ציפויי שיניים בתל אביב: הכירו את ד"ר מירי ישראל

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
ציפויי שיניים בתל אביב
ציפויי שיניים בתל אביבצילום: Aleksandr Rybalko - Shutterstock
דניאל דותן, תוכן מקודם
תוכן מקודם
דניאל דותן, תוכן מקודם
תוכן מקודם

ד"ר מירי ישראל היא רופאת שיניים ואומנית באסתטיקת השיניים והפנים בעלת שם ומוניטין. היא בוגרת הדסה ירושלים בעלת ניסיון וידע רב ועוסקת ברפואת שיניים מזה למעלה מ- 30 שנה. כיום מקדישה את התמחותה לתחום האסתטיקה מתוך הבנה שהעולם פונה לשם.

מצוינות, תשוקה ומסירות הם הקווים המנחים במרפאת ד"ר מירי ישראל, ולקוחות המרפאה זוכים לטיפול מצוין, איכותי ומסור, להשגת החיוך המושלם. "חיוך פתוח ורחב, פותח את הדרך לאפשרויות נוספות", אומרת ד"ר מירי ישראל ומציינת, "לקוחותינו הם אלו שרוצים לעצב את החיוך שלהם, ולשדרג את המראה באופן משמעותי".

כמה זמן נדרש לביצוע השינוי?

ד"ר מירי ישראלצילום: נתי גולן

"במרפאתי, עם הידע והניסיון שצברתי, שימוש בעזרים דיגיטליים ומכשור טכנולוגי מהמתקדמים בעולם, ניתן לבצע מהפך אסתטי בתוך 24 שעות. אנו מכינים את הכתרים והגשרים במרפאה במקום, ובמקרים דחופים ניתן לעשות כתר גם באותו היום".

אילו טיפולים אסתטיים מוצעים במרפאה?

"הטיפולים האסתטיים המתקדמים כוללים אסתטיקה של הפה ע"י כתרי זירקוניה וציפויי חרסינה ואסתטיקה של פנים באמצעות הזרקות להשלמת המראה. במרפאה ישנו גם מומחה לכירורגיית פה ולסת המבצע השתלות שיניים ביום אחד ומומחה לחניכיים המבצע טיפולי חניכיים. שניהם מבצעים גם פרוצדורות מורכבות כגון הרמות סינוס סגורות ופתוחות".

מדוע בחרת להתמקד באסתטיקה?

"החשיבות של התחום האסתטי הולכת וגדלה, זה ההווה והעתיד. היום, מה שמדר יוקרה ומעמד זו הנראות.  נראות זה לא בהכרח יופי שנולדים איתו אלא 'הטיפוח' והשגת המראה האסתטי והיוקרתי. היום כמעט אין אנשים שלא נראים טוב, כמעט כולם מטפחים את עצמם ומשקיעים בכך הרבה זמן ומשאבים, כך שגם אם את/ה 'לא יפה' אך את/ה מטופח/ת, את/ה יכול/ה להיראות מצוין. מלבד זה, אין היום סוג אחד של יופי אחד אלא הרבה סוגים וכולם רוצים להיראות מטופחים ואסתטיים. הזום והרשתות החברתיות בכלל, העלו את הצורך בכך. הכל מבוסס היום על תמונות ומדיה ואנשים צריכים להיראות טוב בכדי להשיג עבודה, ליצור קשרים, להשיג זוגיות וכו'.

"בחרתי בתחום האסתטיקה כי תמיד 'הייתי שם' למעשה, אבל הדרישה למוצר הזה לא היתה גבוהה בעבר. אנשים בעבר היו פחות מודעים לחשיבות של האסתטיקה ולערך שהיא נותנת להם, אך היום זה במיינסטרים והחשיבות היא ברמה העליונה".

מי הם קהלי היעד?

אדי אחריצילום: ד"ר מירי ישראל
אדי לפניצילום: ד"ר מירי ישראל

"אסתטיקה מדברת לכולם, לכל אחד ברמה אחרת ומסיבות אחרות. תוך כדי הדבקת ציפויי חרסינה ניתן ליישר את השיניים ולשנות את הצבע והתוצאה פנטסטית. החיוך משדר החוצה ומביא דברים טובים. למי שרוצה להשיג תפקיד יותר טוב ולמי שכבר השיג תפקיד ורוצה להיראות טוב במקום העבודה שלו, למשל אדם שעבר לתפקיד ניהולי ורוצה את הלוק שמתאים לתפקיד החדש.  

"קהל היעד העיקרי הם בעיקר אנשים שעובדים עם אנשים: אנשי מכירות ושיווק. עורכי דין, אנשים שמחפשים זוגיות חדשה, אנשים שיוצאים לפנסיה ומחליטים שזה הזמן להשקיע בעצמם".

מדוע ציפוי שיניים היא אומנות?

"כיוון שצריך לדעת לעצב נכון - גם את הפרופורציות וגם את השיניים עצמן.  יש משהו בשיניים שמשדר את האופי וצריך להתאים את השיניים למהות ולמראה הכללי של האדם".

מהם היתרונות של ציפויי חרסינה?

"היתרונות של ציפויי חרסינה: פגיעה מינימלית בשן, מראה טבעי לחלוטין, צבע שמחזיק לאורך שנים ולא דוהה, וניתן לשנות לחלוטין את הצבע בניגוד להלבנה שרק מבהירה את הצבע הקיים".

איך נעשה התהליך של ציפוי חרסינה?

"אני עורכת עם הלקוח פגישת ייעוץ מאוד מושקעת ומקיפה, כדי להבין את רצונותיו וצרכיו ולבנות עבורו תכנית מותאמת אישית. חלק חשוב הינו תיאום הציפיות הכולל בחירת צבע, הבנה מה ניתן לקבל באמצעות הציפויים, ועוד.

"ציפויי חרסינה מוגדרים כ-treatment Minimal invasive (טיפול זעיר פולשני). התהליך מבוצע באמצעות הורדה מינימלית מחומר השן וביצוע הדבקה חיצונית של הציפויים –חזיתיות חרסינה. אלו ציפויים דקים מאוד (Laminates), שנותנים מראה וצבע חדשים ויפים. בפגישה הראשונה אנו מבצעים הכנות לציפויי השיניים ומתבצעת סריקה תלת ממדית במקום. העבודה מתבצעת בצורה דיגיטלית וממוחשבת. בשלב הבא מתקבל תכנון/הדמיה אמיתית של הציפויים הסופיים. באמצעות מכשור חדשני ומתקדם ניתן להכין ציפויים אלו במרפאה אפילו תוך שעה. הציפויים מתבצעים בשתי פגישות, בראשונה: הכנה וסריקה, ופגישת נוספת של הדבקת הציפויים שיכולה להתבצע אפילו באותו היום או למחרת"

ד"ר מירי ישראל - ציפוי חרסינה

טלפון: 054-4806062

כתובת המרפאה: ישראל אשכנזי 46, תל אביב

לאתר של ד"ר מירי ישראל >>>