הפלטפורמה החדשנית מסיימת סבב גיוס המונים

REALTY BUNDLES, הסטארט–אפ שעשוי לשנות את עולם השקעות הנדל"ן בזירה הבינלאומית, נמצא לקראת סיומו של סבב גיוס המונים וקורא להצטרף אליו כשותפים. "החדשנות והבשורה החברתית זכו לאמונם של מאות משקיעים שכבר הצטרפו כבעלי מניות", אומרים בחברה

בשיתוף REALTY BUNDLES
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
הפלטפורמה החדשנית מסיימת סבב גיוס המונים
הפלטפורמה החדשנית מסיימת סבב גיוס המוניםצילום: Shutterstock
בשיתוף REALTY BUNDLES
תוכן שיווקי

בשנת 2000 יצא לאור הספר "אבא עשיר אבא עני" של רוברט קיוסאקי, שהפך לאחד מרבי המכר הגדולים בעולם בתחום הפיננסי. למי שלא קרא, הספר מציג שני אבות: אביו העני של קיוסאקי שעבד כשכיר, והאב העשיר של חברו, שרצה לחיות בעושר כבעל נכסים מניבים וכבעלים של חברה.

העיקרון המרכזי של קיוסאקי בספרו פורץ הדרך הוא שהעניים עובדים עבור הכסף, מתפרנסים מעבודתם ולכן יכולת ההכנסה שלהם מוגבלת. לעומתם, העשירים משקיעים בנכסים שמייצרים עבורם כסף, ולכן מעדיפים לקנות נדל"ן להשקעה ולא למגורים, לפתוח תיקי השקעות ובכלל להשקיע את כספם באפיקים מניבים, המייצרים הכנסה פסיבית שאינה מוגבלת.

נועם עמרם, מנכ"ל ומייסד REALTY BUNDLESצילום: יח"צ

רבים בוודאי מסכימים עם התיאוריה של קיוסאקי, אלא שבהשקעה בתחום הנדל"ן יש לקחת בחשבון שלוש בעיות מרכזיות: איתור ההשקעה הנכונה; היכולת להשקיע גם בסכומים קטנים ופיזור ההשקעה לכמה נכסים ושווקים. לזאת יש להוסיף את הביורוקרטיה הנלווית בהתנהלות מול עורכי דין, רשויות מקומיות, מיסוי מקרקעין ועוד. לכן אין פלא שרבים מעדיפים לוותר ולהשאיר את ההשקעות למשקיעים "כבדים", מבוססים ומוסדיים.

מי שמבקש לשנות את כללי המשחק ושוק ההשקעות הוא הסטארט-אפ REALTY BUNDLES, שפיתח פלטפורמה המנגישה את תחום ההשקעות בנדל"ן בינלאומי גם למשקיעים קטנים. מעבר ליכולת להפוך ל"אבא עשיר" באמצעות ההשקעה בנדל"ן, הסטארט–אפ מאפשר גם להצטרף אליו כבעלי מניות, בהשקעה קטנה, ולהפוך לשותפים בחברה הפועלת בתחום החם של Real Estate Fintech. "כבר כיום התחום מגלגל כ-30‏-40 מיליארד דולר וצפוי להגיע להיקפים של כ-900 מיליארד דולר בשנים הקרובות. הסטארט–אפ נמצא לקראת סיומו של סבב גיוס שני, בהליך של גיוס באמצעות פלטפורמת מימון ההמונים Fundit במסגרתו כבר הצטרפו אליו מאות משקיעים חדשים והפכו לבעלי מניות בסטארט-אפ", מציינים בחברה. עוד מוסיפים בחברה כי הגיוס הנוכחי יאפשר לסטארט–אפ להמשיך ולקדם את אבני הדרך שהציב לעצמו, הכוללים בין השאר את השלמת הליכי רגולציה באירופה, המשך פיתוח עסקי בינלאומי עם חברות נדל"ן במדינות השונות, כניסה לתחום ה-IRA, קידום העבודה על תשקיפים ועוד.

בין קרנות לבין משקיעים

את הסטארט-אפ REALTY BUNDLES הקים היזם נועם עמרם, שפיתח פלטפורמה המחברת בין קרנות וסוכנויות נדל"ן לבין משקיעים מכל העולם. הפלטפורמה של עמרם מאפשרת למשקיעי נדל"ן את מה שבוקינג מאפשר בתחום התיירות. כך מסבירים ב-REALTY BUNDLES: "בעבר, איזה סיכוי היה לבית מלון בעיירה קטנה, שמציע דיל מיוחד, להגיע לתייר הישראלי, ומה הסבירות שתייר ישראלי היה מגיע למלון הציורי בהרי האלפים? למעשה, לשני הצדדים לא היה סיכוי. אבל הפלטפורמה של בוקינג שינתה את העולם, בכך שהיא מחברת בין הצדדים. כיום כל תייר יכול לקבל מידע ולהזמין מקום בכל בית מלון בעולם. מבחינת בתי המלון, הם יכולים להגיע בקלות לכל נופש פוטנציאלי. זה בעצם מה שהפלטפורמה שלנו עושה בתחום ההשקעות בנדל"ן. היא מחברת בין קרנות נדל"ן במדינות השונות ובין משקיעים קטנים מכל רחבי העולם. בכך היא מאפשרת לשני הצדדים הזדמנויות שלא היו קיימות עבורם עד כה".

כיום הפלטפורמה REALTY BUNDLES, שהוקמה בסוף שנת 2019, משתפת פעולה עם קרנות וסוכנויות נדל"ן מרכזיות באירופה ובהמשך גם בארצות הברית, שמשקיעות בשורה של נכסים: נדל"ן מניב; נדל"ן למגורים; מחסנים לוגיסטיים; דיור לסטודנטים ועוד. בחברה מציינים כי בחירת הקרנות והסוכנויות שבהן משקיעה הפלטפורמה נעשית לאחר סינון קפדני והן מציעות מגוון רחב של נכסים אטרקטיביים ועסקאות מגובות בביטחונות. "מדובר בקרנות שהיו נגישות עד כה רק למשקיעים גדולים או משקיעים כשירים, כשסכום ההשקעה המינימלי באמצעותן עמד על עשרות ומאות אלפי יורו ומעלה", מסבירים בחברה ומציינים כי הפלטפורמה פותחת לאותן קרנות שווקים חדשים ובמקביל מאפשרת גם למשקיעים קטנים להשקיע באמצעותן.

על החיבור בין המשקיעים להשקעות הפוטנציאליות מסבירים ב-REALTY BUNDLES: החברה בונה עם אותן קרנות מקבצים (בנדלים) של פרויקטים בהתאם לרמת הסיכון או תחום ההשקעה המבוקש. ההשקעה באותם מקבצים מתאפשרת גם למשקיעים קטנים בסכומים נמוכים של החל מ-1,000 שקל בלבד. יתרה מכך, ניתן לפזר כל השקעה על פני עשרות נכסים, כשבעתיד יש כוונה להתרחב למאות נכסים.

חדשנות ובשורה חברתית

מעבר לחיבור בין קרנות נדל"ן ופרויקטים שהיו סגורים עד כה רק למשקיעים גדולים, הפלטפורמה נותנת מענה לחשש הגדול ביותר של כל משקיע נדל"ן — החשש מירידת ההשקעה לטמיון עקב כישלון של נכס אחד. "המשקיע בנכסי נדל"ן בחו"ל כבר לא צריך להשקיע בדירה או במשרד בודד, בטיפול בשוכרים ובהתמודדות עם השינויים הרגולטוריים בכל מדינה. באמצעות הכלי שאנחנו מנגישים, ההשקעה מפוזרת על פני עשרות נכסים ומנוהלת על יד הגופים המקומיים המקצועיים ביותר", מסבירים בחברה.

כיום הפלטפורמה מציעה שבעה בנדלים במדינות או באזורים באירופה, בין השאר השקעות בנכסים באנגליה, שבדיה, פורטוגל וספרד. כשבהמשך יש כוונה להיכנס גם לתחום הנדל"ן בארצות הברית ולהציע מאות נכסים להשקעה.

"החדשנות שמציעה הפלטפורמה והבשורה החברתית שהיא מביאה זכו לאמונם של מאות משקיעים שהצטרפו אלינו כבעלי מניות. בנוסף, הסטארט–אפ הישראלי זכה במענק על חדשנות עסקית מטעם האיחוד האירופי — New business models for inclusive, innovative and reflective societies", מסכמים בחברה ומציינים כי סבב הגיוס השני והנוכחי יסתיים בימים הקרובים.

לפרטים והצטרפות לגיוס ההמונים הכנסו >>

אין לראות באמור לעיל משום ייעוץ השקעות, המלצה או חוות דעת באשר לכדאיות ההשקעה ואין בו משום תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכיו האישיים של כל אדם.

בשיתוף REALTY BUNDLES