תיק מניות

רשימת קריאה

רשימת הקריאה מאפשרת לך לשמור כתבות ולקרוא אותן במועד מאוחר יותר באתר,במובייל או באפליקציה.

לחיצה על כפתור "שמור", בתחילת הכתבה תוסיף את הכתבה לרשימת הקריאה שלך.
לחיצה על "הסר" תסיר את הכתבה מרשימת הקריאה.

לרשימת הקריאה המלאה לחצו כאן

אלדד פרי נדל"ן מובילה מהפך תפיסתי בעולם המשרדים

חלל עבודה, חדר ישיבות, מטבחון ושטח להמתנה נראה לבעלי משרדים או שוכרי משרדים כחלק אינטגרלי מחישוב גודל המשרד הדרוש להפעלת העסק. עם זאת, במשרדים קטנים יחסית בהם מספר העובדים אינו גדול ותנועת הלקוחות בחדר הישיבות איננה תדירה, השימוש במשרד גדול מוביל לבזבוז כספי רב, ולעיתים קרובות, החללים המשרדיים באים על חשבון השטח המיועד לעבודה וגורמים לצפיפות הפוגעת באיכות העבודה

אלדד פרי משרדים
הדמיית משרדים בפרויקט Peri Networking בחולון (סטודיו פיבוט)

לשלם על משרד קטן, ליהנות מהיתרונות של משרד גדול

חברת אלדד פרי נדל"ן, מהבולטות בענף הנדל"ן הישראלי, מספקת מענה יחודי לחברות ולבעלי עסקים השואפים לנצל באופן אופטימלי את שטח המשרד ואינם מעוניינים לבזבז את כספם על חללים משרדיים שאינם נחוצים לתפקוד העסק באופן שוטף. הקונספט החדשני מציג בנייני משרדים יחודיים המציעים משרדים קטנים וחללים משותפים ברמה גבוהה המיועדים לשימוש כלל בעלי העסקים בבניין.

בנייני המשרדים החדשניים יכללו חדרי ישיבות רחבי ידיים, לובי קבלה מהודר העומד לרשות לקוחות במהלך ההמתנה לפגישה, טרקלין עסקים מפואר, חדר כושר מתקדם לנוחיות בעלי המשרדים ועובדיהם, מטבחונים מאובזרים בליווי שירותי תחזוקה שוטפים, אפליקציה המיועדת לניהול יעיל של החללים המשותפים ועוד.

מדוע לא ניתן להסתפק בחללי העבודה המשותפים הקיימים כיום?

חללי עבודה משותפים בגרסת WeWork ודומיהם שינו את התפיסה המשרדית בעולם המערבי לפני קרוב לעשור ויצרו שינוי משמעותי בעולם העסקים. אם עד לפני כעשור נדרש כל בעל עסק, גם בעל עסק עצמאי קטן, לשכור משרד, לרכוש ציוד משרדי יקר ערך ולנכות מרווחי העסק אחוזים ניכרים לטובת התפעול הטכני שלו, הרי שכיום מתחמי העבודה המשותפים, הפרוסים ברחבי הגלובוס, מציעים עמדות עבודה אישיות בלוויית שירותי משרד שוטפים וחוסכים למעשה את הצורך בתפעול משרד אישי. כל זאת תוך חיסכון משמעותי בעלויות, בזמן ובמאמץ, מה שמאפשר לבעלי העסק להתמקד בקידום העסק ובייעול התנהלותו העסקית.

על אף היתרונות הרבים, פתרון חללי העבודה מסוג זה אינו מספק מענה ברמה גבוהה לבעלי עסקים וחברות הזקוקים למשרד הולם משלהם, לחדר פגישות מרשים, הגם שהשימוש בו אינו על בסיס יום יומי ולמטבחון לשימוש צוות העובדים, גם אם מספרם קטן. וכך, הגם שקונספט מתחמי העבודה המשותפים סיפק מענה לעשרות אלפי בעלי עסקים עצמאיים, בכל זאת נותרו בעלי עסקים הזקוקים למשרד קטן ברמה גבוהה ללא פתרון מתאים לצרכים הייחודיים שלהם.

הקונספט החדש של קבוצת אלדד פרי: משרד לעבודה נטו

הבשורה החדשנית של קבוצת אלדד פרי, המכוונת באופן פרטני למילוי צורכיהם של בעלי עסקים בנישה זו, עתידה להביא לחיסכון רב בעלויות התפעול של המשרדים. שהיא מזמינה בעלי משרדים לוותר על שטח המטבחון הצמוד ועל שטח אחסון הציוד, על חדר הישיבות התופס מקום רב בחלל המשרד ועל פינת ההמתנה, הקיימת במרבית המשרדים. בכך היא מאפשרת להם להסתפק במשרד בגודל הדרוש להם לצורך עבודה נטו, מבלי לבזבז את כספם על שטחים מיותרים ומבלי לצמצם את משטחי העבודה, תוך יצירת צפיפות שעשויה לפגוע בתפוקת העובדים וביעילותם. בהתחשב בכך שעלות הרכישה / שכירות של המשרד מהווה נתח מכובד מסך ההוצאות השנתי של כל עסק, הרי שמדובר בחיסכון משמעותי המשליך באופן חיובי על מצבו הפיננסי של העסק ועל תזרים המזומנים שלו, ומאפשר לו לנצל את כספו לקידום העסק ולמקסום פוטנציאל הרווח שלו.

משרדים הדמיה
הדמיית משרדים בפרויקט Peri Business Place ברחובות (סטודיו פיבוט)

אלדד פרי: קונספט המשרדים החדש יחולל שינוי בענף המשרדים בישראל

"בעלי עסק עצמאיים המעסיקים מספר עובדים קטן נדרשו עד היום לתפעל משרד עם חדר ישיבות ועם מטבחון, למרות שמספר העובדים הקטן שלהם איננו מצדיק את ההוצאה הכספית הגדולה", אומר אלדד פרי, בעליה של חברת אלדד פרי נדל"ן. "המצב הזה אבסורדי לחלוטין. לא פעם, בעלי משרדים מקטינים את שטח העבודה לטובת שטחי השירות המשרדיים וסובלים מצפיפות המפריעה לתפקוד התקין של העסק. הבשורה שלנו עומדת לחולל שינוי יסודי בענף המשרדים בישראל, לצמצם את שטח המשרד לגודל לו זקוק בעל העסק לצורך עבודה נטו ולאפשר לבעלי המשרדים לחסוך אלפי שקלים בשנה כשהם נהנים מחדרי ישיבות מרווחים, ממטבחונים נוחים ומאובזרים, מלובי המתנה מפואר, מטרקליני עסקים מרשימים ואפילו מחדר כושר להתרעננות במהלך יום עבודה עמוס".

"ניהול החללים המשרדיים המשותפים יתבצע באופן קל באמצעות אפליקציה חכמה שתאפשר לבעלי המשרדים במתחם לתאם ביניהם את לוח הזמנים לשימוש בשטחים המשותפים", מוסיף ומסביר אלדד פרי. "מלבד היתרון של החיסכון הכספי, החללים המשותפים יעוצבו ברמה הגבוהה ביותר, מה שיתרום לתדמית של יוקרה של המשרדים בבניין".

למידע נוסף על אלדד פרי נדל"ן בקרו באתר: www.eldadperi.com

חדשות הנדל"ן בחסות אלדד פרי נדל"ן > בחזרה למדור

כתבות שאולי פיספסתם

*#