כל מה שתחלמו, אפילו רחפנים

בחברת source4u יתאימו את מתנות החג גם לסטטוס המשפחתי של העובדים ויביאו אותן עד לפתח הבית שלהם

מאיה בניטה, בשיתוף source4u
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
ערכת עבודה מהבית
ערכת עבודה מהבית
מאיה בניטה, בשיתוף source4u
תוכן שיווקי

מגפת הקורונה, מתברר, משפיעה גם על המתנות לחג שמזמינים מעסיקים לעובדיהם. המעבר לעבודה מהבית, מספר אבי אברהם, בעלי חברת source4u, החזיר לתמונה את המתנות, שנדמה שנזנחו בשנים האחרונות לטובת שוברי המתנה.

ערכת דיגיטל

"אם בעבר מרבית המעסיקים העניקו לעובדים גיפט קארד כשי לחג, הרי שכיום המגמה היא לתת מתנות פיזיות שהן אישיות יותר מגיפט קארד", אומר אברהם. "זאת כחלק מהרצון לחבר בין העובדים שעובדים מהבית לעובדי המשרד ולהעניק לכל עובד תחושה שהוא חלק חשוב ומשמעותי בחברה. בנוסף לכך, המגפה הובילה לכך שאנחנו מציעים שירות משלוחי מתנות עד לפתח הבית של העובדים".

ערכת פיקניק

חברת source4u, המתמחה במוצרי פרסום ומתנות לעובדים, מציעה מגוון רחב של מתנות המותאמות לתקציב של הלקוח, לצרכים של העובדים, לאופי שלהם ולסטטוס המשפחתי (רווקים, הורים לילדים וכו'). בהתאם למאפיינים השונים של העובדים ולמתנות שכבר קיבלו בעבר, חברת source4u מספקת פתרונות מגוונים למתנות בהתאמה אישית לכל לקוח ולקוח. לקראת חג הפסח הקרב ובא, המעסיקים יכולים למצוא בחנות המקוונת היצע רחב של מתנות לעובדים, בהן למשל מוצרי אלקטרוניקה ומוצרים טכנולוגיים כמו רחפנים, שעונים חכמים ורמקולים, פריטי ביגוד וטקסטיל, מוצרים קלאסיים לבית כמו סירים וטוסטרים, אביזרים ליין ולאלכוהול, וכן מוצרי פנאי כמו אוהלי קמפינג, צידניות וכסאות פיקניק. בנוסף, החנות מציעה חבילות שי וערכות כמו ערכת עבודה מהבית הכוללת מגוון משחקים משפחתיים – חמש אבנים, דוקים, דומינו וטאקי – ופופקורן מתבקש.

ערכת חוץ

אברהם: "אנחנו עושים הכל כדי שכל חברה תוכל למצוא את המתנות שישמחו את צוות העובדים שלה ויחזקו את תחושת השייכות שלהם למותג".

טלפון 0774208010
למעבר לאתר >>
מייל
מתנות חג לעובדים

בשיתוף source4u