החברה שתספק מכלול פתרונות לעובדים וחברות בעולם העבודה ההיברידי

המעבר למודל עבודה היברידי הציב ארגונים בפני אתגרים רבים כגון שימור עובדים ופיקוח על עבודה מרחוק ויעילות העבודה עצמה. חברת Fluenzy מפתחת זירת מסחר חדשנית שתסייע להם לגשר על הפערים ולספק לארגונים ועובדים כלי הדרכה וייעוץ יעילים וחדשניים

אסף לבנון, בשיתוף ExitValley
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עבודה היברידית
עבודה היברידית צילום: iStock
אסף לבנון, בשיתוף ExitValley
תוכן שיווקי

מגפת הקורונה האיצה בכל רחבי העולם את קצב אימוץ העבודה המשולבת. מה שנקרא "המודל ההיברידי" - שילוב בין עבודה מהמשרד לעבודה מהבית - הפך לשיטת העבודה המועדפת והנפוצה ברחבי העולם. הצפי הוא שגם לאחר תום המגפה יוביל המודל ההיברידי את המגמה בשוק העבודה ולכן עובדים רבים ישלבו בין עבודה מהבית לעבודה מהמשרד במשך שנים רבות קדימה.

המעבר למודל זה, על כל יתרונותיו, דורש מהעובדים והמעסיקים כאחד לרכוש סט מיומנויות חדש בנוגע להכשרה ולהדרכה, הקושי לאמצו עלול להשפיע משמעותית על העסק ועל הצלחתו. קושי זה הינו מאוד משמעותי, ולראיה, אפילו חברות ענק המובילות את העולם דוגמת אפל וגוגל, שמאז ומעולם היו ידועות כבעלות יתרון בתחום משאבי האנוש, נאבקות כיום בניהול מעבר עובדיהן לעבודה היברידית.

"האתגר הנוכחי העומד בפני עובדים בארגונים הוא שהם מתקשים לדעת מהן הבעיות האמיתיות אתן הם מתמודדים, כך שאין להם באמת מספיק כלים, זמן או ידע לעבור על כל האפשרויות ולבחור בתוכן הנכון, את הקורסים הנכונים או הכלים טכנולוגיים המתאימים להם, שלא לומר - את הידע והיכולת לתאם את הליכי ההכשרה בעצמם", אומר ג'ף קאהן, המייסד והמנכ"ל של חברת Fluenzy. "עובדה זו משפיעה לרעה על העובדים ואף הביאה לגל של התפטרויות ברחבי העולם, מצד אלו מביניהם המרגישים כיום חוסר חיבור למקום עבודתם. ספקי טכנולוגיה וספקי שירות מוצאים את עצמם, בהתאמה, בשוק תחרותי הגדל בקצב מהיר מאי פעם".

"האתגר הנוכחי העומד בפני עובדים בארגונים הוא שאין להם באמת מספיק זמן לעבור על כל האפשרויות ולבחור בתוכן הנכון או הקורסים הנכונים להם, שלא לומר יכולת לתאם את הליכי ההכשרה בעצמם." צילום: iStock

כדי לסייע בהתמודדות הייחודית הזאת מפתחת Fluenzy זירת מסחר דיגיטלית מתקדמת המבוססת על בינה מלאכותית, שמאגדת בתוכה את כל סוגי שחקני ההדרכה בשוק. הגופים הפעילים בזירת המסחר מציעים כלי לימוד מגוונים ובהם קורסים, שירותי ייעוץ מומחים, הכשרות ותעודות מקצועיות. כל אלו מאפשרים למשתמשים להצליח ולשגשג בסביבת העבודה החדשה.

לדף הגיוס של החברה באתר ExitValley לחצו כאן>>

"Fluenzy מתמקדת בארבעה עקרונות בסיסיים", מפרט קאהן: "הראשון הוא דגש על מנהלי ארגונים ועובדים. הם זקוקים לעזרה בביצוע ה'אבולוציה' לעבודה היברידית בפורמטים שניתן לקלוט בקלות ובמינימום השקעת זמן, תוך הפקת מקסימום ערך נלווה. השני הוא התאמה אישית עבור משתמש יחיד או צוותים בתוך הארגון. את המטרה הזאת משיגים באמצעות כלי הערכה מקוונים ושימוש בבינה מלאכותית. העיקרון השלישי הוא שילוב של פתרונות ושירותים מתאימים בזירה מקוונת, שכן זוהי הדרך הטובה ביותר לספק מענה לשלל הצרכים של הקהילה העסקית. והעקרון הרביעי הוא הקונטקסט. ההקשר הוא הנדבך המשמעותי ביותר בעידן הנוכחי. הבאר המשותפת אליה מגיעים עובדים ומנהלי ארגונים במטרה לשאוב את הידע והגישה שלהם לעבודה היברידית נוצרת באמצעות התקשרות עם ספק שירות או טכנולוגיה. לכן, המשימה הראשונית שלנו היא לעזור לחברות אלו למצב את עצמן כמובילות בתחום העבודה ההיברידית".

כיצד אתם מיישמים עקרונות אלו?
"כדי לעמוד בכך השקנו שלוש מערכות מוצרים. הראשונה היא Amplify - פלטפורמה מבוססת תוכן שתופץ על ידי ספקי שירות וטכנולוגיה לקהל לקוחותיהם. השנייה היא Comprehend - מגזין דיגיטלי המתמקד בעבודה היברידית וכלל הצרכים הנלווים אליה. השלישית היא Shuk - כשמה כן היא, מערכת שוק שתפתח החברה עבור כל השירותים והפתרונות שארגונים ויחידים זקוקים להם. כך, תציע Fluenzy למשתמשים את כל האלמנטים הדרושים להצלחה בשוק העבודה העתידי, במסגרת זירה מקוונת מקיפה אחת שתכלול מגוון רחב של כלים שנוצרו במטרה לתמוך בעובדים היברידיים: משאבים מקוונים, כלים טכניים ואפילו ריהוט וציוד משרדי פיזי. הזירה המקוונת תספק ללקוחותיה מקום אחד בו יוכלו למצוא בנוחות וביעילות את כל הכלים הנחוצים לעבודתם. כלי ההערכה שאנו מפתחים יוכל לאמוד את ה-EQ של לקוחות ויועצים בעזרת מנוע בינה מלאכותית שיציע מסע הדרכה ייחודי לכל לקוח ולקוח. המנוע ידע להעריך את נקודות החוזקה והחולשה של כל משתמש, צוות וחברה בסביבת המשרד ההיברידי וכן להמליץ על יועצים מומחים מתאימים, בהתאם לניתוח הדאטה".

"הצפי הוא שגם לאחר תום המגפה יוביל המודל ההיברידי את המגמה בשוק העבודה ושעובדים רבים ישלבו בין עבודה מהבית והמשרד במשך שנים רבות קדימה." צילום: iStock

הסכם עם סיסקו, שותפות אסטרטגית עם Ynet

החברה מתכננת לבנות נתח שוק באמצעות גיוס לקוחות על ידי החשיפה הרחבה שהיא מקבלת דרך ספקי השירות הגלובליים עמם היא עובדת, תוך בניית רשת היועצים ובסיס הידע שלה. שלבי הצמיחה כוללים את פיתוח התכנים, הקורסים והטכנולוגיה שיאפשרו את פעילות הזירה המקוונת, תוך הקמת התשתית הנדרשת. בשלב ראשון תספק Fluenzy תוכן שנאסף באופן מקצועי, על בסיס מודל עסקי בסגנון Freemium (שאינו דורש תשלום עבור פיצ'רים בסיסיים). כדי לסייע למשתמשים להעמיק את חווית הלקוח שלהם, תציע החברה תוכן פרימיום בתשלום (מנויים, תשלום לפי צפייה/שימוש בקורסים ובסמינרים מקוונים ושירותי ייעוץ) ואף תספק למשלמים כלים מתקדמים. בנוסף, החברה מתכוונת לייצר רווחים מפרסום וניתוח דאטה, תוך שהיא משכללת את כלי הניתוח הפנימי שלה עבור סביבת העבודה העתידית.

תוכנית היציאה לשוק של Fluenzy מייצגת הזדמנות ראשונית אדירה, בזכות עשרות מיליוני משתמשים של תאגיד סיסקו הענק העומדים לרשותה. החברה חתמה עם סיסקו על הסכם הנותן לה גישה ייחודית למאגר לקוחותיו. זוהי יריית פתיחה מרשימה בדרך למיצובה של Fluenzy כחלוצה בשוק ההדרכה הארגונית, שהוא אחד השווקים החשובים והצומחים ביותר בעולם כיום. העובדה ש-Ynet, קבוצת המדיה הגדולה בישראל, היא שותפה, משקיעה ובעלת מניות מרכזית בחברה - מהווה הצהרת אמון במיזם.

"השותפות האסטרטגית והתקציב הייעודי בשיתוף עם Ynet משמשים אותנו למטרות הפקת תוכן, וידאו ופיתוח יכולות וכלים נוספים הקשורים ליצירת והפצת נכסים דיגיטליים", אומר קאהן. "בנוסף אנו נמצאים במו"מ עם מפיץ אירופאי מוביל בתחום הטכנולוגיה, לצורך הפצת Amplify ל-40 ספקי הטכנולוגיה עמם הוא עובד. שותפיו של המפיץ יקבלו את האפשרות להעניק חסות כספונסרים לתוכן והצעות שונות על גבי פלטפורמת Fluenzy. בשוק האמריקאי כבר יצאנו להשקה בשיתוף Fusion Connect, ספקית שירותים מאטלנטה, המשרתת כחצי מיליון לקוחות בשוק העסקים הבינוניים ובתחום הארגונים. זהו רק קצה הקרחון. ההערכות הן ששוק ההדרכה הארגוני צפוי להגיע לשווי של מאות מיליארדי דולרים עד 2027, ואנחנו מתמקמים במקום אסטרטגי בשלב מוקדם המספק לנו יתרון משמעותי".

בימים אלו נמצאת Fluenzy בעיצומו של קמפיין גיוס המאפשר לכל אחד המעוניין להשקיע בחברה החל מ-12,000 דולר לקחת חלק בהצלחה. את הקמפיין היא מנהלת על גבי פלטפורמת ההשקעות ExitValley. המתעניינים לבצע השקעה מקבלים הזדמנות להשקיע בחברה עם מוצר בשל וצוות מנוסה עם רקורד מרשים של אקזיטים.

בשיתוף Exit Valley

לדף הגיוס של החברה באתר ExitValley לחצו כאן>>