להשקיע בסטארט-אפ ששואף לסייע למיליוני גברים ברחבי העולם

חברת ProArc Medical פיתחה פתרון חדשני לבעיית הפרוסטטה המוגדלת - שהינה בעיה שכיחה מאוד בקרב גברים שעשוי לחולל שינוי משמעותי בעולם האורולוגיה. כעת, החברה מזמינה את הציבור להשקיע ולהיות חלק מההצלחה רגע לפני הפריצה לשוק

אסף לבנון
תוכן מקודם
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
רופאה נוגעת בפרוסטטה
"הטיפול עצמו הפיך לגמרי ואף ניתן לערוך טיפול חוזר או להפנות לטיפולים נוספים במידת הצורך"

בין 40% ל-50% מהגברים בשנות ה-50 לחייהם סובלים מבעיה רפואית מציקה במיוחד: פרוסטטה מוגדלת. זהו התסמין האורולוגי הנפוץ ביותר בקרב המין הגברי, כשבקרב הגיל השלישי אחוז הסובלים ממנו עולה ל- 80% ואף ל-90%. הזדקנות האוכלוסייה הכללית בעולם הופכת את הבעיה לנפוצה ושכיחה במיוחד וכך גם את שוק הפתרונות לבעל פוטנציאל לשגשוג.

פרוסטטה מוגדלת היא מצב שפיר שאינו סרטני אך היא עלולה לגרום לפגיעה משמעותית באיכות החיים. היא גורמת לבעיות בתפקוד המיני, להפרעות שינה ואף לדיכאון. כתוצאה מכך, האוכלוסייה שסובלת מהבעיה מחפשת פתרונות אפקטיביים ומוכנה להשקיע בהם. עם זאת - אלו אינם זמינים. השאיפה היא קבלת טיפול קל ופשוט עם מינימום תופעות לוואי. הטיפולים הקיימים כיום - התרופתי הכרוני או ניתוח פולשני - כואבים, מסובכים ומיושנים.

לדף קמפיין הגיוס של החברה באתר ExitValley לחצו כאן>>

חברת ProArc Medical מציגה את ClearRing - מכשיר מהפכני בפיתוחה, בעל פוטנציאל שוק אדיר השואף להנגיש פרוצדורה מהירה, יעילה ובטוחה לסובלים הרבים מבעיית הפרוסטטה המוגדלת. המכשיר מורכב ממערכת אוטומטית וחשמלית שמסנכרנת את כל פעולות ההשתלה באופן אוטומטי וכן, משתל "ניטינול" המתאים לאנטומיות פרוסטטה שונות ליצירת נוחות ויעילות מקסימלית. המערכת יוצרת חוויה נעימה יותר עבור המטופל ופשוטה יותר לביצוע עבור האורולוג – מה שאמור ליצור בטיחות ונוחות תפעול חסרת תקדים. השתל מעצב מחדש את צינור השתן על ידי פתיחה ודחיפה של אונות הפרוסטטה אחת מהשנייה על מנת לאפשר זרימת שתן מוגברת דרך צינורית השופכה. בניגוד לשתלים אחרים, השתל אינו בא במגע עם שתן ונשאר במקומו בזכות הפתרון הייחודי. ההליך כולו אמור להמשך מספר דקות בודדות וכל אורולוג מומחה יוכל יהיה לבצעו הן בבתי חולים והן בקליניקה של הרופא.  

חברת ProArc Medical מציגה את ClearRing - מכשיר מהפכני בפיתוחה

תעשיית הרפואה מזהה את חשיבות היכולת להשיב לגברים תפקוד תקין

ProArc Medical נוסדה על ידי ד״ר יאיר פלד, יזם סדרתי, ומנוהלת על ידי המנכ"ל דוד ניצן . ניצן הוא יזם מנוסה בעל ותק רב בשלבים מוקדמים ומאוחרים של חברות סטארט אפ בתחום המכשור הרפואי וכן בהובלת חברות לאקזיט. מאחוריו כעשרים שנות ניסיון בתחום העסקי ופיתוח המוצר, ניסויים קליניים, רגולציה ומכירות. בעברו כיהן כמנכ"ל חברת JetPrep, שנרכשה על ידי חברת Cantel Medical Corporation, הנסחרת בבורסה בניו יורק. גם שאר הצוות המוביל את החברה מורכב ממנהלים בעלי ניסיון משמעותי בהובלת חברות משלב הרעיון ועד לשלב המכירות, המיזוגים וההנפקה. חבריו כבר הובילו סטארט-אפים בתחום הרפואי וחברות טכנולוגיות לכדי גידול משמעותי במכירות ובערכן לרבות עסקאות M&A.

"הטיפול עצמו הפיך לגמרי ואף ניתן לערוך טיפול חוזר או להפנות לטיפולים נוספים במידת הצורך", אומר ניצן. "הליך השיקום של המטופל מהיר בזכות סוג הטיפול שהוא "זעיר-פולשני" (Minimally Invasive). במיוחד בתחום הפרוסטטה, הליכים מסוג זה זוכים להערכה הולכת וגוברת בעולם ולכיסוי ביטוחי על ידי גופי ביטוח פרטיים וציבוריים. תעשיית הרפואה מכירה בחשיבות להשיב לגברים תפקוד תקין, תוך מניעת כאבים, דימומים ונזקים בלתי הפיכים לתפקוד המיני - השכיחים במסגרת ניתוחים והליכים פולשניים יותר".

"אנחנו נמצאים בשלב מתקדם מאוד. הטכנולוגיה כבר נוסתה על בני אדם"

"אנחנו נמצאים בשלב מתקדם מאוד. הטכנולוגיה כבר נוסתה על בני אדם - ביצענו מחקר קליני רב-מרכזי (Multi Center Study") בקרב מספר נסיינים בישראל ובחו"ל, שהצביע על פרופיל יעילות ובטיחות גבוה. נכון להיום המוצר מצוי בשלב ניסוי קליני לצורך הכנה להגשות ל-FDA האמריקאי ולאישור ה-CE האירופי.

פוטנציאל השוק הרלוונטי מוערך במיליארדי דולרים ברחבי העולם. הפתרון של ProArc מגובה על ידי משקיעים מנוסים מתחום הבריאות וכן במענקים של רשות החדשנות. כמו כן, במהלך 2019 זכתה החברה למענק משמעותי מטעם התוכנית היוקרתית SME Horizon 2020 של האיחוד האירופי. הקניין הרוחני שלנו מוגן היטב, כולל שני פטנטים רשומים בארצות הברית ושניים נוספים הרשומים באירופה. ככלל, מגוון הפטנטים שלנו מספק הגנה על חלקים רחבים של המוצר. במקביל ממשיכה החברה להגיש בקשות פטנט נוספות לחלקים ועיצובים נוספים שנמצאים בפיתוח".

 בימים אלו, מזמינה ProArc Medical את הציבור לקחת חלק בהצלחה ולהצטרף כמשקיע בחברה באמצעות פלטפורמת ההשקעות ExitValley, המאפשרת לכל אחד לבצע השקעה בפורטפוליו רחב של חברות באותה הקלות של רכישת מוצר ברשת. חלק נכבד מההשקעה הנדרשת כבר גויס ולמשקיעים חדשים יש הזדמנות להיות חלק מהשינוי בשיפור איכות החיים של בני המין הגברי.

"הטכנולוגיה, הקניין הרוחני וכן ניהול החברה מציבים את החברה בעמדת זינוק אפשרית לקראת הצלחה עסקית: מכירה עתידית, מסחור של המוצר או מיזוג עם גורמים נוספים", מסכם ניצן ומזמין את הציבור להשקיע בפתרון ששואף לשנות את תחום האורולוגיה.

לדף קמפיין הגיוס של החברה באתר ExitValley לחצו כאן>>

ההשקעה המינימלית בחברה עומדת על סך 15,000$.