צפו: הפלטפורמה שעושה סדר בעולם העבודה ההיברידי

חברת הסטארט אפ Fluenzy פיתחה פלטפורמה ייחודית שעוזרת לעובדים להתמודד מול אתגר העבודה מהבית שהביאה עמה הקורונה. מנכ"ל ומייסד החברה, ג'ף קאהן, מספר על החזון של Fluenzy ומכוון גבוה: "אנחנו עשויים להיות אמזון הבאה"

מאיה בניטה, בשיתוף Exit Valley
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מתוך כנס אקזיט ואלי בדה מרקר לייבלס
הפלטפורמה שעושה סדר בעולם העבודה ההיברידי
מאיה בניטה, בשיתוף Exit Valley
תוכן שיווקי
הפלטפורמה שעושה סדר בעולם העבודה ההיברידיקרדיט: TheMarker Labels

מגיפת הקורונה, שנמצאת איתנו בשנתיים האחרונות, הובילה לאתגרים רבים בשוק העבודה. אם בעבר העובדים החתימו כרטיס ועבדו במשרד מתשע עד חמש, הרי שבעקבות המגבלות והסגרים השונים יותר ויותר עובדים עברו לעבודה מהבית או מבית הקפה השכונתי. השינויים האלו עלולים לפגום בפרודוקטיביות ולפגוע ביעילות העובדים. לצד זאת, יכולות המחקר ופיתוח של החברות עלולות להיפגע בשל המרחק הפיזי בין צוות העובדים. בנוסף לכך, הקורונה הובילה למשבר העסקה גדול ברחבי העולם, כאשר אנשים רבים החליטו לעזוב את מקום עבודתם ולעבור הסבת מקצוע.

חברת הסטארט-אפ Fluenzy מציעה פתרון לאתגרים האלו באמצעות פלטפורמה ייחודית המותאמת לחיים ההיברידיים. "הפלטפורמה כוללת הדרכות לעולם ההיברידי, יועצים ופתרונות טכנולוגיים בהתאמה אישית. אין חברה אחרת שפיתחה פלטפורמה כזאת שמציעה את כל מה שאנחנו מציעים", אומר ג'ף קאהן, מייסד ומנכ"ל החברה. "הפלטפורמה, שמבוססת על בינה מלאכותית, בוחנת את החברה והצרכים שלה, ובהתאם לכך מציעה את ההדרכות, היועצים והמוצרים הטכנולוגיים שמתאימים לה. אני חושב שללא הפלטפורמה הזאת, קשה להתמודד עם הקצב של העולם ההיברידי".

קאהן מגיע מעולם האסטרטגיה. הוא עסק כיועץ לממשלות ארצות הברית, שוויץ, צרפת וישראל, לאו"ם, לתאגידים וחברות גדולות כמו מיצובישי, IBM, סוני ו- AT&T וחברות הייטק כמו AudioCodes ו- BroadSoft. "במסגרת העבודה שלי בחברות טכנולוגיות שונות, למדתי שניתן לחבר בין מחשבים, אבל האתגר הגדול יותר הוא החיבור בין האנשים". כבר ב-2016, קאהן החל לעבוד לצד מומחים על יצירת תקשורת בין אנשים הנמצאים בקצוות השונים של העולם.

חברת Fluenzy כבר גייסה כמה משקיעים גדולים כמו Ynet, ונמצאת בימים אלו בסבב גיוס משקיעים פרטיים באמצעות פלטפורמת ההשקעות אקזיטוואלי .(ExitValley) "לאנשים יש הזדמנות להשקיע בחברה שלנו, שעשויה להיות אמזון או אובר הבאה, ולהיות חלק ממשהו גדול בעתיד", אומר קאהן. "החזון שלנו הוא שכל עובד ישתמש בפלטפורמה שלנו, כך שיוכל לעבוד טוב יותר".

לדף הגיוס של החברה באתר ExitValley לחצו כאן>>

בשיתוף ExitValley