קורס שוק ההון, קריפטו ו-NFT: כיצד להתמצא בעולם המסחר?

בעקבות העלייה במשקיעים החדשים בעולם המסחר הווירטואלי, ניתן למצוא מסגרות המפעילות קורס קריפטו ו-NFT המעניק כלים שיכולים לסייע בתחום השוקק

מאור מואיגר
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
קורס קריפטו ו-NFT: כלים להתמצאות בתחום הרותח
קורס קריפטו ו-NFT: כלים להתמצאות בתחום הרותחצילום: Shutterstock
מאור מואיגר
תוכן שיווקי

המסחר וירטואלי ממשיך למשוך אליו עוד ועוד משקיעים ושחקנים. על פי הנתונים במהלך השנה החולפת בוצעו בישראל עסקאות במטבעות וירטולים ביותר מ-20 מיליון שקל. גם המסחר ב-NFT – אסימונים חסרי תחליף, כבשו את התחום הקריפטו, כשנכון לשנת 2021 נרשמה עלייה של יותר מ-50% בהיקף המכירות ביחס לשנה שקדמה לה.

ואולם, כדי להצליח בעולם הווירטואלי יש צורך בהכרתו ובקבלת כלים שיכולים לסייע בשאלות כיצד להשקיע, היכן, לאיזה טווח ובאיזה מסלול. את הכלים יכולים לרכוש משקיעים חדשים ו-ותיקים באמצעות קורס קריפטו ו-NFT ייעודי.

Stock Brothers

יוקר המחייה, עליות המחירים ואי הוודאות שמאפיינות את העת הנוכחית, גורמות לישראלים רבים לחפש מקורות הכנסה נוספים. אחד הכלים המאפשרים לעשות זאת הוא השקעות ומסחר בבורסה, אך כמובן שכדי להתנהל כמו שצריך בתחום המטלטל הזה – חשוב לדעת בדיוק איך להשקיע ולסחור בצורה מושכלת אשר מתאימה לצרכים ולאופי הייחודי של כל אחד מאיתנו.

דוגמה לכך ניתן למצוא בסיפור של גיא סדרו, מנכ"ל חברת StockBrothers המלווה אנשים להצלחה בשוק ההון. "מאז שהייתי ילד, ראיתי איך אבא שלי ודוד שלי התעסקו במסחר יומי, סווינג, הנפקות והשקעות בשוק ההון. הם לא רצו שאתקרב לתחום והתאמצו כדי להרחיק אותי ממנו, אבל אני מאוד אהבתי את מה שאני רואה.כבר אז הבנתי את הפוטנציאל של שוק ההון וראיתי לאן אפשר להגיע בגיל צעיר, אם הולכים בדרך הזאת".

"הבנו שיש לנו ידע ששווה הרבה כסף"

בעקבות לחץ מהורים וחברים, גיא החליט בהתחלה לעשות תואר במנהל עסקים והנדסה באוניברסיטה הפתוחה, אם כי גם בזמן הלימודים הוא הבין שהתשוקה שלו נמצאת במחוזות שונים לגמרי. "עשיתי את זה כדי לסמן וי ולרצות את ההורים וגם איפשהו רציתי להוכיח לעצמי שאני יכול, אבל בפועל לאורך כל הדרך הרגשתי שהזמן שלי הרבה יותר יקר מללמוד אצל מרצים שלא הגיעו למחוזות שאני מצפה להגיע אליהם", הוא מספר. "בזמן התואר עבדתי בהייטק וסחרתי בכל יום בבורסה. תוך כדי תנועה הבנתי שאני לא באמת רוצה להישאר בדפוס הרגיל של עבודה-בית-עבודה. תמיד כיוונתי לעשות יותר, להתפתח יותר, להשקיע יותר ולהרוויח יותר. כיום אני זוכה להעניק מהידע שלי ולהרצות במכללות ואוניברסיטאות בכל הארץ ובחברות הייטק שרוצות להעניק לעובדים הסתכלות יותר עניינית על שוק ההון".

"יש לנו ידע ששווה כסף"

ההבנה הזאת הובילה אותו לפתוח, ביחד עם אחיו יובל, את מכללתStock Brothers . "הבנו שיש לנו ידע ששווה הרבה כסף. זה התחיל כשחברים ובני משפחה ראו שאנחנו יודעים להרוויח הרבה כסף בטווח זמן לא ארוך, ורצו להבין איך עושים את זה. בהמשך זה צבר תאוצה והתפתח בקצב מדהים".

קרדיט: StockBrothers

כיום, מטבע הדברים, גופים רבים שואפים ללמד אנשים איך לנהל השקעות. כשגיא ויובל הקימו את Stock Brothers, היה חשוב להם להציע תוכנית ייחודית, עם הבטחה ברורה ותוצאות מדויקות. "אנחנו לא יכולים להבטיח לאף תלמיד שהוא יהיה מיליונר, אבל אנחנו כן מבטיחים שאם אנשים יעשו בדיוק את מה שאנחנו מלמדים, הם יצליחו להגיע לרווחים".

החברה מציעה מגוון תוכניות לימוד – המשלבות לימודים דיגיטליים, פרונטליים והתנסות מעשית במסחר במשרדי Stock Brothers שבמרכז העסקים עזריאלי חולון. הייחודיות של ההכשרה טמונה בין היתר בעובדה שהיא משלבת לימודים בכל טווחי הזמן – מסחרי יומי, מסחר סווינג (טווח ביניים), מסחר הנפקות IPOS, השקעות ערך ועוד. גיא מסביר שחשוב להכיר את כל אלו כי "כשאתה מכיר את דרכי ההשקעה בכל טווחי הזמן, יש לך הרבה נשקים בשדה הקרב".

מסלול מדויק לכל תלמידה ותלמיד

הקבלה ללימודים, נדגיש, מותנית במבחן אישיות שנועד לעזור למרצים להבין מיהו האדם שמולם, האם הוא מתאים לעסוק בתחום ואיזה מסלול הכי מדויק בעבורו. "המבחן מאפשר לראות כיצד התלמיד חושב – ועוזר לנו להבין האם אותו אדם מתאים למכללה שלנו וכמובן האם אנו מתאימים לו. הכול אצלנו מאוד הדדי והטאץ' חייב לקרות לשני הכיוונים מבחינתנו. אנו נתאים את התוכנית המדויקת בעבור כל תלמידה ותלמיד.

"במבחן אנחנו בודקים בין היתר אמינות, התמדה, ביטחון, עמידה במצבי לחץ ותגובה לסיטואציות שונות. לדוגמה, לחלק מהאנשים יתאים יותר לעסוק במסחר יומי, בזמן שלאחרים תתאים יותר אסטרטגיית סווינג", מסביר גיא.

קרדיט: StockBrothers

לצד Stock Brothers פועלת גם חברה-אחות בשם Stock-Sisters, שמטרתה להיפטר מתפיסות מגבילות שמונעות מנשים להיכנס לתחום. "הבנו שהעולם הזה נתפס כגברי מאוד –ואנו רואים שהסוחרים הכי טובים בתחום הן דווקא סוחרות. הנשים שמשקיעות איתנו הן יותר מחושבות ומבינות את העומק והמשמעות של ההחלטות. זו הסיבה שהחלטנו לחזק ולטפח גם נשים משקיעות, בעזרת סגל מרצות מוכשרות ומנוסות".

לסיכום אומר גיא: "עדיין מתלבטים? סדרו והצוות מזמינים אתכם לעבור על תעודת הזהות של Stock Brothers ולהבין עוד על ההצעה, החזון ואופן הפעילות שלנו".

Stock Brothers
למידע נוסף באתר >>
למידע ופרטים נוספים >>
למעבר לעמוד האינסטגרם >>
למעבר ללינקדאין >>
למעבר לערוץ היוטיוב >>

בשיתוף Stock Brothers