תיק מניות

רשימת קריאה

רשימת הקריאה מאפשרת לך לשמור כתבות ולקרוא אותן במועד מאוחר יותר באתר,במובייל או באפליקציה.

לחיצה על כפתור "שמור", בתחילת הכתבה תוסיף את הכתבה לרשימת הקריאה שלך.
לחיצה על "הסר" תסיר את הכתבה מרשימת הקריאה.

לרשימת הקריאה המלאה לחצו כאן

"מהיום, יש פתרון רשתי להגנה מהונאות סייבר גם ללקוחות פרטיים"

עם העלייה בתופעת הונאות הסייבר והפשיעה ברשת, בזק בינלאומי משיקה את שירות ה-Cyber Wall, המספק הגנה כוללת לרשת הביתית מפני ניסיונות לגניבת מידע ופרטים אישיים

"על רקע העלייה הדרמטית בשנים האחרונות בביצוע פעולות פיננסיות וקניות ברשת, מתעצמות גם תופעות העבריינות ברשת, מהנפוצות שבהן היא עבריינות הפישינג" אומר יובל גור, מנהל שיווק האינטרנט בחברת בזק בינלאומי "פתרון ה-Cyber Wall שיישמנו תוך שיתוף פעולה עם חברות האבטחה המובילות בעולם, מספק ללקוח פתרון לניסיונות לגניבת פרטים וזהויות באמצעות שכבת הגנה ייעודית ברשת הביתית

מה היא עבריינות פישינג?

"פישינג (דיוג) זוהי הונאת סייבר שבה העבריין מנסה לפתות גולש להזין את פרטיו האישיים כגון: פרטי חשבון, מספר כרטיס אשראי, יוזר וסיסמא של אתרים וכד' על מנת לעשות בהם שימוש זדוני לאחר מכן. הפישינג נעשה באמצעות פיתוי הלקוח להיכנס לאתר מתחזה אשר נראה בדיוק כמו אתר המקור הלגיטימי – אתר של בנק/חברת כרטיסי אשראי/אתרי קניות או כל אתר שאנו הצרכנים נוהגים לתת בו אמון ומזינים בו את פרטינו האישיים. פיתוי הלקוח להיכנס לאתר ולהזין פרטים יכול להיות בתואנות מטעות שונות, לדוגמא: פניה ללקוח ששם המשתמש/סיסמה שלו עומדים לפוג ועליו לחדש פרטים. דוגמא פופולארית נוספת היא הצעת קופון הטבה - לאחר הקלדת הפרטים באתר המתחזה הם זמינים לשימושיו השונים של העבריין. פתרון ה-Cyber Wall נותן מענה ייעודי לאיום ולעבריינות הפישינג."

יובל גור, מנהל שיווק אינטרנט בזק בינלאומי

בסקר שבצע לאחרונה מכון הסקרים TNS נמצא כי 87% מהגולשים באינטרנט חוששים מפריצות וגניבת נתוני אשראי. האם החשש שלהם מוצדק?

"היקף הפעולות הפיננסיות והקניות באינטרנט הגיע למימדים אדירים. נוסיף על זה את הקלות הרבה לבצע פשעי אינטרנט בכלל ופישינג בפרט. כתוצאה מכך, זירת האינטרנט הפכה למגרש המשחקים החדש של הפשיעה העולמית. הנתונים בעולם תומכים בכך: מידי שנה יש עשרות מיליוני הונאות סייבר והמגמה היא המשך עליה. בסקר שערכנו לאחרונה 42% מהנשאלים הצהירו ששמעו על מישהו שחווה פריצה או גניבת פרטים אישיים ברשת.

אז כן, החשש מוצדק אבל לא צריך לעצור את פעילות הגולשים  ברשת – שצריכים לגלות ערנות וזהירות בעת הגלישה ובפרט בעת הזנת פרטים אישיים. מעבר לכך אנו ממליצים לעשות שימוש בפתרונות ההגנה שקיימים כיום."

לפרטים נוספים אודות שירות ה Cyber wall>>

כיצד פועל פתרון ה-Cyber Wall?

"הפתרון מגן על הלקוח בעת ביצוע פעולות פיננסיות ועסקיות ברשת, כשכבת הגנה מפני הונאות וגניבת פרטים אישיים באתרים. ברגע שהלקוח מנסה להיכנס לאתר מתחזה, ובדרך כלל זה יקרה כאשר הלקוח מקבל הודעה במייל/בוואטאסאפ, ובה קישור שמפתה אותו להיכנס לאתר. מערכת ההגנה שלנו מזהה את האתר כמתחזה ומונעת מהלקוח להיכנס אליו ובמקום מציגה ללקוח עמוד המתריע ומסביר על כך. המערכת הזו חכמה ומתעדכנת 24/7 באתרי פישינג חדשים."

 מהם יתרונותיו של פתרון ה-Cyber Wall על פני פתרונות קיימים בשוק?

"שלושת היתרונות הבולטים של פתרון ה-Cyber Wall הם עובדת היותו: מקיף, חכם ופשוט. מקיף - כיוון שהוא מספק הגנה לכל המכשירים ברשת הביתית. חכם - היות ומתעדכן אוטומטית 24/7. פשוט – אין צורך בהתקנתו על גבי מחשב, טלפון נייד או כל מכשיר אחר, ההגנה מסופקת ישירות ברשת של בזק בינלאומי."

לפרטים נוספים אודות שירות ה Cyber wall>>

כתבות שאולי פיספסתם

*#