תיק מניות

רשימת קריאה

רשימת הקריאה מאפשרת לך לשמור כתבות ולקרוא אותן במועד מאוחר יותר באתר,במובייל או באפליקציה.

לחיצה על כפתור "שמור", בתחילת הכתבה תוסיף את הכתבה לרשימת הקריאה שלך.
לחיצה על "הסר" תסיר את הכתבה מרשימת הקריאה.

לרשימת הקריאה המלאה לחצו כאן

ועידת פיננסים 2016

לחצו כאן להרשמה לוועידה

ועידת פיננסים. יום רביעי 30.03.16, מלון דיויד אינטרקונטיננטל תל אביב

ועידת הפיננסים השנתית של TheMarker שתיערך ב-30 במארס 2016 במלון דייוויד אינטרקונטיננטל בתל אביב, תעמוד בסימן השינויים המתוכננים במערכת הבנקאות והאשראי וחוסר הוודאות בשווקים הגלובליים ובענפים משפיעים כמו שוק הדיור.

לחצו כאן להרשמה לוועידה

למרות התייצבות הכלכלה האמריקאית ותחילת התהליך של עליית הריבית הדולרית, העולם הפיננסי הגלובלי עדיין מתמודד עם אי וודאות גדולה, אולי אף גדולה מזו של שלוש השנים האחרונות. במקביל, מתרחשים בישראל תהליכים היסטוריים של עיצוב מחדש של ענף הפיננסים, בעקבות המלצות ועדת שטרום לענף הבנקאות והאשראי הצרכני: שינויים בתחומי הפנסיה; שינויים במבנה הבעלות בחברות הביטוח; תמורות ופסקי דין תקדימיים בעולם השלטון התאגידי; ושינויים טכנולוגיים עצומים המשנים במהירות את התעשייה כולה.

מטרת הוועידה

מטרת הוועידה היא להציף את האתגרים הללו, לדון בהם עם בכירי התעשייה ולשמוע מהם את התובנות שלהם. הוועידה, השיחות האישיות עם קובעי מדיניות, המלצות ההשקעה והפאנלים יעסקו באתגרים המרכזיים הללו, תוך ניסיון לשים על השולחן פתרונות מעשיים לעתיד – ודיון בהשלכותיהם.

בוועידה צפויים להשתתף יותר מ-1,000 איש והיא פונה לקהל של מקבלי החלטות, מנהלי השקעות, מנהלים בכירים, מנהלי כספים, בעלי שליטה בחברות, כמו גם יזמים ומשקיעים בתחומי החדשנות הפיננסית הטכנולוגית.

אנו רואים בוועידה השנתית במה חשובה לדיון ציבורי בכל הנושאים שישפיעו על ענף הפיננסים ועל כלכלת ישראל בשנים הבאות.

לחצו כאן להרשמה לוועידה

נושאי הוועידה

השפעות הריבית על השווקים ותחזיות 2016; האם הפסיקה של השופט גרוסקופף תביא למהפכה בשוק ההון?

מהפכת ביטוחי הבריאות – מי מרוויח מי מפסיד; איפה להשקיע? הסודות של מנהלי קרנות הגידור ומנהלים בכירים במשק הישראלי.

דוברי הוועידה

שר האוצר משה כחלון; ד"ר חדוה בר המפקחת על הבנקים; דורית סלינגר הממונה על אגף שוק ההון משרד האוצר; שמואל האוזר יו"ר הרשות לניירות ערך; אמנון נויבך יו"ר הבורסה; שי פלדמן מנכ"ל AIG; פרופ' אסף חמדני; השופטת בדימוס ורדה אלשיך; עו"ד אהרון מיכאלי שותף במשרד עו"ד גולדפרב; גל סטאל, בעלי חברת הייעוץ אנטרופי; גילעד אלטשולר, בעלים ומנכ"ל משותף באלטשולר שחם; צבי סטפק, מיטב דש; סמי בבקוב, מנכ"ל הראל פיננסים; ועוד

הדוברים בכנס

לחצו כאן להרשמה לוועידה