מתווכי נדל"ן בקריות: הדרך להשלמת קניית או מכירת דירה

הביקוש הגובר לנכסים למגורים לצד התעוררות משקיעים, הפכו את שוק הנדל"ן באזור הקריות לערני. מתווכי נדל"ן בקריות מספרים כיצד הם מלווים את הלקוחות בדרך להשלמת העסקה

מיכל גילת
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מתווכי נדל"ן בקריות: כיצד ניתן לאתר הזדמנויות?
מתווכי נדל"ן בקריות: כיצד ניתן לאתר הזדמנויות?צילום: Shutterstock
מיכל גילת
תוכן שיווקי

שוק הנדל"ן הערני לא פוסח על אזור הקריות שנהנה מבנייה מואצת של פרויקטים חדשים, לצד התחדשות עירונית. הבנייה מאופיינת בחללים מרווחים, מרפסות גדולות וחוויית מגורים המותאמת לשינוי התפסתי שחל בשנים האחרונות. זאת, בנוסף למשקיעים שגילו את הפוטנציאל הרב בקריית מוצקין, קריית ביאליק, קריית אתא, קריית ים וקריית חיים.

לאור הביקוש הגובר לנכסים למגורים והפעילות הענפה בתחום, יש צורך בליווי מקצועי של מתווכי נדל"ן בקריות שמכירים היטב את השוק המקומי ועשויים לאתר הזדמנויות, לצד הובלת העסקאות בדרך יסודית שיכולה למנוע טעויות.


יהונתן טרבלסי - רימקס פמילי

לפני ארבע שנים החליט יהונתן טרבלסי לעשות תפנית בחייו. לאחר שש שנים, בהן עבד בחיי הלילה בקריות, בעיקר במועדונים ובהפקת מסיבות, הוא החליט לקחת את היכולות שלו ולמנף אותן בעולם הנדל"ן. הוא הצטרף לרימקס פמילי, משרד התיווך מהגדולים באזור, ומאז, רק השמיים הם עבורו הגבול. "אני חי את עולם הנדל"ן מהבוקר עד הלילה", הוא אומר, "ואני פשוט מאוהב במה שאני עושה".

הוא רק בן 29, אבל גילו הצעיר לא מהווה עבורו מכשול. ההיפך. הוא שולט במדיה הדיגיטלית ושוחה בה כמו דג במים, ואת הערך המוסף הזה הוא מעניק ללקוחותיו. "אני חי את הרשתות החברתיות, האינסטגרם והטיקטוק ואת עולם המיתוג בכלל", הוא אומר, "הנכסים שאני משווק מגיעים לכל מי שמחפש דירה בקריות. היכולת שלי היא לקחת מוצר, גם אם הוא קשה למכירה, ולהפוך אותו למוצר מנצח, בזכות חדשנות ויצירתיות. אני לא קופא על השמרים, אני מקפיד כל העת לחדש ולהתחדש". בזכות החשיבה מחוץ לקופסה והיכולות שלו, את עסקת הנדל"ן הראשונה שלו עשה לאחר שלושה שבועות בלבד במקצוע.

"הנכסים שאני משווק מגיעים לכל מי שמחפש דירה בקריות". יהונתן טרבלסיצילום: ברק בראון

תחום פעילותו של יהונתן משתרע על ארבע קריות: קריית מוצקין, קריית ביאליק, קריית ים וקריית חיים. הוא מייצג בעיקר מוכרים, אך גם משקיעים וקונים, וכן. גם הוא, כמו כולנו, שומע חדשות, מתעדכן בקצב עליית האינפלציה והעלאת הריבית, אבל הוא לא מתרגש ומתעלם מרעשי הרקע. "מי שמחפש קשיים ימצא קשיים, ומי שמחפש עסקאות, ימצא עסקאות. תמיד יש עסקאות טובות, תמיד יש איפה להשקיע, ותמיד יש את מי שהעסקה היא בית החלומות שלו. לא מעניין אותי מה אומרים בחדשות. מי שרוצה לעשות עסקה טובה, אני הכתובת בשבילו. תמיד יש מי שרוצה למכור נכס, תמיד יש זוג שמתחתן ומחפש איפה לגור, תמיד יש משפחות שנולדים להן עוד ילדים ורוצים לשפר את הדיור. מי שעכשיו מחפש בית, אני ממליץ לו לקנות אתמול. תמיד הביקוש יגבר על ההיצע. וכשיש ביקוש גדול – וזה כלל בסיסי בכלכלה – המחירים ימשיכו לטפס. מי שלא יעשה עסקה עכשיו, יצטער על כך במועד מאוחר יותר".

בקריות יש מתווכים רבים. מה מבדל אותך מאחרים?
"התשובה פשוטה. נכס שאני משווק שווה יותר. אני יודע לייצר מהנכס של המוכר מוצר במחיר שיווק יותר גבוה, וזאת באמצעות מיתוג נכון וחדשני. חשוב לזכור, שמי שקונה נכסים להשקעה, אין לו זמן 'לשבת' על יד2. כאן אני נכנס לתמונה, ועושה עבורו את העבודה. הלקוחות סומכים עליי שאעשה עבורם את העסקה הכי נכונה".

שיווק אגרסיבי ומחיר מטרה

לקוחותיו של יהונתן נהנים מליווי אישי צמוד, שמתחיל בפגישת היכרות ראשונית ונמשך עד חתימת החוזה ואף מעבר לכך. "אם מדובר במכירת בית", מסביר יהונתן, "אנחנו בוחנים את כל הפן המשפטי, מוודאים שהכל תקין, שאין הערות לא נכונות, בודקים מה השטח המדויק של הנכס ועושים סקר שוק של המחירים באזור. אחרי שהגענו למחיר מטרה, אנחנו מוציאים את הבית לשיווק אגרסיבי מאוד בכל מדיה אפשרית. השיווק האגרסיבי מייצר ביקוש על הבית, והמחיר בהתאם".

גם מי שבוחר לקנות נכס, נהנה מליווי צמוד של יהונתן. "אנחנו קודם כל לומדים מהם הצרכים של הקונה, מהן היכולות שלו, מהו המוצר הנכון בשבילו, ולאחר מכן, אנחנו 'תופרים' לו את העסקה הנכונה. אנחנו מלווים את הקונה לאורך כל הדרך, עד שהוא נכנס לביתו החדש".

כאמור, מלבד מוכרים וקונים, יהונתן מלווה גם משקיעים. "יש שני סוגים של משקיעים", הוא מפרט, "יש משקיע שמבקש לרכוש נכס, להעלות את ערכו ולמכור אותו, ויש משקיע שמחפש לקנות נכס, להשכיר אותו ולעשות תשואה נאה. לכן, הליווי של המשקיעים מתחיל בצורך להבין באיזה סוג של משקיע מדובר, ולאחר מכן לייצר עבורו את העסקה הנכונה".

בארבע שנותיך בעולם הנדל"ן, יש עסקה שלא תשכח?
"כן. היה בית שמכרתי בתוך 72 שעות. דירה בקומה שלישית מתוך שלוש ללא מעלית. ולא רק שהדירה נמכרה בתוך שלושה ימים, היא גם נמכרה ב-200 אלף שקלים יותר ממחיר שוק".

מיתוג, שיווק יעיל, חשיבה מחוץ לקופסה, חדשנות ויצירתיות – כל אלה מאפיינים את יהונתן טרבלסי בעבודתו מול לקוחותיו. הוסיפו לכך את העובדה, שמאחוריו גב חזק ואיתן של רשת רימקס, והנה לכם מתכון מנצח בדרך לעסקה מוצלחת.

יהונתן טרבלסי - רימקס פמילי
כתובת: דרך עכו 178, קריית ביאליק
טלפון: 052-658-4854
לפנייה במייל >>
למעבר לעמוד הפייסבוק >>

בשיתוף יהונתן טרבלסי