חי מסביר: "איתור הנכסים הוא ליבת העשייה שלנו. מורכבות השילוב בין מיקומו של הנכס, איכותו והתזמון הנכון בהגשת ההצעה כך שתהיה מתחת למחיר השוק, הם הנוסחה שפיתחנו מתוך ניסיון של שנים ומאות נכסים לעסקה מוצלחת. לכל פרויקט שאנו יוזמים, אנו מבצעים בדיקות מקיפות, ומפתחים תכניות שמרניות וגידור סיכונים מקיף. בין היתר, אנחנו מבצעים בדיקות כלכליות ומנתחים את הכדאיות הכלכלית שבהשקעה".

כל אחד יכול להיות משקיע נדל"ן

מחקרים מראים שאנשים שבוחרים להשקיע בחו"ל אינם מאופיינים בנתונים סוציו-דמוגרפים זהים. למעשה - יש מגוון רחב של משקיעים, החל מזוגות צעירים שבוחרים להשקיע במקום לרכוש את דירתם הראשונה, אנשי עסקים המחפשים הכנסה פאסיבית ועוד.

רילקו פונה לכל אדם בעל יכולת השקעה ראשונית מינימלית של כ-50,000$ המבקש לייצר איכות חיים אמתית דרך ההשקעה, שתאפשר הכנסה פאסיבית קבועה ויציבה מנדל"ן בחו"ל.

המעורבות והשותפות בפרויקטים יוצרת גם לאדם חסר ניסיון יכולת להשקיע מעבר לים בצורה בטוחה ופשוטה.

יש לזכור כי הרגולציה האמריקאית נוקשה מאוד בכל הקשור לעסקאות נדל"ן, ורילקו פועלת על בסיס רגולציות אלה, קרי בשוק משוכלל ושקוף, עם חוקים ברורים ויציבים. כל המידע על הנכס, כולל מחירים בעבר ובהווה והערכת מחיר עתידית, מסופק לרוכש הפוטנציאלי.

מומחי הנדל"ן של רילקו פועלים משנת 2011 בשוק האמריקאי ולכל אחד מהם ניסיון עתיר שנים

גם בהיבט המיסוי יש כדאיות להשקיע בארה"ב שכן, אמנת המס עם ישראל מונעת כפל מס על רווחי ההשקעה, מה שהופך את העסקה לכדאית במיוחד.

גם כשנדמה ששוק הנדל"ן רווי, עדיין יש הזדמנויות בחו"ל. לקוחות רבים של "רילקו" מדווחים על ליווי צמוד וקשר אישי לאורך חיי ההשקעה, ותשואות שמגיעות גם לכ-12% על נכסים מניבים בארצות הברית.

"אנחנו מאמינים שבבסיס ההצלחה שלנו כחברה, נטוע שיתוף פעולה כנה ושקוף עם קהל הלקוחות. אותו שיתוף פעולה הולך בד בבד עם ערכי החברה, שנוגעים בשקיפות מלאה, אמינות גבוהה וקשר אנושי ישיר עם כל לקוח. מלבד היכולת שלנו לזהות הזדמנויות השקעה וליזום קשת רחבה של פרויקטים, אנחנו מספקים שירות לקוחות בלתי מתפשר".

2019 – מסתמנת כהבטחה גדולה

מומחי הנדל"ן של רילקו, הפועלים משנת 2011 בשוק האמריקאי ולכל אחד מהם ניסיון עתיר שנים, יודעים לספר כי על פי ניתוח תחזיות השוק באזורי הפעילות של החברה, שנת 2019 הולכת להיות שנה מאוד משמעותית מבחינת פוטנציאל הצמיחה שניתן יהיה להשיג בהשקעות בנייני משרדים ונכסי מולטי-פאמילי. חי מפרט: "הבנתי, לאחר הערכות מקצועיות, שבפרויקטים האלו יש לנו הזדמנות אמתית להחזיר תשואה גדולה יותר ללקוחות בזמן קצר משמעותית.

"בשנת 2019 חברת רילקו מתכננת להמשיך לאתר הזדמנויות וליזום פרויקטים איכותיים בהיקפים נרחבים. השאיפה שלנו היא להצטיין, ולהגדיל את נפח הפרויקטים, לכן אנחנו שואפים ליותר פרויקטים של מתחמי מגורים, בניינים, בנייני משרדים ועוד. חלקם כבר בתכנון ואף יצאו לשיווק וחלקם יבשילו רק במהלך השנה".

לתיאום פגישת ייעוץ התקשרו 03-6762027 או הכנסו לאתר החברה.

השקעות נדל"ן בחו"ל > בחזרה למדור