רשימת קריאה

רשימת הקריאה מאפשרת לך לשמור כתבות ולקרוא אותן במועד מאוחר יותר באתר,במובייל או באפליקציה.

לחיצה על כפתור "שמור", בתחילת הכתבה תוסיף את הכתבה לרשימת הקריאה שלך.
לחיצה על "הסר" תסיר את הכתבה מרשימת הקריאה.

לרשימת הקריאה המלאה לחצו כאן

המדריך לעסק איקומרס מצליח

E

המדריך לעסק איקומרס מצליח

E

אז החלטתם לפתוח חנות אונליין ולמכור בחו"ל, ועכשיו אתם מוצפים בבירוקרטיה שלא נגמרת. אז רגע לפני שתחשבו מסלול מחדש, מתברר שישנה דרך קלה יותר. המדריך למנהל האיקומרס המצוי

בישראל כיום פעילות יותר מ 200 אלף חנויות לאיקומרס שמוכרות ללקוחות בחו"ל ומייצרות הכנסה נוספת ומשמעותית לבעלי החנויות. למרות זאת, פתיחת חנות קומרס אונליין היא צעד מורכב יותר משנדמה. ריבוי הספקים שעומדים מול בעל האתר: סליקה, מסוף תשלומים, משלוחים, תכנות ואינטגרציה, והגנה מפני הונאות אשראי – גורמים לו להשקיע זמן וכסף בביצוע פעולות עוטפות, ולהתמודד עם טעויות והוצאות לא צפויות. וכאן הטכנולוגיה נכנסת לתמונה.

קרא עוד >> בשוק קיימים שירותים שעוזרים לבעל החנות להתנהל בעולם המקוון. הפרויקט הבא נועד לסקור את אחד הפתרונות הטכנולוגיים המתקדמים והחדשניים - Isracard Global, מוצר חדש מבית ישראכרט שמרכז את כל השירותים שבעל העסק צריך במקום אחד: מסליקה, דרך הגנה מפני הונאות ועד מתן מענה אטרקטיבי לשילוח בינלאומי - מבלי שיצטרך להתנהל מול גורמים רבים. סגור >>

x

מכירה אונליין לחו"ל כרוכה בלא מעט בירוקרטיה. מדברים עם חברת הסליקה, שמעבירה אותך להתחבר למסוף, שמבקש ממך לתכנת קוד שאתה לא מכיר, מה שמאלץ אותך להגיע לחברת התוכנה ולשלם לה עוד כסף. השירות של Isracard Global מציע חיבור מיידי לפלטפורמת התשלומים, ומאפשר לך להתחיל לקבל תשלומים מלקוחות בתוך 48 שעות.

+

חיבור האתר לפלטפורמת תשלומים בקלות ובמהירות

x

שירות התאמות מול חברות האשראי בארץ ובחו"ל, פריסת תשלומים ללקוחות בחו"ל, ניכיון תשלומי מט"ח, שירות להגנה מפני הונאות אשראי וכמובן שירותי משלוחים – אלה הם רק חלק מהאופרציה המסובכת אותה צריך לנהל בעל עסק שמוכר לחו"ל, וזה לפני שדיברנו על ההתנהלות מול הספקים, תשלום עמלות לכולם ופיקוח על העבודה השוטפת. ישראכרט גלובל מציעה מגוון רחב של שירותים ופתרונות שוטפים לצרכים הללו בצורה מרוכזת ופשוטה לתפעול, תוך חיסכון של עמלות נפרדות וניהול הספקים.

+

כל השירותים במקום אחד

x

אפשרות פריסת תשלומים ללא ריבית היא אמנם מובנת מאליה בישראל, אך לא כך הדבר בחו"ל, שם נדרש הלקוח לתהליך בקשת אשראי. אז נבדק ציון האשראי שלו ובהתאם לכך, יקבל אשראי בריבית שנתית של 15-20%. עבור עסקי אי קומרס מקומיים שמוכרים לחו"ל מדובר בקושי אדיר, שכן מדובר במצב שמדיר את הלקוחות מהאתר, מביא לצניחה באחוזי ההמרה של כל עסקה וגורם לכך שמרביתם כלל לא מציעים אפשרות תשלום באשראי. ישראכרט גלובל מאפשרת לבתי עסק מקומיים להציע פריסת תשלומים ללא ריבית ללקוחותיהם מחו"ל ללא כל טרחה, צעד שישפר את יחס ההמרה ב 30% ויגדיל את היקף העסקה הממוצעת.

+

פריסת תשלומים במט"ח ללקוחות זרים

x

חדשות לבקרים אנחנו נחשפים לפריצות, תקיפות סייבר וגניבת מספרי אשראי ברחבי הרשת. מלחמת הדאטה הזו הובילה לצורך מהותי של כל בעל עסק להגן על הנתונים של קהל הלקוחות, והדרישה להגנה – עולה גם מהצד שלהם. 58% מהלקוחות חוששים מפני פריצות לנתוני האשראי וכ-70% לא יעבדו עם חברה שלא דואגת לתשלום מאובטח. Isracard Global נותנת מענה לכך ומציעה שירות ביטוח מפני הונאות אשראי לבתי עסק אינטרנטיים שמבוסס על טכנולוגיה מתקדמת, אשר עובר על כלל העסקאות שמבוצעות באתר בזמן אמת ומחליט האם לאשר את העסקה או לדחות אותה, וכל זאת בלי שהצרכן מרגיש בכך. בנוסף, במקרה של הכחשת עסקה - בית העסק מבוטח. התוצאה - יותר עסקאות מאושרות וגידול בהכנסות.

+

הגנה מפני הונאות אשראי

x

מבצעים סליקה ומשלמים עמלות בינלאומיות גבוהות על כל עסקה נכנסת? יכול להיות שבמקרה הזה תבחרו להקים ישות עסקית מקומית בארץ היעד בה אתם מוכרים, במטרה למזער את עמלות הסליקה. Isracard Global תחבר אתכם עם חברת האשראי המקומית בקלות וללא כל מאמץ מצדכם, בעוד שהממשק האחוד של פלטפורמת התשלומים יאפשר לכם לנהל את הפעילות בחו"ל ובארץ במקום אחד. כך תוכלו ליהנות מעמלות סליקה מקומיות ללא התעסקות בירוקרטית מיותרת.

+

סליקה מקומית בחו"ל

x

חברות המקימות פלטפורמות מסחר שמחברות בין בתי עסק רבים ולקוחות, נתקלות באתגרים לא פשוטים כגון רגולציה מחמירה וניהול פיננסי מתקדם. כשפלטפורמת המסחר היא זו שגובה את הכסף, היא חשופה לבעיות שקשורות לבתי העסק העושים שימוש בפלטפורמה, כגון הכחשות בשל הונאות, תלונות לקוחות ובעיות נוספות . Isracard Global מספקת לזירות המסחר תשתית שמאפשרת לצרכן לשלם ישירות לבית העסק. לבעל זירת המסחר יש שליטה מלאה על התשתית והוא יכול לקבוע את גובה העמלה שיגבה מבתי העסק עבור החיבור לזירה.

+

תמיכה במודל זירות מסחר

למדו על פתרונות מותאמים לעסק האינטרנטי שלכם

הכתבות המומלצות

כתבות ראשיות באתר