סוכני ביטוח באילת: שירות אישי שמעניק שקט נפשי

ברגעי האמת חשוב שיהיה סוכן ביטוח אמין ומקצועי שיכול לתת מענה מיידי ופיצוי שיאפשר שקט נפשי. סוכני ביטוח באילת מסבירים מה כולל השירות שהם מעניקים בעיר הייחודית

אורי קריב
תוכן מקודם
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שני אנשים לוחצים ידיים
אורי קריב
תוכן מקודם

השנים האחרונות ושנת הקורונה בפרט הבהירו באחת עד כמה המציאות היא הפכפכה ושבירה כמעט בכל תחומי החיים. רבים שלא היו מבוטחים הבינו ברגעי האמת, לאחר שעברו תאונה, מחלה קשה או חלילה אסון, עד כמה קשה ההתמודדות בהיעדר פיצויים שיאפשרו את המשך כלכלת המשפחה, לצד שיקום וחזרה לשגרה.

ואולם, לא תמיד פוליסת ביטוח יכולה להבטיח טיפול ומענה מהיר ברגעים הקריטיים. סוכני ביטוח מאילת, עיר מבודדת במידה רבה משאר חלקי הארץ, מסבירים מדוע יש הכרח בסוכנות שמכירה את הלקוח ואת צרכיו מקרוב, כיצד היא עומדת לרשותו ומייצגת אותו מול הגופים הגדולים. הכירו את יענקל'ה גולדשלגר ואת עודי חרמוני.

יענקל'ה גולדשלגר סוכנות לביטוח 

ביטוח נתפס לא פעם כתחום שבו מתנהלת מערכת יחסים לא הוגנת בין האדם הפשוט אל מול מערכת גדולה, יציבה ומבוססת. לכן, כשמתנהלים מול חברות ביטוח, בפרט אם אין הבנה מעמיקה בנושא, חשוב לוודא שבאמצע יעמוד גורם מקצועי, אמין ורגיש, שאפשר לסמוך עליו גם בשעת צרה.

יענקל'ה גולדשלגר הוא אחד מהאנשים האלו, שצובעים את תחום הביטוח האפרורי בגוונים בהירים וחיוביים יותר. בנו של יענקל'ה, מאי, שעובד איתו כיום, מעיד: "אבא הוא אדם כזה שתמיד רואה את הטוב באנשים ואת חצי הכוס המלאה. מכל אחד, הוא מבקש לעשות מעשה טוב אחד ביום. הוא מאמין שזו הדרך להפוך את העולם שלנו לטוב יותר. וגם בתחילת הדרך שלו כסוכן ביטוח, שלא הייתה פשוטה, האופטימיות הזאת הייתה האור שהוביל אותו".

את סיפורו של יענקל'ה, שהעביר את רוב חייו באילת, רבים בעיר כבר מכירים. מי שניהל בעבר את המשביר המרכזי, אחד העסקים הגדולים והמוכרים באילת, החליט בשנות ה-40 לחייו שהוא משנה כיוון והופך לסוכן ביטוח. תחילת דרכו הייתה מאתגרת. הוא עבד ממכוניתו כי לא היה לו כסף למשרד, ופנה מבית לבית כדי למכור ביטוח. אך האהבה הגדולה שלו לאנשים והאופטימיות שכל כך מאפיינת אותו לא נתנו לו לוותר.

כיום, סוכנות הביטוח שלו היא אחת המובילות באילת, שמחזיקה 11 עובדים ועוסקת בכל תחומי הביטוחים: רכב, עסקים, דירה, נסיעה לחו"ל, ביטוחי חיים, פנסיה, בריאות ואף נושאים מורכבים כמו ביטוח קבלנים, ביטוח ימי ואפילו ביטוחים ייחודיים לקרוואנים ומוניות.

"הלקוח חשוב הרבה יותר משורת הרווח"

יענקל'ה, שמחזיק בתואר ראשון B.A. מאוניברסיטת תל אביב, התחיל את דרכו בעולם הביטוח לבדו, אך כיום כאמור גם בנו מאי, שבכלל השלים תואר במדעים, עובד לצידו ועוזר להוביל את העסק להצלחה. "זהו קודם כל משרד משפחתי, שחרט על הדגל שלו את אמנת השירות", מספר יענקל'ה. "מבחינתנו, אנחנו נעשה הכול כדי לסייע ללקוח, במידה שהצדק עימו ונלך איתו באש ובמים כדי שיקבל את מה שמגיע לו על פי חוק. אם צריך, אנחנו יודעים לעמוד חוצץ בינו לבין חברת הביטוח, לפעול להשגת הסדר שירצה את שני הצדדים."

מאי מוסף ואומר: "כמשפחה, אנחנו נותנים את כל כולנו לטובת קידום העסק, גם כשזה מאתגר. כשכל העובדים הולכים הביתה, אנחנו נשארים במשרד. כשכולם סוגרים את הטלפונים, שלנו תמיד פתוחים. אנחנו תמיד עם האצבע על הדופק וצריכים לפתור הרבה בעיות. מצד שני – אנחנו יודעים שכולנו נותנים את המקסימום כדי שהעסק יצליח וישגשג".

"השם שלנו ושביעות רצון הלקוח חשובים לנו". יענקל'ה גולדשלגרצילום: מאי גולדשלגר

אל האב והבן שנרתמו למאמץ המשפחתי, הצטרפה  גם אלינור, אשתו של מאי, מהווה כבר שנים חלק בלתי נפרד מהמאמץ הזה. "יש משהו מאוד מרגיע בזה שכולנו רואים קודם כל את טובת העסק – כי ההצלחה שלו משפיעה על כולנו", היא מספרת. "אבל אף מעבר לטובת העסק, אנחנו רואים את טובת הלקוח. אנחנו לא מסוג העסקים שרואים רק את שורת הרווח, או ששמים לעצמם למטרה להרוויח כמה שיותר על חשבון הלקוחות. אנחנו תמיד נשים את הלקוח במרכז ונלווה אותו גם הרבה מעבר למה שמקובל בסוכנויות ביטוח אחרות".

המסירות שלהם באה לידי ביטוי בין היתר בעובדה שהליווי שלא לא נפסק רק בהגשת בקשות לחברת הביטוח. במידת הצורך, כפי שיענקל'ה מספר, הם מבצעים בוררות בין הצדדים ויכולים להגיע גם עד לבית המשפט כדי לוודא שהצדק ייעשה. "לא הרבה סוכנים ילכו כל כך רחוק בליווי הלקוח כי הם פשוט לא מתוגמלים על זה – אבל השם שלנו ושביעות הרצון של הלקוח חשובים לנו הרבה יותר מהתגמול המיידי", סיכמו בסוכנות.

יענק'לה גולדשלגר סוכנות ביטוח בע"מ באילת
טלפון: 08-6317080
למעבר לעמוד הפייסבוק >>
לפנייה בדוא"ל >>

----------------------------

עודי חרמוני – המרכז לשירותי ביטוח

בשנת 1991 גילה עודי חרמוני את עולם הביטוח, לאחר שעבד שנים כחוקר פלילי מטעם משטרת ישראל וכאיש צוות הנהלה בכיר בבתי מלון. לאחר כמה שנים פתח את "עודי חרמוני - המרכז לשירותי ביטוח", סוכנות ביטוח באילת. בתחילת דרכה הסוכנות קטנה וצנועה ושירתה לקוחות מקומיים שנהנו ממגוון שירותים ביטוחים להם היו זקוקים.

עודי, סוכן נמרץ ומלא מוטיבציה, שמכיר את העיר ואת לקוחותיו כמעט מילדות, החליט מראשית דרכו לספק לכל לקוח שמגיע למשרדו את השירות המקצועי הטוב ביותר, ולהקפיד על המגע אישי וחם. "בעיניי אין כמו השירות האישי והקרוב ביני לבין לקוחותיי", אומר חרמוני, "יחסי האמון שנוצרו בינינו, ותחושת האחריות הגדולה שלי כלפיהם – מאפשרת להם ליהנות מראש שקט לאורך שנים, ולי – סיפוק גדול שאני מעניק להם הגנה כלכלית וכיסוי ביטוחי מקיף".

"אין כמו השירות האישי והקרוב ביני לבין לקוחותיי". עודי חרמוניצילום: פרטי

כך, עם השנים גדלה הסוכנות, וכיום היא נחשבת לסוכנות מובילה באילת. "הסוכנות משרתת לקוחות אילתיים כמו גם לקוחות מכל רחבי הארץ, בליווי של צוות מיומן בתחום הביטוח, שנותן ערך מוסף מקצועי ואנושי", אומר חרמוני.

באילו תחומי ביטוח אתם מתמחים?
"אנו מתמחים בכל ענפי הביטוח במשך עשרות שנים, כשהעיקריים שבהם הם ביטוחי רכב, דירות, ביטוח משכנתאות מול כל הבנקים, ביטוח הנכס וביטוח חיים למשכנתא, לצד ייעוץ פיננסי ופנסיוני בכל הנוגע לקרנות פנסיה, השקעות, פיצויים, השתלמות, גמל ועוד. אנחנו גם מתמחים בכל הקשור לביטוחי רכב פרטיים ומשאיות, כולל ביטוח מקיף מורחב ואובדן רווחים למשאיות".

נוסף על כל אלה, בסוכנות של חרמוני מבצעים ביטוחים עסקיים על פי מפרט סיכונים שקוף, ביטוחים לעבודות קבלניות ולחברות קבלניות כמו גם לקבלנים זעירים. כמו כן, מטפלת הסוכנות בכל תחום ביטוחי החיים, בריאות, מחלות קשות, מנהלים ופנסיה לעצמאים ולשכירים.

מה הדבר שחשוב לדעת לפני שבוחרים בסוכן ביטוח?
"אני מציע לכל מי שצריך ביטוח לבדוק איזה סוכן יספק לו את המענה הביטוחי הכי מדויק לצרכים שלו, שהמחיר יהיה הוגן ומעל הכל – שהסוכן יהיה אמין, מקצועי וזמין. זה חשוב מפני שבמקרה שחס וחלילה יש מקרה שדורש את הפעלת הביטוח, כמו טיפול רפואי מורכב, תאונת דרכים או אובדן רכוש בחו"ל – המבוטח רוצה לדעת שיש לו ראש שקט, שהכל יתנהל כמו שצריך ושהוא יקבל את כל הפיצוי המגיע לו בזמן".

חרמוני מוסיף כי חלק משמעותי בהצלחת הסוכנות טמון בכך שהוא פועל כסוכן עצמאי הבקיא בכל רזי הביטוח. "אני מכיר לעומק את כל הפוליסות שמוצעות כיום בשוק בזכות הצוות המיומן והמקצועי של המשרד ובראשם אשתי, אילנה, שלה חלק נכבד בהקמת העסק. יחד אנו יודעים להתאים לכל לקוח את הביטוח הטוב לו ביותר אשר מתאימה למידותיו של הלקוח", הוא אומר, "מעבר לכך, אני עובד מול כל חברות הביטוח הגדולות בארץ – הראל, מנורה, הפניקס, כלל, שומרה, מגדל והכשרת היישוב – כך שאני יכול לספק ללקוחות את הפוליסות והכיסויים הביטוחים הרלוונטיים והמשתלמים ביותר".

איך מתמודדים סוכני ביטוח עם התחרות מול אתרי האינטרנט, המציעים שירותי ביטוח אונליין?
"לדעתי אין תחליף לשירות אישי ולהיכרות קרובה עם הלקוחות. יש לי לא מעט מבוטחים שהתחילו איתי בעודם רווקים ללא ילדים, עם ביטוח רכב או נסיעות לחו"ל. עם השנים, ולאחר שמצבם האישי השתנה, ערכתי להם ולמשפחותיהם ביטוחים מתאימים נוספים, כמו ביטוחי בריאות, משכנתאות, נכסים, אובדן כושר עבודה או קרן פנסיה. אני חושב שהעובדה שאני זמין ללקוחות שלי 24 שעות ביממה – עושה את כל ההבדל".

עודי חרמוני - סוכן ביטוח
כתובת: הסתת 7, אזור התעשייה אילת
טלפון: 08-6375666
לפנייה במייל >>