תיק מניות

רשימת קריאה

רשימת הקריאה מאפשרת לך לשמור כתבות ולקרוא אותן במועד מאוחר יותר באתר,במובייל או באפליקציה.

לחיצה על כפתור "שמור", בתחילת הכתבה תוסיף את הכתבה לרשימת הקריאה שלך.
לחיצה על "הסר" תסיר את הכתבה מרשימת הקריאה.

לרשימת הקריאה המלאה לחצו כאן

אנחנו חיים בעולם שמשתנה בקצב מהיר בכל תחומי החיים. התפתחויות טכנולוגיות דרמטיות ומודלים עסקיים חדשים, תזוזות גיאופוליטיות חריפות, שינויים בתודעה הציבורית לנושאים פוליטיים, כלכליים וצרכניים, ושינויים רגולטוריים - בין השאר ובמיוחד בענף הפיננסים – הם רק חלק מהאתגרים העומדים בפני המנהלים.

אנחנו רגילים לשמוע על תחזיות לשנה-שנתיים, אליהן מתייחסים בכובד ראש בשל הצורך לשלבן בתקציבים ובתוכניות העבודה המשותפות של תאגידים וגופים ציבוריים, או על תחזיות לעשר שנים - שמתעלמים מהן. אבל מה עם התחזיות לארבע-חמש שנים? איך תראה כלכלת ישראל בשנת 2020? מה יהיה שיעור הצמיחה, ומה יהיה מצב התעסוקה, סחר החוץ, הריבית, האינפלציה ושער החליפין? האם משהו ישתנה בפריון? איך יראו הבורסה והמסחר בניירות ערך? וכיצד ייראה מערך הייעוץ הפיננסי בעתיד הלא רחוק?

כל אלה יושפעו כמובן מהתפתחויות כלליות יותר, שגם אותן צריך לחזות. מי שהתחזית שלו תהיה מדויקת יותר - הוא זה שירוויח כסף. שאלות כמו איך תראה המערכת הפוליטית והמדינית, כיצד ישנו ההתפתחויות הטכנולוגיות את המציאות ובאיזה אופן תושפע ישראל מתהליכים גלובליים –קריטיות לניסוח תחזיות עבור המציאות המקומית.

ועידת התחזיות 2020 של TheMarker תיערך ב-20­­­ ביולי 2016 בבורסה לניירות ערך בתל אביב

את הדיונים ינחו עורכי וכתבי TheMarker.