המדריך לקניית ומכירת דירה בכפר סבא: הדרך לעסקת הנדל"ן

משפחות רבות ומשפרי דיור רואים בעיר כפר סבא יעד אטרקטיבי למגורים, שנהנית משורה של יתרונות. מה כוללת הדרך לקניית או מכירת דירה בכפר סבא?

מירי ורד
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
המדריך לקניית ומכירת דירה בכפר סבא: ליווי מקצועי בדרך לבית החלומות
המדריך לקניית ומכירת דירה בכפר סבא: ליווי מקצועי בדרך לבית החלומות
מירי ורד
תוכן שיווקי

כפר סבא הפכה בשנים האחרונות ליעד מבוקש בקרב משפחות צעירות שמבקשות ליהנות מדירות מרווחות ואיכות חיים וריאות ירוקות, במחירים נמוכים ביחס למרכז. העיר שמספקת חיי מסחר, חינוך, תרבות ונגישות תחבורתית הפכה למבוקשת גם בקרב משפרי דיור ומשקיעים בתחום הנדל"ן.

מי שמכיר היטב את השוק המקומי ואת מאפייניו, הם אנשי המקצוע שמלווים קונים ומוכרים, ומסבירים מה חשוב לזכור בדרך לקניית ומכירת דירה בכפר סבא?


ליאת ענבר, רימקס ONE

"כמתווכת אני עובדת קודם עם אנשים ורק אחר כך עם נכסים. כל לקוח הוא עולם ומלואו ולכל משפחה יש סיפור משלה. זו המהות, ודרך החיבור הזה, אני מוצאת ללקוחות את העסקה הטובה ביותר עבורם", מספרת המתווכת ליאת ענבר מרימקס ONE. לתחום הנדל"ן הגיעה בעקבות אהבתה הגדולה לאנשים ולבתים לאחר יותר מ-15 שנה בתחום הייעוץ הארגוני. "זהו תחום שמאפשר לי להגשים לאנשים את החלומות שלהם", היא אומרת בסיפוק, "וללוות אותם בתהליך של מעבר דירה, שלא קורה כל יום, בצורה נעימה, מקצועית ונכונה".

כל היתרונות

ענבר, שנולדה וגדלה בכפר סבא וכעת מגדלת בה את בנותיה, מספרת שהעיר מאופיינת באוכלוסייה מסבירת פנים, מערכת חינוך איכותית ואירועי תרבות: "אנו נהנים מקרבה לתל אביב ולים ולירוק של השרון, גנים שפזורים לאורכה ורוחבה של העיר, קהילה חמה ומערכת חינוך ערכית ואיכותית. כמי שחיה בעיר שנים רבות, אני מכירה היטב את העיר על כל שכונותיה ורחובותיה, ויודעת להתאים לכל לקוח את הנכס המתאים לו בהתחשב במאפיינים השונים כמו קרבה למסגרות חינוך, תחבורה ציבורית, טווח מחירים ועוד".

"אני עובדת קודם עם אנשים ורק אחר כך עם נכסים". ליאת ענברצילום: גבי דנון

היא מוסיפה כי מלאכת מכירת נכס, היא מלאכת מחשבת הכרוכה במומחיות ושיתופי פעולה מקצועיים רבים בדרך להשגת העסקה הטובה ביותר: "אדם שמפרסם מודעה ביד2 ומוכר נכס עצמאית ללא עזרה של מתווך, מצוי בעמדת חולשה. הוא נמצא במקום פאסיבי שממתין לטלפונים. הוא אינו יודע מה הקונים חשבו על הנכס, וזה גם לא יהיה חכם מצידו לשאול אותם, ולעולם הוא לא ידע אם הקונה היה מוכן לשלם לו מחיר גבוה יותר מזה שנסגר. בנוסף הוא מבזבז את זמנו עם אנשים שאינם בשלים לעסקה".

חשיפה מקסימלית ומחיר גבוה

ענבר מוסיפה כי כשהיא מקבלת נכס למכירה, היא פונה באופן יזום למאגר הקונים הרחב שברשותה ולסוכנים נוספים שאני עובדת איתם. "כך אני יכולה להביא בקלות קונים שהבשלות שלהם לעסקה, גבוהה. בזכות שיתופי הפעולה הרבים שאני עושה עם סוכנים אחרים, אני מביאה למקסימום חשיפה של הנכס, מה שמאפשר לעיתים תחרות בין הקונים עד להשגת המחיר הגבוה ביותר עבור הלקוח שלי. בגלל שאני חלק מרשת גדולה, ותיקה, ידועה וחזקה כמו רימקס, הלקוח מקבל מעטפת שלמה של אנשי מקצוע כמו יועצים משפטיים ויועצי משכנתאות והוא נהנה מהכוח של הרשת שתומכת בסוכנים שלה ועוזרת בכל מה שצריך".

"מי שמוכר נכס, עושה זאת לרוב כי הוא רוצה לקנות נכס אחר. אחת החוזקות שלי היא תפירת עסקאות שרשרת וסנכרון בין המכירה לקנייה", ממשיכה ענבר. דוגמה לסנכרון מושלם בין הקנייה והמכירה ניתן לראות במקרה של זוג משפרי דיור מכפר סבא שנעזרו בשירותיה של ענבר. "מדובר בזוג עם שני ילדים שגרו בדירת ארבעה חדרים ורצו לעבור לדירת חמישה חדרים באותה הסביבה", היא מספרת. "לאחר מסע חיפושים ארוך מצאתי להם את בית חלומותיהם, וביצענו את המכירה והקנייה באותו היום. כך הם היו רגועים שהם לא נשארים בלי בית, ויש להם איך לממן את הנכס החדש".

את מערכת היחסים הנרקמת בין ענבר לבין לקוחותיה היא רואה כשותפות. "מבחינתי אנחנו שותפים לדרך. אני משקפת ללקוח כל הצעה שמתקבלת ונותנת את הערכתי המקצועית לגביה", היא אומרת לסיכום. "אני לא מאמינה בעסקה הכי מהירה אלא בעסקה הטובה ביותר, וכשהיא מגיעה, אני עושה כל שביכולתי כדי שהלקוח שלי לא יפספס את ההזדמנות הזאת. אני מאמינה שרק מתווך ששם את האינטרסים של הלקוח שלו במקום הראשון ומביא לו את התוצאות הטובות ביותר האפשריות תוך תודעת שירות גבוהה ורף מקצועי גבוה, ייהנה מלקוחות חוזרים והמלצות, ולראייה, רוב הלקוחות שלי מגיעים אליי בעקבות המלצות".

ליאת ענבר - סוכנת נדל"ן רימקס ONE
כתובת: יוחנן הסנדלר 6, כפר סבא
טלפון: 052-8668461
למעבר לאתר >>
לכרטיס ביקור דיגיטלי >>
למעבר לעמוד הפייסבוק >>

בשיתוף ליאת ענבר, רימקס ONE