תיק מניות

רשימת קריאה

רשימת הקריאה מאפשרת לך לשמור כתבות ולקרוא אותן במועד מאוחר יותר באתר,במובייל או באפליקציה.

לחיצה על כפתור "שמור", בתחילת הכתבה תוסיף את הכתבה לרשימת הקריאה שלך.
לחיצה על "הסר" תסיר את הכתבה מרשימת הקריאה.

לרשימת הקריאה המלאה לחצו כאן

הכירו את iintoo קהילת המשקיעים שהופכת את ההשקעה בנדל"ן לנגישה, שקופה ואטרקטיבית הרבה יותר

סביבת הריבית האפסית ושוקי ההון הרווים ממשיכים לשחוק את כספנו, מה גם שישנם לא מעט ערוצי השקעה שפשוט אינם זמינים עבור אוכלוסיית המיין-סטרים. רבים מאיתנו סבורים שאין דבר שניתן לעשות בנדון, עם רמות שיא של כ- 230 מיליארד שקלים של כספי הציבור ששוכבים בעו"ש, ללא צמיחה או פוטנציאל לרווח. לעומתם, יש לא מעט משקיעים שכבר יודעים אחרת

Houston_night
באדיבות iintoo

אם גם אתכם מעניין להשקיע באלטרנטיבת השקעה ראויה הנושאת תשואה נאה, ממש כמו הגופים המוסדיים, יודעי דבר או בעלי הכיסים העמוקים, כדאי לכם לבדוק את iintoo רשת חברתית של אנשים כמוכם, שמשקיעים יחד בהזדמנויות השקעה בנדל"ן שעברו סינון קפדני במיוחד, וכל זאת - ללא כל התחייבות מוקדמת.

הערך המוסף של iintoo מתחיל מתוך ההבנה שהשקעה בנדל"ן עלולה להיות עניין לא פשוט ועם זאת עדיין מהווה אלטרנטיבה ראויה לגיוון תיק ההשקעות. לצד פוטנציאל הרווח הגדול, השקעה כזו טומנת בחובה גם את הצורך לבדוק היטב את פרטי ההשקעה, כאשר חלק מהעסקאות הפוטנציאליות בשוק מתאפיינות בתנודתיות וחוסר שקיפות. מי שרוצה להשקיע בנדל"ן בחו"ל מתמודד עם חסמי ידע ומרחק גדולים המקשים על ביצוע השקעות המניבות תשואה משתלמת. זו אחת הסיבות שיותר ויותר אנשים הצטרפו בשנתיים האחרונות לקהילת המשקיעים של iintoo רשת משקיעים חברתית בתחום הנדל"ן, אשר באה לפתור את הבעיות השכיחות בהשקעה בענף.

כיום מונה קהילת המשקיעים של iintoo כבר למעלה מ-  10,000 משקיעים וגויס דרכה סכום של למעלה מ-30 מיליון דולר בהון עצמי ממשקיעים פרטיים להשקעות נדל"ן בחו"ל, בשווי נכסים של כ- 150 מיליון דולר. חלק מהמשקיעים שבחרו להשקיע באמצעות iintoo כבר נהנים מהחזרים כספיים שוטפים בגין השקעתם בנכסים מניבים.

 קהילת המשקיעים של iintoo מונה כבר למעלה מ-  10,000 משקיעים

השקעה בנדל"ן איכותי, החל מ- 25,000 $

החברה מתמחה בהשקעות נדל"ן, בעיקר בחו"ל, ופועלת בשקיפות מלאה מול חבריה, תוך שהיא מנוהלת על ידי אנשי מקצוע מהמעלה הראשונה. ב-iintoo מאפשרים לכל אחד להירשם לרשת החברתית של קהילת המשקיעים, תוך עידוד התייעצות ושיתוף בין המשקיעים ברשת. זו ההזדמנות של משקיעים שרוצים להשקיע סכום יחסית קטן, החל מ- 25,000 $, להשתתף במשחק של הגדולים ולהיחשף לעסקאות שעד כה היו שמורות רק ליודעי דבר, חברות מוסדיות ובעלי הון רב.

הירשמו עכשיו לקהילת המשקיעים של iintoo חינם וללא התחייבות, ותיהנו מגישה להשקעות איכותיות. להרשמה >>

מודל השקעה פשוט המטיב עם המשקיע

מאחורי iintoo חיבור של המילים invest together עומדים שני אנשים בעלי ניסיון רב בתחום הפיננסים, על ענפיו השונים. יו"ר החברה הוא דב קוטלר, ששימש, בין היתר, כמנכ"ל ישראכרט, מנכ"ל ויזה כאל ומנכ"ל בנק אגוד; וערן רוט מייסד ומנכ"ל החברה, לשעבר מנכ"ל של קרן השקעות מצליחה, אשר נבחר ב- 2014 לאחד מ- 40 אנשי העסקים הצעירים והמבטיחים ע"י גלובס ו- Forbes. השניים החליטו להקים מודל שקוף ובגובה העיניים להשקעות נדל"ן, המטיב עם המשקיע ומאפשר לו לקחת חלק בעסקאות נדל"ן בהיקף משמעותי, תוך קבלת הליווי המקצועי הנדרש עד לסיום ההשקעה.

iintoo - השקעה בנדל"ן איכותי, החל מ- 25,000 $

iintoo מתמחה באיתור יזמים מנוסים ועסקאות נדל"ן ובחינתם באופן מעמיק. כל עסקה המוצגת לקהילת המשקיעים, עברה את הסינון המחמיר של וועדת ההשקעות של iintoo. הוועדה בוחנת כל השקעה והשקעה על פי מתודולוגיה קפדנית הכוללת בדיקה מקדמית, בדיקה פיזית של הנכס, ביסוס ההיכרות האישית עם היזם ובדיקת נאותות מקיפה. מיון קפדני זה נועד להבטיח של-iintoo יועלו אך ורק השקעות אטרקטיביות בעלות פוטנציאל הצלחה, לצד סיכון נמוך.

עם iintoo לא תצטרכו לחכות שנים ארוכות למימוש: בעסקאות של החברה, המימוש צפוי בתוך 12 עד 36 חודשים בלבד. היה והשקעתם בפרויקט מסויים ולאחר כשנה החלטתם שאתם רוצים לצאת מההשקעה, אך הפרויקט נעול למשך 36 חודשים? ב-iintoo ובשונה מחברות אחרות בשוק, ניתן לסחור ביחידת ההשקעה שלכם ולמכור אותה למשקיע אחר, בתנאים מסוימים ואטרקטיביים.

אנשי המקצוע המנוסים ב-iintoo  מטיבים להתוות עסקאות ולשלב בהן מנגנונים משפטיים ועסקיים המגנים, ככל הניתן, על כספי הלקוחות לכל אורך הדרך. כל זאת בשקיפות מלאה ומתן אפשרות לשיח ישיר ובלתי אמצעי בין משקיעים, ותיקים וחדשים כאחד, ברשת החברתית.

"הגענו למסקנה שלמשקיעים פרטיים קשה לאתר עסקאות נדל"ן כדאיות, ולא פעם, גם כשהם מאתרים אחת כזו הסכום שצריך להשקיע גבוה מכפי יכולתם", מסביר קוטלר. "החלטנו לבנות פלטפורמה שתנגיש את המידע על עסקאות טובות לכל משקיע ותברור בקפידה את ההזדמנויות המבטיחות ביותר. אנחנו גם מנהלים עבור המשקיעים את התהליך מול היזמים, כולל טיפול בהיבטים הביורוקרטיים, הפיננסיים והמשפטיים. כך, ההשקעה בנדל"ן הופכת לפשוטה יותר".

מייסדי iintoo, דב קוטלר וערן רוט, בעלי ניסיון רב בפיננסים והשקעות נדל"ן 
צילום
תמר מצפי

"אנחנו רוצים לתת אופציה של השקעה שהיא סולידית, ועדיין יכולה להיות אטרקטיבית ביחס לחלופות ההשקעה הקיימות בשוק", מסביר רוט. "אנחנו לא מאפשרים ליזם לחרוג מההוצאות שנקבעו בתוכנית העסקית וגם לא לחרוג מהזמן שנקבע. אם הוא חורג, חלוקת הרווחים בפרויקט משתנה לטובת המשקיעים, זה חשוב ומגדר את הסיכון. כך אנו מסייעים למשקיעים להיכנס להשקעה תוך צמצום החשיפה לסיכון, וסבירות גבוהה למקסום הרווחים. בנוסף, משך ההשקעה מוגבל לשנה עד שלוש שנים, וזאת כדי להגן על המשקיעים מתנודות השוק ולצמצם עוד יותר את התנודתיות בתיק ההשקעות".

ב- iintoo ממליצים למשקיעים מתחילים ומנוסים כאחד להתאים את מתודת ההשקעה לאופיים, תוך שהם מפנים להשקעות באמצעות iintoo 10% עד 20% מתיק ההשקעות שלהם. אם ברשות המשקיע הון משמעותי להשקעה, ממליצים לו לפזר את כספי ההשקעה, וכך גם לגדר את הסיכון, בכמה עסקאות שונות. כלומר, לבחור בנכסים מסוגים שונים, או בכמה אזורים גיאוגרפיים

מקצועיות ושקיפות לפני הכל

במטרה לשפר את שירותיה עבור המשקיע, ביססה iintoo שיתופי פעולה אסטרטגיים עם גורמים מובילים בעולם הנדל"ן והעסקים. כך למשל, חברה בשיתוף פעולה עם ענקית מימון הנדל"ן האמריקאית, Meridian Capital, המספקת ל-iintoo גישה לעסקאות מובחרות ולידע ונתונים המבוססים על 30 שנות פועלה בשוק הנדל"ן בארה"ב.

בנוסף, כל השקעה מנוהלת במסגרת חשבון נאמנות ייעודי, מאובטח ובלתי-תלוי המפוקח ומנוהל ע"י חברת הנאמנות "הרמטיק" אליו מעבירים המשקיעים את כספי השקעתם, כך שניתנת הגנה נוספת עבור המשקיעים.

מעבר לכך, iintoo מלווה ומפוקחת על ידי משרד עורכי הדין אגמון ושות' רוזנברג הכהן ושות' וממערכת בקרה של חברת ארנסט אנד יאנג(EY), כך שהמשקיעים יכולים להיות שקטים בכל הקשור לטיפול בהשקעותיהם.

קוטלר ורוט מסבירים ששיתופי הפעולה נועדו להבטיח למשקיעים שחברת iintoo פועלת באופן שקוף לחלוטין, כאשר האינטרסים שלה זהים לאלו של המשקיעים באמצעותה, ולראייה, היא גם אינה גובה דמי ניהול שוטפים.

"אנחנו לא מנהלים כסף, אנחנו קוראים לכסף במועד העסקה", אומר רוט. "זאת הסיבה שאנחנו לא גובים דמי ניהול שוטפים, אלא גובים אחוז מסוים מהרווח - כשיש רווח. האחוז עצמו נקבע ביחס להיקף ההשקעה - ככל שהיקף ההשקעה גדול יותר כך האחוז קטן, כאשר המקסימום שאנחנו גובים מהרווח בפרויקט הוא 20%. בכל מקרה, חברי קהילת המשקיעים יודעים שהם לא משלמים ל-iintoo עד שהם רואים תוצאות בפועל, ואנחנו פה בשביל לעזור להם להשיג אותן".

הירשמו עכשיו לקהילת המשקיעים של iintoo חינם וללא התחייבות, ותיהנו מגישה להשקעות איכותיות. להרשמה >>