חברת אמש נדל"ן תמכור קרקעות להשקעה מול הים בצמוד לחוף גדור

חברת אמש נדל"ן החלה בשיווק קרקעות להשקעה בפרויקט YAM & TEVA, במחירי PREE-SALE החל מ-260,000 שקל בלבד

שחר אמאנו, בשיתוף חברת אמש נדל"ן
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
בעלות על קרקע פרטית הצמודה לשכונה קיימת
בעלות על קרקע פרטית הצמודה לשכונה קיימתצילום: אביב צילום נכסים
שחר אמאנו, בשיתוף חברת אמש נדל"ן
תוכן שיווקי

פרויקט YAM & TEVA בין מכמורת לשכונת עין הים היוקרתית בחדרה, ממוקם בצמידות למפרץ הסיני בשמורת הטבע חוף גדור - מהחופים היפים בישראל, ומציע קרקעות הנכללות בתוכנית בנייה למגורים ומסחר בקו ראשון לים. הפרויקט הוא חלק ממתחם אינטימי ויוקרתי בתוכנית המתאר של חדרה המכונה מתחם 8, אשר תוכנן בצפיפות העומדת על 8 יחידות דיור לדונם - נטו בלבד. לדברי נציגי החברה, המתחם צפוי להפוך לשכונה יוקרתית מול הים, בדגש על כך שממערב לפרויקט קיימת שמורת טבע, מה שמבטיח את היותו תמידית קו ראשון לים.

הפרויקט היוקרתי החדש

בצמידות לפרויקט YAM & TEVA נמצאת שכונת עין הים היוקרתית, שכיום נמכרות בה קרקעות לבתים בשווי של 3.5 מיליון שקל ומעלה. יחד עם זאת, בפרויקט YAM & TEVA ניתן לקנות כעת יחידת קרקע להשקעה במחירי
PREE-SALE החל מ-260,000 שקל בלבד. לדברי חברת אמש נדל"ן, על פי דוחות שמאי אותה יחידת קרקע זמינה לבניה צפויה להניב תשואה של כ-250%.

תוכנית מתאר מאושרת המייעדת את הקרקע למגוריםצילום: אביב צילום נכסים

פרויקט YAM & TEVA נחשב לאחד מעתודות הקרקע היוקרתיות והאטרקטיביות ביותר לאורך רצועת החוף של ישראל. בשל תוכנית המתאר המאושרת, הסמיכות לשכונה קיימת והמיקום בקו ראשון לים על רקע הליכי התיכנון המתקדמים, גובר הסיכוי לכך שזכויות הבנייה עומדות להיות גבוהות בהרבה מהתוכנית הקיימת. באחרונה, מקדם מנהל התכנון את הגדלת הצפיפות בערים, כך שרוב הסיכויים הם שבמתחם יגדילו משמעותית את הצפיפות וזכויות הבניה.

על פי התרחיש הסביר שאותה מציגה אמש נדל"ן, זכויות גבוהות פי 3 מתוכנית המתאר המאושרת חד/2020, שתוכננה לפני יותר מעשור והצפיפות שאושרה בה, אינה רלוונטית להיום ובוודאי לא אחרי שנת 2025, מועד הבניה המשוער על פי התוכנית. דבר שיכול להגדיל את הרווח משמעותית.

חברת אמש נדל"ן העוסקת באיתור, ייזום, ניהול והשבחה של מבנים וקרקעות מניבים בישראל שלדבריה נושאים פוטנציאל רווח גבוה ובטיימינג האולטימטיבי להשקעה. החברה מציגה את כל היתרונות בפרויקט YAM & TEVA ובראשם: תוכנית מתאר מאושרת אשר מייעדת את הקרקע למגורים, שמעידה על סטטוס מתקדם המקצר את לוחות הזמנים של הקרקע להפוך לשכונה בנויה.

אמש נדל"ן מייצגת קבוצה גדולה של משקיעים במתחםצילום: אביב צילום נכסים

בחברה מציינים כי הבעלות על הקרקע פרטית, היא צמודה לשכונה קיימת, מה שמקל על הנחת תשתיות בדרך לבניה, ומיקומה הייחודי בסמיכות לשמורת טבע וחוף ים מרהיב יוביל לביקוש גובר ועליית ערך גבוהה מהרגיל. בחברה מסבירים כי ישנו פוטנציאל להגדלת זכויות עתידית, ולדבריהם ישנו רווח עצום למשקיעים עם אפשרות להגיע לדירה בסכום השקעה מינימלי.

בחברת אמש נדל"ן מדגישים כי הקרקע פרטית ונרשמת בטאבו על שם הרוכש, והעסקה כולה מלווה בכל התהליך על ידי משרד עורכי דין מוביל ומוכר בתחום. בנוסף, החברה מייצגת קבוצה גדולה של משקיעים במתחם ומלווה את הפרויקט עד לקבלת המפתח, מעניקה הזדמנות להשקעה באחת מפנינות הנדל"ן היחידות שנותרו לאורך רצועת החוף של ישראל וליהנות מרווח גבוה במיוחד בפרק זמן סביר. יש לציין כי הקרקע אינה זמינה כעת לבנייה.

למעבר לאתר החברה >>

בשיתוף חברת אמש נדל"ן

* הקרקע המדוברת אינה זמינה לבנייה.

* אין לראות באמור לעיל משום ייעוץ השקעות, המלצה או חוות דעת באשר לכדאיות ההשקעה ואין בו משום תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכיו האישיים של כל אדם