הירשמו לוובינר: הזדמנות להשקעות אלטרנטיביות בישראל

קרן ההשקעות BDA של משפחת הורביץ מניו ג'רזי, מזמינה אתכם לשמוע על הזדמנויות השקעה אלטרנטיביות במלונאות בישראל. קרן אלפסי, סמנכ"לית BDA מציינת: "אנחנו מאמינים שלהשקעה הזו יש פוטנציאל גבוה, בזכות מיקום גיאוגרפי בפריים לוקיישן ומודל השבחה של נכסים שלא תלוי בעליית מחירי הנדל"ן". הירשמו עכשיו

בשיתוף BDA
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
הדמייה של בנין משרדים
"פוטנציאל ההשבחה של הנכסים שעוברים שינוי ייעוד ממשרדים למלונאות הוא גבוה."
בשיתוף BDA
תוכן שיווקי

בשעה ששוקי ההון מתאפיינים בתנודתיות וחוסר וודאות עם הווריאנט החדש של קורונה, יותר משקיעים מעוניינים לגוון את תיק הנכסים בהשקעות אלטרנטיביות. אלה השקעות שאינן מושפעות מהתנודות והשינויים התכופים בשוקי ההון.

"פוטנציאל ההשבחה של הנכסים שעוברים שינוי ייעוד ממשרדים למלונאות הוא גבוה. ההשקעות הן בפריים לוקיישן, באזור המרכז או ירושלים. יתרון נוסף הוא היעדר חשיפה לתנודות בשוק ההון, ניהול מקצועי. בנוסף, למשקיעים יש יכולת מעקב קרובה ומלאה בשפה העברית, וההשקעות הן בשקלים, מאחר והפרויקטים נמצאים בישראל", מסבירה קרן אלפסי, סמנכ"לית BDA.

קרן אלפסי, סמנכ"לית קשרי משקיעים ב-BDA

קרן ההשקעות במלונאות של BDA תוצג בוובינר מיוחד שיתקיים ב-4 בינואר, בשעה 20:30 באמצעות ZOOM. בוובינר ישתתפו נציגי ומנהלי הקרן, וצוות יועצים חיצוניים כמו אנליסטים ורואי חשבון. "בכנס תציג הקרן בפני המשתתפים את היתרונות שיש בהשקעות אלטרנטיביות בישראל: מעקב וניתוח, שקיפות גבוהה ובשפה העברית והאפשרות ליהנות משוק תיירות מתאושש עם שוך הקורונה וליהנות מהזדמנויות שמשקיעים מתוחכמים מאתרים מבעוד מועד", מסבירה אלפסי.

קרן ההשקעות BDA Investments, מוחזקת בבעלותה של משפחת הורביץ מניו ג'רזי, אשר מנהלת השקעות נדל"ן בהיקפים משמעותיים. המשפחה עורכת כבר עשרות שנים פעילות פילנתרופית ענפה מאוד למען ניצולי שואה המתגוררים בישראל וברחבי העולם.

"הקרן מציעה השקעות אלטרנטיביות במודל של רכישת נכסי משרדים בהזדמנות ובהנחה על מחיר השוק, ומשנה את ייעודם ממשרדים למלונאות. כך היא מייצרת מודל השבחה של נכסים, שלא תלוי בעליית מחירי הנדל"ן. מודל זה מייצר ערך גם אם מחירי הנדל"ן לא יעלו כלל, אך במידה ויעלו המשקיעים ייהנו מערך נוסף", מוסיפה סמנכ"לית BDA.

הקרן החליטה להזמין משקיעים לוובינר שיתקיים באמצעות ה-ZOOM על מנת שיוכלו להתרשם מניתוח שוק התיירות בישראל וההזדמנויות בו, רציונאל ההשקעה ומצוות של אנליסטים ועורכי דין מומחים.

"ל-BDA מודל ייחודי של איתור הנכס, שכולל בחינה ובדיקה מדוקדקת של כל תהליכי ההשקעה על ידי שורה ארוכה של יועצים בישראל, המשמשים כמבקרים חיצוניים. לאחר ביצוע ההשקעות ורכישת הנכסים, ועדה מקומית מקדמת את ההיתרים. תקופת ההשקעה אורכת 4-3 שנים מתחילת תהליך הבחינה, ועד סיום הבנייה והסבת הנכס למלון", מוסיפה אלפסי.

כדי לשמוע את בכירי הקרן והמומחים ללא עלות וללא התחייבות, השאירו את הפרטים שלכם מטה.

בשיתוף BDA