איך מנצחים את הפסיכולוגיה של השווקים? אירוע מיוחד למשקיעים כשירים בלבד

מועדון ההשקעות האלטרנטיביות של TheMarker Labels צולל אל הפסיכולוגיה שמאחורי ההשקעות, בשיתוף RM GROUP. כולל הרצאה מיוחד של פרופ׳ יורם יובל וסקירה מיוחדת על גידור סיכונים בתקופה של עליית ריבית ואינפלציה

בשיתוף RM GROUP
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
פרופ' יורם יובל
פרופ' יורם יובלצילום: יח"צ
בשיתוף RM GROUP
תוכן שיווקי

מועדון ההשקעות האלטרנטיביות של TheMarker Labels, המיועד למשקיעים כשירים בלבד, יקיים ביום שני, ה-27 ביוני במסעדת יאקימונו במלון הילטון תל אביב (17:00), אירוע מיוחד שיוקדש הפעם להיבטים הפסיכולוגיים שמפעילים את המשקיעים, המשתנים בתקופה של שינויים גלובליים ואי ודאות בשווקים.

הפסיכיאטר וחוקר המוח פרופ׳ יורם יובל יעביר הרצאה מיוחדת על הצלחה בעולם משתנה, וההיבטים הפסיכולוגיים הקשורים לכך. מנכ״ל ומייסד RM GROUP, מתן פרטמן, יעביר הרצאה מיוחדת על גידור סיכונים וניצול הזדמנויות בשוק הנדל"ן האמריקאי, על רקע עליית הריבית, האינפלציה והקורונה. באי האירוע ייהנו גם מחוויה קולינרית יפנית עילית, מבית המסעדה הוותיקה יאקימונו.

RM GROUP היא חברה גלובלית להשקעות ויזמות נדל"ן בחו"ל שהוקמה לפני עשור על ידי מתן פרטמן ורן הראל, ומתמחה ברכישה, ניהול והשבחת נכסים באזורי ביקוש בארצות הברית, יוון וזנזיבר.

לדבריו של פרטמן, אנחנו במהלכה של תקופה מרתקת: "משבר הקורונה, האינפלציה הגבוהה ובעקבותיה עליית הריבית מאפשרים לנו כמשקיעים מצד אחד לתפוס הזדמנויות חריגות תוך ניצול הסערה בשווקים, ומנגד מחייבות אותנו לנהוג במשנה זהירות ולנהל את הסיכונים בצורה אחראית".

עוד על RM GROUP

אסטרטגיית ההשקעה של RM GROUP כוללת בין היתר - כך מעידים בחברה - איתור שוק יציב בצמיחה באזור בו קיים מחסור בהיצע, לצד ביקושים גבוהים. החברה מפעילה מחלקת אנליזה ומחקר לאיתור הזדמנויות מובחרות ולצידה גם וועדה מייעצת מנוסה הכוללת מומחים מנוסים בתפקידים מובילים בעולם הפיננסים, ומלווה את החברה ואת ההשקעות שיוצאות לדרך במסגרת אסטרטגיית ההשקעה.

ייחודה של הקבוצה טמון בכך שמייסדיה, פרטמן והראל, מציגים ראיית עולם וגישה שונה בכל הקשור למערכת היחסים עם המשקיעים. "אנחנו רואים במשקיעים את נכס היקר לנו ביותר, אנחנו מתייחסים לכספי המשקיעים ביראת כבוד תוך שמירה על ערכי השקיפות והמקצועיות. גישה זו מביאה לכך שמרבית ההון המגיוס של החברה מגיע ממשקיעים חוזרים וחבריהם", אומר פרטמן. כיום, הקבוצה מנהלת השקעות בשווי כ-500 מיליון דולר בנכסים ביעדים שונים ברחבי העולם, עבור למעלה מ-1,600 משקיעים.

משקיעים כשירים? להצטרפות למועדון ההשקעות האלטרנטיביות לחצו כאן (הכניסה לאירוע לחברי המועדון בלבד, בכפוף לקבלת אישור הזמנה. מספר המקומות מוגבל) >>

בשיתוף RM GROUP