אתרי היכרויות: בדרך לאהבה עוצרים באחד האתרים הבאים

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
אתרי הכרויות
אתרי הכרויות צילום: Shutterstock - Tero Vesalainen
שרית שיר, תוכן מקודם
תוכן מקודם
שרית שיר, תוכן מקודם
תוכן מקודם

הריחוק החברתי שגזרה עלינו הקורונה הזכיר לרבים מאיתנו עד כמה "לא טוב היות האדם לבדו". בימים כאלה, כשהמעגלים החברתיים שלנו מצטמצמים מכורח הנסיבות, וכשיציאה לבר השכונתי בתקווה לפגוש שם את השכן החמוד מהבניין ממול יורדת מהפרק, אך טבעי הדבר שנפנה לרשת.

כי מה יותר נוח – בין אם זה בגלל העוצר, הסגר, או סתם כי מול המחשב זה הרבה יותר קל - לנסות לדוג ברשת את הזוגיות, הקשר והאהבה להם אנחנו מייחלים?

אז לא משנה אם אתם מאמינים בקליק ממבט ראשון, או שאתם מאלה שסבורים שקשר זוגי הוא פרויקט רציני שיש לבנות אט אט, טוב לדעת שאי שם במרחבים הווירטואליים, נמצא/ת האחד/ת שאליו אפשר להגיע בקליק אחד על המקלדת.

בכתבה הבאה תכירו 7 אתרי הכרויות שונים המותאמים בין השאר לאוכלוסיות מגוונות בינהם  - דייטלנד, בליינדייט, אקדמאים, דייט 50 פלוס, גיי פרנדלי, רוס-דייט ו-אחלאם:

DATELAND - עולם שלם של היכרויות

דייטלנדצילום: DEPOSITPHOTOS

אתר דייטלנד הוותיק משמש מקום מפגש למחפשי הדייטים מאז שנת 2008. האתר מונה כיום מעל 500,000 ישראלים ששואפים למצוא אהבה, חברויות וקשרים מסוגים שונים. 

כדי לעזור למשתמשים להתמקד ולא ללכת לאיבוד במבוכי עולם הדייטים, האתר (וגם האפליקציה אליה נגיע עוד מעט) תוכנן תוך הקפדה ותשומת לב מרבית על ממשק נוח, פשוט ויעיל. מנגנון החיפוש מאפשר קביעת פילטרים וקריטריונים שונים כגון השכלה, מראה חיצוני, מקצוע, אזור מגורים ועוד.

בממשק בו נדמה כי האפשריות הן אינסופיות, ישנה חשיבות גדולה לחוויית המשתמש ונוחות הגלישה. במטרה להקל על משתמשי האתר לדייק בבחירותיהם ולמצוא את הנפש התאומה (כן, בדייטלנד עדיין מאמינים באהבה הגדולה המצפה מעבר לתמונה), בכל כניסה לפרופיל יסומנו כל השדות בהם נרשמה התאמה מלאה לדרישות החיפוש.

כדי לאפשר למשתמשי האתר להגיע לדייט מצוידים בכמה שיותר מידע על האדם איתו הם נפגשים, ניתן לעלות לפרופיל גם סרטוני וידאו, ובכך לעשות צעד נוסף לקראת פגישה מוצלחת.

 מקבלים את התמונה המלאה

נושא האמינות זוכה לטיפול מיוחד של מפעילי האתר. בזכות תפיסה זו, כל פרופיל חדש עובר תהליך אימות, במסגרתו הפרופיל נבחן, כולל בדיקה ידנית לכל תמונה שעולה לכרטיס המשתמש. כך למשל, מי שסבור שתמונה של בראדלי קופר במבט מהורהר, תמונת צללים מסתורית המתאימה יותר למועמדים למוסד או צילום מתקופת הצבא  - למרות שחלפו מאז עשרים שנה  - יגרמו למעריצות לפנות אליו בהמוניהן, ייאלץ לגלות שתמונותיו נפסלו. פרופילים אמיתיים ומאומתים, לעומת זאת, זוכים בחותמת אמינות בדמות אייקון מיוחד ומקבלים עדיפות באתר.

שומרים על קשר

תאהבו את זה או לא, הטלפון הנייד הפך לחלק בלתי נפרד מחיינו. כדי להשאיר את משתמשי האתר מחוברים גם כשאינם ליד המחשב, השיקו מפעילי האתר אפליקציית היכרויות מתקדמת להורדה בחינם באנדרואיד (מדורגת במקומות הראשונים בתחום אפליקציות היכרויות בישראל) ואייפון.

בניגוד לאפליקציות אחרות, בדייטלנד ישנה אפשרות לערוך חיפושים על פי מגוון משתנים המוגדרים על ידי המשתמש ולא לסמוך על אלגוריתמים עלומים שאמורים למצוא לכם אהבה בהחלקת האצבע ימינה או שמאלה. בין המשתנים על פיהם ניתן לחפש באפליקציה: סטטוס אישי, מקום מגורים, סוג דיאטה (צמחונים, טבעונים), טיפוסי לילה או יום, מעשנים ולא מעשנים, ילדים מקשרים קודמים ועוד מאפיינים רבים נוספים.

Great minds think alike

מחקרים רבים מראים כי מכנה משותף רחב בין בני זוג הוא בסיס חשוב לקשר יציב וטוב. כדי לעזור לגולשים למצוא את האהבה הגדולה שלהם, פותח באתר משחק התאמות. המשתתפים במשחק עונים על שאלות הנוגעות לכל היבטי הזוגיות - החל מהסוגיה החשובה איך אתם מעדיפים את הקפה שלכם (רותח זה הדבר החם), ועד לשאלות עמוקות יותר בדבר תפיסות עולם ונטיות פוליטיות. עניתם בכנות וברצינות על השאלונים? יכול להיות שתגלו את הנפש התאומה שממתינה מעבר לתמונה הבאה שתבחנו.

לאתר דייטלנד >>>

להורדת האפליקציה: >>>

---------------------

בליינד דייט – סיפור של אהבה

בליינד-דייט הוא מאתרי ההיכרויות הוותיקים בארץ (עלה לאוויר בשנת 1999). באתר נמצאים כיום למעלה מ- 400,000 גולשים רשומים העושים שימוש במערכת ההיכרויות מתקדמת הכוללת צ'אט ו-וידאו קליפים.

במהלך השנים קיבלו מפעילי האתר מאות מכתבי תודה מזוגות שחשים שהם חייבים רבות לבליינד דייט על הסיוע בתהליך מציאת האהבה הגדולה. יש להניח שאם מפעילי האתר הזה היו מאמצים גישה קצת יותר פולנית, הם בוודאי היו נאנחים בנחת בציפייה לנכדים שיהוו את ההוכחה שהשיטה של בליינד דייט פשוט עובדת.

בליינדייטצילום: DEPOSITPHOTOS

הממשק באתר כולל מנגנון חיפוש מהיר, פשוט ומורחב, המאפשר למצוא מועמדים עם מקדם התאמה גבוה ביותר בזכות מגוון פרמטרים כמו גיל, אזור מגורים, מעמד סוציו-אקונומי, השכלה ועוד.

שיטוט באתר לא מותיר מקום לספק בדבר המחשבה שהושקעה בניסיון להבין מה מחפשים אנשים בדרך לאהבה הגדולה והקשר המוצלח.

לאתר בליינד דייט >>>

-----------------------

אתר "אקדמאים" - אקדמיה לאהבה

רמת השכלה ורקע מקצועי הם מאפיינים חשובים בבחירת בן זוג. לאנשים המחפשים בני זוג מרקע דומה לזה שלהם, חשוב למצוא מקום בו ייחשפו לאנשים הקרובים להם מבחינת עיסוק, תחומי עניין ועוד.

אתר ההיכרויות "אקדמאים" פונה לקהל של סטודנטים, בעלי השכלה גבוהה ואנשים קרייריסטים. הכניסה לאתר מותנית בתהליך הרשמה קצר הכולל מילוי פרטים בדבר מוסד הלימודים ושנת תחילת התואר האקדמי. 

אקדמאיםצילום: DEPOSITPHOTOS

באתר רשומים אנשי עסקים, רופאים, עורכי דין וקשת רחבה של בעלי מקצועות חופשיים נוספים.

אומנות האמינות

כדי לשמור על אווירה בטוחה ואמינות הפרופילים, צוות האתר בודק את כל התמונות והטקסטים המועלים לפרופילי המשתמשים. פרופילים שהוכרו כאמינים מקבלים באתר עדיפות ומסומנים ככאלה, לנוחות הגולשים באתר.

מעצם שמו, האתר מיועד לבעלי תארים אוניברסיטאיים, אך כל משתמש יכול לבחור אם הוא מעוניין להכיר גם בעלי מקצועות חופשיים שאינם אקדמאיים, או לחסום את האפשרות לקבלת הודעות מאנשים ללא השכלה גבוהה.

לאתר אקדמאים >>>

------------------------

 אתר דייט חמישים פלוס - לאהבה אין גיל

כולם יודעים שלאהבה אין גיל. ומה רומנטי יותר משני אנשים שעברו מסע חיים, דרך ארוכה ורגעים משמעותיים המוצאים זה את זה לפרק חדש של חיים משותפים?  תוחלת החיים שעולה בהתמדה מביאה לכך שגם אנשים בגילאי חמישים, ששים ואף למעלה מזה, הם נמרצים, פעילים ומחפשים שותפים שיחלקו עמם את ההנאות והגיל שבגיל. עבור אלה, אתר חמישים פלוס מציע דרך נוחה ופשוטה ליצור היכרויות משמעותיות ולמצוא שותפים חדשים לפרק חדש בחיים.

מתקדמים בגיל, מתקדמים בחיפוש

דייט חמישים פלוסצילום: DEPOSITPHOTOS

בגיל חמישים פלוס, מרבית האנשים זוקפים לזכותם ניסיון חיים עשיר. בשלב זה, רוב האנשים יודעים בדיוק מה הם צריכים, מחפשים ורוצים.

משתמשי אתר דייט חמישים פלוס נהנים ממנגנון חיפוש פשוט ויעיל בעזרתו ניתן למצוא את השותף האולטימטיבי לחיים דרך קריטריונים רבים ומגוונים, כולל מאפייני השכלה, אזור מגורים, מראה חיצוני, תחביבים, מצב כלכלי ועוד.

תמיכה טכנית

נכון שכיום רבים האנשים בגילאים אלה המנהלים חיים מרתקים ותוססים, אך בל נשכח שבתור דור שלא נולד עם סמארטפונים ביד, רבים מאוכלוסייה זו הם מאותגרים טכנולוגית. עבור אלה, תוכנן אתר ידידותי ונוח לתפעול, עם  ממשק פשוט וברור. ההרשמה לאתר מהירה ויעילה וניתן להיכנס אליו גם דרך רשתות חברתיות וליצור פרופיל בנוחות.

בנוסף, שירות הלקוחות של האתר מספק תמיכה צמודה כדי לדאוג לכך שגם אלה המתקשים בהיבטים הטכניים יוכלו לצלוח את המכשולים וליהנות מהפלטפורמה המאפשרת חשיפה למגוון רחב של אנשים באותו גיל, שגם הם עדיין מאמינים באהבה ובחברות.

לאתר דייט חמישים פלוס >>>

 -------------------------

גיי פרנדלי – היכרויות לגייז

האתר החדש גיי פרנדלי מביא בשורה רעננה לעולם ההיכרויות לגברים גאים בארץ ובעולם.

עד לאחרונה, רובם המוחלט של האתרים לגייז התבססו על הקונספט של מפגשים מזדמנים. מפתחי אתר גיי פרנדלי הבינו שגם גברים גאים מחפשים קשרים משמעותיים וארוכי טווח, ולשם כך הם זקוקים למקום בו יוכלו ליצור את ההיכרויות הללו. החברה המפעילה את האתר מתמחה בפיתוח אתרי היכרויות והתוצאה - מערכת חדשנית ומתקדמת שתומכת בתהליך החיפוש והסינון. מערכת זו מאפשרת חיפוש גייז לפי אזור, מראה חיצוני, סטטוס אישי,  מטרות היכרות ועוד.

גיי פרנדלי צילום: DEPOSITPHOTOS

מתוך הבנה לרגישות הנושא ולעובדה שלא כל גיי מעוניין להיחשף, ניתן בפרופיל להשתמש במקום בתמונה אמתית בדמויות מאוירות המייצגות טיפוסים שונים.

גאים לענות

רוצים להכיר טוב יותר את המועמד הפוטנציאלי לתפקיד האהבה הבאה שלכם? באתר ניתן למצוא מגוון "סקרים גאים" שיציגו לפניכם שאלות מעוררות מחשבה על אהבה, יחסים וזוגיות. כמובן שככל שישנם נושאים משותפים רבים יותר עליהם ישנה הסכמה, כך גדל הסיכוי שמעבר לסקר נמצא מישהו שמתאים לכם בול.

אימות כדי למנוע עימות

אף אחד לא רוצה להגיע לדייט ולגלות שכל מה שהוא ראה בפרופיל לא היה נכון. מפעילי אתר גיי פרנדלי מקפידים על אימות הפרופילים בארבעה שלבים: אימייל, תמונות, רשתות חברתיות ומספר טלפון. הפרופילים המאומתים זוכים לאישור בדמות אייקון מיוחד ומקבלים עדיפות באתר.

לאתר >>> 

להורדת אפליקציית ההיכרויות לגייז >>>

--------------

רוס דייט - אתר היכרויות לדוברי רוסית

אתר ההיכרויות רוסדייט המיועד לדוברי רוסית בישראל ובעולם,  הוא הגדול ביותר בארץ הפונה באופן ייעודי לקהילה הרוסית. האתר עלה לאוויר בשנת 2009 וכיום משתמשים בו מעל 350,000 איש בישראל בלבד, ובנוסף הוא משמש פלטפורמה להיכרויות וקשרים לגולשים רבים דוברי רוסית מעבר לים.

מטבע הדברים, השפה באתר היא רוסית. רוסדייט מציע את כל מה שניתן למצוא בכל אתר היכרויות אחר – גברים ונשים המחפשים אהבה ושואפים למצוא בן זוג עם רקע דומה, העדפות משותפות ותחומי עניין חופפים.

רוסדייטצילום: DEPOSITPHOTOS

הרוסים מאהבה

האתר עובד בשיתוף פעולה הדוק עם פורטלים ישראלים ברוסית, מה שמאפשר לרשומים להיחשף למספר גדול מאוד של גולשים מהקהילה הרוסית ומגדיל את הסיכוי למציאת קשר משמעותי.

כדי לייעל את החיפוש בין מאות אלפי פרופילים, פיתחו מפעילי האתר מנגנון מתקדם ויעיל המאפשר לגולשים להרכיב חתך של בני זוג פוטנציאליים על פי מאפיינים כמו השכלה, מקצוע, מראה חיצוני ועוד. מאפיין משמעותי נוסף הוא קריטריון המיקום, המאפשר לאתר גם פרופילים של משתמשים הגרים בחו"ל ורוצים להיפגש  בישראל.

לאתר רוסדייט >>>

להורדת אפליקציה המותאמת לאנדרואיד ולאייפון: >>>

-------------------

 אחלאם - היכרויות לדוברי ערבית, אהבה זה לא רק חלום 

כולם רוצים למצוא אהבה, זה ברור, אבל בחברות מסוימות האפשרות להיכרויות באתרי אינטרנט נחשבות לטאבו, או לנושא עליו מדברים בחדרי חדרים.

אתר אחלאם מיועד לדוברי ערבית בארץ ובעולם ופועל משנת 2010, וכיום רשומים בו מעל 800,000 משתמשים.

אחלאםצילום: DEPOSITPHOTOS

כדי לגשר על פערים אפשריים, אתר אחלאם פותח מתוך תשומת לב מרובה להבדלי הגישה בחברה הערבית לנושא ההיכרויות, כמו גם מתוך רגישות חברתית לדרישותיו וסגנון חייו של ציבור מחפשי האהבה מהמגזר הזה.

באתר ניתן לראות את תשומת הלב להבדלים התרבותיים בכל פרט – בעיצוב, בתכנים ובדרך בה נבנים הפרופילים של המשתמשים.

בנוסף, מאחר שנושא ההיכרויות בחברה זו מתבסס על קודים שונים במקצת מאלה המוכרים לנו, המשתמשים יכולים לבחור האם ליהנות מאנונימיות יחסית ולהשתמש באווטארים – דמויות וירטואליות - במקום תמונות אמתיות, או להיחשף עם תמונות רגילות. הדמויות המאוירות מייצגות טיפוסים שונים והמשתמשים יכולים לבחור את האווטאר איתו הם מזדהים.

לאתר אחלאם >>>

להורדת אפליקציה המיועדת לאנדרואיד ואייפון >>>